Cz En

010719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Bartelová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Cérečka Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  3. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  4. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  5. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  6. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  7. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 11/101, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  8. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  9. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 14/106, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  10. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  11. zkouška MLA3 1: Diskvalifikován

  12. zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  13. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  14. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  16. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  20. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Vitar Agility Trial II: 6/11, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  22. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  23. 1.: 4/7, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  24. 2.: 2/7, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  25. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  26. TRIAL I.: Diskvalifikován

  27. TRIAL II.: Diskvalifikován

  28. TRIAL III.: Diskvalifikován

  29. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  30. Agility Individual: Diskvalifikován

  31. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Individual: 3/94, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  33. Jumping Squads as Individual: 3/94, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  34. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  35. Agility Trial I: 1/4, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  36. Agility Trial II: 1/4, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  38. zkouška LA2 1: 3/9, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  39. zkouška LA2 2: 1/9, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  40. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  41. Agility I: 43/103, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  42. Agility II: 5/99, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  43. Jumping I: 39/100, 41.06 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  44. Jumping II: 26/101, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  45. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  46. Trial I.: Diskvalifikován

  47. Trial II.: Diskvalifikován

  48. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  49. 1. Zkouška A2 L: 2/7, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  50. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  51. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  52. 1. Zkouška LA2: 1/13, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  53. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  55. Agility I: 34/80, 49.56 s, 16.56 tr. b., 4.44 m/s

  56. Agility II: Diskvalifikován

  57. Jumping I: 34/80, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  58. Jumping II: Diskvalifikován

  59. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  60. 1. zkouška LA2: 1/5, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  61. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  63. TRIAL I.: 3/12, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  64. TRIAL II.: Diskvalifikován

  65. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  66. ZkA I: Diskvalifikován

  67. ZkA II: Diskvalifikován

  68. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  69. Agility L: Diskvalifikován

  70. Jumping L: 4/30, 35.84 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  71. Zkouška LA1: 2/8, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  72. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  73. ZkA I: Diskvalifikován

  74. ZkA II: 5/22, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  75. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  76. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  77. Zkouška I. LA1: 5/16, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  78. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  79. Agility Zk I: 1/18, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Agility Zk II: 1/18, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  81. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  82. 1. Zkouška LA1: 4/14, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  83. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  85. Agility Trial I: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II: Diskvalifikován

  87. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  88. 1. Zkouška LA1: 1/16, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  89. 2. Zkouška LA1: 1/16, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  90. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  91. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 9/51, 35.37 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  92. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 2/61, 25.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  93. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  94. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 11/61, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  95. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 31/62, 41.44 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  96. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  97. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován