002121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Šťastná

    Arrow_down

Pes

  1. Gugas Diandra, Australský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška Agility: 3/7, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. 2. Zkouška Agility: 2/7, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Bílany u Kroměříže - 3x zkouška A3 3x zkouška A2 2x zkouška A1 chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 05. 2024

  5. A2 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. A2 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  7. A2 L 3.zkouška: Diskvalifikován

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  9. QA1 Agility: 29/164, 43.27 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  15. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  16. AGILITY L: Diskvalifikován

  17. JUMPIMG I - L: 2/29, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  18. JUMPING II - L: 8/28, 43.49 s, 5.49 tr. b., 4.46 m/s

  19. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  20. Zkouška A2 - II L: 4/8, 36.83 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  21. Zkouška A2 - I L: 6/8, 40.61 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  22. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  23. A2 L 1.zkouška: 1/8, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  24. A2 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. Jumping L: Diskvalifikován

  26. Malhostovice - Výbušná koťátka, 16. 02. 2024

  27. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  30. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  32. Brno - Zimní OPEN s Dogfitness.cz, 06. 01. 2024

  33. AGILITY OPEN L: Diskvalifikován

  34. JUMPING OPEN L: Diskvalifikován

  35. Zkouška A2 L: 4/11, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  36. Brno - Podzimní OPEN s Dogfitness.cz, 25. 11. 2023

  37. AGILITY OPEN L: Diskvalifikován

  38. JUMPING OPEN L: Diskvalifikován

  39. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  40. Brno - Páteční disco!, 24. 11. 2023

  41. 1. A2 zkouška L: Diskvalifikován

  42. 2. A2 zkouška L: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  44. Agility družstev AUO L: Diskvalifikován

  45. Agility jednotlivců AUO L: Diskvalifikován

  46. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  47. Jumping Jednotlivci AUO L: 9/41, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  48. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  49. Agility L: Diskvalifikován

  50. Jumping L: Diskvalifikován

  51. Zkouška A2 L: 2/10, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  52. Čebín - Čebínský rozjezd 2023, 01. 09. 2023

  53. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  56. Zkouška I. A2 L: Diskvalifikován

  57. Zkouška II. A2 L: Diskvalifikován

  58. Zkouška III. A2 L: 4/11, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  59. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  60. Zkouška I.: Diskvalifikován

  61. Zkouška II.: 3/9, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. Zkouška III.: Diskvalifikován

  63. Třebíč - Polštářkobraní + A0, 22. 07. 2023

  64. Agility L: Diskvalifikován

  65. Jumping L: 12/16, 34.99 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  66. Zkouška L A2: 5/7, 42.23 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  67. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  68. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Čebín - Čebínské dvojzkoušky + A0, 01. 07. 2023

  71. 1. Zkouška LA2: 1/8, 46.79 s, 10.79 tr. b., 3.8 m/s

  72. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  74. Agility II L: 59/84, 46.06 s, 23.06 tr. b., 3.95 m/s

  75. Agility I L: 29/93, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  76. Jumping II L: 51/94, 60.02 s, 34.02 tr. b., 3.42 m/s

  77. Jumping I L: Diskvalifikován

  78. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  79. Agility 1: Diskvalifikován

  80. Agility 2: Diskvalifikován

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 14. 05. 2023

  84. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. 3. Zkouška LA1: 2/16, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  87. Čebín - Čebínské jarní hopsání, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  88. Jumping L: Diskvalifikován

  89. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  91. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  92. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  93. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  94. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  95. Zkouška I. A1 L: 6/15, 40.2 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  96. Zkouška II. A1 L: 7/15, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  97. Zkouška III. A1 L: Diskvalifikován

  98. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  99. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  101. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  102. 1. zkouška A1 L: 3/14, 39.51 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  103. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  104. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  105. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  106. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  107. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  108. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  109. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  110. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  111. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  112. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  113. Brno - Dogfitness.cz lednové jumpingy + A0, 22. 01. 2023

  114. 1. Jumping open L: Diskvalifikován

  115. 2. Jumping open L: Diskvalifikován

  116. 3. Jumping open L: Diskvalifikován

  117. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  118. Zkouška I.: Diskvalifikován

  119. Zkouška II.: 2/10, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  120. Zkouška III.: 1/9, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  121. Holešov - Listopadové dvojzkoušky, 27. 11. 2022

  122. Agility Trial I: Diskvalifikován

  123. Agility Trial II: Diskvalifikován

  124. Brno - Dogfitness.cz jumpingy + A0, 26. 11. 2022

  125. 1. jumping open L: Diskvalifikován

  126. 2. jumping open L: 8/17, 34.19 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  127. 3. jumping open L: Diskvalifikován

  128. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  129. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška L A1: Diskvalifikován

  131. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  132. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  133. Zkouška 2.: 3/7, 44.28 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  134. Zkouška 3.: 3/7, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  135. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  136. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  137. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  138. Jumping družstev AUO L: 10/53, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  139. Jumping Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  140. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  141. Agility L: Diskvalifikován

  142. Jumping L: Diskvalifikován

  143. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  145. Agility LA: 11/21, 49.1 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  146. Jumping L: Diskvalifikován

  147. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  149. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  152. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  153. ZKOUŠKA II.: 1/2, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  154. Třešť - Červencové odpolední zkoušky, 30. 07. 2022

  155. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  158. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  159. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  161. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  162. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  163. ZkA. III. LA1: Diskvalifikován

  164. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  165. ZkA. I. LA1: 5/10, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  166. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  167. TRIAL I.: Diskvalifikován

  168. TRIAL II.: 4/10, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  169. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  170. AGILITY L: Diskvalifikován

  171. JUMPING L: Diskvalifikován

  172. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  173. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  174. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. 2. Zkouška LA1: 11/17, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  176. 3. Zkouška LA1: 6/17, 42.28 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  177. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  178. Agility LA: Diskvalifikován

  179. Jumping LA: Diskvalifikován

  180. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  182. 1. Zkouška LA1: 3/8, 44.04 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  183. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  185. TRIAL I.: Diskvalifikován

  186. TRIAL II.: Diskvalifikován

  187. Rohatec - Podzimní Jumpingy, 19. 09. 2021

  188. GranCann jump L: Diskvalifikován

  189. Jump o Bízovic lahvinku L: Diskvalifikován

  190. Jump o Canvit L: Diskvalifikován

  191. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  192. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  193. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován