Cz En

Gabriela Václavíková

  1. Číslo: 003221
  2. OSA: ZKO Horní Suchá
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 033411 (L), Kentucky Aibara

  2. 021016 (ML), Amoletka Ninuland

  3. 002921 (ML), She´s Like The Wind Dreaming of You

  4. 009422 (ML), Cérečka Ninuland

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  2. 1. Zkouška MLA2, She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/8, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. 1. Zkouška MLA3, Amoletka Ninuland: 2/4, 42.07 s, 20.0 tr. b., 5.23 m/s

  4. 2.Zkouška MLA2, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška MLA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  6. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  7. zkouška MLA2 1, She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/6, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  8. zkouška MLA2 2, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  9. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  10. Dogplace Agility Trial I, She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/6, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  11. Dogplace Agility Trial II, She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/6, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  12. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility I, Amoletka Ninuland: 2/57, 42.43 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  14. Agility I, She´s Like The Wind Dreaming of You: 3/57, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  15. Agility II, She´s Like The Wind Dreaming of You: 21/55, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  16. Jumping I, Amoletka Ninuland: 16/56, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  17. Jumping I, She´s Like The Wind Dreaming of You: 27/56, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  18. Jumping II, Amoletka Ninuland: 2/57, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  19. Jumping II, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  20. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  21. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/13, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  22. Pá. - Power & Speed (Agility A1) ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: 5/18, 16.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  23. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  24. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  25. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: 8/18, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  26. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  27. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  28. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  29. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  30. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: 9/47, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  31. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  32. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  33. 1. Zkouška A2 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška A2 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  35. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  36. Vitar Agility Trial I, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  37. Vitar Agility Trial II, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  39. 1., She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/5, 31.72 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  40. 2., She´s Like The Wind Dreaming of You: 4/5, 30.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  41. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  42. II. zkouška A1 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  43. I. zkouška A1 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/6, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  44. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  45. VITAR Agility Trial I, She´s Like The Wind Dreaming of You: 6/11, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  46. VITAR Agility Trial II, She´s Like The Wind Dreaming of You: 2/11, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  47. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  48. TRIAL I., She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/4, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  49. TRIAL II., She´s Like The Wind Dreaming of You: 3/4, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  50. TRIAL III., She´s Like The Wind Dreaming of You: 1/4, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  51. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  52. 1 zkouška A1 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška A1 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: 2/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  54. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  55. Agility 1, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  56. Jumping 1, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  57. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  58. Agility Individual, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  59. Agility Squads as Individual, Amoletka Ninuland: 20/46, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  60. Jumping Individual, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  61. Jumping Squads as Individual, Amoletka Ninuland: 23/46, 40.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  62. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  63. Agility Trial I, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  64. Agility Trial II, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  65. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  66. Agility I, Amoletka Ninuland: 12/44, 42.64 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  67. Agility I, She´s Like The Wind Dreaming of You: 18/44, 50.42 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. Agility II, Amoletka Ninuland: 8/40, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  69. Agility II, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  70. Jumping I, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  71. Jumping I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  72. Jumping II, She´s Like The Wind Dreaming of You: 18/44, 46.2 s, 12.2 tr. b., 4.31 m/s

  73. Jumping II, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  74. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  75. 1. Zkouška A1 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: 3/8, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  76. 2. Zkouška A1 ML, She´s Like The Wind Dreaming of You: Diskvalifikován

  77. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  78. QA4 Agility, Amoletka Ninuland: 4/97, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  79. QA5 Agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  80. QA6 Agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  81. QJ4 Jumping, Amoletka Ninuland: 19/96, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  82. QJ5 Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  83. QJ6 Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  84. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  85. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: 1/11, 29.77 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  87. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  88. Agility Trial, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  89. Open Jumping - Zabakova cesta, Amoletka Ninuland: 6/29, 26.66 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  90. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Amoletka Ninuland: 1/29, 33.42 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  91. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  92. 1. Zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 4/9, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  93. 2. Zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  94. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  95. QA1 agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  96. QA2 agility, Amoletka Ninuland: 32/120, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  97. QA3 agility, Amoletka Ninuland: 46/120, 43.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  98. QJ1 jumping, Amoletka Ninuland: 3/123, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  99. QJ2 jumping, Amoletka Ninuland: 39/122, 29.3 s, 5.0 tr. b., 6.31 m/s

  100. QJ3 jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  101. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  102. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  103. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , Amoletka Ninuland: 1/28, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  104. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Amoletka Ninuland: 24/109, 13.69 s, 5.0 tr. b., 6.21 m/s

  105. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Amoletka Ninuland: 21/169, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  106. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  107. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Amoletka Ninuland: 1/175, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  108. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  109. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Amoletka Ninuland: 27/170, 35.4 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  110. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  111. druhá zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  112. první zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 3/7, 36.79 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  113. třetí zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  114. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  115. Zkouska LA3 1, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  116. Zkouska LA3 2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  117. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  118. TRIAL II. LA3, Amoletka Ninuland: 6/13, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  119. TRIAL I. LA3, Amoletka Ninuland: 4/15, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  120. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  121. Agility I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  122. Agility II, Amoletka Ninuland: 3/165, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  123. Jumping I, Amoletka Ninuland: 77/169, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  124. Jumping II, Amoletka Ninuland: 7/161, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  125. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  126. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: 4/16, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  127. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  128. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  129. Zkouška č.1 LA3, Amoletka Ninuland: 3/17, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  130. Zkouška č.2 LA3, Amoletka Ninuland: 5/17, 41.87 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  131. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  132. Zkouška 1 LA3, Amoletka Ninuland: 3/13, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  133. Zkouška 2 LA3, Amoletka Ninuland: 6/14, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  134. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  135. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  136. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  137. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  138. 1. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 1/8, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  139. 2. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 4/8, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  140. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  141. 1. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  143. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  144. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: 5/15, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  145. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: 5/15, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  146. Jumping Open, Amoletka Ninuland: 1/36, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  147. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  148. Agility Open 2+3, Amoletka Ninuland: 6/20, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  149. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: 5/14, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  150. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: 2/14, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  151. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  152. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: 1/9, 32.55 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  153. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  154. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  155. Agility, Amoletka Ninuland: 16/86, 36.7 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  156. Agility DRUZSTVA, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  157. Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  158. Jumping DRUZSTVA, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  159. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  160. Jumping LA L, Amoletka Ninuland: 1/26, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  161. Jumping special LA L, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  162. Zkouška LA3 LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  163. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  164. 1.zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  165. 2.zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  166. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  167. Jumping Open, Amoletka Ninuland: 5/25, 33.33 s, 34.33 tr. b., 4.8 m/s

  168. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  169. 1.zkouška, Amoletka Ninuland: 10/20, 36.66 s, 15.0 tr. b., 5.67 m/s

  170. 2.zkouška, Amoletka Ninuland: 1/20, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  171. Jumping Standard, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  172. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  173. 1.zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 2/10, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  174. 2.zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 5/10, 46.11 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  175. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  176. Agility Open, Amoletka Ninuland: 3/24, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  177. Agility Trial, Amoletka Ninuland: 3/6, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  178. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, Amoletka Ninuland: 5/13, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  179. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  180. QA4 Agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  181. QA5 Agility, Amoletka Ninuland: 49/93, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  182. QA6 Agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  183. QJ4 Jumping, Amoletka Ninuland: 38/95, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  184. QJ5 Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  185. QJ6 Jumping, Amoletka Ninuland: 32/77, 35.19 s, 5.19 tr. b., 4.94 m/s

  186. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  187. QA1 agility, Amoletka Ninuland: 34/127, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  188. QA2 agility, Amoletka Ninuland: 41/125, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  189. QA3 agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  190. QJ1 jumping, Amoletka Ninuland: 75/126, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  191. QJ2 jumping, Amoletka Ninuland: 3/126, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  192. QJ3 jumping, Amoletka Ninuland: 33/122, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  193. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  194. Agility A2A3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  195. Agility Squads as individual, Amoletka Ninuland: 81/157, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  196. Jumping A2A3, Amoletka Ninuland: 49/113, 42.26 s, 12.26 tr. b., 4.31 m/s

  197. Jumping Squads as Individual, Amoletka Ninuland: 3/162, 29.2 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  198. Power & Speed A2A3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  199. Special Agility, Amoletka Ninuland: 38/159, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  200. Special Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  201. Tachyon Trophy A2A3, Amoletka Ninuland: 26/106, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  202. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  203. 1. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 1/7, 29.73 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  204. 2. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  205. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  206. Agility Open, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  207. Agility Trial, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  208. Jumping Open, Amoletka Ninuland: 4/38, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  209. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  210. Agility L Ne, Amoletka Ninuland: 3/98, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  211. Agility L So, Amoletka Ninuland: 25/99, 38.09 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  212. Jumping L Ne, Amoletka Ninuland: 19/96, 31.51 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  213. Jumping L So, Amoletka Ninuland: 4/100, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  214. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  215. Agility I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  216. Agility II, Amoletka Ninuland: 1/10, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  217. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  218. 1. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 6/9, 47.24 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  219. 2. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 4/9, 40.36 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  220. 3. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 4/9, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  221. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  222. Agility LA, Amoletka Ninuland: 5/34, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  223. Jumping LA, Amoletka Ninuland: 1/34, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  224. Zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 4/8, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  225. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  226. zkouška 1 LA3, Amoletka Ninuland: 6/10, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  227. zkouška 2 LA3, Amoletka Ninuland: 1/10, 38.73 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  228. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  229. Agility LA, Amoletka Ninuland: 10/30, 45.56 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  230. Jumping LA, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  231. Zkouška LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  232. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  233. 1. Jumping L, Amoletka Ninuland: 9/40, 20.08 s, 5.0 tr. b., 6.32 m/s

  234. 2. Jumping L, Amoletka Ninuland: 16/40, 25.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  235. 3. Jumping L, Amoletka Ninuland: 11/40, 34.28 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  236. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  237. TRIAL II. LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  238. TRIAL I. LA3, Amoletka Ninuland: 3/14, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  239. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  240. II. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 2/9, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  241. I. zkouška LA3, Amoletka Ninuland: 3/9, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  242. Jumping A2 + A3 L, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  243. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  244. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  245. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  246. Jumping 2+3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  247. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  248. Agility open 1 L, Amoletka Ninuland: 3/35, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  249. Agility open 2 L, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  250. Zkoušky LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  251. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  252. Trial II. LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  253. Trial I. LA3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  254. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  255. 1.běh LA3, Amoletka Ninuland: 10/13, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  256. 2. běh LA3, Amoletka Ninuland: 1/13, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  257. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  258. Agility družstev, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  259. Agility jednotlivců, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  260. Jumping družstev, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  261. Jumping jednotlivců, Amoletka Ninuland: 5/87, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  262. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  263. Agility Open, Amoletka Ninuland: 6/45, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  264. Agility Trial, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  265. Jumping Open, Amoletka Ninuland: 5/47, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  266. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  267. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: 2/18, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  268. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: 7/17, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  269. Jumping I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  270. Jumping II, Amoletka Ninuland: 5/24, 29.21 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  271. Jumping Open, Amoletka Ninuland: 12/37, 33.49 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  272. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  273. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  274. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: 1/12, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  275. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  276. Agility Trial III, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  277. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  278. Agility L, Amoletka Ninuland: 5/28, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  279. Jumping L, Amoletka Ninuland: 1/30, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  280. Zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 1/12, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  281. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  282. Agility 1, Amoletka Ninuland: 2/77, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  283. Agility 2, Amoletka Ninuland: 9/77, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  284. Jumping 1, Amoletka Ninuland: 2/77, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  285. Jumping 2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  286. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  287. QA4 agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  288. QA5 agility, Amoletka Ninuland: 9/97, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  289. QA6 agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  290. QJ4 jumping, Amoletka Ninuland: 4/98, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  291. QJ5 jumping, Amoletka Ninuland: 7/91, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  292. QJ6 jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  293. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  294. 1Q Jumping, Amoletka Ninuland: 3/157, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  295. 2Q Agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  296. 3Q Finále, Amoletka Ninuland: 8/24, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  297. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Amoletka Ninuland: 23/108, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  298. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  299. Power & speed A2/A3, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  300. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Amoletka Ninuland: 1/121, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  301. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  302. QA1 agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  303. QA2 agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  304. QA3 agility, Amoletka Ninuland: 24/130, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  305. QJ1 jumping, Amoletka Ninuland: 3/135, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  306. QJ2 jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  307. QJ3 jumping, Amoletka Ninuland: 55/118, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  308. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  309. zkouška 1 LA2, Amoletka Ninuland: 3/22, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  310. zkouška 2 LA2, Amoletka Ninuland: 9/22, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  311. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  312. 1. zkouška LA2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  313. 2. zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 2/17, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  314. 3. zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 2/17, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  315. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  316. Agility Lar Ne, Amoletka Ninuland: 2/85, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  317. Agility Lar So, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  318. Jumping Lar Ne, Amoletka Ninuland: 38/85, 31.15 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  319. Jumping Lar So, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  320. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  321. Agility, Amoletka Ninuland: 2/36, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  322. Agility, Amoletka Ninuland: 9/39, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  323. Fun Jumping, Amoletka Ninuland: 16/31, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  324. Fun Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  325. Jumping, Amoletka Ninuland: 2/39, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  326. Jumping, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  327. Zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 3/12, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  328. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  329. 1.běh LA2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  330. 2.běh LA2, Amoletka Ninuland: 4/24, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  331. 3.běh LA2, Amoletka Ninuland: 1/24, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  332. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  333. 1. zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 4/14, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  334. 2. zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 4/14, 34.89 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  335. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  336. 1. Zkouška LA2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  337. 2. Zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 6/21, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  338. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  339. Agility LA, Amoletka Ninuland: 3/42, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  340. Jumping LA, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  341. Zkouška LA2, Amoletka Ninuland: 8/18, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  342. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  343. II. zkouška LA2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  344. I. zkouška LA2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  345. Jumping open L, Amoletka Ninuland: 13/23, 38.48 s, 11.48 tr. b., 3.69 m/s

  346. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  347. Agility Ne L, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  348. Agility So L, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  349. Jumping Ne L, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  350. Jumping So L, Amoletka Ninuland: 1/47, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  351. Zkouška Ne LA2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  352. Zkouška So LA2, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  353. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  354. Agility Trial I, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  355. Agility Trial II, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  356. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  357. Zkouška č.1 LA1, Amoletka Ninuland: 1/12, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  358. Zkouška č.2 LA1, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  359. Zkouška č.3 LA1, Amoletka Ninuland: 3/12, 35.07 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  360. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  361. Agility 1 L, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  362. Agility 2 L, Amoletka Ninuland: 8/28, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  363. Zkoušky LA1, Amoletka Ninuland: 1/10, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  364. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  365. 1. běh LA1 LA1, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  366. 2. běh LA1 LA1, Amoletka Ninuland: 4/18, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  367. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  368. Agility, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  369. Agility Open, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  370. Jumping Open, Amoletka Ninuland: Diskvalifikován

  371. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  372. ne-AGILITY L, Kentucky Aibara: 6/30, 44.27 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  373. ne-JUMPING L, Kentucky Aibara: 11/30, 33.37 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  374. ne-zkouška LA1, Kentucky Aibara: 4/9, 36.69 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  375. so-AGILITY L, Kentucky Aibara: 4/32, 44.11 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  376. so-JUMPING L, Kentucky Aibara: Diskvalifikován

  377. so-zkouška LA1, Kentucky Aibara: 1/11, 37.74 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  378. Litoměřice - Dvojzkoušky Porta Bohemica, 01. 10. 2011

  379. Zkouška 1, Kentucky Aibara: 7/13, 39.04 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  380. Zkouška 2, Kentucky Aibara: 5/13, 33.81 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s