Cz En

051515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Darie Dytrychová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Shadow of Aire Magic Zira, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 11/102, 43.07 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  3. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 22/102, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  4. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  5. QA4 Agility: Diskvalifikován

  6. QA5 Agility: 21/70, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  7. QA6 Agility: Diskvalifikován

  8. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  9. QJ5 Jumping: 4/72, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  10. QJ6 Jumping: 11/69, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  11. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  12. Agility L: 3/30, 40.62 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  13. Agility L Finále: Diskvalifikován

  14. I. Jumping L: 5/30, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  15. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  16. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  17. Agility I: Diskvalifikován

  18. Agility II: 3/91, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  19. Jumping I: 25/94, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  20. Jumping II: 7/93, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  21. Domanín - Siriusův special pro XS,S,M, 14. 05. 2022

  22. 1. Zkouška LA3: 1/3, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  23. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  25. 1. Agility L - Z l e t.: 1/29, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  26. 2. Agility L - Z l e t.: 16/29, 40.17 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  27. 3. Jumping L - Z l e t.: 18/28, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  28. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  29. QA1 Agility: 17/108, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  30. QA2 Agility: 23/107, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  31. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  32. QJ2 Jumping: 26/108, 39.02 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  33. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  34. Agility LA: Diskvalifikován

  35. Jumping LA: 9/23, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  36. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  38. Agility 1 - Large: 3/47, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  39. Agility 2 - Large: 11/47, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  40. Jumping 1 - Large: 3/47, 22.38 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  41. Jumping 2 - Large: 5/45, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  42. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  43. Jumping LA: 11/23, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  44. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  46. Jumping 2+3 L: 2/21, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  47. LA3 So I: 2/15, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  48. LA3 So II: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  50. Czech Imp Jump Large: 12/36, 21.89 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  51. Jumping 1 - Large: 5/36, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  52. Jumping 2 - Large: 3/36, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  53. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  54. TRIAL I.: Diskvalifikován

  55. TRIAL II.: Diskvalifikován

  56. TRIAL III.: Diskvalifikován

  57. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  58. TRIAL I.: 6/17, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  59. TRIAL II.: 3/17, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  60. TRIAL III.: 1/17, 42.04 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  61. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  62. Agility LA: Diskvalifikován

  63. Jumping LA: 7/29, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  64. Zkouška LA3: 2/15, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  65. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  66. Agility L: 3/24, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  67. Agility Large: 2/24, 38.48 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  68. Jumping L: Diskvalifikován

  69. Jumping Large: 4/24, 33.41 s, 0.0 tr. b., 6.58 m/s

  70. Zkouška LA3: 2/11, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  71. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  72. Agility Individual: 4/85, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  73. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  74. Jumping Individual: 24/94, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  75. Jumping Squads as Individual: 24/94, 40.45 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  76. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  77. 1. Agility - L - Z l e t i l í: 5/24, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  78. 2. Agility - L - Zletilí: 10/25, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  79. 3. Jumping - L - Zletilí: 10/25, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  80. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II., 23. 07. 2021

  81. druhá zkouška A3 L: 1/2, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  82. první zkouška A3 L: 1/2, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  84. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška LA3: 4/11, 40.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  86. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  87. Agility 1 L: 5/119, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  88. Agility 2 L: 4/115, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  89. Agility 3 L: Diskvalifikován

  90. Agility 4 L: 35/108, 38.68 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  91. FARMINA Grand finale L: 9/35, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  92. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  93. Agility I: 7/103, 42.64 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  94. Jumping I: 3/100, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  95. Jumping II: 20/101, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  96. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  97. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  101. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA3: 1/7, 45.1 s, 5.1 tr. b., 4.17 m/s

  103. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  104. 1. Zkouška LA3: 1/5, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  105. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  107. Canviťácký jumping L: 2/23, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  108. Husse jumping L: 1/24, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  109. Stávečkovo jumping L: 7/24, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  110. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  111. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  113. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  114. Agility L: 3/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  115. Jumping L: 4/11, 37.92 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  116. Zkouška LA3: 1/6, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  117. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  118. Agility Individual: 7/106, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  119. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  120. Jumping Individual: Diskvalifikován

  121. Jumping Squads as Individual: 10/108, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  122. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  123. 1. Jumping L: 1/25, 32.95 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  124. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  125. Agility L: 2/25, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  126. Agility L: 6/12, 35.51 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  127. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  128. Agility I: 1/80, 40.04 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  129. Agility II: 23/73, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  130. Jumping I: 4/80, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  131. Jumping II: Diskvalifikován

  132. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  133. Agility Trial I: 1/8, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  134. Agility Trial II: 2/8, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  135. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  136. 1. Zkouška LA3: 1/16, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  137. 2. Zkouška LA3: 5/15, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  138. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  139. TRIAL I.: 1/18, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  140. TRIAL II.: 2/18, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  141. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  142. 1. Zkouška LA3: 1/8, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  143. 2. Zkouška LA3: 1/8, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  144. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  145. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  146. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  147. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: Diskvalifikován

  150. Jumping 3: 4/60, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  151. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  152. QA4 Agility: Diskvalifikován

  153. QA5 Agility: Diskvalifikován

  154. QA6 Agility: Diskvalifikován

  155. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  156. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  157. QJ6 Jumping: 34/87, 40.0 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  158. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  159. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  160. 2. Jumping L: 1/31, 35.03 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  161. Agility L: Diskvalifikován

  162. Finále - Agi L: Diskvalifikován

  163. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  164. QA1 agility: Diskvalifikován

  165. QA2 agility: 11/120, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  166. QA3 agility: 4/120, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  167. QJ1 jumping: 14/123, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  168. QJ2 jumping: 64/122, 33.13 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  169. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  170. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  171. Agility L: 3/30, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  172. Jumping L: Diskvalifikován

  173. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  174. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  175. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  176. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  178. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  179. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  180. TRIAL I. LA3: 1/15, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  181. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  182. AGILITY: 2/49, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  183. JUMPING: 4/48, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  184. LA3: 1/15, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  185. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  186. 1. Jumping L: 3/28, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  187. 2. Jumping L: 1/28, 30.09 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  188. 3. Agility L: Diskvalifikován

  189. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  190. Agility LA: Diskvalifikován

  191. Jumping LA: Diskvalifikován

  192. Zkouška LA3: 6/22, 37.48 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  193. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  194. Jumping: Diskvalifikován

  195. Zkouška 1: 2/35, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  196. Zkouška 2: 3/33, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  197. Zkouška 3: Diskvalifikován

  198. Zkouška 4: 13/36, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  199. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  200. Agility LA: 1/32, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  201. Agility LA: 1/32, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  202. Jumping LA: 2/35, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  203. Jumping LA: 2/35, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  204. Zkouška LA3: 6/16, 44.23 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  205. Zkouška LA3: 6/16, 44.23 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  206. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  207. Agility LA: 4/42, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  208. Jumping LA: 11/45, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  209. Zkouška LA3: 69/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  210. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  211. Agility LA: 8/41, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  212. Jumping LA: 3/43, 33.45 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  213. Zkouška LA3: 2/19, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  214. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  215. Agility Trial I: Diskvalifikován

  216. Agility Trial II: Diskvalifikován

  217. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  218. LA3 - druhá: 1/9, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  219. LA3 - první: 1/9, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  220. LA3 - třetí: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  221. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  222. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška LA3: 4/8, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  224. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  225. Agility: 5/86, 36.6 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  226. Agility DRUZSTVA: 1/97, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  227. Jumping: Diskvalifikován

  228. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  229. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  230. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  231. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. 3.Zkouška LA3: 2/7, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  233. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  234. 1. Zkouška LA3: 2/10, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  235. 2. Zkouška LA3: 2/10, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  236. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  237. Jumping III L: 8/35, 28.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  238. ZkA III. LA3: 1/11, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  239. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  240. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  241. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  242. TRIAL I. LA3: 3/17, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  243. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  244. QA4 Agility: Diskvalifikován

  245. QA5 Agility: 5/93, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  246. QA6 Agility: 47/88, 42.68 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  247. QJ4 Jumping: 31/95, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  248. QJ5 Jumping: 26/90, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  249. QJ6 Jumping: 16/77, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  250. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  251. Finále Ag L: Diskvalifikován

  252. I. Agility L: 19/42, 33.35 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  253. II. Jumping L: 10/40, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  254. I. Jumping L: 2/42, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  255. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  256. QA1 agility: 30/127, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  257. QA2 agility: Diskvalifikován

  258. QA3 agility: 37/125, 37.54 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  259. QJ1 jumping: 60/126, 33.7 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  260. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  261. QJ3 jumping: 15/122, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  262. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  263. Agility Trial: Diskvalifikován

  264. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  265. agility LA: Diskvalifikován

  266. jumping LA: 5/16, 30.29 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  267. zkouška LA3: Diskvalifikován

  268. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  269. druhá zkouška LA3: 3/8, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  270. první zkouška LA3: 3/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  271. třetí zkouška LA3: 2/8, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  272. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  273. druhá zkouška LA3: 2/6, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  274. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  275. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  276. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  277. Agility L Ne: Diskvalifikován

  278. Agility L So: Diskvalifikován

  279. Jumping L Ne: 2/96, 32.02 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  280. Jumping L So: 5/100, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  281. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  282. Agility LA: 1/35, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  283. Jumping LA: 18/40, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  284. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  285. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  286. Agility I: 1/8, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  287. Agility II: Diskvalifikován

  288. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  289. Agility LA: Diskvalifikován

  290. Jumping LA: Diskvalifikován

  291. Zkouška LA3: 2/8, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  292. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  293. Zkouška č.1 LA3: 2/12, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  294. Zkouška č.2 LA3: 2/12, 34.51 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  295. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  296. Agility Trial I: Diskvalifikován

  297. Agility Trial II: 1/9, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  298. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  299. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  300. 2. Jumping L: 1/40, 25.68 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  301. 3. Jumping L: 4/40, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  302. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  303. Jumping A2 + A3 L: 13/22, 38.98 s, 11.98 tr. b., 3.75 m/s

  304. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  305. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  306. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  307. Agility L (Ne): 9/21, 53.33 s, 22.3 tr. b., 3.62 m/s

  308. Agility L (So): 1/23, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  309. Jumping L (Ne): 5/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  310. Jumping L (So): Diskvalifikován

  311. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  312. Agility Large: Diskvalifikován

  313. Jumping Large: Diskvalifikován

  314. Zk LA3: Diskvalifikován

  315. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  316. druhá zkouška LA3: 2/6, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  317. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  318. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  319. Agility 1: 36/217, 39.46 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  320. Agility 2: Diskvalifikován

  321. Agility 3: Diskvalifikován

  322. Agility 4: Diskvalifikován

  323. Agility Trial: 40/112, 39.98 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  324. Jumping 1: Diskvalifikován

  325. Jumping 2: Diskvalifikován

  326. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  327. QA4 agility: Diskvalifikován

  328. QA5 agility: Diskvalifikován

  329. QA6 agility: Diskvalifikován

  330. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  331. QJ5 jumping: 21/91, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  332. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  333. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  334. 2Q Agility: 35/157, 40.74 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  335. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 5/108, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  336. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 18/117, 32.21 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  337. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  338. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  339. Agility L Fin: 2/15, 26.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  340. Agility l. L: 10/28, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  341. Jumping II. L: Diskvalifikován

  342. Jumping I. L: 4/31, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  343. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  344. QA1 agility: Diskvalifikován

  345. QA2 agility: Diskvalifikován

  346. QA3 agility: 23/130, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  347. QJ1 jumping: 13/135, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  348. QJ2 jumping: 8/135, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  349. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  350. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  351. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  352. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  353. třetí zkouška LA3: 1/7, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  354. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  355. zkouška 1 LA3: 1/18, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  356. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  357. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  358. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  359. Jumping LA sobota: 1/19, 27.0 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  360. Zkouška LA3 sobota: 1/5, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  361. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  362. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  363. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  364. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  365. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  366. Agility Ne L L: 2/28, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  367. Jumping Ne L L: Diskvalifikován

  368. Zkouška Ne LA3 LA3: Diskvalifikován

  369. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  370. Zkouška LA3 1.běh: Diskvalifikován

  371. Zkouška LA3 2.běh: Diskvalifikován

  372. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  373. Agility Open: 1/37, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  374. Agility Trial: Diskvalifikován

  375. Jumping Open: Diskvalifikován

  376. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  377. Agility Open: Diskvalifikován

  378. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  379. Agility Trial I: 1/10, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  380. Agility Trial II: Diskvalifikován

  381. Jumping Open: Diskvalifikován

  382. Tuneliáda: 17/24, 20.47 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  383. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  384. Agility Trial I: 1/7, 37.81 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  385. Agility Trial II: Diskvalifikován

  386. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  387. Agility LA: 8/43, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  388. Jumping LA: Diskvalifikován

  389. Zkouška LA3: 16/23, 47.45 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  390. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  391. Agility L: 5/36, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  392. Jumping L: 2/38, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  393. Zk LA3: Diskvalifikován

  394. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  395. V Agility: 1/18, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  396. VI Agility: Diskvalifikován

  397. VII Agility: Diskvalifikován

  398. VIII Agility: Diskvalifikován

  399. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  400. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  401. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  402. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  403. Jumping LA: Diskvalifikován

  404. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  405. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  406. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  407. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  408. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  409. Agility Trial I: 1/25, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  410. Agility Trial II: Diskvalifikován

  411. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  412. Agility Trial: Diskvalifikován

  413. Jumping Trial: Diskvalifikován

  414. RSDC Jumping: Diskvalifikován

  415. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  416. Agility L: Diskvalifikován

  417. Jumping L: Diskvalifikován

  418. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  419. Agility Open: Diskvalifikován

  420. Agility Trial: 4/11, 35.09 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  421. Jumping Open: Diskvalifikován

  422. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  423. 1.zkouška LA2: 1/12, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  424. 2.zkouška LA2: 5/12, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  425. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  426. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  427. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  428. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  429. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  430. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  431. Jumping 3 L: 10/28, 29.43 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  432. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  433. Agility: 5/42, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  434. Agility I: Diskvalifikován

  435. Agility II: Diskvalifikován

  436. Agility IV: Diskvalifikován

  437. Jumping I: Diskvalifikován

  438. Jumping II: Diskvalifikován

  439. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  440. I. Jumping L: 1/20, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  441. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  442. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  443. Agility L: 2/36, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  444. Jumping I. L: 7/36, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  445. Jumping ll. L: 10/27, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  446. L Final: Diskvalifikován

  447. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  448. QA3 Agility: Diskvalifikován

  449. QA4 Agility: Diskvalifikován

  450. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  451. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  452. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  453. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  454. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  455. Agility: 1/15, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  456. Agility Open: Diskvalifikován

  457. Jumping Special A2 + A3: 5/30, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  458. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  459. druhá zkouška LA2: 6/19, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  460. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  461. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  462. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  463. QA1 Agility: 67/213, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  464. QA2 Agility: 78/204, 47.39 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  465. QJ1 Jumping: 54/213, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  466. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  467. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  468. Agility I: Diskvalifikován

  469. Agility II: Diskvalifikován

  470. Agility III: Diskvalifikován

  471. Agility Open: Diskvalifikován

  472. Jumping Open: Diskvalifikován

  473. Jumping Open II: Diskvalifikován

  474. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  475. Agility Ne L: Diskvalifikován

  476. Jumping Ne L: 11/40, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  477. Zkouška Ne LA2: 2/12, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  478. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  479. 1.Zk LA2: 1/19, 32.1 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  480. 2.Zk LA2: 6/19, 34.7 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  481. 3.Zk LA2: 5/19, 35.67 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  482. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  483. Agility LA: 31/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  484. Jumping LA: 22/38, 37.15 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  485. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  486. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  487. 1. zkouška LA2: 1/25, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  488. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  489. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  490. I Agility: 2/22, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  491. II Agility: 4/22, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  492. III Agility: Diskvalifikován

  493. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  494. Agility L L: 6/39, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  495. Jumping L L: Diskvalifikován

  496. Zk LA1 LA1: 1/5, 31.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  497. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  498. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  499. I. zkouška LA1: 2/24, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  500. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  501. Agility L L: Diskvalifikován

  502. Jumping L L: Diskvalifikován

  503. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  504. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  505. Agility I: 1/13, 27.16 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  506. Agility II: Diskvalifikován

  507. Jumping 1: 3/13, 27.64 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  508. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  509. Agility: 1/3, 27.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  510. Agility Open: 6/17, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  511. Jumping Open: Diskvalifikován

  512. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  513. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  514. první běh LA1: 3/16, 31.15 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  515. třetí běh LA1: Diskvalifikován

  516. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  517. Jumping neděle L: 11/38, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  518. Jumping sobota L: 12/37, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  519. Open agility sobota L: Diskvalifikován

  520. Zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  521. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  522. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  523. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  524. první zkouška LA1: 1/8, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s