Cz En

048518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Reinischová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Fast Form Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. II. zkouška A3 L: 4/5, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  3. I. zkouška A3 L: 2/5, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  4. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  5. 1. zkouška A3 L: 1/13, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  6. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  7. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  8. QA4 Agility: Diskvalifikován

  9. QA5 Agility: 37/70, 39.99 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  10. QA6 Agility: 2/60, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  11. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ6 Jumping: 38/69, 44.2 s, 9.69 tr. b., 4.59 m/s

  14. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  15. Agility 1 L: Diskvalifikován

  16. Agility 2 L: 5/88, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  17. Jumping 1 L: 6/91, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  18. Jumping 2 L: 16/90, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  19. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  20. 1. zkouška A3 L: 1/2, 51.94 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  21. 2. zkouška A3 L: 1/2, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  22. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  23. QA1 Agility: 54/108, 49.56 s, 19.97 tr. b., 4.44 m/s

  24. QA2 Agility: 11/107, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  25. QA3 Agility: 7/66, 41.88 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  26. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  27. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  28. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  29. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  30. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška LA3: 7/19, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  32. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  33. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA3: 3/11, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  35. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  37. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  39. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  40. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA3: 5/15, 47.55 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  42. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  44. Pátek LA3 I.: Diskvalifikován

  45. Pátek LA3 II.: Diskvalifikován

  46. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  47. Sobota LA3 I.: Diskvalifikován

  48. Sobota LA3 II.: 1/15, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  49. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  50. 1. Zkouška LA3: 2/9, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  51. 2. Zkouška LA3: 6/9, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  52. 3. Zkouška LA3: 2/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  53. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  54. 1. Agility L: Diskvalifikován

  55. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  56. 2. Agility L: Diskvalifikován

  57. 2. Jumping L: 9/33, 21.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  58. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  59. 1. Zkouška LA3: 6/15, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  60. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. 3. Zkouška LA3: 3/15, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  62. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  63. Agility Open L: Diskvalifikován

  64. Jumping Open L: Diskvalifikován

  65. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  66. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  67. Jumping: 14/33, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  68. Zkouška 1: Diskvalifikován

  69. Zkouška 2: Diskvalifikován

  70. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  71. Agility Large Ne: Diskvalifikován

  72. Agility Large So: Diskvalifikován

  73. Jumping Large Ne: 12/34, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  74. Jumping Large So: Diskvalifikován

  75. LA3 Ne: 3/14, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  76. LA3 So: Diskvalifikován

  77. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  78. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA3: 3/16, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  80. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  82. LA3 I: Diskvalifikován

  83. LA3 II: 2/11, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  84. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  85. II. zkouška A3 L: 1/6, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  86. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  87. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  88. Open AGI L: 7/20, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  89. Open JUMP L: 6/20, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  90. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  91. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  92. I. agility L: Diskvalifikován

  93. II. agility L: 26/90, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  94. II. jumping L: 28/97, 32.24 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  95. I. jumping L: 40/97, 33.66 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  96. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  97. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  100. Agility 1 L: 9/19, 35.24 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  101. Agility 2 L: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 L: 5/19, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  103. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  104. Zkouška LA3: 2/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  105. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  106. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  107. I. zkouška A3 L: 1/10, 43.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  108. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  109. LA3 - I.: 2/9, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  110. LA3 - II.: Diskvalifikován

  111. LA3 - III.: 1/9, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  113. A2 II L: 4/10, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  114. A2 I L: 1/10, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  116. Agility L: 11/24, 38.85 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  117. Jumping L: Diskvalifikován

  118. Zkouška LA2: 2/9, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  119. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  120. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  121. Jumping L_sobota: 9/37, 43.7 s, 10.7 tr. b., 3.98 m/s

  122. LA2_sobota: 2/8, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  124. LA2 I: 1/5, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  125. LA2 II: 1/5, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  126. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  127. II. zkouška LA2: 3/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  128. I. zkouška LA2: 3/9, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  129. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  130. LA2 - I.: Diskvalifikován

  131. LA2 - II.: 1/9, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  132. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  133. 1. zkouška LA2: 3/5, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  134. 2. Zkouška LA2: 1/5, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  135. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  136. Zkouška LA1 I: 1/7, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  137. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  138. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  139. 1. Zkouška LA1: 1/17, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  140. 2. Zkouška LA1: 1/17, 24.94 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  141. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  142. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  143. Jumping2 L: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA1: 2/4, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  145. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  146. LA1 I.: Diskvalifikován

  147. LA1 II.: Diskvalifikován

  148. LA1 III.: Diskvalifikován

  149. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  150. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška LA1: 4/10, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  152. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  153. Agility 1: Diskvalifikován

  154. Jumping 1: Diskvalifikován

  155. Zkouška: Diskvalifikován

  156. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  157. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  158. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  159. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  160. Agility klubů L: Diskvalifikován

  161. Jumping L: Diskvalifikován

  162. Zkouška LA1: 4/7, 32.07 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  163. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  164. II.zkouška LA1: 4/10, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  165. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  167. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  168. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  169. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  170. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  171. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  172. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  173. Jumping L: Diskvalifikován

  174. Zkouška LA1: 3/4, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  176. 1.ZK LA1: 5/20, 42.35 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  177. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  178. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  179. 1. Zka - LA1: 1/6, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  180. 2. Zka - LA1: 2/6, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  181. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  182. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  183. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  184. Zk.A LA1: 2/12, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  185. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  186. Zkouška LA1: Diskvalifikován