Vanda Bradová

  1. Číslo: 005854
  2. OSA: Valašagi
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 20. 05. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 000817 (XS), Carmine Goldie Red

    Arrow_down
  2. 056820 (I), Gramee my life Bohemia Alké

    Arrow_down
  3. 037821 (I), Dejna Z Vysokého Újezda

    Arrow_down
  4. 037921 (L), Bessy z Vysokého Újezda

    Arrow_down
  5. 039521 (L), Bety

    Arrow_down
  6. 039621 (M), Tinsel z Ďáblovy studánky

    Arrow_down
  7. 115622 (L), Always and forever

    Arrow_down
  8. 015523 (L), Tessa

    Arrow_down

Výsledky

  1. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  2. A2 L 1.zkouška, Always and forever: Diskvalifikován

  3. A2 L 2.zkouška, Always and forever: Diskvalifikován

  4. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  5. 1. Zkouška, Always and forever: 1/11, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  6. 2. Zkouška, Always and forever: Diskvalifikován

  7. Brno - Zimní OPEN s Dogfitness.cz, 06. 01. 2024

  8. AGILITY OPEN L, Always and forever: 5/25, 39.65 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  9. JUMPING OPEN L, Always and forever: 7/22, 29.79 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  10. Zkouška A2 L, Always and forever: Diskvalifikován

  11. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  12. 1.zkouška A2, Always and forever: 3/7, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  13. 1.zkouška A2, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška A2, Gramee my life Bohemia Alké: 1/1, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  15. 2.zkouška A2, Always and forever: Diskvalifikován

  16. 3.zkouška A2, Always and forever: Diskvalifikován

  17. 3.zkouška A2, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  18. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  19. 1.zkouška A2, Always and forever: 1/3, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  20. 2.zkouška A2, Always and forever: Diskvalifikován

  21. 3.zkouška A2, Always and forever: Diskvalifikován

  22. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  23. Zkouška I., Always and forever: Diskvalifikován

  24. Zkouška II., Always and forever: Diskvalifikován

  25. Zkouška III., Always and forever: Diskvalifikován

  26. Zkouška IV., Always and forever: Diskvalifikován

  27. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  28. Agility, Always and forever: Diskvalifikován

  29. Agility CHALLENGE, Always and forever: Diskvalifikován

  30. Jumping, Always and forever: 3/18, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  31. Jumping CHALLENGE, Always and forever: Diskvalifikován

  32. Rohatec - Podzimní jumpingy, 01. 10. 2023

  33. 1. jumping L, Always and forever: Diskvalifikován

  34. 2. jumping L, Always and forever: Diskvalifikován

  35. 3. jumping L, Always and forever: 1/14, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  36. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  37. Agility L, Always and forever: 6/23, 51.37 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  38. Finále JUMPING L, Always and forever: 4/11, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  39. Jumping L, Always and forever: 3/23, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  40. Zkouška A2 L, Always and forever: 3/10, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  41. Brno - Podzimní Robinsonáda, 09. 09. 2023

  42. Agility open L, Always and forever: 3/19, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  43. Open Jumping L, Always and forever: Diskvalifikován

  44. Zkouška A2 L, Always and forever: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  46. Agility Družstev L, Always and forever: 25/47, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  47. Agility Jednotlivci Junioři L, Always and forever: 3/39, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  48. Jumping Družstev L, Always and forever: 1/47, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  49. Jumping Jednotlivci Junioři L, Always and forever: 20/39, 39.17 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  50. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  51. Agility 1 L, Always and forever: 3/21, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  52. Agility 2 L, Always and forever: Diskvalifikován

  53. Prostějov - Prostějovský trojboj A2 + A3, 26. 08. 2023

  54. III. Zkouška A2 L, Always and forever: Diskvalifikován

  55. II. Zkouška A2 L, Always and forever: 1/9, 33.4 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  56. I. Zkouška A2 L, Always and forever: Diskvalifikován

  57. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  58. 1.zkouška, Always and forever: 1/7, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  59. 1.zkouška, Tessa: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška, Always and forever: 1/7, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  61. 2. zkouška, Tessa: Diskvalifikován

  62. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  63. AGILITY dry L, Always and forever: Diskvalifikován

  64. AGILITY extra dry L, Always and forever: 12/39, 42.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  65. JUMPING brut L, Always and forever: Diskvalifikován

  66. JUMPING zero brut L, Always and forever: Diskvalifikován

  67. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  68. Zkouška II. LA2, Always and forever: Diskvalifikován

  69. Zkouška I. LA2, Always and forever: 5/12, 38.15 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  70. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  71. Zkouška I., Always and forever: Diskvalifikován

  72. Zkouška II., Always and forever: 2/9, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  73. Zkouška III., Always and forever: 2/8, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  74. Polanka nad Odrou - Odpolední Zkoušky, 27. 07. 2023

  75. Zkouška A1 I, Always and forever: Diskvalifikován

  76. Zkouška A1 II, Always and forever: Diskvalifikován

  77. Zkouška A1 III, Always and forever: 1/5, 25.54 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  78. Zkouška A1 IV, Always and forever: 1/5, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Odpolední VIP dvojzkoušky, 06. 07. 2023

  80. 1.zkouška , Always and forever: 1/5, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  81. 2.zkouška, Always and forever: 2/5, 31.24 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  82. 3.zkouška, Always and forever: Diskvalifikován

  83. Šumperk - Havliczech 65 - 4 x A1 speciál s Calibrou, 01. 07. 2023

  84. Zkouška I., Always and forever: 1/19, 28.77 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  85. Zkouška II., Always and forever: Diskvalifikován

  86. Zkouška III., Always and forever: Diskvalifikován

  87. Zkouška IV., Always and forever: Diskvalifikován

  88. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  89. Zkouška Agility 1, Always and forever: Diskvalifikován

  90. Zkouška Agility 2, Always and forever: 1/11, 29.49 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  91. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  92. Agility II L, Always and forever: 43/84, 40.26 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. Agility I L, Always and forever: Diskvalifikován

  94. Jumping II L, Always and forever: Diskvalifikován

  95. Jumping I L, Always and forever: Diskvalifikován

  96. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  97. LA1 1.zkouška, Always and forever: Diskvalifikován

  98. LA1 2. zkouška, Always and forever: 3/8, 27.32 s, 15.0 tr. b., 6.0 m/s

  99. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  100. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L, Always and forever: Diskvalifikován

  101. Mistrovství jednotlivců OPEN L, Always and forever: 19/51, 26.11 s, 10.0 tr. b., 6.28 m/s

  102. Power & Speed OPEN L, Always and forever: Diskvalifikován

  103. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, Always and forever: Diskvalifikován

  104. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, Always and forever: 34/106, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  105. Tachyon Trophy OPEN L, Always and forever: 14/50, 28.59 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  106. Závod družstev OPEN + MASTERS L, Always and forever: Diskvalifikován

  107. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  108. Agility 1, Always and forever: Diskvalifikován

  109. Agility 2, Always and forever: Diskvalifikován

  110. Jumping 1, Always and forever: Diskvalifikován

  111. Jumping 2, Always and forever: 65/116, 46.31 s, 25.31 tr. b., 4.41 m/s

  112. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  113. Tuneliáda, Always and forever: 4/19, 27.66 s, 0.0 tr. b., 7.52 m/s

  114. Tuneliáda, Tessa: 15/19, 33.66 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  115. 1. Jumping , Always and forever: Diskvalifikován

  116. 1. Jumping , Tessa: Diskvalifikován

  117. 2. Jumping, Tessa: 11/22, 35.12 s, 20.0 tr. b., 5.3 m/s

  118. 2. Jumping, Always and forever: Diskvalifikován

  119. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  120. Jumping 1 L, Always and forever: 23/39, 40.81 s, 26.81 tr. b., 3.97 m/s

  121. Jumping 1 ML, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  122. Jumping 2 L, Always and forever: Diskvalifikován

  123. Jumping 3 L, Always and forever: Diskvalifikován

  124. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 3 - druhá šance, 29. 04. 2023

  125. Agility L, Always and forever: Diskvalifikován

  126. Agility L - druhá šance, Always and forever: Diskvalifikován

  127. Jumping L, Always and forever: Diskvalifikován

  128. Jumping L - druhá šance, Always and forever: Diskvalifikován

  129. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  130. 1st Agility Trial, Always and forever: Diskvalifikován

  131. 2nd Agility Trial, Always and forever: Diskvalifikován

  132. 3rd Agility Trial, Always and forever: Diskvalifikován

  133. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  134. 1. zkouška LA1, Always and forever: 2/18, 30.16 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  135. 2.zkouška LA1, Always and forever: Diskvalifikován

  136. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  137. Jumping I / A0 / L, Always and forever: Diskvalifikován

  138. Jumping II / A0 / L, Always and forever: 5/9, 23.06 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  139. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  140. A0 L I., Always and forever: Diskvalifikován

  141. A0 L II., Always and forever: 1/6, 26.72 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  142. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  143. Agility J, Gramee my life Bohemia Alké: 10/21, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  144. Agility Squads as Individual, Gramee my life Bohemia Alké: 25/29, 48.89 s, 12.89 tr. b., 3.78 m/s

  145. Jumping J, Gramee my life Bohemia Alké: 8/21, 40.0 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  146. Jumping Squads as Individual, Gramee my life Bohemia Alké: 12/29, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  147. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  148. Agility Trial I, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  149. Agility Trial II, Gramee my life Bohemia Alké: 1/3, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  150. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  151. Agility Trial I, Gramee my life Bohemia Alké: 5/6, 41.75 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  152. Agility Trial II, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  154. zkouška A2 1 běh, Gramee my life Bohemia Alké: 1/3, 37.4 s, 1.4 tr. b., 3.61 m/s

  155. zkouška A2 2 běh, Gramee my life Bohemia Alké: 1/3, 35.35 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  156. zkouška A2 3 běh, Gramee my life Bohemia Alké: 2/3, 43.34 s, 10.34 tr. b., 3.71 m/s

  157. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  158. Jumping II ML, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  159. Jumping ML, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  160. Zkouška MLA2, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  161. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  162. Zkouška I., Gramee my life Bohemia Alké: 4/5, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  163. Zkouška II., Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  164. Zkouška III., Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  165. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  166. I. Zkouška MLA2, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  167. lll. Zkouška MLA2, Gramee my life Bohemia Alké: 4/11, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  168. ll. Zkouška MLA2, Gramee my life Bohemia Alké: 4/11, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  169. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  170. Agility I, Gramee my life Bohemia Alké: 17/43, 52.28 s, 14.28 tr. b., 4.0 m/s

  171. Agility II, Gramee my life Bohemia Alké: 5/43, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  172. Jumping I, Gramee my life Bohemia Alké: 16/44, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  173. Jumping II, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  174. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka V, 12. 06. 2022

  175. 1. Zkouška MLA2, Gramee my life Bohemia Alké: 1/8, 50.29 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  176. 2. Zkouška MLA2, Gramee my life Bohemia Alké: 5/8, 46.22 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  177. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  178. zkouška MLA2 1, Gramee my life Bohemia Alké: 3/8, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  179. zkouška MLA2 2, Gramee my life Bohemia Alké: 6/8, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  180. Domanín - Brumbálův speciál ML, L, 30. 04. 2022

  181. Agility Trial I, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  182. Agility Trial II, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  183. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  184. 1. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: 2/8, 43.17 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  186. 3. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: 1/8, 40.26 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  187. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  188. 1. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: 3/5, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  189. 2. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  190. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  191. Agility Trial I, Gramee my life Bohemia Alké: 5/9, 37.64 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  192. Agility Trial II, Gramee my life Bohemia Alké: 2/9, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  193. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  194. Agility MLA, Gramee my life Bohemia Alké: 5/13, 55.89 s, 5.89 tr. b., 3.44 m/s

  195. Jumping MLA, Gramee my life Bohemia Alké: 5/13, 53.65 s, 15.65 tr. b., 3.65 m/s

  196. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  197. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  198. Agility Trial I, Gramee my life Bohemia Alké: 5/11, 40.66 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  199. Agility Trial II, Gramee my life Bohemia Alké: 2/11, 46.73 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  200. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  201. Agility 1, Gramee my life Bohemia Alké: 2/13, 47.79 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  202. Agility 2, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  203. Jumping, Gramee my life Bohemia Alké: 5/14, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  204. Jumping 1, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  205. Jumping 2, Gramee my life Bohemia Alké: 3/13, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  206. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  207. 1. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: 2/3, 46.59 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  208. 2. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: 1/3, 44.49 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  209. 3. Zkouška MLA1, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  210. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  211. Agility Individual - J, Bety: 8/33, 49.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  212. Agility Individual - J, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  213. Agility Individual - J, Dejna Z Vysokého Újezda: Diskvalifikován

  214. Agility Squads as Individual, Bety: Diskvalifikován

  215. Agility Squads as Individual, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  216. Agility Squads as Individual, Dejna Z Vysokého Újezda: Diskvalifikován

  217. Jumping Individual - J, Bety: 11/33, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  218. Jumping Individual - J, Gramee my life Bohemia Alké: 15/33, 49.09 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  219. Jumping Individual - J, Dejna Z Vysokého Újezda: Diskvalifikován

  220. Jumping Squads as Individual, Bety: 9/41, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  221. Jumping Squads as Individual, Gramee my life Bohemia Alké: 17/41, 49.27 s, 10.27 tr. b., 3.98 m/s

  222. Jumping Squads as Individual, Dejna Z Vysokého Újezda: Diskvalifikován

  223. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  224. TRIAL I., Dejna Z Vysokého Újezda: 3/7, 32.68 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  225. TRIAL I., Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  226. TRIAL II., Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  227. TRIAL II., Dejna Z Vysokého Újezda: Diskvalifikován

  228. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  229. 1. Agility - L - J u n i o ř i, Gramee my life Bohemia Alké: 14/18, 42.99 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  230. 2. Agility - L - J u n i o ř i, Gramee my life Bohemia Alké: 8/18, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  231. 3. Jumping - L - J u n i o ř i, Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  232. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  233. TRIAL I., Gramee my life Bohemia Alké: 2/6, 40.96 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  234. TRIAL II., Gramee my life Bohemia Alké: 2/6, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  235. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  236. TRIAL I., Gramee my life Bohemia Alké: 2/6, 43.13 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  237. TRIAL II. , Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  238. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  239. TRIAL I., Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  240. TRIAL II., Gramee my life Bohemia Alké: Diskvalifikován

  241. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  242. Agility Open SA, Carmine Goldie Red: Diskvalifikován

  243. Jumping Open SA, Carmine Goldie Red: Diskvalifikován

  244. SA1, Carmine Goldie Red: Diskvalifikován

  245. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  246. Agility Open S, Carmine Goldie Red: Diskvalifikován

  247. Jump Open S, Carmine Goldie Red: Diskvalifikován

  248. Zkouška SA1, Carmine Goldie Red: Diskvalifikován