Cz En

012711

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Reinischová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. A - Barunka Libušský brouček, Border kolie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: 50/125, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 57/137, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  4. Jumping Open: 72/136, 46.37 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  7. LA3 - I.: 4/7, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  8. LA3 - II.: Diskvalifikován

  9. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  10. 1.zkouška LA3 : 2/12, 45.44 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  11. 2. zkouška LA3 : Diskvalifikován

  12. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  13. 1. Zkouška LA3: 5/13, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  14. 2. Zkouška LA3: 7/13, 34.57 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  15. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  16. QA1 agility: 23/123, 43.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  17. QA2 agility: Diskvalifikován

  18. QA3 agility: 78/120, 44.69 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  19. QJ1 jumping: 73/123, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  21. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  22. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  23. Jumping 1 L: 3/11, 36.39 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  24. Jumping2 L: 3/11, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  25. Zkouška LA3: 2/3, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  26. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  27. Agility I: 29/167, 47.66 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  28. Agility II: 32/165, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  29. Jumping I: 21/169, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  30. Jumping II: 22/161, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  31. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  32. LA3 I.: Diskvalifikován

  33. LA3 II.: 8/18, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  34. LA3 III.: 6/18, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  36. 1. Zkouška LA3: 3/8, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  37. 2. Zkouška LA3: 5/8, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  38. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  39. Agility 2: 14/40, 49.64 s, 24.64 tr. b., 3.65 m/s

  40. Jumping 2: 17/40, 41.35 s, 17.35 tr. b., 3.7 m/s

  41. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  42. Zkouška LA2 I: 4/13, 35.64 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  43. Zkouška LA2 II: 1/13, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  44. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  45. Agility klubů L: 7/33, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  46. Jumping L: 6/34, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  47. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  49. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  50. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  51. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  52. Zkoušky LA2 neděle: 4/11, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  53. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  54. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  55. Jumping L: 3/30, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  56. Zkouška LA2: 4/11, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  58. 1.ZK LA2: 1/17, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  59. 2.ZK LA2: 1/17, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  60. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  61. Zkouška LA2: 1/5, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  62. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  63. Agility družstev: 56/88, 40.21 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  64. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  65. Jumping družstev: Diskvalifikován

  66. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  67. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  68. Agility - Ne: 15/91, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  69. Agility - So: 23/97, 46.93 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  70. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  71. Jumping - So: 38/97, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  72. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  73. QA4 agility: 42/99, 42.78 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  74. QA5 agility: Diskvalifikován

  75. QA6 agility: 51/95, 41.5 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  76. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  77. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  78. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  79. QA1 agility: Diskvalifikován

  80. QA2 agility: 51/127, 42.21 s, 17.21 tr. b., 4.19 m/s

  81. QA3 agility: 27/130, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  82. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  83. QJ2 jumping: 52/135, 34.16 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  84. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  85. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  86. Agility 1: 3/128, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  87. Agility 2: 71/128, 42.07 s, 25.0 tr. b., 4.59 m/s

  88. Jumping 1: 43/128, 31.62 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  89. Jumping 2: Diskvalifikován

  90. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  91. Agility LA sobota: 13/63, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  92. Jumping LA neděle: 27/63, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  94. Zkoušky LA2 neděle: 4/22, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. Zkoušky LA2 sobota: 5/24, 41.47 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  96. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  97. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška LA2: 4/28, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  99. 3. zkouška LA2: 2/28, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  100. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  101. Agility: 1/51, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  102. Jumping: Diskvalifikován

  103. Zka - LA2: 8/27, 40.43 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  104. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  105. Horní Počernice, 1. běh: 11/22, 36.99 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  106. Horní Počernice, 2. běh: 2/22, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  107. Horní Počernice, 3. běh: 3/22, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  108. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  109. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. První zkouška LA2: 12/22, 50.58 s, 15.58 tr. b., 3.56 m/s

  111. Třetí zkouška LA2: 1/17, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  112. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  113. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  114. Zkouška LA2: 1/12, 39.6 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  115. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  116. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  117. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: 36/121, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  118. Power a Speed - Hra A2/A3: Diskvalifikován

  119. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  120. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  121. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  122. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  123. agility Large L: 5/44, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  124. jumping Large L: 15/41, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  125. LA2 LA2: 6/17, 43.22 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  126. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  127. Agility sobota L: Diskvalifikován

  128. Finále large L: Diskvalifikován

  129. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  130. Jumping sobota L: 1/40, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  131. zkouška neděle LA2: 6/16, 47.84 s, 15.84 tr. b., 3.41 m/s

  132. Zkouška sobota LA2: 3/16, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  133. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  134. 2. zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  135. zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  136. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  137. LA2 - II LA2: 2/32, 41.0 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  138. LA2 - I LA2: Diskvalifikován

  139. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  140. LA2 - II LA2: 6/36, 39.08 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  141. LA2 - I LA2: 4/36, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  142. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  143. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  144. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  145. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  146. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  147. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  148. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  149. Agility L: Diskvalifikován

  150. Jumping L: Diskvalifikován

  151. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  152. 1. LA2: Diskvalifikován

  153. 2. LA2: 5/19, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  154. 3. LA2: Diskvalifikován

  155. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  156. Agility III / Parkur A L: Diskvalifikován

  157. Agility II / Parkur A L: 36/107, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  158. Agility I / Parkur B L: Diskvalifikován

  159. Agility IV / Parkur A L: Diskvalifikován

  160. Jumping II / Parkur B L: Diskvalifikován

  161. Jumping I / Parkur A L: Diskvalifikován

  162. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  163. Test Agility / Parkur A LA2: Diskvalifikován

  164. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  165. AGILITY-L: 10/43, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  166. AGILITY-L: Diskvalifikován

  167. JUMPING-L: Diskvalifikován

  168. JUMPING-L: Diskvalifikován

  169. LA2: 7/18, 35.6 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  170. LA2: Diskvalifikován

  171. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  172. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L: Diskvalifikován

  173. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L: Diskvalifikován

  174. Power & Speed A2/A3 L: Diskvalifikován

  175. Speciální závod Agility L: 57/136, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  176. Speciální závod Jumping L: 55/137, 50.2 s, 25.2 tr. b., 3.98 m/s

  177. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L: 21/82, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  178. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  179. Agility L: Diskvalifikován

  180. Jumping L: Diskvalifikován

  181. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  182. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. Zkouška neděle LA2: 6/14, 46.3 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  184. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  185. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 2/18, 29.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  186. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: Diskvalifikován

  187. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  188. Agility II L: Diskvalifikován

  189. Agility I L: Diskvalifikován

  190. Agility L: Diskvalifikován

  191. Jumping II L: Diskvalifikován

  192. Jumping I L: Diskvalifikován

  193. Jumping L: Diskvalifikován

  194. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  195. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  196. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  197. Ne- LA1: 5/11, 31.48 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  198. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  199. LA1: 2/8, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  200. LA1: 6/8, 22.25 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  201. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  202. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  203. Ne-Jumping L: 6/31, 40.81 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  204. Ne- LA1: 8/15, 33.25 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  205. So-Agility L: Diskvalifikován

  206. So-Jumping L: Diskvalifikován

  207. So- LA1: Diskvalifikován

  208. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  209. LA1: 5/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  210. LA1: 7/11, 32.28 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  211. Česká Lípa - DVOJZKOUŠKY U KOCOURA, 17. 09. 2011

  212. Zkouška_1 LA1: Diskvalifikován

  213. Zkouška_2 LA1: Diskvalifikován