Klára Reinischová

  1. Číslo: 000229
  2. OSA: Amonra
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 02. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 146700 (L), Andy z Plotišského vršku

    Arrow_down
  2. 148500 (L), Andy z Plotišského vršku

    Arrow_down
  3. 182900 (S), Fridolin

    Arrow_down
  4. 012711 (L), A - Barunka Libušský brouček

    Arrow_down
  5. 048518 (L), Fast Form Ballarat

    Arrow_down

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  2. Jumping 2+3 L, Fast Form Ballarat: 2/19, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  3. LA3 I, Fast Form Ballarat: 2/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  4. LA3 II, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  6. Agility III 600, Fast Form Ballarat: 8/50, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  7. Agility I 600, Fast Form Ballarat: 16/50, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  8. Jumping III 600, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  9. Jumping I 600, Fast Form Ballarat: 17/49, 40.04 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  10. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  11. 1. A3 L, Fast Form Ballarat: 2/10, 40.85 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  12. 2. A3 L, Fast Form Ballarat: 2/10, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  13. 3. A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  14. 4. A3 L, Fast Form Ballarat: 3/9, 40.84 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  15. 5. A3 L, Fast Form Ballarat: 1/11, 40.09 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  16. 6. A3 L, Fast Form Ballarat: 4/11, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  17. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  18. LA3 III, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  19. LA3 IV, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  20. L Jumping II A2+A3, Fast Form Ballarat: 2/10, 31.16 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  21. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  22. Agility 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  23. Agility 2 L, Fast Form Ballarat: 10/37, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  24. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  25. Jumping 2 L, Fast Form Ballarat: 18/38, 34.86 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  26. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  27. Agility 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  28. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  29. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  30. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  31. Mistrovství jednotlivců MASTERS L, Fast Form Ballarat: 14/60, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  32. Power & Speed MASTERS L, Fast Form Ballarat: 6/58, 19.2 s, 0.0 tr. b., 11.46 m/s

  33. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, Fast Form Ballarat: 66/112, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  34. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, Fast Form Ballarat: 23/106, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  35. Tachyon Trophy MASTERS L, Fast Form Ballarat: 18/59, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  36. Závod družstev OPEN + MASTERS L, Fast Form Ballarat: 46/109, 45.82 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  37. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  38. Agility 4 L, Fast Form Ballarat: 33/73, 47.31 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  39. Agility 5 L, Fast Form Ballarat: 31/71, 47.12 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  40. Agility 6 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  41. Jumping 4 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  42. Jumping 5 L, Fast Form Ballarat: 7/69, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  43. Jumping 6 L, Fast Form Ballarat: 34/67, 35.65 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  44. Terezín - Agility pro Ukrajinu III., 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  45. Jumping 2+3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  46. LA3 I, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  47. LA3 II, Fast Form Ballarat: 1/4, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  48. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  49. Agility 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  50. Agility 2 L, Fast Form Ballarat: 55/99, 44.87 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 L, Fast Form Ballarat: 39/106, 36.68 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  53. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  54. Agility Open L, Fast Form Ballarat: 3/32, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  55. Jumping Open L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  56. Zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 4/19, 42.0 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  57. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  58. QA1 Agility, Fast Form Ballarat: 15/117, 41.16 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  59. QA2 Agility, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  60. QA3 Agility, Fast Form Ballarat: 15/114, 40.32 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  61. QJ1 Jumping, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  62. QJ2 Jumping, Fast Form Ballarat: 71/112, 41.82 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  63. QJ3 Jumping, Fast Form Ballarat: 14/108, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  64. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  65. Agility L, Fast Form Ballarat: 3/30, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  66. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  67. Krátký jumping L, Fast Form Ballarat: 10/32, 22.6 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  68. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  69. ZkA. II. LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  70. ZkA. I. LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  71. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  72. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 9/18, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  73. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 1/17, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  75. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  76. Jumping 2+3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  77. LA3 I, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  78. LA3 II, Fast Form Ballarat: 1/18, 42.03 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  79. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  80. Agility FINÁLE L, Fast Form Ballarat: 3/26, 42.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  81. Agility OPEN L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  82. Jumping OPEN L neděle, Fast Form Ballarat: 19/39, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  83. Jumping OPEN L sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA3 neděle, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA3 sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  86. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  87. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  89. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/21, 42.33 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  90. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  91. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/13, 42.7 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  92. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 2/13, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  93. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 1/13, 42.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  94. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  95. Czech Imp Jump Large, Fast Form Ballarat: 9/31, 22.89 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  96. Jumping 1 - Large, Fast Form Ballarat: 5/32, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  97. Jumping 2 - Large, Fast Form Ballarat: 17/31, 33.0 s, 15.0 tr. b., 6.06 m/s

  98. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  99. Agility II / L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  100. Agility I / L, Fast Form Ballarat: 5/31, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  101. Jumping III / L, Fast Form Ballarat: 12/34, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  102. Jumping II / L, Fast Form Ballarat: 9/28, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  103. Jumping I / L, Fast Form Ballarat: 7/31, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  104. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  105. Agility FINÁLE L , Fast Form Ballarat: 1/16, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  106. Agility OPEN sobota L, Fast Form Ballarat: 5/35, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  107. Jumping L neděle, Fast Form Ballarat: 5/35, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  108. Jumping sobota L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA3 neděle, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA3 sobota , Fast Form Ballarat: 5/21, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  111. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  112. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  114. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  115. 1.zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  116. 2.zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 2/12, 39.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  117. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  118. Agility Open, Fast Form Ballarat: 2/11, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  119. Jumping Light, Fast Form Ballarat: 7/11, 30.89 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  120. Jumping Open, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  121. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  122. Agility III / L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  123. Agility II / L, Fast Form Ballarat: 5/30, 42.6 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  124. Agility I / L, Fast Form Ballarat: 12/30, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  125. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  126. 1.zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/13, 40.45 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  127. 2.zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  128. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  129. Agility, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  130. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Fast Form Ballarat: 12/102, 43.19 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  131. Jumping, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  132. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  134. ZkA. II. LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  135. ZkA. I. LA3, Fast Form Ballarat: 1/6, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  136. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  137. II. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 4/5, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  138. I. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 2/5, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  139. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  140. 1. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 1/13, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  141. 2. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  142. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  143. QA4 Agility, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  144. QA5 Agility, Fast Form Ballarat: 37/70, 39.99 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  145. QA6 Agility, Fast Form Ballarat: 2/60, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  146. QJ4 Jumping, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  147. QJ5 Jumping, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  148. QJ6 Jumping, Fast Form Ballarat: 38/69, 44.2 s, 9.69 tr. b., 4.59 m/s

  149. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  150. Agility 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  151. Agility 2 L, Fast Form Ballarat: 5/88, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  152. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: 6/91, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  153. Jumping 2 L, Fast Form Ballarat: 16/90, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  154. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  155. 1. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 1/2, 51.94 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  156. 2. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 1/2, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  157. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  158. QA1 Agility, Fast Form Ballarat: 54/108, 49.56 s, 19.97 tr. b., 4.44 m/s

  159. QA2 Agility, Fast Form Ballarat: 11/107, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  160. QA3 Agility, Fast Form Ballarat: 7/66, 41.88 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  161. QJ1 Jumping, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  162. QJ2 Jumping, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  163. QJ3 Jumping, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  164. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  165. 1.zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  166. 2.zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 7/19, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  167. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  168. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/11, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  170. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  171. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  172. Zkouška LA3 I., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  173. Zkouška LA3 II., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  174. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  175. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 5/15, 47.55 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  177. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  178. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  179. Pátek LA3 I., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  180. Pátek LA3 II., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  181. Sobota Jumping2+3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  182. Sobota LA3 I., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  183. Sobota LA3 II., Fast Form Ballarat: 1/15, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  184. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  185. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 2/9, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  186. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 6/9, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  187. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 2/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  188. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  189. 1. Agility L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  190. 1. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  191. 2. Agility L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  192. 2. Jumping L, Fast Form Ballarat: 9/33, 21.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  193. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  194. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 6/15, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  195. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  196. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/15, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  197. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  198. Agility Open L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  199. Jumping Open L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  200. ZkA. LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  201. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  202. Jumping, Fast Form Ballarat: 14/33, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  203. Zkouška 1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  204. Zkouška 2, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  205. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  206. Agility Large Ne, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  207. Agility Large So, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  208. Jumping Large Ne, Fast Form Ballarat: 12/34, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  209. Jumping Large So, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  210. LA3 Ne, Fast Form Ballarat: 3/14, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  211. LA3 So, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  212. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  213. 1. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  214. 2. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 3/16, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  215. 3. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  216. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  217. LA3 I, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  218. LA3 II, Fast Form Ballarat: 2/11, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  219. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  220. II. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 1/6, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  221. I. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  222. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  223. Open AGI L, Fast Form Ballarat: 7/20, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  224. Open JUMP L, Fast Form Ballarat: 6/20, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  225. Zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  226. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  227. I. agility L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  228. II. agility L, Fast Form Ballarat: 26/90, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  229. II. jumping L, Fast Form Ballarat: 28/97, 32.24 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  230. I. jumping L, Fast Form Ballarat: 40/97, 33.66 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  231. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  232. II. zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  233. I. zkouška LA3, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  234. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  235. Agility 1 L, Fast Form Ballarat: 9/19, 35.24 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  236. Agility 2 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  237. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: 5/19, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  238. Jumping 2 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  239. Zkouška LA3, Fast Form Ballarat: 2/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  240. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  241. II. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  242. I. zkouška A3 L, Fast Form Ballarat: 1/10, 43.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  243. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  244. LA3 - I., Fast Form Ballarat: 2/9, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  245. LA3 - II., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  246. LA3 - III., Fast Form Ballarat: 1/9, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  248. A2 II L, Fast Form Ballarat: 4/10, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  249. A2 I L, Fast Form Ballarat: 1/10, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  250. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  251. Agility L, Fast Form Ballarat: 11/24, 38.85 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  252. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  253. Zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 2/9, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  254. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  255. Agility Open L_sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  256. Jumping L_sobota, Fast Form Ballarat: 9/37, 43.7 s, 10.7 tr. b., 3.98 m/s

  257. LA2_sobota, Fast Form Ballarat: 2/8, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  259. LA2 I, Fast Form Ballarat: 1/5, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  260. LA2 II, Fast Form Ballarat: 1/5, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  261. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  262. II. zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 3/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  263. I. zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 3/9, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  264. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  265. Agility Open, A - Barunka Libušský brouček: 50/125, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  266. Agility Squads as Individual, A - Barunka Libušský brouček: 57/137, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  267. Jumping Open, A - Barunka Libušský brouček: 72/136, 46.37 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  268. Jumping Squads as Individual, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  269. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  270. LA2 - I., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  271. LA2 - II., Fast Form Ballarat: 1/9, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  272. LA3 - I., A - Barunka Libušský brouček: 4/7, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  273. LA3 - II., A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  274. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  275. 1. zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 3/5, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  276. 1.zkouška LA3 , A - Barunka Libušský brouček: 2/12, 45.44 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  277. 2. Zkouška LA2, Fast Form Ballarat: 1/5, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  278. 2. zkouška LA3 , A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  279. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  280. Zkouška LA1 I, Fast Form Ballarat: 1/7, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  281. Zkouška LA1 II, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  282. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  283. 1. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 1/17, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  284. 1. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 5/13, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  285. 2. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 1/17, 24.94 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  286. 2. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 7/13, 34.57 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  287. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  288. QA1 agility, A - Barunka Libušský brouček: 23/123, 43.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  289. QA2 agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  290. QA3 agility, A - Barunka Libušský brouček: 78/120, 44.69 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  291. QJ1 jumping, A - Barunka Libušský brouček: 73/123, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  292. QJ2 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  293. QJ3 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  294. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  295. Jumping 1 L, A - Barunka Libušský brouček: 3/11, 36.39 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  296. Jumping 1 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  297. Jumping2 L, A - Barunka Libušský brouček: 3/11, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  298. Jumping2 L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  299. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 2/4, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  300. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 2/3, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  301. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  302. Agility I, A - Barunka Libušský brouček: 29/167, 47.66 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  303. Agility II, A - Barunka Libušský brouček: 32/165, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  304. Jumping I, A - Barunka Libušský brouček: 21/169, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  305. Jumping II, A - Barunka Libušský brouček: 22/161, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  306. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  307. LA1 I., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  308. LA1 II., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  309. LA1 III., Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  310. LA3 I., A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  311. LA3 II., A - Barunka Libušský brouček: 8/18, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  312. LA3 III., A - Barunka Libušský brouček: 6/18, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  313. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  314. 1. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  315. 1. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 3/8, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  316. 2. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 4/10, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  317. 2. Zkouška LA3, A - Barunka Libušský brouček: 5/8, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  318. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  319. Agility 1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  320. Agility 2, A - Barunka Libušský brouček: 14/40, 49.64 s, 24.64 tr. b., 3.65 m/s

  321. Jumping 1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  322. Jumping 2, A - Barunka Libušský brouček: 17/40, 41.35 s, 17.35 tr. b., 3.7 m/s

  323. Zkouška, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  324. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  325. Zkouška LA1 I, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  326. Zkouška LA1 II, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  327. Zkouška LA2 I, A - Barunka Libušský brouček: 4/13, 35.64 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  328. Zkouška LA2 II, A - Barunka Libušský brouček: 1/13, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  329. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  330. Agility klubů L, A - Barunka Libušský brouček: 7/33, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  331. Agility klubů L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  332. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 6/34, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  333. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  334. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 4/7, 32.07 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  335. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  336. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  337. II.zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 4/10, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  338. I. zkouška LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  339. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  340. Agility LA sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  341. Agility LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  342. Jumping LA neděle, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  343. Jumping LA neděle, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  344. Jumping LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  345. Jumping LA sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  346. Zkoušky LA1 neděle, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  347. Zkoušky LA1 sobota, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  348. Zkoušky LA2 neděle, A - Barunka Libušský brouček: 4/11, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  349. Zkoušky LA2 sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  350. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  351. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 3/30, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  352. Jumping L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  353. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: 3/4, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  354. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 4/11, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  355. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  356. 1.ZK LA1, Fast Form Ballarat: 5/20, 42.35 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  357. 1.ZK LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/17, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  358. 2.ZK LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  359. 2.ZK LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/17, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  360. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  361. 1. Zka - LA1, Fast Form Ballarat: 1/6, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  362. 2. Zka - LA1, Fast Form Ballarat: 2/6, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  363. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  364. Agility OPEN L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  365. Jumping OPEN L, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  366. Zk.A LA1, Fast Form Ballarat: 2/12, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  367. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  368. Zkouška LA1, Fast Form Ballarat: Diskvalifikován

  369. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/5, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  370. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  371. Agility družstev, A - Barunka Libušský brouček: 56/88, 40.21 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  372. Agility jednotlivců, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  373. Jumping družstev, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  374. Jumping jednotlivců, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  375. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  376. Agility - Ne, A - Barunka Libušský brouček: 15/91, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  377. Agility - So, A - Barunka Libušský brouček: 23/97, 46.93 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  378. Jumping - Ne, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  379. Jumping - So, A - Barunka Libušský brouček: 38/97, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  380. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  381. QA4 agility, A - Barunka Libušský brouček: 42/99, 42.78 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  382. QA5 agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  383. QA6 agility, A - Barunka Libušský brouček: 51/95, 41.5 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  384. QJ4 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  385. QJ5 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  386. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  387. QA1 agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  388. QA2 agility, A - Barunka Libušský brouček: 51/127, 42.21 s, 17.21 tr. b., 4.19 m/s

  389. QA3 agility, A - Barunka Libušský brouček: 27/130, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  390. QJ1 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  391. QJ2 jumping, A - Barunka Libušský brouček: 52/135, 34.16 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  392. QJ3 jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  393. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  394. Agility 1, A - Barunka Libušský brouček: 3/128, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  395. Agility 2, A - Barunka Libušský brouček: 71/128, 42.07 s, 25.0 tr. b., 4.59 m/s

  396. Jumping 1, A - Barunka Libušský brouček: 43/128, 31.62 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  397. Jumping 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  398. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  399. Agility LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: 13/63, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  400. Jumping LA neděle, A - Barunka Libušský brouček: 27/63, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  401. Jumping LA sobota, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  402. Zkoušky LA2 neděle, A - Barunka Libušský brouček: 4/22, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  403. Zkoušky LA2 sobota, A - Barunka Libušský brouček: 5/24, 41.47 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  404. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  405. 1. zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  406. 2. zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 4/28, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  407. 3. zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 2/28, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  408. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  409. Agility, A - Barunka Libušský brouček: 1/51, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  410. Jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  411. Zka - LA2, A - Barunka Libušský brouček: 8/27, 40.43 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  412. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  413. Horní Počernice, 1. běh, A - Barunka Libušský brouček: 11/22, 36.99 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  414. Horní Počernice, 2. běh, A - Barunka Libušský brouček: 2/22, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  415. Horní Počernice, 3. běh, A - Barunka Libušský brouček: 3/22, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  416. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  417. Druhá zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  418. První zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 12/22, 50.58 s, 15.58 tr. b., 3.56 m/s

  419. Třetí zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/17, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  420. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  421. Zkouška II LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  422. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: 1/12, 39.6 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  423. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  424. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  425. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A - Barunka Libušský brouček: 36/121, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  426. Power a Speed - Hra A2/A3, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  427. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  428. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  429. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  430. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  431. agility Large L, A - Barunka Libušský brouček: 5/44, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  432. jumping Large L, A - Barunka Libušský brouček: 15/41, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  433. LA2 LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/17, 43.22 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  434. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  435. Agility sobota L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  436. Finále large L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  437. Jumping neděle L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  438. Jumping sobota L, A - Barunka Libušský brouček: 1/40, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  439. zkouška neděle LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/16, 47.84 s, 15.84 tr. b., 3.41 m/s

  440. Zkouška sobota LA2, A - Barunka Libušský brouček: 3/16, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  441. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  442. zkouška LA2 LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  443. 2. zkouška LA2 LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  444. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  445. LA2 - II LA2, A - Barunka Libušský brouček: 2/32, 41.0 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  446. LA2 - I LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  447. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  448. LA2 - II LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/36, 39.08 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  449. LA2 - I LA2, A - Barunka Libušský brouček: 4/36, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  450. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  451. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  452. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  453. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  454. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  455. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  456. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  457. Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  458. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  459. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  460. 1. LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  461. 2. LA2, A - Barunka Libušský brouček: 5/19, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  462. 3. LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  463. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  464. Agility III / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  465. Agility II / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: 36/107, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  466. Agility I / Parkur B L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  467. Agility IV / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  468. Jumping II / Parkur B L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  469. Jumping I / Parkur A L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  470. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  471. Test Agility / Parkur A LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  472. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  473. AGILITY-L, A - Barunka Libušský brouček: 10/43, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  474. AGILITY-L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  475. JUMPING-L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  476. JUMPING-L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  477. LA2, A - Barunka Libušský brouček: 7/18, 35.6 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  478. LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  479. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  480. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  481. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  482. Power & Speed A2/A3 L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  483. Speciální závod Agility L, A - Barunka Libušský brouček: 57/136, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  484. Speciální závod Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 55/137, 50.2 s, 25.2 tr. b., 3.98 m/s

  485. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 21/82, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  486. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  487. Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  488. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  489. Jumping neděle L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  490. Zkouška LA2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  491. Zkouška neděle LA2, A - Barunka Libušský brouček: 6/14, 46.3 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  492. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  493. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A - Barunka Libušský brouček: 2/18, 29.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  494. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  495. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  496. Agility II L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  497. Agility I L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  498. Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  499. Jumping II L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  500. Jumping I L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  501. Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  502. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  503. Ne-Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  504. Ne-Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  505. Ne- LA1, A - Barunka Libušský brouček: 5/11, 31.48 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  506. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  507. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 2/8, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  508. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 6/8, 22.25 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  509. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  510. Ne-Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  511. Ne-Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: 6/31, 40.81 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  512. Ne- LA1, A - Barunka Libušský brouček: 8/15, 33.25 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  513. So-Agility L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  514. So-Jumping L, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  515. So- LA1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  516. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  517. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 5/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  518. LA1, A - Barunka Libušský brouček: 7/11, 32.28 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  519. Česká Lípa - DVOJZKOUŠKY U KOCOURA, 17. 09. 2011

  520. Zkouška_1 LA1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován

  521. Zkouška_2 LA1, A - Barunka Libušský brouček: Diskvalifikován