115622

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vanda Bradová, Valašagi

    Arrow_down

Pes

  1. Always and forever, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Bílany u Kroměříže - 3x zkouška A3 3x zkouška A2 2x zkouška A1 chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 05. 2024

  2. A3 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. A3 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. A3 L 3.zkouška: Diskvalifikován

  5. Hulín - Trojzkoušky + 2x jumping A0, 12. 05. 2024

  6. 1. Zkouška agility: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška agility: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška agility: 1/4, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  9. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  10. QA4 Agility: Diskvalifikován

  11. QA5 Agility: Diskvalifikován

  12. QA6 Agility: 49/137, 39.4 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  13. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ5 Jumping: 34/137, 38.99 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  15. QJ6 Jumping: 55/132, 32.31 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  16. Bílany u Kroměříže - A3 x 3 zkouška A2 x 2 zkouška A1 x 2 zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 27. 04. 2024

  17. A2 L 1.zkouška: 1/10, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  18. A2 L 2.zkouška: 1/10, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  19. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  20. QA1 Agility: Diskvalifikován

  21. QA2 Agility: Diskvalifikován

  22. QA3 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  25. QJ3 Jumping: 9/161, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  26. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  27. Agility IV L: 2/26, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  28. Agility V L: Diskvalifikován

  29. Jumping IV L: 8/26, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. Jumping V L: 15/25, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  31. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  32. Zkouška I. A2 L: Diskvalifikován

  33. Zkouška II. A2 L: Diskvalifikován

  34. Zkouška III. A2 L: 2/5, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  35. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  36. Agility III. L: Diskvalifikován

  37. Agility II. L: 2/33, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  38. Agility I. L: Diskvalifikován

  39. Jumping III. L: 16/31, 31.29 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  40. Jumping II. L: Diskvalifikován

  41. Jumping I. L: Diskvalifikován

  42. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  43. A2 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  44. A2 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  45. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  46. 1. Zkouška: 1/11, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  47. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  48. Brno - Zimní OPEN s Dogfitness.cz, 06. 01. 2024

  49. AGILITY OPEN L: 5/25, 39.65 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  50. JUMPING OPEN L: 7/22, 29.79 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  51. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  52. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  53. 1.zkouška A2: 3/7, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  54. 2.zkouška A2: Diskvalifikován

  55. 3.zkouška A2: Diskvalifikován

  56. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  57. 1.zkouška A2: 1/3, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  58. 2.zkouška A2: Diskvalifikován

  59. 3.zkouška A2: Diskvalifikován

  60. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  61. Zkouška I.: Diskvalifikován

  62. Zkouška II.: Diskvalifikován

  63. Zkouška III.: Diskvalifikován

  64. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  65. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  66. Agility: Diskvalifikován

  67. Agility CHALLENGE: Diskvalifikován

  68. Jumping: 3/18, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  69. Jumping CHALLENGE: Diskvalifikován

  70. Rohatec - Podzimní jumpingy, 01. 10. 2023

  71. 1. jumping L: Diskvalifikován

  72. 2. jumping L: Diskvalifikován

  73. 3. jumping L: 1/14, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  74. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  75. Agility L: 6/23, 51.37 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  76. Finále JUMPING L: 4/11, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  77. Jumping L: 3/23, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  78. Zkouška A2 L: 3/10, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  79. Brno - Podzimní Robinsonáda, 09. 09. 2023

  80. Agility open L: 3/19, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  81. Open Jumping L: Diskvalifikován

  82. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  83. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  84. Agility Družstev L: 25/47, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  85. Agility Jednotlivci Junioři L: 3/39, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  86. Jumping Družstev L: 1/47, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  87. Jumping Jednotlivci Junioři L: 20/39, 39.17 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  88. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  89. Agility 1 L: 3/21, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  90. Agility 2 L: Diskvalifikován

  91. Prostějov - Prostějovský trojboj A2 + A3, 26. 08. 2023

  92. III. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  93. II. Zkouška A2 L: 1/9, 33.4 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  94. I. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  95. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  96. 1.zkouška: 1/7, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  97. 2. zkouška: 1/7, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  98. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  99. AGILITY dry L: Diskvalifikován

  100. AGILITY extra dry L: 12/39, 42.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  101. JUMPING brut L: Diskvalifikován

  102. JUMPING zero brut L: Diskvalifikován

  103. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  104. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  105. Zkouška I. LA2: 5/12, 38.15 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  106. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  107. Zkouška I.: Diskvalifikován

  108. Zkouška II.: 2/9, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  109. Zkouška III.: 2/8, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  110. Polanka nad Odrou - Odpolední Zkoušky, 27. 07. 2023

  111. Zkouška A1 I: Diskvalifikován

  112. Zkouška A1 II: Diskvalifikován

  113. Zkouška A1 III: 1/5, 25.54 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  114. Zkouška A1 IV: 1/5, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Odpolední VIP dvojzkoušky, 06. 07. 2023

  116. 1.zkouška : 1/5, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  117. 2.zkouška: 2/5, 31.24 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  118. 3.zkouška: Diskvalifikován

  119. Šumperk - Havliczech 65 - 4 x A1 speciál s Calibrou, 01. 07. 2023

  120. Zkouška I.: 1/19, 28.77 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  121. Zkouška II.: Diskvalifikován

  122. Zkouška III.: Diskvalifikován

  123. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  124. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  125. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  126. Zkouška Agility 2: 1/11, 29.49 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  127. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  128. Agility II L: 43/84, 40.26 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  129. Agility I L: Diskvalifikován

  130. Jumping II L: Diskvalifikován

  131. Jumping I L: Diskvalifikován

  132. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  133. LA1 1.zkouška: Diskvalifikován

  134. LA1 2. zkouška: 3/8, 27.32 s, 15.0 tr. b., 6.0 m/s

  135. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  136. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: Diskvalifikován

  137. Mistrovství jednotlivců OPEN L: 19/51, 26.11 s, 10.0 tr. b., 6.28 m/s

  138. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  139. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  140. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 34/106, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  141. Tachyon Trophy OPEN L: 14/50, 28.59 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  142. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  143. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  144. Agility 1: Diskvalifikován

  145. Agility 2: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: 65/116, 46.31 s, 25.31 tr. b., 4.41 m/s

  148. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  149. Tuneliáda: 4/19, 27.66 s, 0.0 tr. b., 7.52 m/s

  150. 1. Jumping : Diskvalifikován

  151. 2. Jumping: Diskvalifikován

  152. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  153. Jumping 1 L: 23/39, 40.81 s, 26.81 tr. b., 3.97 m/s

  154. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  155. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  156. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 3 - druhá šance, 29. 04. 2023

  157. Agility L: Diskvalifikován

  158. Agility L - druhá šance: Diskvalifikován

  159. Jumping L: Diskvalifikován

  160. Jumping L - druhá šance: Diskvalifikován

  161. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  162. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  163. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  164. 3rd Agility Trial: Diskvalifikován

  165. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  166. 1. zkouška LA1: 2/18, 30.16 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  167. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  168. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  169. Jumping I / A0 / L: Diskvalifikován

  170. Jumping II / A0 / L: 5/9, 23.06 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  171. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  172. A0 L I.: Diskvalifikován

  173. A0 L II.: 1/6, 26.72 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s