Cz En

Eliška Ludvíková

  1. Číslo: 005744
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 03. 01. 2017
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069416 (ML), Rock and Roll Tender Flash

  2. 069516 (XS), Bony Biewer Sun

  3. 053119 (ML), Kiwi Quick Angel

Výsledky

  1. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  2. II. zkouška L1, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  3. I. zkouška L1, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  4. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  5. LA1 - I., Kiwi Quick Angel: 7/11, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  6. LA1 II., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  7. LA1 - III., Kiwi Quick Angel: 2/11, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  8. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  9. Agility L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  10. Jumping L neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  11. Jumping L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA1 neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA1 sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  14. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  15. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  16. I. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  17. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  18. III. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  19. II. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  20. I. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: 9/43, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  21. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  22. Jump Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  23. Jump Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  24. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  25. Batmanův jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  26. Jumping superhrdinů L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  27. Kapitánský jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  28. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  29. Zkouška II LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  30. Zkouška I LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  31. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  32. Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  33. Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 1/4, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  34. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  35. Agility J, Rock and Roll Tender Flash: 15/49, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  36. Agility Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 22/63, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  37. Jumping J, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/63, 38.16 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  39. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  40. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  41. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  42. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 5/30, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  43. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  44. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 2/29, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  45. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  46. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  47. Jumping 1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  48. Jumping 2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  49. Jumping 3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  50. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  51. Jumping II. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  52. Jumping I. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  54. QA1 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  55. QA2 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  56. QA3 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  57. QJ1 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/123, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  58. QJ2 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  59. QJ3 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 53/111, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  60. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  61. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  62. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  63. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  64. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Rock and Roll Tender Flash: 22/110, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  65. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Rock and Roll Tender Flash: 52/175, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Rock and Roll Tender Flash: 20/110, 40.68 s, 20.0 tr. b., 5.16 m/s

  67. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  68. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  69. J Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 13/24, 46.28 s, 10.93 tr. b., 4.45 m/s

  70. J Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 7/24, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  71. J Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 11/24, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  72. J Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  73. J Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: 14/24, 37.48 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  74. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  75. TRIAL II. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 3/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  76. TRIAL I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 8/15, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  77. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  78. 1.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  79. 2.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  80. 3.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  81. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  82. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  83. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: 21/165, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  84. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  85. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: 73/161, 37.77 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  86. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  87. J Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  88. J Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  89. J Agility III, Rock and Roll Tender Flash: 20/29, 44.49 s, 10.77 tr. b., 4.18 m/s

  90. J Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  91. J Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  92. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  93. LA3 1. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 7/20, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  94. LA3 2. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  95. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  96. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  97. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  98. Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  99. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 7/28, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  100. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  101. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  102. Agility LA, Rock and Roll Tender Flash: 9/41, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  103. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: 21/43, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  104. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  105. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  106. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  107. LA3 I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  108. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  109. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 10/22, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  110. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: 5/12, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  111. Zkouška 2., Rock and Roll Tender Flash: 3/12, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  113. 1. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  115. Junioři jump L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  116. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  117. Jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  118. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  120. 1.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: 1/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  121. 2.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  122. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  123. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  124. AGILITY DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  125. J Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/53, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  126. J Hra, Rock and Roll Tender Flash: 10/54, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  127. J Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 20/53, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  128. JUMPING DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  129. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  130. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  131. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  132. 3. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  133. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  134. II. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  135. I. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  136. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  137. 1. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  138. 2. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  139. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  140. 1.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: 2/14, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  141. 2.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  142. 3. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  143. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  144. LA2 - 1. LA2, Rock and Roll Tender Flash: 3/19, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  145. LA2 - 2. LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  146. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  147. Agility II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  148. Agility I. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  149. Jumping II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  150. Jumping I. L, Rock and Roll Tender Flash: 35/94, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  151. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  152. Ne-, Rock and Roll Tender Flash: 3/15, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  153. Ne-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 9/44, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  154. Ne-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  155. So-, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  156. So-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 11/41, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  157. So-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 6/41, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  158. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  159. Agility - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  160. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  161. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  162. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  163. Agility A1, Rock and Roll Tender Flash: 7/46, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  164. Agility Squads as individual, Rock and Roll Tender Flash: 55/157, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  165. Jumping A1, Rock and Roll Tender Flash: 26/48, 29.14 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  166. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  167. Power & Speed A1, Rock and Roll Tender Flash: 4/48, 8.21 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  168. Special Agility, Rock and Roll Tender Flash: 33/159, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  169. Special Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/153, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  170. Tachyon Trophy A1, Rock and Roll Tender Flash: 12/47, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  171. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  172. Ju Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 1/27, 37.94 s, 0.31 tr. b., 5.22 m/s

  173. Ju Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 3/27, 34.03 s, 0.88 tr. b., 4.85 m/s

  174. Ju Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 14/27, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  175. Ju Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  176. Ju Jumping V, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  177. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  178. I Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: 17/139, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  179. II Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  180. II Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  181. I Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  183. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  184. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 5/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  185. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 7/12, 57.21 s, 17.21 tr. b., 2.97 m/s

  186. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  187. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  188. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  189. Agility III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  190. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: 23/36, 42.74 s, 13.76 tr. b., 4.26 m/s

  191. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  192. Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: 13/33, 34.89 s, 10.16 tr. b., 4.79 m/s

  193. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  194. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  196. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  197. 1 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  198. 2 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  199. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  200. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  201. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 14/25, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  202. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  203. JUMPING 1 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  204. JUMPING 2 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  205. JUMPING 3 L, Rock and Roll Tender Flash: 5/42, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  206. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  207. Agility LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 26/60, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  208. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: 12/58, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  209. Jumping LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 23/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  210. Velké finále LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  211. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 6/15, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  212. Zkoušky LA2 sobota, Rock and Roll Tender Flash: 8/16, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  213. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  214. Agility Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  215. Agility Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/76, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  216. Hra Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  217. Jumping Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  218. Jumping Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  219. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  220. Agility Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 30/50, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  221. Agility So - LA, Rock and Roll Tender Flash: 29/50, 34.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  222. Jumping Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 15/51, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  223. Jumping So - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  224. Zka Ne - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  225. Zka So - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  226. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  227. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  228. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  229. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  230. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  231. 1Q Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  232. 2Q Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  233. Jednotlivci A1 - Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  234. Jednotlivci A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  235. Power & speed A1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  236. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 15/46, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  237. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  238. Agility, Rock and Roll Tender Flash: 17/38, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  239. Agility, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  240. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  241. Jumping, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  242. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 2/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  243. Zka - SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  244. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  245. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/30, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  246. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  247. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  248. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  249. Druhý běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/10, 28.65 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  250. První běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  251. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  252. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/13, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  253. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  254. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 5/13, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  255. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  256. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  257. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  258. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  259. 1. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  260. 2. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  262. 1. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  263. 2. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  264. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  265. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 59.51 s, 30.51 tr. b., 1.95 m/s

  266. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 64.81 s, 29.81 tr. b., 2.07 m/s

  267. Zkouška pro Lili SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován