Cz En

052317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Lefner

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Arakain Under Rock, Border kolie

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  2. Jumping L: Diskvalifikován

  3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  5. Agility: 73/100, 47.54 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  6. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  7. Jumping: 59/101, 45.46 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  8. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  9. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  10. JUMPING STANDARD II L: 2/12, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  11. JUMPING STANDARD I L: 6/14, 41.94 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  12. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE L: 2/9, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  13. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  14. Agility 1 L: 9/84, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. Agility 2 L: 17/84, 41.49 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  16. Jumping 1 L: 32/87, 42.27 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  17. Jumping 2 L: 38/79, 42.6 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  18. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  19. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA3: 2/8, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  21. Jumping A2+A3 L: 5/10, 30.65 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  22. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  23. 1. Zkouška LA3: 2/9, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  24. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  26. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  27. První zkouška: 1/5, 41.64 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  28. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  29. Agility open L sobota: 19/36, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  30. FINÁLE agility L: 9/20, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  31. Jumping L neděle: 5/35, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  32. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA3 neděle: 8/19, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  34. Zkouška LA3 sobota: 10/24, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  36. 1. Zkouška LA3: 3/9, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. 2. Zkouška LA3: 2/9, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  38. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  39. Agility L: 3/33, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  40. Jumping L: 5/32, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  41. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  43. Agility Individual: Diskvalifikován

  44. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Individual: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual: 43/94, 42.93 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  47. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  48. 1. Zkouška LA3: 1/5, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  49. 2. Zkouška LA3: 1/5, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  50. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  51. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA3: 3/7, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  53. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  54. 1. Jumping L: 5/17, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  55. 1. Zkouška LA3: 2/5, 42.74 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  56. 2. Jumping L: 2/10, 36.18 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  57. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  59. Agility 1 L: Diskvalifikován

  60. Agility 2 L: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 L: 18/82, 34.71 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  63. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  64. 1. Agility L: 7/37, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  65. 1. Jumping L: 4/37, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  66. 2. Agility L: 10/33, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  67. 2. Jumping L: 11/33, 22.43 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  68. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  69. Czech Imp Jump Large: 7/23, 23.77 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  70. Jumping 1 - Large: 8/22, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  71. Jumping 2 - Large: 6/23, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  72. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. Jumping L: 16/25, 38.19 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  75. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  77. Agility L: 2/29, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  78. Jumping L: 9/28, 27.54 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  79. Zkouška LA3: 3/7, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  80. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  81. Jumping A2,3: 4/12, 26.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  82. Zkoušky Agility: 1/6, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  83. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  84. NE Agility L: Diskvalifikován

  85. NE Jumping L: 10/25, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  86. NE Zkouška LA3: 3/12, 55.49 s, 7.49 tr. b., 3.96 m/s

  87. SO Agility L: Diskvalifikován

  88. So Jumping L: Diskvalifikován

  89. SO Zkouška LA3: 2/13, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  90. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  91. Agility neděle L: Diskvalifikován

  92. Jumping neděle L: 14/31, 29.38 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  93. ZkouškaLA3 neděle: 4/10, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  94. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  95. Jumping Open L: 11/31, 33.54 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  96. ZkA. LA3 I.: 1/13, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  97. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  98. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  99. Jumping L: 7/33, 35.31 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  100. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  102. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  103. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  104. I. Zk LA3: 2/6, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  105. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  106. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  107. První zkouška: 2/4, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  108. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  109. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  110. I. zkouška A3 L: 2/10, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  111. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  112. Agility L - finále: 5/20, 42.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  113. Agility L sobota: Diskvalifikován

  114. Jumping L neděle: 8/36, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  115. Jumping L sobota: 20/38, 36.21 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  116. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  118. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  119. II. zkouška LA3: 2/17, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  120. I. zkouška LA3: 4/17, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  121. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  122. III. jumping L: 9/41, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  123. II. jumping L: 17/43, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  124. I. jumping L: 14/43, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  126. Agility Spokojeného psa L: 10/34, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  127. Jacob & Joseph Jumping L: 8/33, 22.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  128. Jelenův Jumping L: 13/34, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  129. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  130. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  131. Agility Finále L_neděle: Diskvalifikován

  132. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  133. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  134. Jumping L_sobota: 6/37, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  135. LA3_neděle: Diskvalifikován

  136. LA3_sobota: 10/20, 35.77 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  137. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  138. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  139. Zkouška2 LA3: 7/13, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  140. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  141. LA3 - I.: Diskvalifikován

  142. LA3 - II.: Diskvalifikován

  143. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  144. Agility L: Diskvalifikován

  145. Jumping L: 2/37, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  146. Zkouška LA3: 8/16, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  147. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  148. Zkouška II LA3: 2/10, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  149. Zkouška I LA3: 4/10, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  150. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  151. Agility L: 4/10, 30.41 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  152. Jumping L: Diskvalifikován

  153. Zkouska LA3: 1/5, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  154. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  155. Agility Open: Diskvalifikován

  156. Agility Squads as Individual: 54/137, 44.43 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  157. Jumping Open: 68/136, 43.66 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  158. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  159. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  160. Agility L: 7/17, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  161. Jumping L: 2/17, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  162. Zkouška - LA3: 1/6, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  163. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  164. LA3_1: 5/15, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  165. LA3_2: 3/15, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  166. LA3_3: 5/13, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  167. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  168. Ne. - Agility II. L: 38/105, 44.3 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  169. Ne. - Jumping II. L: 30/96, 38.9 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  170. So. - Agility I. L: 43/105, 47.92 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  171. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  172. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  173. Agility finale large: Diskvalifikován

  174. Nedele Jumping large: 5/24, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  175. Nedele zkouska LA3: 1/8, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  176. Sobota Agility large: Diskvalifikován

  177. Sobota Jumping large: 2/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  178. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  180. QA1 agility: Diskvalifikován

  181. QA2 agility: 77/120, 39.4 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  182. QA3 agility: Diskvalifikován

  183. QJ1 jumping: 75/123, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  184. QJ2 jumping: 24/122, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  185. QJ3 jumping: 34/111, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  186. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  187. Agility Finále: 4/14, 42.3 s, 4.3 tr. b., 4.59 m/s

  188. Agility I.: Diskvalifikován

  189. Agility II.: 4/45, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  190. Agility III.: Diskvalifikován

  191. Jumping Finále: 5/14, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  192. Jumping I.: 15/47, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  193. Jumping II.: 2/45, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  194. Jumping III.: 3/40, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  195. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  196. Agility neděle L: Diskvalifikován

  197. Agility sobota L: 9/51, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  198. Jumping neděle L: 25/42, 35.58 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  199. Jumping sobota L: 1/50, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  200. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  201. Zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  202. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  203. Jumping L: 26/41, 37.2 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  204. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  205. Zkouška LA3 II: 4/12, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  206. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  207. Agility I: Diskvalifikován

  208. Agility II: 61/165, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  209. Jumping I: 53/169, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  210. Jumping II: 54/161, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  211. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  212. LA3 I.: Diskvalifikován

  213. LA3 II.: 3/18, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  214. LA3 III.: 5/18, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  215. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  216. LA3 I.: Diskvalifikován

  217. LA3 II.: 5/22, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  218. LA3 III.: Diskvalifikován

  219. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  220. Jumping: 10/60, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  221. Zkouška 1: Diskvalifikován

  222. Zkouška 2: Diskvalifikován

  223. Zkouška 3: 8/36, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  224. Zkouška 4: 8/36, 48.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  225. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  226. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  227. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  228. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  229. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  230. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  231. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  232. II. zkouška LA3: 12/28, 37.51 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  233. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  234. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  235. Agility klubů L: 6/33, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  236. Jumping L: 7/34, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.03 m/s

  237. Zkouška LA3: 13/18, 42.29 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  238. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  239. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  240. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  241. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  242. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  243. I. zkouška LA3: 6/29, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  244. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  245. II. zkouška LA2: 1/12, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  246. I. zkouška LA2: 2/12, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  247. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  248. II. zkouška LA2: 2/17, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  249. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  250. I. zkouška LA2: 4/15, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  251. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  253. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  254. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  255. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  256. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  257. Druhá zkouška LA2: 2/12, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  258. První zkouška LA2: 4/12, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  259. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  260. Zkouška III. LA2: 9/19, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  261. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  262. Zkouška I. LA2: 3/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  263. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  264. AGILITY: 11/31, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  265. AGILITY: Diskvalifikován

  266. JUMPING: 12/31, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  267. JUMPING: 25/38, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  268. LA2: 6/10, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  269. LA2: Diskvalifikován

  270. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  271. Agility L: 4/47, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  272. Jumping L: 13/43, 25.72 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  273. Zkouška_neděle LA2: Diskvalifikován

  274. Zkouška_sobota_01 LA2: 2/19, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  275. Zkouška_sobota_02 LA2: 1/19, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  276. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  277. Agility open L: 8/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  278. Jumping open L: 14/43, 27.9 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  279. Zkouška LA2: 2/15, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  280. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  281. AGILITY DRUZSTVA: 18/79, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  282. J Agility: Diskvalifikován

  283. J Hra: 24/54, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  284. J Jumping: 33/53, 28.89 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  285. JUMPING DRUZSTVA: 4/79, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  286. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  287. Jumping 1 L L: 9/33, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  288. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  289. Slalomář L L: 9/20, 13.57 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  290. Tuneliáda L L: 11/31, 16.18 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  291. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  292. 1. BĚH LA2: Diskvalifikován

  293. 2. BĚH LA2: 3/20, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  294. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  295. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  296. Ju Agility V: Diskvalifikován

  297. Ju Agility VI: 9/27, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  298. Ju Jumping IV: 17/27, 35.45 s, 19.06 tr. b., 4.6 m/s

  299. Ju Jumping V: 15/27, 35.21 s, 6.21 tr. b., 4.77 m/s

  300. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  301. AGILITY: 16/50, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  302. AGILITY: Diskvalifikován

  303. JUMPING: 19/51, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  304. JUMPING: Diskvalifikován

  305. LA2: 4/18, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  306. LA2: Diskvalifikován

  307. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  308. Agility I: Diskvalifikován

  309. Agility II: 12/36, 50.45 s, 23.11 tr. b., 3.87 m/s

  310. Agility III: Diskvalifikován

  311. Jumping I: 13/36, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  312. Jumping II: Diskvalifikován

  313. Jumping III: 12/33, 39.12 s, 9.39 tr. b., 4.27 m/s

  314. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  315. 1 LA2: 9/27, 35.91 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  316. 2 LA2: 9/27, 40.34 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  317. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  318. II. Packa LA2: 13/28, 36.53 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  319. I. Packa LA2: 7/28, 37.08 s, 10.08 tr. b., 4.48 m/s

  320. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  321. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  322. 2. běh LA2: 6/20, 36.12 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  323. 3. běh LA2: 6/20, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  324. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  325. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  326. Jumping LA neděle: 27/62, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  327. Jumping LA sobota: 17/59, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  328. Zkoušky LA2 neděle: 13/25, 45.29 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  329. Zkoušky LA2 sobota: 6/22, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  330. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  331. II. zkouška LA2: 9/31, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  332. I. zkouška LA2: 15/31, 56.72 s, 21.72 tr. b., 3.28 m/s

  333. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  334. III. zkouška LA1: 2/10, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  335. II. Zkouška LA1: 2/10, 32.83 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  336. I. Zkouška LA1: 4/11, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  337. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  338. II. zkouška LA1: 12/18, 24.25 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  339. I. zkouška LA1: 1/18, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  340. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  341. Jumping LA1: 2/12, 25.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  342. Zkouška první LA1: 1/12, 30.41 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  343. Zkouška VIP LA1: Diskvalifikován

  344. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  345. Agility Open L: 1/36, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  346. Jumping Open L: Diskvalifikován

  347. Zkouška LA1 LA1: 1/17, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  348. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  349. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  350. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  351. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  352. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  353. Zkouška II LA1: 2/13, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  354. Zkouška I LA1: Diskvalifikován