Cz En

Agility I

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Szilágyi, Anita (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Peťa Matušíková Lujči 0 0 0.0 0.0 40.55 5.43 V V
2 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 41.96 5.24 V V
3 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 42.89 5.13 V V
4 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 44.63 4.93 V V
5 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 45.44 4.84 V V
6 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 45.77 4.81 V V
7 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 45.9 4.79 V V
8 015718 Aneta Jiráčková Daisy 0 0 0.0 0.0 47.1 4.67 V V
9 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter 0 0 0.0 0.0 47.48 4.63 V V
10 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 48.45 4.54 V V
11 Daniela Martinčeková Butch Wallachian Flower - "Buči" 0 0 0.0 0.0 49.7 4.43 V V
12 034518 Ivana Kozubová Ejmi 0 0 0.19 0.19 51.19 4.3 V V
13 042315 Lenka Kabátová A3Ch Afrodita Love from Tatras 0 0 2.28 2.28 53.28 4.13 V V
14 059719 Kateřina Benešová Sophie 0 0 4.64 4.64 55.64 3.95 V V
15 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 1 0 0.0 5.0 40.76 5.4 V V
16 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 1 0 0.0 5.0 41.96 5.24 V V
17 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 1 0 0.0 5.0 43.39 5.07 V V
18 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 1 0 0.0 5.0 44.44 4.95 V V
19 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 1 0 0.0 5.0 45.21 4.87 V V
20 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 45.37 4.85 V V
21 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 1 0.0 5.0 48.0 4.58 V V
22 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 1 0 0.0 5.0 48.73 4.51 V V
23 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 50.29 4.37 V V
24 004322 Marián Broda Bella Dragon Matter of the Heart 1 0 1.23 6.23 52.23 4.21 VD VD
25 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny 0 1 2.65 7.65 53.65 4.1 VD VD
26 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery 1 0 3.95 8.95 54.95 4.0 VD VD
27 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas 2 0 0.0 10.0 42.04 5.23 VD VD
28 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 2 0 0.0 10.0 42.4 5.19 VD VD
29 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 2 0 0.0 10.0 43.0 5.12 VD VD
30 013122 Robin Solanský Amazing Rio Misty Highland 2 0 0.0 10.0 45.58 4.83 VD VD
31 056115 Jan Machala A3Ch Anie z Čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 49.27 4.47 VD VD
32 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 2 0 0.0 10.0 49.82 4.42 VD VD
33 079917 Kateřina Vranová Babetka Ninuland 2 0 0.0 10.0 50.54 4.35 VD VD
34 083217 Veronika Palová A3Ch Ruby Deabei 1 1 0.0 10.0 50.87 4.32 VD VD
35 035318 Jana Kochanová Misty 2 0 0.0 10.0 51.0 4.31 VD VD
36 083816 Kateřina Navrátilová Douville Tora Mei 2 0 0.3 10.3 51.3 4.29 VD VD
37 Daniel Martinček Cid Queen of Garden - "Cid" 1 2 0.0 15.0 47.92 4.59 VD VD
38 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ 2 1 0.0 15.0 48.35 4.55 VD VD
39 024421 Markéta Malinčíková Best Spook Crazy Pack 2 1 0.0 15.0 48.98 4.49 VD VD
40 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra 1 2 0.0 15.0 49.12 4.48 VD VD
41 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline 2 1 0.0 15.0 49.61 4.43 VD VD
42 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 3 0 0.28 15.28 51.28 4.29 VD VD
43 085018 Robin Solanský Caesar 0 1 11.3 16.3 62.3 3.53 D D
44 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes 2 1 1.58 16.58 52.58 4.18 D D
45 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 3 1 0.0 20.0 44.23 4.97 D D
46 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner 2 2 1.52 21.52 52.52 4.19 D D
47 058818 Kateřina Brokešová Annie 5 1 7.5 37.5 58.5 3.76 BO BO
48 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 3 1 18.43 38.43 69.43 3.17 BO BO
49 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 8 1 14.18 59.18 65.18 3.38 BO BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020622 Barbora Michálková Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070421 Pavla Kasálková De Solo Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081221 Dana Maňáková Archie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014516 Barbora Kabátová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Štěpánková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035320 Zuzana Batlová Walla von Pedor-Stok DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukac Metaxa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001621 Lucie Mocová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004519 Simona Machalová Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033720 Venuše Kopřivíková Brunette Ble-chacha Kaiannco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064619 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046622 Adéla Šejnohová Adeline Kascaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090918 Nikola Šemberová Breeze Bardi from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005320 Jana Trojková One in a Beelion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO