Cz En

015718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Jiráčková

    Člen KA

Pes

  1. Daisy, Border kolie

Výsledky

  1. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký DOG RUN, 07. 05. 2022

  2. Agility Trial: 1/4, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  3. Memorial Martiny Smolkove - Agility: 2/9, 39.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  4. Memorial Martiny Smolkove - Jumping: 3/10, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  5. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  6. AGILITY L: Diskvalifikován

  7. JUMPING L: 9/28, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  8. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  9. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  10. U19 Agility I: 7/11, 45.49 s, 10.96 tr. b., 4.4 m/s

  11. U19 Agility II: Diskvalifikován

  12. U19 Agility III: 6/11, 44.13 s, 8.81 tr. b., 4.65 m/s

  13. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  14. U19 Jumping II: 1/11, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  15. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  16. Zkouška I.: Diskvalifikován

  17. Zkouška II.: 2/10, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  18. Zkouška III.: 2/10, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  19. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  20. U19 Agility I: Diskvalifikován

  21. U19 Agility II: 3/13, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  22. U19 Agility III: 5/13, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  23. U19 Jumping I: 7/13, 42.17 s, 2.05 tr. b., 5.07 m/s

  24. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  25. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  26. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA3: 3/12, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  28. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  30. Agility Individual: 9/85, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  31. Agility Squads as Individual: 29/94, 43.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  32. Jumping Individual: Diskvalifikován

  33. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  34. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  35. Agility Individual - J: 9/32, 43.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Individual - J: 4/32, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  38. Jumping Squads as Individual: 5/44, 38.52 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  39. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  40. Agility: Diskvalifikován

  41. Jumping L3: 1/7, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  42. Zkouška L3: 4/7, 33.58 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  43. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  44. 1. Agility - L - J u n i o ř i: 7/18, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  45. 2. Agility - L - J u n i o ř i: 2/18, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  46. 3. Jumping - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  47. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  48. Agility I: Diskvalifikován

  49. Agility II: 31/99, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  50. Jumping I: Diskvalifikován

  51. Jumping II: 24/101, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  52. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  53. Trial I.: Diskvalifikován

  54. Trial II.: 1/3, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  55. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  56. Zk. 1: 7/11, 49.93 s, 6.93 tr. b., 3.91 m/s

  57. Zk. 2: 3/11, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  58. Zk. 3: Diskvalifikován

  59. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  60. Agility Individual: 42/106, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  61. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  62. Jumping Individual: 16/108, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  63. Jumping Squads as Individual: 24/108, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  64. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  65. 1. zkouška: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška: 1/8, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  67. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  68. Agility J Individual: Diskvalifikován

  69. Agility Squads: Diskvalifikován

  70. Jumping J Individual: 17/51, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  71. Jumping Squads: 19/61, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  73. Agility: 2/29, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  74. Jumping L3: 7/12, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Zkouška L3: 4/11, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  76. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  77. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  78. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  79. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  80. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  81. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  82. Zkouška2 A3: 5/8, 40.05 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  83. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  84. 1.zkouška: 1/7, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  85. 2.zkouška: 1/6, 29.54 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  86. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  87. 1 zkouška A2: 4/8, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  88. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  89. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  90. ZkA I: Diskvalifikován

  91. ZkA II: 5/18, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  92. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  93. Agility L: Diskvalifikován

  94. Jumping L: 4/29, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  95. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  97. Agility D: 2/14, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  98. Agility Squads as Individual: 9/63, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  99. Jumping D: 1/14, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  100. Jumping Squads as Individual: 35/63, 48.81 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  101. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  102. A2 Large: 4/14, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  103. A2 Large: Diskvalifikován

  104. Agility Open Large: 5/32, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  105. Agility Open Large: Diskvalifikován

  106. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  107. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  108. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  109. Agility Open: Diskvalifikován

  110. Agility Zk: Diskvalifikován

  111. Jumping Open: Diskvalifikován

  112. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  113. AGILITY: Diskvalifikován

  114. JUMPING: 3/30, 27.81 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  115. LA2: Diskvalifikován

  116. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  117. Agility Trial I: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II: Diskvalifikován

  119. Jumping Trial I: 2/17, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  120. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  121. Jumping So A2+3 L L: 8/17, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  122. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  123. Zkouška So-2 LA2: 1/12, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  124. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  125. 1.zkouška LA2: 1/13, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  126. 2.zkouška LA2: 1/13, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  127. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  128. Agility Trial I: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II: 1/12, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  130. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  131. D Agility IV: 2/7, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  132. D Agility V: Diskvalifikován

  133. D Jumping III: Diskvalifikován

  134. D Jumping IV: Diskvalifikován

  135. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  136. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška LA2: 3/18, 42.95 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  138. Jumping open L: Diskvalifikován

  139. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  140. D Agility I: 1/8, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  141. D Agility II: Diskvalifikován

  142. D Agility III: Diskvalifikován

  143. D Jumping I: Diskvalifikován

  144. D Jumping II: 3/8, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  145. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  146. Agility Trial I: 5/18, 41.66 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  147. Agility Trial II: Diskvalifikován

  148. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  149. Agility Trial I: Diskvalifikován

  150. Agility Trial II: 1/14, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  151. Agility Trial III: Diskvalifikován

  152. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  153. Czech Imp Jump: 23/46, 24.38 s, 6.38 tr. b., 4.18 m/s

  154. Jumping 1: Diskvalifikován

  155. Jumping 2: 22/48, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  156. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  157. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  158. TRIAL I. LA1: 3/11, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  159. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  160. Agility L: 18/30, 48.95 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  161. Jumping L: 5/30, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  162. ZKOUŠKY LA1: 5/10, 48.95 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  163. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  164. Jumping III L: 11/35, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  165. Jumping II L: 11/44, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  166. Jumping I L: 11/43, 43.86 s, 5.86 tr. b., 4.06 m/s

  167. Tuneliáda L: 20/39, 35.94 s, 8.94 tr. b., 4.26 m/s

  168. ZkA III. LA1: 3/10, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  169. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  170. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  171. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  172. Zkouška: Diskvalifikován

  173. Zkouška II: 8/13, 46.32 s, 21.32 tr. b., 3.02 m/s

  174. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  175. CURRICULUM L: 23/39, 45.5 s, 11.5 tr. b., 4.33 m/s

  176. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  177. TRIAL I. LA1: 1/21, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  178. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  179. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška LA1: 3/19, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  181. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  182. 1. Zkouška LA1: 7/20, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  183. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován