Cz En

Jan Lefner

  1. Číslo: 006087
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 052317 (L), A3Ch Arakain Under Rock

  2. 013422 (L), Burning Desire Idolo

Výsledky

  1. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  2. JUMPING STANDARD II L, A3Ch Arakain Under Rock: 2/12, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  3. JUMPING STANDARD I L, A3Ch Arakain Under Rock: 6/14, 41.94 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  4. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE L, A3Ch Arakain Under Rock: 2/9, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  5. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  6. Agility 1 L, A3Ch Arakain Under Rock: 9/84, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  7. Agility 2 L, A3Ch Arakain Under Rock: 17/84, 41.49 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  8. Jumping 1 L, A3Ch Arakain Under Rock: 32/87, 42.27 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  9. Jumping 2 L, A3Ch Arakain Under Rock: 38/79, 42.6 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  10. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  11. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/8, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  13. Jumping A2+A3 L, A3Ch Arakain Under Rock: 5/10, 30.65 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  14. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  15. 1. Jumping L, Burning Desire Idolo: 10/22, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  16. 2. Jumping L, Burning Desire Idolo: Diskvalifikován

  17. 3. Jumping L, Burning Desire Idolo: Diskvalifikován

  18. 4. Jumping L, Burning Desire Idolo: Diskvalifikován

  19. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  20. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/9, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  21. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  22. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  23. Druhá zkouška, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  24. První zkouška, A3Ch Arakain Under Rock: 1/5, 41.64 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  25. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  26. Agility open L sobota, A3Ch Arakain Under Rock: 19/36, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. FINÁLE agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 9/20, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  28. Jumping L neděle, A3Ch Arakain Under Rock: 5/35, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  29. Jumping L sobota, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Arakain Under Rock: 8/19, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  31. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Arakain Under Rock: 10/24, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  33. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 3/9, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  34. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/9, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  35. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  36. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 3/33, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 5/32, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  38. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  39. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  40. Agility Individual, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  41. Agility Squads as Individual, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  42. Jumping Individual, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  43. Jumping Squads as Individual, A3Ch Arakain Under Rock: 43/94, 42.93 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  44. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  45. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 1/5, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  46. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 1/5, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  47. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  48. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 3/7, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  51. 1. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 5/17, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  52. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/5, 42.74 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  53. 2. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 2/10, 36.18 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  54. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  55. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  56. Agility 1 L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  57. Agility 2 L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  58. Jumping 1 L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 L, A3Ch Arakain Under Rock: 18/82, 34.71 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  60. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  61. 1. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 7/37, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  62. 1. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 4/37, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  63. 2. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 10/33, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  64. 2. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 11/33, 22.43 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  65. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  66. Czech Imp Jump Large, A3Ch Arakain Under Rock: 7/23, 23.77 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  67. Jumping 1 - Large, A3Ch Arakain Under Rock: 8/22, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  68. Jumping 2 - Large, A3Ch Arakain Under Rock: 6/23, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  69. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  70. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  71. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 16/25, 38.19 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  72. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  73. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  74. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 2/29, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 9/28, 27.54 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  76. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 3/7, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  77. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  78. Jumping A2,3, A3Ch Arakain Under Rock: 4/12, 26.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  79. Zkoušky Agility, A3Ch Arakain Under Rock: 1/6, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  80. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  81. NE Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  82. NE Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 10/25, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  83. NE Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 3/12, 55.49 s, 7.49 tr. b., 3.96 m/s

  84. SO Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  85. So Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  86. SO Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/13, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  87. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  88. Agility neděle L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  89. Jumping neděle L, A3Ch Arakain Under Rock: 14/31, 29.38 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  90. ZkouškaLA3 neděle, A3Ch Arakain Under Rock: 4/10, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  91. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  92. Jumping Open L, A3Ch Arakain Under Rock: 11/31, 33.54 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  93. ZkA. LA3 I., A3Ch Arakain Under Rock: 1/13, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  94. ZkA. LA3 II., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  95. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  96. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 7/33, 35.31 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  97. Zkouška 1 LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  98. Zkouška 2 LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  99. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  100. II. Zk LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  101. I. Zk LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/6, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  102. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  103. Druhá zkouška, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  104. První zkouška, A3Ch Arakain Under Rock: 2/4, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  105. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  106. II. zkouška A3 L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  107. I. zkouška A3 L, A3Ch Arakain Under Rock: 2/10, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  108. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  109. Agility L - finále, A3Ch Arakain Under Rock: 5/20, 42.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  110. Agility L sobota, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  111. Jumping L neděle, A3Ch Arakain Under Rock: 8/36, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  112. Jumping L sobota, A3Ch Arakain Under Rock: 20/38, 36.21 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  113. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  114. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  115. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  116. II. zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/17, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  117. I. zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 4/17, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  118. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  119. III. jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 9/41, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  120. II. jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 17/43, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  121. I. jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 14/43, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  122. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  123. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Arakain Under Rock: 10/34, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  124. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 8/33, 22.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  125. Jelenův Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 13/34, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  126. PhysioDOG Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  127. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  128. Agility Finále L_neděle, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  129. Agility Open L_sobota, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  130. Jumping L_neděle, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  131. Jumping L_sobota, A3Ch Arakain Under Rock: 6/37, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  132. LA3_neděle, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  133. LA3_sobota, A3Ch Arakain Under Rock: 10/20, 35.77 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  134. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  135. Zkouška1 LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  136. Zkouška2 LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 7/13, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  138. LA3 - I., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  139. LA3 - II., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  140. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  141. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  142. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 2/37, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  143. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 8/16, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  144. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  145. Zkouška II LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 2/10, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  146. Zkouška I LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 4/10, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  147. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  148. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 4/10, 30.41 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  149. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  150. Zkouska LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 1/5, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  151. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  152. Agility Open, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  153. Agility Squads as Individual, A3Ch Arakain Under Rock: 54/137, 44.43 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  154. Jumping Open, A3Ch Arakain Under Rock: 68/136, 43.66 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  155. Jumping Squads as Individual, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  156. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  157. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 7/17, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  158. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 2/17, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  159. Zkouška - LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 1/6, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  160. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  161. LA3_1, A3Ch Arakain Under Rock: 5/15, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  162. LA3_2, A3Ch Arakain Under Rock: 3/15, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  163. LA3_3, A3Ch Arakain Under Rock: 5/13, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  164. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  165. Ne. - Agility II. L, A3Ch Arakain Under Rock: 38/105, 44.3 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  166. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Arakain Under Rock: 30/96, 38.9 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  167. So. - Agility I. L, A3Ch Arakain Under Rock: 43/105, 47.92 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  168. So. - Jumping I. L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  169. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  170. Agility finale large, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  171. Nedele Jumping large, A3Ch Arakain Under Rock: 5/24, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  172. Nedele zkouska LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 1/8, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  173. Sobota Agility large, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  174. Sobota Jumping large, A3Ch Arakain Under Rock: 2/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  175. Sobota zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  177. QA1 agility, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  178. QA2 agility, A3Ch Arakain Under Rock: 77/120, 39.4 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  179. QA3 agility, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  180. QJ1 jumping, A3Ch Arakain Under Rock: 75/123, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  181. QJ2 jumping, A3Ch Arakain Under Rock: 24/122, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  182. QJ3 jumping, A3Ch Arakain Under Rock: 34/111, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  183. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  184. Agility Finále, A3Ch Arakain Under Rock: 4/14, 42.3 s, 4.3 tr. b., 4.59 m/s

  185. Agility I., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  186. Agility II., A3Ch Arakain Under Rock: 4/45, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  187. Agility III., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  188. Jumping Finále, A3Ch Arakain Under Rock: 5/14, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  189. Jumping I., A3Ch Arakain Under Rock: 15/47, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  190. Jumping II., A3Ch Arakain Under Rock: 2/45, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  191. Jumping III., A3Ch Arakain Under Rock: 3/40, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  192. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  193. Agility neděle L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  194. Agility sobota L, A3Ch Arakain Under Rock: 9/51, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  195. Jumping neděle L, A3Ch Arakain Under Rock: 25/42, 35.58 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  196. Jumping sobota L, A3Ch Arakain Under Rock: 1/50, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  197. Zkouška neděle LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  198. Zkouška sobota LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  199. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  200. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 26/41, 37.2 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  201. Zkouška LA3 I, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  202. Zkouška LA3 II, A3Ch Arakain Under Rock: 4/12, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  203. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  204. Agility I, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  205. Agility II, A3Ch Arakain Under Rock: 61/165, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  206. Jumping I, A3Ch Arakain Under Rock: 53/169, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  207. Jumping II, A3Ch Arakain Under Rock: 54/161, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  208. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  209. LA3 I., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  210. LA3 II., A3Ch Arakain Under Rock: 3/18, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  211. LA3 III., A3Ch Arakain Under Rock: 5/18, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  212. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  213. LA3 I., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  214. LA3 II., A3Ch Arakain Under Rock: 5/22, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  215. LA3 III., A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  216. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  217. Jumping, A3Ch Arakain Under Rock: 10/60, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  218. Zkouška 1, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  220. Zkouška 3, A3Ch Arakain Under Rock: 8/36, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  221. Zkouška 4, A3Ch Arakain Under Rock: 8/36, 48.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  222. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  223. LA3 1. LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  224. LA3 2. LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  225. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  226. II. zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  227. I. zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  228. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  229. II. zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 12/28, 37.51 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  230. I. zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  231. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  232. Agility klubů L, A3Ch Arakain Under Rock: 6/33, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  233. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 7/34, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.03 m/s

  234. Zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 13/18, 42.29 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  235. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  236. Druhá zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  237. První zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  238. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  239. II.zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  240. I. zkouška LA3, A3Ch Arakain Under Rock: 6/29, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  241. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  242. II. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 1/12, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  243. I. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 2/12, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  244. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  245. II. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 2/17, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  246. II. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  247. I. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 4/15, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  248. I. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  249. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  250. 1. běh LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  251. 2. běh LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  252. 3. běh LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  253. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  254. Druhá zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 2/12, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  255. První zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 4/12, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  256. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  257. Zkouška III. LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 9/19, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  258. Zkouška II. LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  259. Zkouška I. LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 3/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  260. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  261. AGILITY, A3Ch Arakain Under Rock: 11/31, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  262. AGILITY, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  263. JUMPING, A3Ch Arakain Under Rock: 12/31, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  264. JUMPING, A3Ch Arakain Under Rock: 25/38, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  265. LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 6/10, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  266. LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  267. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  268. Agility L, A3Ch Arakain Under Rock: 4/47, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  269. Jumping L, A3Ch Arakain Under Rock: 13/43, 25.72 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  270. Zkouška_neděle LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  271. Zkouška_sobota_01 LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 2/19, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  272. Zkouška_sobota_02 LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 1/19, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  273. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  274. Agility open L, A3Ch Arakain Under Rock: 8/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  275. Jumping open L, A3Ch Arakain Under Rock: 14/43, 27.9 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  276. Zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 2/15, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  277. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  278. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Arakain Under Rock: 18/79, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  279. J Agility, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  280. J Hra, A3Ch Arakain Under Rock: 24/54, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  281. J Jumping, A3Ch Arakain Under Rock: 33/53, 28.89 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  282. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Arakain Under Rock: 4/79, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  283. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  284. Jumping 1 L L, A3Ch Arakain Under Rock: 9/33, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  285. Jumping 2 L L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  286. Slalomář L L, A3Ch Arakain Under Rock: 9/20, 13.57 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  287. Tuneliáda L L, A3Ch Arakain Under Rock: 11/31, 16.18 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  288. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  289. 1. BĚH LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  290. 2. BĚH LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 3/20, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  291. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  292. Ju Agility IV, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  293. Ju Agility V, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  294. Ju Agility VI, A3Ch Arakain Under Rock: 9/27, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  295. Ju Jumping IV, A3Ch Arakain Under Rock: 17/27, 35.45 s, 19.06 tr. b., 4.6 m/s

  296. Ju Jumping V, A3Ch Arakain Under Rock: 15/27, 35.21 s, 6.21 tr. b., 4.77 m/s

  297. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  298. AGILITY, A3Ch Arakain Under Rock: 16/50, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  299. AGILITY, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  300. JUMPING, A3Ch Arakain Under Rock: 19/51, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  301. JUMPING, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  302. LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 4/18, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  303. LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  304. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  305. Agility I, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  306. Agility II, A3Ch Arakain Under Rock: 12/36, 50.45 s, 23.11 tr. b., 3.87 m/s

  307. Agility III, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  308. Jumping I, A3Ch Arakain Under Rock: 13/36, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  309. Jumping II, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  310. Jumping III, A3Ch Arakain Under Rock: 12/33, 39.12 s, 9.39 tr. b., 4.27 m/s

  311. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  312. 1 LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 9/27, 35.91 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  313. 2 LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 9/27, 40.34 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  314. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  315. II. Packa LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 13/28, 36.53 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  316. I. Packa LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 7/28, 37.08 s, 10.08 tr. b., 4.48 m/s

  317. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  318. 1. běh LA2, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  319. 2. běh LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 6/20, 36.12 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  320. 3. běh LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 6/20, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  321. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  322. Agility LA sobota, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  323. Jumping LA neděle, A3Ch Arakain Under Rock: 27/62, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  324. Jumping LA sobota, A3Ch Arakain Under Rock: 17/59, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  325. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Arakain Under Rock: 13/25, 45.29 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  326. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Arakain Under Rock: 6/22, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  327. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  328. II. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 9/31, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  329. I. zkouška LA2, A3Ch Arakain Under Rock: 15/31, 56.72 s, 21.72 tr. b., 3.28 m/s

  330. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  331. III. zkouška LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 2/10, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  332. II. Zkouška LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 2/10, 32.83 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  333. I. Zkouška LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 4/11, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  334. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  335. II. zkouška LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 12/18, 24.25 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  336. I. zkouška LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 1/18, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  337. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  338. Jumping LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 2/12, 25.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  339. Zkouška první LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 1/12, 30.41 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  340. Zkouška VIP LA1, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  341. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  342. Agility Open L, A3Ch Arakain Under Rock: 1/36, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  343. Jumping Open L, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  344. Zkouška LA1 LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 1/17, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  345. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  346. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  347. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  348. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován

  349. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  350. Zkouška II LA1, A3Ch Arakain Under Rock: 2/13, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  351. Zkouška I LA1, A3Ch Arakain Under Rock: Diskvalifikován