Cz En

069416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Ludvíková, Agi Klub Hopík

    Člen KA

Pes

  1. Rock and Roll Tender Flash, Border kolie

Výsledky

  1. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  2. Agility A1: 7/46, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  3. Agility Squads as individual: 55/157, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  4. Jumping A1: 26/48, 29.14 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 38/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  6. Power & Speed A1: 4/48, 8.21 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  7. Special Agility: 33/159, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  8. Special Jumping: 55/153, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  9. Tachyon Trophy A1: 12/47, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  10. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  11. Ju Agility IV: 1/27, 37.94 s, 0.31 tr. b., 5.22 m/s

  12. Ju Agility V: 3/27, 34.03 s, 0.88 tr. b., 4.85 m/s

  13. Ju Agility VI: 14/27, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  14. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  15. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  17. I Agility Open: 17/139, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  18. II Agility Open: Diskvalifikován

  19. II Jumping Open: Diskvalifikován

  20. I Jumping Open: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  22. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška LA2: 5/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  24. Junioři L: 7/12, 57.21 s, 17.21 tr. b., 2.97 m/s

  25. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  26. Agility I: Diskvalifikován

  27. Agility II: Diskvalifikován

  28. Agility III: Diskvalifikován

  29. Jumping I: 23/36, 42.74 s, 13.76 tr. b., 4.26 m/s

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Jumping III: 13/33, 34.89 s, 10.16 tr. b., 4.79 m/s

  32. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  33. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  36. 1 LA2: Diskvalifikován

  37. 2 LA2: Diskvalifikován

  38. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  39. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  40. Zkoušky LA2 neděle: 14/25, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  41. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  42. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  43. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  44. JUMPING 3 L: 5/42, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  45. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  46. Agility LA sobota: 26/60, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  47. Jumping LA neděle: 12/58, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  48. Jumping LA sobota: 23/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  49. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  50. Zkoušky LA2 neděle: 6/15, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  51. Zkoušky LA2 sobota: 8/16, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  52. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  53. Agility Ju: Diskvalifikován

  54. Agility Squads: 6/76, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  55. Hra Ju: Diskvalifikován

  56. Jumping Ju: Diskvalifikován

  57. Jumping Squads: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  58. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  59. Agility Ne - LA: 30/50, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. Agility So - LA: 29/50, 34.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  61. Jumping Ne - LA: 15/51, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  62. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  63. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  64. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  65. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  66. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  70. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  71. 2Q Agility: Diskvalifikován

  72. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  73. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  74. Power & speed A1: Diskvalifikován

  75. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 15/46, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  76. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  77. Agility: 17/38, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  78. Jumping: Diskvalifikován

  79. Zka - LA1: 2/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  80. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  81. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 15/30, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  82. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  83. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  84. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  85. Druhý běh LA1: 7/10, 28.65 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  86. První běh LA1: Diskvalifikován

  87. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  88. III. zkouška LA1: 7/13, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  89. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. II. zkouška LA1: 5/13, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  91. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  95. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  96. 2. Zka - LA1: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s