Cz En

015718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Jiráčková

    Člen KA

Pes

  1. Daisy, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  2. 1.zkouška: 1/7, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  3. 2.zkouška: 1/6, 29.54 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  4. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  5. 1 zkouška A2: 4/8, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  6. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  7. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  8. ZkA I: Diskvalifikován

  9. ZkA II: 5/18, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  10. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  11. Agility L: Diskvalifikován

  12. Jumping L: 4/29, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  14. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  15. Agility D: 2/14, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  16. Agility Squads as Individual: 9/63, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  17. Jumping D: 1/14, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: 35/63, 48.81 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  19. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  20. A2 Large: 4/14, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  21. A2 Large: Diskvalifikován

  22. Agility Open Large: 5/32, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  23. Agility Open Large: Diskvalifikován

  24. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  25. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  26. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Zk: Diskvalifikován

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  31. AGILITY: Diskvalifikován

  32. JUMPING: 3/30, 27.81 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  33. LA2: Diskvalifikován

  34. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Jumping Trial I: 2/17, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  38. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  39. Jumping So A2+3 L L: 8/17, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  40. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  41. Zkouška So-2 LA2: 1/12, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  42. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  43. 1.zkouška LA2: 1/13, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  44. 2.zkouška LA2: 1/13, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  45. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  46. Agility Trial I: Diskvalifikován

  47. Agility Trial II: 1/12, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  48. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  49. D Agility IV: 2/7, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  50. D Agility V: Diskvalifikován

  51. D Jumping III: Diskvalifikován

  52. D Jumping IV: Diskvalifikován

  53. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  54. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA2: 3/18, 42.95 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  56. Jumping open L: Diskvalifikován

  57. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  58. D Agility I: 1/8, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  59. D Agility II: Diskvalifikován

  60. D Agility III: Diskvalifikován

  61. D Jumping I: Diskvalifikován

  62. D Jumping II: 3/8, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  63. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  64. Agility Trial I: 5/18, 41.66 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  65. Agility Trial II: Diskvalifikován

  66. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: 1/14, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  69. Agility Trial III: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  71. Czech Imp Jump: 23/46, 24.38 s, 6.38 tr. b., 4.18 m/s

  72. Jumping 1: Diskvalifikován

  73. Jumping 2: 22/48, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  74. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  75. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  76. TRIAL I. LA1: 3/11, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  77. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  78. Agility L: 18/30, 48.95 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  79. Jumping L: 5/30, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  80. ZKOUŠKY LA1: 5/10, 48.95 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  81. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  82. Jumping III L: 11/35, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  83. Jumping II L: 11/44, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  84. Jumping I L: 11/43, 43.86 s, 5.86 tr. b., 4.06 m/s

  85. Tuneliáda L: 20/39, 35.94 s, 8.94 tr. b., 4.26 m/s

  86. ZkA III. LA1: 3/10, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  87. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  88. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  89. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  90. Zkouška: Diskvalifikován

  91. Zkouška II: 8/13, 46.32 s, 21.32 tr. b., 3.02 m/s

  92. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  93. CURRICULUM L: 23/39, 45.5 s, 11.5 tr. b., 4.33 m/s

  94. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  95. TRIAL I. LA1: 1/21, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  97. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška LA1: 3/19, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  99. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  100. 1. Zkouška LA1: 7/20, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  101. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován