053119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Ludvíková

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Kiwi Quick Angel, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: 31/140, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  3. QA5 Agility: 1/140, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  4. QJ4 Jumping: 4/140, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  5. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  6. 1. Zkouška LA3: 1/6, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  7. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  9. QA1 Agility: 39/164, 40.8 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  10. QA2 Agility: 15/159, 39.98 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping: 39/163, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  13. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  16. 1.zkouška LA3: 1/14, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  17. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  19. Agility L: 6/33, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  20. Jumping L: 1/33, 30.75 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  21. Krátký jumping L: 1/33, 18.88 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  22. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  23. Agility II. L: Diskvalifikován

  24. Final L: Diskvalifikován

  25. Jumping III. L: Diskvalifikován

  26. Jumping II. L: 8/49, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  27. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  28. Agility 1 - Large: 4/36, 22.36 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  29. Agility 2 - Large: 1/36, 21.25 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  30. Jumping 1 - Large: 17/36, 19.72 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  31. Jumping 2 - Large: 1/36, 18.0 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  32. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  33. 1. zkouška A3 L: 2/11, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  34. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  35. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  37. 1. Zkouška LA3: 2/11, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  38. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  40. Agility 1 L: Diskvalifikován

  41. Agility 2 L: Diskvalifikován

  42. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  44. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  46. Czech Imp Jump Large: 3/52, 19.96 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  47. Jumping 1 - Large: 1/52, 31.77 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  48. Jumping 2 - Large: 27/50, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  49. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  50. 1. Zkouška LA3: 1/11, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  51. 2. Zkouška LA3: 2/11, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  52. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  53. HRA LA3: 2/5, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  54. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  56. Agility družstev L: 31/108, 43.07 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  57. Agility jednotlivci L: 13/102, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  58. Jumping družstev L: 22/108, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  59. Jumping jednotlivci L: 67/103, 34.42 s, 10.0 tr. b., 6.39 m/s

  60. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  61. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  64. FINAL INDIVIDUALS LARGE: 12/35, 43.15 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  65. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  66. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 1/151, 41.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  67. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 26/151, 34.25 s, 5.0 tr. b., 6.39 m/s

  68. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 4/147, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  69. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  70. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 64/156, 45.72 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  71. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: 8/133, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  72. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: 19/135, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  73. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  74. 1. zkouška LA3: 4/12, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  75. 2. zkouška LA3: 1/12, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  77. Agility 4 L: 1/73, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  78. Agility 5 L: Diskvalifikován

  79. Agility 6 L: Diskvalifikován

  80. Jumping 4 L: Diskvalifikován

  81. Jumping 5 L: 1/69, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  82. Jumping 6 L: 1/67, 33.11 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  83. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  84. Agility 1 L: Diskvalifikován

  85. Agility 2 L: 1/99, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  86. Jumping 1 L: 15/109, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  87. Jumping 2 L: 25/106, 35.16 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  88. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  89. 1. Zkouška LA3: 6/11, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  90. 2. Zkouška LA3: 2/11, 36.66 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  91. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  92. QA1 Agility: Diskvalifikován

  93. QA2 Agility: 28/114, 36.35 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  94. QA3 Agility: Diskvalifikován

  95. QJ1 Jumping: 16/117, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  96. QJ2 Jumping: 43/112, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  97. QJ3 Jumping: 6/108, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  98. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  99. Agility 1 L: Diskvalifikován

  100. Agility 2 L: Diskvalifikován

  101. Finále L: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 L: 2/28, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  104. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  105. zkouška II / L / A3: 1/10, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  106. zkouška I / L / A3: 1/10, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  107. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  108. 1. Zkouška LA3: 5/18, 40.48 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  109. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  112. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  113. ZkA. I. LA3: 1/12, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  114. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  115. Czech Imp Jump Large: 5/31, 21.56 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  116. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  118. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  119. Czech Imp Jump Large: 2/17, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  120. Jumping 1 - Large: 1/17, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  121. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  122. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  123. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  126. Agility / L: Diskvalifikován

  127. Jumping / L: 2/37, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  128. Zkouška A3 / L: Diskvalifikován

  129. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  130. Agility III / L: Diskvalifikován

  131. Agility II / L: 3/30, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  132. Agility I / L: Diskvalifikován

  133. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  134. JUMPING STANDARD I L: 1/14, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  135. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE L: Diskvalifikován

  136. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  137. I. agility L: Diskvalifikován

  138. II. agility L: 3/13, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  139. JUMPING L: Diskvalifikován

  140. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  141. QA4 Agility: Diskvalifikován

  142. QA5 Agility: Diskvalifikován

  143. QA6 Agility: Diskvalifikován

  144. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  145. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  146. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  147. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  148. 1. Zkouška LA3: 1/6, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  149. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  151. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  153. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  154. QA1 Agility: 1/108, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  155. QA2 Agility: Diskvalifikován

  156. QA3 Agility: 3/66, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  157. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  158. QJ2 Jumping: 22/108, 37.44 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  159. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  160. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  161. 1. Zkouška LA3: 1/10, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  162. 2. Zkouška LA3: 1/10, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  163. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  165. 1. Zkouška LA3: 1/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  166. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  167. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  168. Agility open L sobota: 12/36, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  169. FINÁLE agility L: 14/20, 36.82 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  170. Jumping L neděle: 11/35, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  171. Jumping L sobota: 3/36, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  172. Zkouška LA3 neděle: 1/19, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  173. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  174. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  175. Agility Open L: 2/38, 41.3 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  176. Finále Agility L: 6/17, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  177. Jumping L: Diskvalifikován

  178. Jumping L neděle : 2/35, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  179. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  181. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  182. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. 3. Zkouška LA3: 5/14, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  185. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  186. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  187. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  188. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  189. II. Zk LA2: 1/5, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  190. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  191. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  192. LA2 I: Diskvalifikován

  193. LA2 II: 1/3, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  194. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  195. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  196. 2. Jumping L: 6/23, 26.0 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  197. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  198. 4. Jumping L: 2/23, 25.1 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  199. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  200. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. 3. Zkouška LA2: 1/16, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  203. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  204. Agility 1 L: Diskvalifikován

  205. Agility 2 L: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  207. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  208. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  209. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  210. 2. Zkouška LA2: 1/16, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  211. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  213. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  214. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  215. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  216. Czech Imp Jump Large: 11/23, 21.12 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  217. Jumping 1 - Large: 10/22, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  218. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  219. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  220. Agility Individual: 52/106, 39.6 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  221. Agility Squads as Individual: 58/109, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  222. Jumping Individual: Diskvalifikován

  223. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  224. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  225. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 7/28, 29.93 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  226. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  227. Jelení Jumping L: 11/29, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  228. Jumping Short L Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  229. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  230. Agility neděle L: Diskvalifikován

  231. Jumping neděle L: 2/31, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  232. ZkouškaLA2 neděle: Diskvalifikován

  233. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  234. Agility J Individual: Diskvalifikován

  235. Agility Squads: 1/61, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  236. Jumping J Individual: 10/51, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  237. Jumping Squads: Diskvalifikován

  238. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  239. Jumping Open L: 12/31, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  240. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  241. ZkA. LA2 II.: 1/9, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  242. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  243. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  244. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  245. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  246. I. agility L: Diskvalifikován

  247. II. agility L: Diskvalifikován

  248. II. jumping L: 3/97, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  249. I. jumping L: Diskvalifikován

  250. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  251. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  252. I. Zk LA2: 3/6, 30.03 s, 5.0 tr. b., 6.29 m/s

  253. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  254. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  255. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  256. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  257. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  258. První zkouška: 1/7, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  259. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  260. LA1- 1 běh: 2/9, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  261. LA1- 2 běh: 4/9, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  262. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  263. II. zkouška L1: Diskvalifikován

  264. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  265. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  266. LA1 - I.: 7/11, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  267. LA1 II.: Diskvalifikován

  268. LA1 - III.: 2/11, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  269. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  270. Agility L sobota: Diskvalifikován

  271. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  272. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  273. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  274. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován