QA3 Agility

  1. Datum: 21. 04. 2024
  2. Závod: Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L
  3. Rozhodčí: Jones, Nic (GB)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 202.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.59 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 37.56 5.38 V
2 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 0 0 0.0 0.0 39.26 5.15 V
3 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 0 0 0.0 0.0 39.71 5.09 V
4 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo 0 0 0.0 0.0 39.93 5.06 V
5 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 39.96 5.06 V
6 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 40.27 5.02 V
7 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 40.66 4.97 V
8 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 42.06 4.8 V
9 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 42.43 4.76 V
10 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 1.56 1.56 45.56 4.43 V
11 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 0 3.03 3.03 47.03 4.3 V
12 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 3.05 3.05 47.05 4.29 V
13 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 0 0 3.13 3.13 47.13 4.29 V
14 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 0 4.39 4.39 48.39 4.17 V
15 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 38.81 5.2 V
16 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 1 0 0.0 5.0 39.68 5.09 V
17 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure 1 0 0.0 5.0 39.87 5.07 V
18 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 40.14 5.03 V
19 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel 1 0 0.0 5.0 40.96 4.93 V
20 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 1 0 0.0 5.0 41.63 4.85 V
21 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 1 0 0.0 5.0 41.96 4.81 V
22 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 1 0 0.0 5.0 43.34 4.66 V
23 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs 0 1 0.0 5.0 43.89 4.6 V
23 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land 0 1 0.0 5.0 43.89 4.6 V
25 099122 Marie Wertheimová Erith Ťapka 0 1 1.15 6.15 45.15 4.47 VD
26 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 1 0 2.12 7.12 46.12 4.38 VD
27 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 1 0 3.08 8.08 47.08 4.29 VD
28 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different 2 0 0.0 10.0 39.52 5.11 VD
29 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate 2 0 0.0 10.0 41.72 4.84 VD
30 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 0 0.0 10.0 42.25 4.78 VD
31 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 1 0.0 10.0 42.86 4.71 VD
32 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley 1 1 1.27 11.27 45.27 4.46 VD
33 074320 Barbora Keyřová Oconee Mystic Maze Fallcat 2 0 2.48 12.48 46.48 4.35 VD
34 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 2 0 2.56 12.56 46.56 4.34 VD
35 065917 Vladimír Macura Meggie 1 1 2.7 12.7 46.7 4.33 VD
36 022723 Jana Němcová Apollo Black Via Karneda 0 1 8.53 13.53 52.53 3.85 VD
37 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire 3 0 0.0 15.0 37.71 5.36 VD
38 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 1 1 9.17 19.17 53.17 3.8 D
39 036721 Jana Kalinová Brenda Ťapka 0 2 10.0 20.0 54.0 3.74 D
40 026020 Jarmila Davidová Monty 1 0 16.78 21.78 60.78 3.32 D
41 003622 Zuzana Juřičková Gordon Diandra 1 2 11.09 26.09 55.09 3.67 BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 104522 Aneta Jiráčková Faya z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 108622 Monika Zapletalová Cintra Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222221 Jan Unger Frisky Fantine z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015718 Aneta Jiráčková A3Ch Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080522 Nikola Králová Briliant Baffy Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028820 Anna Rybová Goji the Great DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110122 Simona Šišková Bowie Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110622 Martina Jírová Baya Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010523 Aneta Hrdličková Galaxia Black Dabbeeco DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003422 Jitka Hrdinová An Orange Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077922 Kristýna Stolcová Eli Cácorka Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004423 Barbora Melichová Aurellion Razy Levah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004422 Jana Brodová Super Mario z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 109122 Michaela Podloucká Future Fizz Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012623 Radomír Hošta Be the Bright Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034219 Petra Ušelová Coco Mary Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová A3Ch Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067921 Monika Pávová Choix de Vie Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082023 Nela Nýdrlová Best Decision Elysia dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000620 Eva Uhrová Destiny Riverbank DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016323 Vítězslav Pilc Ziwa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková A3Ch Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029722 Veronika Javorová Do My Best Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010021 Julie Krátká Balli Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 115622 Vanda Bradová Always and forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010521 Jana Zvonková Ruli des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001323 Adéla Oberleitnerová Btw I'm Pulz Full of Rush DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078722 Tereza Kleprlíková Tiny pancake Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015222 Alexandra Alfery Arya Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041022 Natálie Mlejnková Anny Just With Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072920 Nela Nýdrlová Twice As Nice Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016122 Miroslav Ludík Cajetan Corlan Gi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002121 Kateřina Šťastná Gugas Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008822 Nikola Kajpušová A Coco Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 102722 Jiří Hosman Alias Mitexi Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099622 Radka Růžičková Alias Skayen Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO