Cz En

048518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Reinischová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Fast Form Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  2. II. zkouška A3 L: 1/6, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  3. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  4. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  5. Open AGI L: 7/20, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  6. Open JUMP L: 6/20, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  7. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  8. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  9. I. agility L: Diskvalifikován

  10. II. agility L: 26/90, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  11. II. jumping L: 28/97, 32.24 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  12. I. jumping L: 40/97, 33.66 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  13. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  14. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  17. Agility 1 L: 9/19, 35.24 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  18. Agility 2 L: Diskvalifikován

  19. Jumping 1 L: 5/19, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  20. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA3: 2/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  22. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  23. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  24. I. zkouška A3 L: 1/10, 43.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  26. LA3 - I.: 2/9, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  27. LA3 - II.: Diskvalifikován

  28. LA3 - III.: 1/9, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  30. A2 II L: 4/10, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  31. A2 I L: 1/10, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  32. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  33. Agility L: 11/24, 38.85 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  34. Jumping L: Diskvalifikován

  35. Zkouška LA2: 2/9, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  36. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  37. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  38. Jumping L_sobota: 9/37, 43.7 s, 10.7 tr. b., 3.98 m/s

  39. LA2_sobota: 2/8, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  40. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  41. LA2 I: 1/5, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  42. LA2 II: 1/5, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  43. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  44. II. zkouška LA2: 3/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  45. I. zkouška LA2: 3/9, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  46. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  47. LA2 - I.: Diskvalifikován

  48. LA2 - II.: 1/9, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  49. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  50. 1. zkouška LA2: 3/5, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  51. 2. Zkouška LA2: 1/5, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  53. Zkouška LA1 I: 1/7, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  54. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  55. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  56. 1. Zkouška LA1: 1/17, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  57. 2. Zkouška LA1: 1/17, 24.94 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  58. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  59. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  60. Jumping2 L: Diskvalifikován

  61. Zkouška LA1: 2/4, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  62. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  63. LA1 I.: Diskvalifikován

  64. LA1 II.: Diskvalifikován

  65. LA1 III.: Diskvalifikován

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  67. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA1: 4/10, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  69. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  70. Agility 1: Diskvalifikován

  71. Jumping 1: Diskvalifikován

  72. Zkouška: Diskvalifikován

  73. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  74. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  76. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  77. Agility klubů L: Diskvalifikován

  78. Jumping L: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA1: 4/7, 32.07 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  80. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  81. II.zkouška LA1: 4/10, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  82. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  84. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  85. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  86. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  87. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  88. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  89. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  90. Jumping L: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA1: 3/4, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  93. 1.ZK LA1: 5/20, 42.35 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  94. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  95. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  96. 1. Zka - LA1: 1/6, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  97. 2. Zka - LA1: 2/6, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  98. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  99. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  100. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  101. Zk.A LA1: 2/12, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  102. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  103. Zkouška LA1: Diskvalifikován