Cz En

002921

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Václavíková, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. She´s Like The Wind Dreaming of You, Border kolie

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  2. 1. Zkouška MLA2: 1/8, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. 2.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  5. zkouška MLA2 1: 1/6, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  6. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  7. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  8. Dogplace Agility Trial I: 1/6, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  9. Dogplace Agility Trial II: 1/6, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  10. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  11. Agility I: 3/57, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  12. Agility II: 21/55, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  13. Jumping I: 27/56, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  14. Jumping II: Diskvalifikován

  15. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  16. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) ML: 1/13, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  17. Pá. - Power & Speed (Agility A1) ML: 5/18, 16.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  18. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  19. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) ML: 8/18, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  20. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) ML: Diskvalifikován

  21. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  22. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 9/47, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  23. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  24. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  26. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  27. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  28. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  29. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  30. 1.: 1/5, 31.72 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  31. 2.: 4/5, 30.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  33. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  34. I. zkouška A1 ML: 1/6, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  35. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  36. VITAR Agility Trial I: 6/11, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. VITAR Agility Trial II: 2/11, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  38. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  39. TRIAL I.: 1/4, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  40. TRIAL II.: 3/4, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  41. TRIAL III.: 1/4, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  42. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  43. 1 zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška A1 ML: 2/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  45. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  46. Agility 1: Diskvalifikován

  47. Jumping 1: Diskvalifikován

  48. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  49. Agility Trial I: Diskvalifikován

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  52. Agility I: 18/44, 50.42 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  53. Agility II: Diskvalifikován

  54. Jumping I: Diskvalifikován

  55. Jumping II: 18/44, 46.2 s, 12.2 tr. b., 4.31 m/s

  56. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  57. 1. Zkouška A1 ML: 3/8, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  58. 2. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován