053119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Ludvíková

    Arrow_down

Pes

  1. Kiwi Quick Angel, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  2. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA3: 1/12, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  4. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  5. Czech Imp Jump Large: 5/31, 21.56 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  6. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  9. Czech Imp Jump Large: 2/17, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  10. Jumping 1 - Large: 1/17, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  11. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  13. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  16. Agility / L: Diskvalifikován

  17. Jumping / L: 2/37, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  18. Zkouška A3 / L: Diskvalifikován

  19. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  20. Agility III / L: Diskvalifikován

  21. Agility II / L: 3/30, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  22. Agility I / L: Diskvalifikován

  23. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  24. JUMPING STANDARD I L: 1/14, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  25. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE L: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  27. I. agility L: Diskvalifikován

  28. II. agility L: 3/13, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  29. JUMPING L: Diskvalifikován

  30. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  31. QA4 Agility: Diskvalifikován

  32. QA5 Agility: Diskvalifikován

  33. QA6 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  37. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  38. 1. Zkouška LA3: 1/6, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  39. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  41. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  43. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  44. QA1 Agility: 1/108, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  45. QA2 Agility: Diskvalifikován

  46. QA3 Agility: 3/66, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  47. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  48. QJ2 Jumping: 22/108, 37.44 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  49. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  51. 1. Zkouška LA3: 1/10, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  52. 2. Zkouška LA3: 1/10, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  53. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  55. 1. Zkouška LA3: 1/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  56. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  58. Agility open L sobota: 12/36, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  59. FINÁLE agility L: 14/20, 36.82 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  60. Jumping L neděle: 11/35, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  61. Jumping L sobota: 3/36, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  62. Zkouška LA3 neděle: 1/19, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  63. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  64. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  65. Agility Open L: 2/38, 41.3 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  66. Finále Agility L: 6/17, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  67. Jumping L: Diskvalifikován

  68. Jumping L neděle : 2/35, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  69. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  71. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  72. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška LA3: 5/14, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  75. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  76. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  77. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  78. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  79. II. Zk LA2: 1/5, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  80. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  81. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  82. LA2 I: Diskvalifikován

  83. LA2 II: 1/3, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  84. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  85. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  86. 2. Jumping L: 6/23, 26.0 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  87. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  88. 4. Jumping L: 2/23, 25.1 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  89. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  90. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. 3. Zkouška LA2: 1/16, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  93. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  94. Agility 1 L: Diskvalifikován

  95. Agility 2 L: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  98. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  99. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA2: 1/16, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  101. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  103. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  104. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  105. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  106. Czech Imp Jump Large: 11/23, 21.12 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  107. Jumping 1 - Large: 10/22, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  108. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  109. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  110. Agility Individual: 52/106, 39.6 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  111. Agility Squads as Individual: 58/109, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  112. Jumping Individual: Diskvalifikován

  113. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  114. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  115. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 7/28, 29.93 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  116. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  117. Jelení Jumping L: 11/29, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  118. Jumping Short L Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  119. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  120. Agility neděle L: Diskvalifikován

  121. Jumping neděle L: 2/31, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  122. ZkouškaLA2 neděle: Diskvalifikován

  123. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  124. Agility J Individual: Diskvalifikován

  125. Agility Squads: 1/61, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  126. Jumping J Individual: 10/51, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  127. Jumping Squads: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  129. Jumping Open L: 12/31, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  130. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  131. ZkA. LA2 II.: 1/9, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  132. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  133. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  134. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  135. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  136. I. agility L: Diskvalifikován

  137. II. agility L: Diskvalifikován

  138. II. jumping L: 3/97, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  139. I. jumping L: Diskvalifikován

  140. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  141. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  142. I. Zk LA2: 3/6, 30.03 s, 5.0 tr. b., 6.29 m/s

  143. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  144. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  145. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  146. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  147. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  148. První zkouška: 1/7, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  149. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  150. LA1- 1 běh: 2/9, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  151. LA1- 2 běh: 4/9, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  152. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  153. II. zkouška L1: Diskvalifikován

  154. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  155. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  156. LA1 - I.: 7/11, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  157. LA1 II.: Diskvalifikován

  158. LA1 - III.: 2/11, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  159. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  160. Agility L sobota: Diskvalifikován

  161. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  162. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován