Cz En

069416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Ludvíková

    Člen KA

Pes

  1. Rock and Roll Tender Flash, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 59/106, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 22/109, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  4. Jumping Individual: 41/108, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  7. II. Zk LA3: 3/6, 43.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  8. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  9. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  10. Agility neděle L: Diskvalifikován

  11. Jumping neděle L: 5/31, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  12. ZkouškaLA3 neděle: Diskvalifikován

  13. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  14. Agility J Individual: 19/51, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  15. Agility Squads: 16/61, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  16. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  17. Jumping Squads: 7/61, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  18. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  19. Jumping Open L: Diskvalifikován

  20. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  21. ZkA. LA3 II.: 4/10, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  22. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  23. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  24. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  26. I. agility L: Diskvalifikován

  27. II. agility L: Diskvalifikován

  28. II. jumping L: 10/97, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  29. I. jumping L: Diskvalifikován

  30. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  31. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  32. I. Zk LA3: 1/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  33. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  34. ZkA. LA3 I.: 4/15, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  35. ZkA. LA3 II.: 3/15, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  37. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  38. První zkouška: Diskvalifikován

  39. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  40. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  43. III. jumping L: Diskvalifikován

  44. II. jumping L: Diskvalifikován

  45. I. jumping L: 9/43, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  47. Jump Zk LA3 I.: Diskvalifikován

  48. Jump Zk LA3 II.: Diskvalifikován

  49. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  50. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  51. Jumping superhrdinů L: Diskvalifikován

  52. Kapitánský jumping L: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  54. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  55. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  56. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  57. Zk LA3 I.: Diskvalifikován

  58. Zk LA3 II.: 1/4, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  60. Agility J: 15/49, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  61. Agility Squads as Individual: 22/63, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  62. Jumping J: Diskvalifikován

  63. Jumping Squads as Individual: 38/63, 38.16 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  64. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  65. A3 Large: Diskvalifikován

  66. A3 Large: Diskvalifikován

  67. Agility Open Large: 5/30, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  68. Agility Open Large: Diskvalifikován

  69. Jumping Open Large: 2/29, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  70. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  71. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  72. Jumping 1: Diskvalifikován

  73. Jumping 2: Diskvalifikován

  74. Jumping 3: Diskvalifikován

  75. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  76. Jumping II. large: Diskvalifikován

  77. Jumping I. large: Diskvalifikován

  78. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  79. QA1 agility: Diskvalifikován

  80. QA2 agility: Diskvalifikován

  81. QA3 agility: Diskvalifikován

  82. QJ1 jumping: 55/123, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  83. QJ2 jumping: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  84. QJ3 jumping: 53/111, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  85. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  86. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  87. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  88. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  89. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 22/110, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  90. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 52/175, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  91. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 20/110, 40.68 s, 20.0 tr. b., 5.16 m/s

  92. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  93. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  94. J Agility IV: 13/24, 46.28 s, 10.93 tr. b., 4.45 m/s

  95. J Agility V: 7/24, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  96. J Agility VI: 11/24, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  97. J Jumping III: Diskvalifikován

  98. J Jumping IV: 14/24, 37.48 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  99. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  100. TRIAL II. LA3: 3/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  101. TRIAL I. LA3: 8/15, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  102. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  103. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  107. Agility I: Diskvalifikován

  108. Agility II: 21/165, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  109. Jumping I: Diskvalifikován

  110. Jumping II: 73/161, 37.77 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  111. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  112. J Agility I: Diskvalifikován

  113. J Agility II: Diskvalifikován

  114. J Agility III: 20/29, 44.49 s, 10.77 tr. b., 4.18 m/s

  115. J Jumping I: Diskvalifikován

  116. J Jumping II: Diskvalifikován

  117. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  118. LA3 1. LA3: 7/20, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  119. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  120. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  123. Agility: Diskvalifikován

  124. Jumping: 7/28, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  125. Zkouška: Diskvalifikován

  126. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  127. Agility LA: 9/41, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  128. Jumping LA: 21/43, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  129. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  131. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  133. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  134. Jumping: 10/22, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  135. Zkouška: 5/12, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  136. Zkouška 2.: 3/12, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  137. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  138. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. Junioři jump L: Diskvalifikován

  141. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  142. Jumping L: Diskvalifikován

  143. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  145. 1.ZK LA3: 1/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  146. 2.ZK LA3: Diskvalifikován

  147. Junioři L: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  148. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  149. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  150. J Agility: 15/53, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  151. J Hra: 10/54, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  152. J Jumping: 20/53, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  153. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  154. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  155. 1. zkouška LA2: 1/12, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  156. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  159. II. zkouška LA2: 1/14, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  160. I. zkouška LA2: 1/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  161. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  162. 1. Zk LA2: 1/12, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  163. 2. Zk LA2: 1/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  164. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  165. 1.ZkA - LA2: 2/14, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  166. 2.ZkA - LA2: Diskvalifikován

  167. 3. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  168. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  169. LA2 - 1. LA2: 3/19, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  170. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  171. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  172. Agility II. L: Diskvalifikován

  173. Agility I. L: Diskvalifikován

  174. Jumping II. L: Diskvalifikován

  175. Jumping I. L: 35/94, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  176. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  177. Ne-: 3/15, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  178. Ne-Agility: 9/44, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  179. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  180. So-: Diskvalifikován

  181. So-Agility: 11/41, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  182. So-Jumping: 6/41, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  183. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  184. Agility - LA: Diskvalifikován

  185. Jumping LA: Diskvalifikován

  186. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  187. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  188. Agility A1: 7/46, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  189. Agility Squads as individual: 55/157, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  190. Jumping A1: 26/48, 29.14 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  191. Jumping Squads as Individual: 38/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  192. Power & Speed A1: 4/48, 8.21 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  193. Special Agility: 33/159, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  194. Special Jumping: 55/153, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  195. Tachyon Trophy A1: 12/47, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  196. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  197. Ju Agility IV: 1/27, 37.94 s, 0.31 tr. b., 5.22 m/s

  198. Ju Agility V: 3/27, 34.03 s, 0.88 tr. b., 4.85 m/s

  199. Ju Agility VI: 14/27, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  200. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  201. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  202. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  203. I Agility Open: 17/139, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  204. II Agility Open: Diskvalifikován

  205. II Jumping Open: Diskvalifikován

  206. I Jumping Open: Diskvalifikován

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  208. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. 2. zkouška LA2: 5/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  210. Junioři L: 7/12, 57.21 s, 17.21 tr. b., 2.97 m/s

  211. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  212. Agility I: Diskvalifikován

  213. Agility II: Diskvalifikován

  214. Agility III: Diskvalifikován

  215. Jumping I: 23/36, 42.74 s, 13.76 tr. b., 4.26 m/s

  216. Jumping II: Diskvalifikován

  217. Jumping III: 13/33, 34.89 s, 10.16 tr. b., 4.79 m/s

  218. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  219. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  222. 1 LA2: Diskvalifikován

  223. 2 LA2: Diskvalifikován

  224. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  225. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  226. Zkoušky LA2 neděle: 14/25, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  227. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  228. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  229. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  230. JUMPING 3 L: 5/42, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  231. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  232. Agility LA sobota: 26/60, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  233. Jumping LA neděle: 12/58, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  234. Jumping LA sobota: 23/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  235. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  236. Zkoušky LA2 neděle: 6/15, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  237. Zkoušky LA2 sobota: 8/16, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  238. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  239. Agility Ju: Diskvalifikován

  240. Agility Squads: 6/76, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  241. Hra Ju: Diskvalifikován

  242. Jumping Ju: Diskvalifikován

  243. Jumping Squads: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  244. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  245. Agility Ne - LA: 30/50, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  246. Agility So - LA: 29/50, 34.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  247. Jumping Ne - LA: 15/51, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  248. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  249. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  250. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  251. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  252. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  253. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  254. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  255. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  256. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  257. 2Q Agility: Diskvalifikován

  258. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  259. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  260. Power & speed A1: Diskvalifikován

  261. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 15/46, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  262. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  263. Agility: 17/38, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  264. Jumping: Diskvalifikován

  265. Zka - LA1: 2/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  266. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  267. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 15/30, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  268. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  269. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  270. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  271. Druhý běh LA1: 7/10, 28.65 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  272. První běh LA1: Diskvalifikován

  273. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  274. III. zkouška LA1: 7/13, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  275. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  276. II. zkouška LA1: 5/13, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  277. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  278. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  279. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  280. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  281. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  282. 2. Zka - LA1: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s