Jumping L sobota

  1. Datum: 28. 01. 2022
  2. Závod: Kladno - Jahodová Párty
  3. Rozhodčí: Savikko, Seppo (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 33.02 5.63 V
2 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 34.06 5.46 V
3 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 35.08 5.3 V
3 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.08 5.3 V
5 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.12 5.3 V
6 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 35.9 5.18 V
7 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 36.64 5.08 V
8 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 37.08 5.02 V
9 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 38.04 4.89 V
10 088519 Kristýna ​Bucharová Bria od Morového sloupu 0 0 0.0 0.0 38.07 4.89 V
11 038617 Vladimíra Čištínová A3Ch Elly Jay Kawai Kaito 0 0 0.0 0.0 40.36 4.61 V
12 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 41.96 4.43 V
13 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 34.89 5.33 V
14 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 39.88 4.66 V
15 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 40.0 4.65 V
16 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 40.58 4.58 V
17 Sascha Grunder Q - Kuroi Ryu Tobu Shuriken Britley’s 2 0 0.0 10.0 35.1 5.3 VD
18 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 3 0 0.0 15.0 33.58 5.54 VD
19 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 3 0 0.0 15.0 40.92 4.55 VD
20 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 1 0 16.42 21.42 63.42 2.93 D
DIS 004219 Andrea Mastíková Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050021 Pavla Veselá Niagara Nubika DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057620 Michaela Nečesánková Jared Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023020 Pavla Brabencová Psuki des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová A3Ch Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová A3Ch Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO