Cz En

Eliška Ludvíková

  1. Číslo: 005744
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 03. 01. 2017
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069416 (ML), Rock and Roll Tender Flash

  2. 069516 (XS), Bony Biewer Sun

  3. 053119 (ML), Kiwi Quick Angel

  4. 060820 (L), Cayenne Clever Fox

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  2. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Kiwi Quick Angel: 7/28, 29.93 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  3. Agility Spokojenypes.cz L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  4. Jelení Jumping L, Kiwi Quick Angel: 11/29, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  5. Jumping Short L Jacob & Joseph, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  6. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  7. II. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: 3/6, 43.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  8. I. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  9. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  10. Agility neděle L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  11. Agility neděle L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  12. Jumping neděle L, Kiwi Quick Angel: 2/31, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  13. Jumping neděle L, Rock and Roll Tender Flash: 5/31, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  14. ZkouškaLA2 neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  15. ZkouškaLA3 neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  16. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  17. Agility J Individual, Rock and Roll Tender Flash: 19/51, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  18. Agility J Individual, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  19. Agility Squads, Kiwi Quick Angel: 1/61, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  20. Agility Squads, Rock and Roll Tender Flash: 16/61, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  21. Jumping J Individual, Kiwi Quick Angel: 10/51, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  22. Jumping J Individual, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  23. Jumping Squads, Rock and Roll Tender Flash: 7/61, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  24. Jumping Squads, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  26. Jumping Open L, Kiwi Quick Angel: 12/31, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  27. Jumping Open L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  28. ZkA. LA2 I., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  29. ZkA. LA2 II., Kiwi Quick Angel: 1/9, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  30. ZkA. LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  31. ZkA. LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 4/10, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  32. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  33. II. zkouška A2 L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  34. II. zkouška A3 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  35. I. zkouška A2 L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  36. I. zkouška A3 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  37. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. I. agility L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  39. I. agility L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  40. II. agility L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  41. II. agility L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  42. II. jumping L, Kiwi Quick Angel: 3/97, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  43. II. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: 10/97, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  44. I. jumping L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  45. I. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  47. II. Zk LA2, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  48. II. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  49. I. Zk LA2, Kiwi Quick Angel: 3/6, 30.03 s, 5.0 tr. b., 6.29 m/s

  50. I. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: 1/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  51. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  52. ZkA. LA2 I., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  53. ZkA. LA2 II., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  54. ZkA. LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: 4/15, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  55. ZkA. LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 3/15, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  56. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  57. Druhá zkouška, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  58. Druhá zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  59. První zkouška, Kiwi Quick Angel: 1/7, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  60. První zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  61. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  62. LA1- 1 běh, Kiwi Quick Angel: 2/9, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  63. LA1- 2 běh, Kiwi Quick Angel: 4/9, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  64. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  65. II. zkouška L1, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  66. I. zkouška L1, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  67. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  68. LA1 - I., Kiwi Quick Angel: 7/11, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  69. LA1 II., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  70. LA1 - III., Kiwi Quick Angel: 2/11, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  71. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  72. Agility L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  73. Jumping L neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  74. Jumping L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA1 neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA1 sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  77. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  78. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  79. I. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  80. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  81. III. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  82. II. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  83. I. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: 9/43, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  84. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  85. Jump Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  86. Jump Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  87. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  88. Batmanův jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  89. Jumping superhrdinů L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  90. Kapitánský jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  91. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  92. Zkouška II LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  93. Zkouška I LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  94. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  95. Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  96. Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 1/4, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  97. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  98. Agility J, Rock and Roll Tender Flash: 15/49, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  99. Agility Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 22/63, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  100. Jumping J, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  101. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/63, 38.16 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  102. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  103. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  104. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  105. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 5/30, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  106. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  107. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 2/29, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  108. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  109. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  110. Jumping 1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  111. Jumping 2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  112. Jumping 3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  113. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  114. Jumping II. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  115. Jumping I. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  116. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  117. QA1 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  118. QA2 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  119. QA3 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  120. QJ1 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/123, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  121. QJ2 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  122. QJ3 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 53/111, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  123. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  124. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  125. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  126. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  127. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Rock and Roll Tender Flash: 22/110, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  128. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Rock and Roll Tender Flash: 52/175, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  129. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Rock and Roll Tender Flash: 20/110, 40.68 s, 20.0 tr. b., 5.16 m/s

  130. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  131. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  132. J Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 13/24, 46.28 s, 10.93 tr. b., 4.45 m/s

  133. J Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 7/24, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  134. J Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 11/24, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  135. J Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  136. J Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: 14/24, 37.48 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  137. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  138. TRIAL II. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 3/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  139. TRIAL I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 8/15, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  140. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  141. 1.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  142. 2.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  143. 3.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  144. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  145. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  146. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: 21/165, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  147. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  148. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: 73/161, 37.77 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  149. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  150. J Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  151. J Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  152. J Agility III, Rock and Roll Tender Flash: 20/29, 44.49 s, 10.77 tr. b., 4.18 m/s

  153. J Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  154. J Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  155. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  156. LA3 1. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 7/20, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  157. LA3 2. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  158. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  159. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  160. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  161. Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  162. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 7/28, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  163. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  164. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  165. Agility LA, Rock and Roll Tender Flash: 9/41, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  166. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: 21/43, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  167. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  168. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  169. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  170. LA3 I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  171. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  172. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 10/22, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  173. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: 5/12, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  174. Zkouška 2., Rock and Roll Tender Flash: 3/12, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  176. 1. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  178. Junioři jump L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  179. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  180. Jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  181. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  183. 1.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: 1/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  184. 2.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  185. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  186. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  187. AGILITY DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  188. J Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/53, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  189. J Hra, Rock and Roll Tender Flash: 10/54, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  190. J Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 20/53, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  191. JUMPING DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  192. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  193. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  194. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  195. 3. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  196. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  197. II. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  198. I. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  199. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  200. 1. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  201. 2. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  202. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  203. 1.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: 2/14, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  204. 2.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  205. 3. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  206. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  207. LA2 - 1. LA2, Rock and Roll Tender Flash: 3/19, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  208. LA2 - 2. LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  209. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  210. Agility II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  211. Agility I. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  212. Jumping II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  213. Jumping I. L, Rock and Roll Tender Flash: 35/94, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  214. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  215. Ne-, Rock and Roll Tender Flash: 3/15, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  216. Ne-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 9/44, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  217. Ne-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  218. So-, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  219. So-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 11/41, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  220. So-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 6/41, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  221. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  222. Agility - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  223. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  224. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  225. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  226. Agility A1, Rock and Roll Tender Flash: 7/46, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  227. Agility Squads as individual, Rock and Roll Tender Flash: 55/157, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  228. Jumping A1, Rock and Roll Tender Flash: 26/48, 29.14 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  229. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  230. Power & Speed A1, Rock and Roll Tender Flash: 4/48, 8.21 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  231. Special Agility, Rock and Roll Tender Flash: 33/159, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  232. Special Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/153, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  233. Tachyon Trophy A1, Rock and Roll Tender Flash: 12/47, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  234. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  235. Ju Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 1/27, 37.94 s, 0.31 tr. b., 5.22 m/s

  236. Ju Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 3/27, 34.03 s, 0.88 tr. b., 4.85 m/s

  237. Ju Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 14/27, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  238. Ju Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  239. Ju Jumping V, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  240. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  241. I Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: 17/139, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  242. II Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  243. II Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  244. I Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  246. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 5/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  248. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 7/12, 57.21 s, 17.21 tr. b., 2.97 m/s

  249. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  250. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  251. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  252. Agility III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  253. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: 23/36, 42.74 s, 13.76 tr. b., 4.26 m/s

  254. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  255. Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: 13/33, 34.89 s, 10.16 tr. b., 4.79 m/s

  256. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  257. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  258. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  259. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  260. 1 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  261. 2 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  262. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  263. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  264. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 14/25, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  265. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  266. JUMPING 1 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  267. JUMPING 2 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  268. JUMPING 3 L, Rock and Roll Tender Flash: 5/42, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  269. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  270. Agility LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 26/60, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  271. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: 12/58, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  272. Jumping LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 23/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  273. Velké finále LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  274. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 6/15, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  275. Zkoušky LA2 sobota, Rock and Roll Tender Flash: 8/16, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  276. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  277. Agility Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  278. Agility Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/76, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  279. Hra Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  280. Jumping Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  281. Jumping Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  282. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  283. Agility Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 30/50, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  284. Agility So - LA, Rock and Roll Tender Flash: 29/50, 34.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  285. Jumping Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 15/51, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  286. Jumping So - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  287. Zka Ne - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  288. Zka So - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  289. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  290. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  291. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  292. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  293. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  294. 1Q Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  295. 2Q Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  296. Jednotlivci A1 - Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  297. Jednotlivci A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  298. Power & speed A1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  299. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 15/46, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  300. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  301. Agility, Rock and Roll Tender Flash: 17/38, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  302. Agility, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  303. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  304. Jumping, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  305. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 2/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  306. Zka - SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  307. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  308. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/30, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  309. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  310. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  311. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  312. Druhý běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/10, 28.65 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  313. První běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  314. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  315. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/13, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  316. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  317. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 5/13, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  318. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  319. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  320. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  321. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  322. 1. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  323. 2. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  324. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  325. 1. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  326. 2. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  327. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  328. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 59.51 s, 30.51 tr. b., 1.95 m/s

  329. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 64.81 s, 29.81 tr. b., 2.07 m/s

  330. Zkouška pro Lili SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován