Cz En

QJ3 jumping

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 34.37 5.82 V V
2 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.85 5.74 V V
3 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 35.05 5.71 V V
4 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 35.42 5.65 V V
5 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 35.52 5.63 V V
6 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 0 0 0.0 0.0 35.58 5.62 V V
7 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 35.69 5.6 V V
8 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.71 5.6 V V
9 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 35.75 5.59 V V
10 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 36.46 5.49 V V
11 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 36.54 5.47 V V
12 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 36.93 5.42 V V
13 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 37.61 5.32 V V
14 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 37.64 5.31 V V
15 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 37.69 5.31 V V
16 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 39.44 5.07 V V
17 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 39.62 5.05 V V
18 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 0 0 0.0 0.0 40.23 4.97 V V
19 079815 Petra Kolegarová Tara 0 0 0.0 0.0 40.33 4.96 V V
20 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 41.34 4.84 V V
21 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 1.27 1.27 46.27 4.32 V V
22 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 1 0 0.0 5.0 33.02 6.06 V V
23 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 33.21 6.02 V V
24 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 33.49 5.97 V V
25 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 1 0 0.0 5.0 34.85 5.74 V V
26 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 35.12 5.69 V V
27 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 1 0.0 5.0 35.49 5.64 V V
28 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 36.2 5.52 V V
29 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 36.35 5.5 V V
30 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 1 0 0.0 5.0 36.65 5.46 V V
31 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 1 0.0 5.0 36.8 5.43 V V
32 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 1 0.0 5.0 37.05 5.4 V V
33 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 1 0.0 5.0 37.55 5.33 V V
34 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 37.6 5.32 V V
35 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 37.85 5.28 V V
36 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 0 1 0.0 5.0 39.2 5.1 V V
37 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 39.65 5.04 V V
38 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 0 1 1.58 6.58 46.58 4.29 VD VD
39 027914 Hana Kejzlarová Sam 0 1 2.74 7.74 47.74 4.19 VD VD
40 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 2 0 0.0 10.0 35.34 5.66 VD VD
41 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 2 0 0.0 10.0 35.5 5.63 VD VD
42 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 1 1 0.0 10.0 38.13 5.25 VD VD
43 010017 Nina Zdražilová Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack 1 1 0.0 10.0 38.99 5.13 VD VD
44 042614 Eliška Vernerová Sati 1 1 0.0 10.0 39.11 5.11 VD VD
45 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 2 0.0 10.0 40.23 4.97 VD VD
46 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 2 0.0 10.0 42.26 4.73 VD VD
47 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 2 0.0 10.0 43.29 4.62 VD VD
48 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 2 0.99 10.99 45.99 4.35 VD VD
49 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 2 3.04 13.04 48.04 4.16 VD VD
50 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 3 0 0.0 15.0 34.85 5.74 VD VD
51 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 2 1 0.0 15.0 36.98 5.41 VD VD
52 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 2 0.0 15.0 39.39 5.08 VD VD
53 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 2 1 0.0 15.0 40.3 4.96 VD VD
54 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 4 0 0.0 20.0 34.1 5.87 D D
55 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 4 0 0.0 20.0 36.24 5.52 D D
56 090715 Hana Kašpárková Phoebe 3 1 0.0 20.0 41.25 4.85 D D
57 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor 2 2 10.57 30.57 55.57 3.6 BO BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064218 Erik Dančišák Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000318 Klára Hančová Floss Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030515 Monika Kuchařová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073214 Kateřina Košárková Airy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029315 Adéla Karbusová Brixiee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO