Cz En

066117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michal Brych

    Člen KA

Pes

  1. Catalyn Jankari, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  5. Agility L: Diskvalifikován

  6. Jumping L: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA3: 1/5, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  8. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  9. Finále Agility: 8/24, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  10. Jumping 1: Diskvalifikován

  11. Jumping 2: 3/53, 35.29 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  12. Jumping 3: 2/52, 30.97 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  13. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  14. Agility L: Diskvalifikován

  15. Jumping L: 1/39, 33.86 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  16. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  18. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška LA3: 1/16, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  20. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  22. ZkA I: Diskvalifikován

  23. ZkA II: Diskvalifikován

  24. ZkA III: Diskvalifikován

  25. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  26. Jumping Final: Diskvalifikován

  27. Jumping Open I: Diskvalifikován

  28. Jumping Open II: Diskvalifikován

  29. Jumping Open III: 3/28, 26.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  30. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  31. Agility I: 8/80, 40.08 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  32. Agility II: Diskvalifikován

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  36. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA3: 1/15, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  39. III. jumping L: Diskvalifikován

  40. II. jumping L: Diskvalifikován

  41. I. jumping L: 1/30, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  42. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  43. TRIAL I.: 2/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  44. TRIAL II.: Diskvalifikován

  45. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  46. Agility L - finále: 1/20, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  47. Agility L sobota: 2/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  48. Jumping L neděle: 3/36, 27.98 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  49. Jumping L sobota: 6/38, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  50. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  52. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  53. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  54. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  55. Jumping LA neděle: 3/38, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  56. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  59. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  60. Zkouška I.: 1/6, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  61. Zkouška II.: 1/6, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. Zkouška III.: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  64. Agility družstev: 1/70, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  65. Agility jednotlivci: 3/69, 41.77 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  66. Jumping družstev L: 3/69, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  67. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  68. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  69. Agility Open L: Diskvalifikován

  70. Jumping Open L: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  73. A3 Large: Diskvalifikován

  74. A3 Large: Diskvalifikován

  75. Agility Open Large: Diskvalifikován

  76. Agility Open Large: Diskvalifikován

  77. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  78. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  79. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  80. Agility Open: Diskvalifikován

  81. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  82. Jumping Open: 4/136, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  83. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  84. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  85. Agility 1: 3/217, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  86. Agility 2: Diskvalifikován

  87. Agility 3: Diskvalifikován

  88. Agility 4: Diskvalifikován

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Grand Final: Diskvalifikován

  91. Jumping 1: Diskvalifikován

  92. Jumping 2: Diskvalifikován

  93. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  94. Jumping 1: 1/38, 32.34 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  95. Jumping 2: Diskvalifikován

  96. Zkoušky: 1/13, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  97. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  98. Agility I: 19/85, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  99. Agility II: 14/85, 39.06 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  100. Jumping I: Diskvalifikován

  101. Jumping II: Diskvalifikován

  102. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  103. Agility LA: 3/33, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  104. Jumping L: Diskvalifikován

  105. LA 3: 7/10, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  106. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  107. QA4 Agility: Diskvalifikován

  108. QA5 Agility: 5/96, 42.01 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  109. QA6 Agility: 9/93, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  110. QJ4 Jumping: 3/96, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  111. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  112. QJ6 Jumping: 12/87, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  113. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  114. QA1 agility: Diskvalifikován

  115. QA2 agility: 29/120, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  116. QA3 agility: 48/120, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  117. QJ1 jumping: 6/123, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  118. QJ2 jumping: 65/122, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  119. QJ3 jumping: 3/111, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  120. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  121. Agility Open: 11/34, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  122. Agility Trial: Diskvalifikován

  123. Jumping Open: Diskvalifikován

  124. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  125. Agility: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: 6/17, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  127. Agility Trial II: Diskvalifikován

  128. Agility Trial III: Diskvalifikován

  129. Jumping: 8/32, 33.02 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  130. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  131. Agility I: 20/167, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  132. Agility II: Diskvalifikován

  133. Jumping I: Diskvalifikován

  134. Jumping II: 48/161, 33.01 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  135. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  136. Agility LA: 2/38, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  137. Jumping LA: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  140. Agility LA sobota: 5/70, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  141. Finále LA neděle: 8/33, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  142. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  143. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  144. Zkoušky LA2 neděle: 2/21, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  145. Zkoušky LA2 sobota: 1/24, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  146. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  147. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  150. TRIAL II. LA2: 4/16, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  151. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  152. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  153. Agility LA: Diskvalifikován

  154. Jumping LA: 13/43, 33.1 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  155. Zkouška LA2: 1/21, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  156. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  157. Agility neděle L: Diskvalifikován

  158. Agility sobota L: Diskvalifikován

  159. Jumping neděle L: 1/28, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  160. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  161. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  162. Agility Trial I: Diskvalifikován

  163. Agility Trial II: 9/19, 29.33 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  164. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  165. Agility Družstva L: 1/68, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  166. Agility jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  167. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  168. Jumping jednotlivci BO L: 1/27, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  169. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  170. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  171. Jumping OPEN L: 7/58, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  172. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  173. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  174. Agility 1 L: Diskvalifikován

  175. Agility 2 L: 2/37, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  176. Zkouška LA2: 2/15, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  177. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  178. Agility L L: 1/43, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  179. Jumping L L: 6/43, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  180. Zkouška LA2 LA2: 1/16, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  181. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  182. Agility 1: Diskvalifikován

  183. Agility 2: Diskvalifikován

  184. Agility 3: 12/179, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  185. Agility 4: Diskvalifikován

  186. Agility Trial: Diskvalifikován

  187. Jumping 1: Diskvalifikován

  188. Jumping 2: Diskvalifikován

  189. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  190. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  193. QA1 agility: Diskvalifikován

  194. QA2 agility: Diskvalifikován

  195. QA3 agility: 17/125, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  196. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  197. QJ2 jumping: 37/126, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  198. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  199. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  200. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  204. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  205. ZKouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  206. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  207. Agility L Ne: Diskvalifikován

  208. Agility L So: Diskvalifikován

  209. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  210. Jumping L So: 24/100, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  211. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  212. Agility LA: Diskvalifikován

  213. Jumping LA: Diskvalifikován

  214. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  215. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  216. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  217. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  218. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  219. Zkoušky LA2 neděle: 1/25, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  220. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  221. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  222. zkouška 1 LA2: 3/17, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  223. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  224. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  225. Agility LA: 3/30, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  226. Jumping LA: Diskvalifikován

  227. Zkouška LA1: 3/8, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  228. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  229. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  230. TRIAL I. LA1: 1/23, 29.34 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  231. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  232. Agility LA: 16/47, 37.98 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  233. Jumping LA: Diskvalifikován

  234. Zkouška LA1: 1/14, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s