Cz En

Jumping Individual

  1. Datum: 12. 09. 2021
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 208.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Iwona Golab Sayonara Never Never Land - "SeeYa" 0 0 0.0 0.0 35.04 5.94 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.66 5.83 V V
3 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 37.74 5.51 V V
4 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 37.91 5.49 V V
5 016015 Lenka Svaková A3Ch Roya Elkeeava 0 0 0.0 0.0 38.22 5.44 V V
6 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 38.74 5.37 V V
7 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.89 5.35 V V
8 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 39.15 5.31 V V
9 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 41.18 5.05 V V
10 001317 Alena Rybová A3Ch Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.0 0.0 42.08 4.94 V V
11 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 36.67 5.67 V V
12 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 38.6 5.39 V V
13 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech 1 0 0.0 5.0 38.69 5.38 V V
14 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 41.19 5.05 V V
15 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 1 0.0 5.0 44.21 4.7 V V
16 069416 Eliška Ludvíková A3Ch Rock and Roll Tender Flash 2 0 0.0 10.0 38.87 5.35 VD VD
17 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 2 0 0.0 10.0 41.49 5.01 VD VD
18 088618 Denisa Korbářová Charlie 0 2 0.0 10.0 43.63 4.77 VD VD
19 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 0 2 3.61 13.61 48.61 4.28 VD VD
20 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 3 0 0.0 15.0 36.65 5.68 VD VD
DIS 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067717 Dominika Machová A3Ch Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008119 Jaroslava Smejkalová Alessia Be Lacami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074313 Karel Havlíček A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086818 Eva Homolková Creative Cookee Kimbilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc A3Ch Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072518 Sylvie Tylšová Jumpy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016921 Lukáš Kubánek Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075019 Elena Hlobilová Ziwa Amali Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO