Cz En

Agility klubů L

  1. Datum: 20. 01. 2019
  2. Závod: Kladno - PETRIS CUP II.
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 33.81 5.53
2 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 0 0 0.0 0.0 37.13 5.04
3 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.03 4.92
4 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 38.22 4.89
5 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 39.6 4.72
6 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 39.96 4.68
7 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 0 0 0.0 0.0 41.79 4.47
8 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 43.94 4.26
9 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris 0 0 0.0 0.0 45.05 4.15
10 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 45.09 4.15
11 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova 0 0 0.0 0.0 47.46 3.94
12 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 1 0 0.0 5.0 33.88 5.52
13 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 39.05 4.79
14 002816 Alena Kovácsová A3Ch Nahuel 1 0 0.0 5.0 41.92 4.46
15 059918 Jana Jirsová Vinky Dream of joy 1 0 0.0 5.0 43.28 4.32
16 077016 Iveta Ouředníčková Bady 1 0 0.0 5.0 44.24 4.23
17 084418 Veronika Zídková Daddy 0 0 7.01 7.01 62.01 3.02
18 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 2 0 0.0 10.0 36.18 5.17
19 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 2 0 0.0 10.0 36.52 5.12
20 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 3 1 0.0 20.0 53.57 3.49
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS