Cz En

052317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Lefner

    Člen KA

Pes

  1. Arakain Under Rock, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  2. II. zkouška LA3: 2/17, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  3. I. zkouška LA3: 4/17, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  4. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  5. III. jumping L: 9/41, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  6. II. jumping L: 17/43, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  7. I. jumping L: 14/43, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  9. Agility Spokojeného psa L: 10/34, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  10. Jacob & Joseph Jumping L: 8/33, 22.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  11. Jelenův Jumping L: 13/34, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  12. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  13. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  14. Agility Finále L_neděle: Diskvalifikován

  15. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  16. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  17. Jumping L_sobota: 6/37, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  18. LA3_neděle: Diskvalifikován

  19. LA3_sobota: 10/20, 35.77 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  20. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  21. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  22. Zkouška2 LA3: 7/13, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  24. LA3 - I.: Diskvalifikován

  25. LA3 - II.: Diskvalifikován

  26. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  27. Agility L: Diskvalifikován

  28. Jumping L: 2/37, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  29. Zkouška LA3: 8/16, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  31. Zkouška II LA3: 2/10, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  32. Zkouška I LA3: 4/10, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  33. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  34. Agility L: 4/10, 30.41 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  35. Jumping L: Diskvalifikován

  36. Zkouska LA3: 1/5, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  37. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  38. Agility Open: Diskvalifikován

  39. Agility Squads as Individual: 54/137, 44.43 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  40. Jumping Open: 68/136, 43.66 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  41. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  42. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  43. Agility L: 7/17, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  44. Jumping L: 2/17, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  45. Zkouška - LA3: 1/6, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  46. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  47. LA3_1: 5/15, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  48. LA3_2: 3/15, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  49. LA3_3: 5/13, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  50. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  51. Ne. - Agility II. L: 38/105, 44.3 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  52. Ne. - Jumping II. L: 30/96, 38.9 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  53. So. - Agility I. L: 43/105, 47.92 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  54. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  55. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  56. Agility finale large: Diskvalifikován

  57. Nedele Jumping large: 5/24, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  58. Nedele zkouska LA3: 1/8, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  59. Sobota Agility large: Diskvalifikován

  60. Sobota Jumping large: 2/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  61. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  63. QA1 agility: Diskvalifikován

  64. QA2 agility: 77/120, 39.4 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  65. QA3 agility: Diskvalifikován

  66. QJ1 jumping: 75/123, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  67. QJ2 jumping: 24/122, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  68. QJ3 jumping: 34/111, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  69. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  70. Agility Finále: 4/14, 42.3 s, 4.3 tr. b., 4.59 m/s

  71. Agility I.: Diskvalifikován

  72. Agility II.: 4/45, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  73. Agility III.: Diskvalifikován

  74. Jumping Finále: 5/14, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  75. Jumping I.: 15/47, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  76. Jumping II.: 2/45, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  77. Jumping III.: 3/40, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  78. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  79. Agility neděle L: Diskvalifikován

  80. Agility sobota L: 9/51, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  81. Jumping neděle L: 25/42, 35.58 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  82. Jumping sobota L: 1/50, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  83. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  84. Zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  85. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  86. Jumping L: 26/41, 37.2 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  87. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA3 II: 4/12, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  89. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  90. Agility I: Diskvalifikován

  91. Agility II: 61/165, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  92. Jumping I: 53/169, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  93. Jumping II: 54/161, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  94. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  95. LA3 I.: Diskvalifikován

  96. LA3 II.: 3/18, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  97. LA3 III.: 5/18, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  98. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  99. LA3 I.: Diskvalifikován

  100. LA3 II.: 5/22, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  101. LA3 III.: Diskvalifikován

  102. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  103. Jumping: 10/60, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  104. Zkouška 1: Diskvalifikován

  105. Zkouška 2: Diskvalifikován

  106. Zkouška 3: 8/36, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  107. Zkouška 4: 8/36, 48.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  108. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  109. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  110. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  111. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  112. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  115. II. zkouška LA3: 12/28, 37.51 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  116. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  118. Agility klubů L: 6/33, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  119. Jumping L: 7/34, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.03 m/s

  120. Zkouška LA3: 13/18, 42.29 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  121. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  122. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  124. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  125. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA3: 6/29, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  127. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  128. II. zkouška LA2: 1/12, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  129. I. zkouška LA2: 2/12, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  130. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  131. II. zkouška LA2: 2/17, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  132. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. I. zkouška LA2: 4/15, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  134. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  136. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  137. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  138. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  139. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  140. Druhá zkouška LA2: 2/12, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  141. První zkouška LA2: 4/12, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  142. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  143. Zkouška III. LA2: 9/19, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  144. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  145. Zkouška I. LA2: 3/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  146. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  147. AGILITY: 11/31, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  148. AGILITY: Diskvalifikován

  149. JUMPING: 12/31, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  150. JUMPING: 25/38, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  151. LA2: 6/10, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  152. LA2: Diskvalifikován

  153. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  154. Agility L: 4/47, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  155. Jumping L: 13/43, 25.72 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  156. Zkouška_neděle LA2: Diskvalifikován

  157. Zkouška_sobota_01 LA2: 2/19, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  158. Zkouška_sobota_02 LA2: 1/19, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  159. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  160. Agility open L: 8/44, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  161. Jumping open L: 14/43, 27.9 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  162. Zkouška LA2: 2/15, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  163. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  164. AGILITY DRUZSTVA: 18/79, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  165. J Agility: Diskvalifikován

  166. J Hra: 24/54, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  167. J Jumping: 33/53, 28.89 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  168. JUMPING DRUZSTVA: 4/79, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  169. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  170. Jumping 1 L L: 9/33, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  171. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  172. Slalomář L L: 9/20, 13.57 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  173. Tuneliáda L L: 11/31, 16.18 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  174. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  175. 1. BĚH LA2: Diskvalifikován

  176. 2. BĚH LA2: 3/20, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  177. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  178. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  179. Ju Agility V: Diskvalifikován

  180. Ju Agility VI: 9/27, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  181. Ju Jumping IV: 17/27, 35.45 s, 19.06 tr. b., 4.6 m/s

  182. Ju Jumping V: 15/27, 35.21 s, 6.21 tr. b., 4.77 m/s

  183. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  184. AGILITY: 16/50, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  185. AGILITY: Diskvalifikován

  186. JUMPING: 19/51, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  187. JUMPING: Diskvalifikován

  188. LA2: 4/18, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  189. LA2: Diskvalifikován

  190. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  191. Agility I: Diskvalifikován

  192. Agility II: 12/36, 50.45 s, 23.11 tr. b., 3.87 m/s

  193. Agility III: Diskvalifikován

  194. Jumping I: 13/36, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  195. Jumping II: Diskvalifikován

  196. Jumping III: 12/33, 39.12 s, 9.39 tr. b., 4.27 m/s

  197. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  198. 1 LA2: 9/27, 35.91 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  199. 2 LA2: 9/27, 40.34 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  200. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  201. II. Packa LA2: 13/28, 36.53 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  202. I. Packa LA2: 7/28, 37.08 s, 10.08 tr. b., 4.48 m/s

  203. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  204. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  205. 2. běh LA2: 6/20, 36.12 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  206. 3. běh LA2: 6/20, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  207. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  208. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  209. Jumping LA neděle: 27/62, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  210. Jumping LA sobota: 17/59, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  211. Zkoušky LA2 neděle: 13/25, 45.29 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  212. Zkoušky LA2 sobota: 6/22, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  213. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  214. II. zkouška LA2: 9/31, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  215. I. zkouška LA2: 15/31, 56.72 s, 21.72 tr. b., 3.28 m/s

  216. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  217. III. zkouška LA1: 2/10, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  218. II. Zkouška LA1: 2/10, 32.83 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  219. I. Zkouška LA1: 4/11, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  220. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  221. II. zkouška LA1: 12/18, 24.25 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  222. I. zkouška LA1: 1/18, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  223. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  224. Jumping LA1: 2/12, 25.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  225. Zkouška první LA1: 1/12, 30.41 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  226. Zkouška VIP LA1: Diskvalifikován

  227. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  228. Agility Open L: 1/36, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  229. Jumping Open L: Diskvalifikován

  230. Zkouška LA1 LA1: 1/17, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  231. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  232. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  233. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  234. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  235. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  236. Zkouška II LA1: 2/13, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  237. Zkouška I LA1: Diskvalifikován