110622

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Jírová, ForPes

    Arrow_down

Pes

  1. Baya Diamond Devil, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  2. Jumping 2+3 L: 6/19, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  3. LA3 I: Diskvalifikován

  4. LA3 II: 1/14, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  5. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 02. 2024

  6. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  7. První zkouška: Diskvalifikován

  8. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  9. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  12. OPEN AGILITY L: 1/23, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  13. OPEN JUMPING L: 3/24, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  14. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  15. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA3: 3/12, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  18. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  19. První zkouška: 1/8, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  20. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  21. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  24. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA3: 3/11, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  26. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  28. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška I. LA2: 3/14, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  30. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  31. 1. Zkouška LA2: 3/9, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  32. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 20. 10. 2023

  34. Druhá zkouška: 2/9, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  35. První zkouška: Diskvalifikován

  36. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  37. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2: 3/6, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  39. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  40. 1. zkouška L A2: 1/9, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  41. 2. zkouška A2 L: 3/9, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  42. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  43. 1. Zkouška LA2: 1/8, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  44. 2. Zkouška LA2: 1/8, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  45. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  46. 1. Zkouška LA2: 1/11, 34.38 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  47. 2. Zkouška LA2: 4/11, 38.36 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  48. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  49. Agility družstev L: 64/108, 51.12 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  50. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  51. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  52. Jumping jednotlivci L: 21/103, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  53. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  54. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  55. Agility 2 ML: 4/37, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  56. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 ML: 2/36, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  58. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  59. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  61. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  62. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále ML: 5/11, 41.52 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  63. Mistrovství jednotlivců OPEN ML: 1/12, 27.24 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  64. Power & Speed OPEN ML: Diskvalifikován

  65. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  66. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  67. Tachyon Trophy OPEN ML: 7/12, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  68. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  69. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  70. Agility "PetExpert" ML: 1/11, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  71. Jumping "Pískací potvůrky" MLA1: Diskvalifikován

  72. Zkouška "Jíme zdravě " MLA1: Diskvalifikován

  73. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  74. Agility 1 Intermediate: Diskvalifikován

  75. Agility 2 Intermediate: 18/36, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  76. Jumping 1 Intermediate: 12/38, 40.86 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  77. Jumping 2 Intermediate: Diskvalifikován

  78. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  79. Agility Open I: Diskvalifikován

  80. Jumping Open I: 9/13, 30.28 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  81. Zkouška A1 I: 1/2, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  82. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  83. 1. zkouška MLA1: 1/6, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  84. 2. zkouška MLA1: 1/6, 24.96 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  85. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  86. Agility open I: Diskvalifikován

  87. 1. jumping open I: Diskvalifikován

  88. 2. jumping open I: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  90. II. zkouška: 1/3, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  91. I. zkouška: 1/3, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  92. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  93. III. jumping: Diskvalifikován

  94. II. jumping: Diskvalifikován

  95. I. jumping: 8/15, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  96. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  97. Agility 1 ML: 9/18, 41.04 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  98. Agility 2 ML: 9/16, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  99. Finále ML: 8/12, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  100. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  101. Jumping 2 ML: 5/19, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  102. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  103. MLA1 I: 1/4, 34.95 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  104. MLA1 II: Diskvalifikován

  105. MLA1 III: 1/4, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  106. MLA1 IV: Diskvalifikován

  107. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  108. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  110. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  111. Jumping 1 ML: 1/2, 21.86 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  112. MLA1 I: Diskvalifikován

  113. MLA1 II: Diskvalifikován

  114. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  115. MLA1 I: 1/2, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  116. MLA1 II: 1/2, 36.41 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  117. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0 a Veteráni, 05. 02. 2023

  118. Zkouška MLA1 I.: Diskvalifikován

  119. Zkouška ML A1 II.: 1/4, 47.02 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  120. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  121. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  123. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  124. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  125. MLA1 I: Diskvalifikován

  126. MLA1 II: Diskvalifikován

  127. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  128. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován