Cz En

041017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karel Havlíček, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Dewey Arapaho Thiwahe, Border kolie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  2. Zkouška II.: Diskvalifikován

  3. Zkouška III.: Diskvalifikován

  4. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  5. Zkouška I.: Diskvalifikován

  6. Zkouška II.: 2/4, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  7. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  9. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  11. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  12. Agility I: Diskvalifikován

  13. Agility II: 10/55, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  14. Jumping I: 35/56, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  15. Jumping II: Diskvalifikován

  16. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  17. TRIAL I.: 4/9, 46.43 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  18. TRIAL II.: Diskvalifikován

  19. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  20. Zkouška I.: 1/5, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  21. Zkouška II.: Diskvalifikován

  22. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  23. QA1 Agility: Diskvalifikován

  24. QA2 Agility: Diskvalifikován

  25. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  26. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  27. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  28. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  29. Zkouška I.: Diskvalifikován

  30. Zkouška II.: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  32. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  34. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  36. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  39. 1. A1: 4/6, 29.33 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  40. 2. A1: Diskvalifikován

  41. 3. A1: 1/6, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  42. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  43. Agility Trial I: 2/7, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  44. Agility Trial II: Diskvalifikován

  45. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  46. TRIAL II.: Diskvalifikován

  47. TRIAL III.: 1/5, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  48. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  49. TRIAL I.: Diskvalifikován

  50. TRIAL II.: Diskvalifikován

  51. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  52. TRIAL I.: 3/7, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  53. TRIAL II.: 5/7, 34.99 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  54. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  55. Agility Individual: Diskvalifikován

  56. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  57. Jumping Individual: Diskvalifikován

  58. Jumping Squads as Individual: 20/46, 38.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  59. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  60. Agility Brut ML: 2/18, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  61. Demi Z MLA2: Diskvalifikován

  62. Jumping Extra Dry ML: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  64. 1.zkouška MLA2: 1/2, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  65. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  66. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  67. Zk. 1: Diskvalifikován

  68. Zk. 2: Diskvalifikován

  69. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  70. 1. zkouška: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška: Diskvalifikován

  72. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  73. dr.A2: 4/9, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  74. pr.A2: Diskvalifikován

  75. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  76. Zkouška I: Diskvalifikován

  77. Zkouška II: Diskvalifikován

  78. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  79. MLA2 - I.: 2/5, 26.87 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  80. MLA2 - II.: Diskvalifikován

  81. MLA2 - III.: 2/5, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  82. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  83. Agility Trial I: 2/5, 32.12 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  84. Agility Trial II: Diskvalifikován

  85. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  86. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  87. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  88. 2.běh bez zón: 27/50, 23.53 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  89. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  91. 1. Zkouška A2 ML: 1/6, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  92. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  93. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  94. Trial I.: Diskvalifikován

  95. Trial II.: Diskvalifikován

  96. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  97. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  101. Zk Agility I: Diskvalifikován

  102. Zk Agility II: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  104. Czech Imp Jump: 11/18, 29.46 s, 13.46 tr. b., 3.7 m/s

  105. Jumping 1: Diskvalifikován

  106. Jumping 2: Diskvalifikován

  107. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  108. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  110. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  111. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  112. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  113. Zkouška LA2 sobota: 3/12, 33.67 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  114. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  115. III. Zkouška: Diskvalifikován

  116. II. Zkouška: Diskvalifikován

  117. I. Zkouška: 1/3, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  118. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  119. jumping: 1/3, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  120. zkouška1: 1/3, 33.93 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  121. zkouška2: 2/3, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  122. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  123. Agility Open: Diskvalifikován

  124. Agility Zk: Diskvalifikován

  125. Jumping Open: Diskvalifikován

  126. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  127. 1. zkouška: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška: Diskvalifikován

  129. 3. zkouška: 12/19, 36.54 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  130. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  131. 1. Zkouška - MLA2: 7/9, 41.33 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  132. 2.Zkouška - MLA2: 2/9, 27.44 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  133. Agility ML: Diskvalifikován

  134. Jumping ML: 2/27, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  135. Zkouška - MLA2: Diskvalifikován

  136. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  137. Agility Open ML: 9/15, 41.2 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  138. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  139. Jumping Open ML I.: Diskvalifikován

  140. Jumping Open ML II.: 1/14, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  141. ZkA. MLA2: 1/7, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  142. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  143. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  144. Agility I: Diskvalifikován

  145. Agility II: 39/85, 40.67 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  146. Jumping I: Diskvalifikován

  147. Jumping II: Diskvalifikován

  148. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  149. QA4 Agility: Diskvalifikován

  150. QA5 Agility: Diskvalifikován

  151. QA6 Agility: Diskvalifikován

  152. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  153. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  154. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  156. QA1 agility: Diskvalifikován

  157. QA2 agility: 76/120, 39.37 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  158. QA3 agility: 75/120, 47.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  159. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  160. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  161. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  162. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  163. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  164. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 64/169, 45.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  165. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 82/175, 37.52 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  166. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  167. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  168. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  169. 1.zkouška LA2: 7/11, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  170. 2.zkouška LA2: 4/11, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  171. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  172. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA2: 1/10, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  174. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  175. Agility Trial I: 6/18, 36.14 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  176. Agility Trial II: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  178. Czech Imp Jump: 23/39, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  179. Jumping 1: Diskvalifikován

  180. Jumping 2: Diskvalifikován

  181. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  182. 1. zkouška LA2: 2/16, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  183. 2. zkouška LA2: 5/16, 46.94 s, 15.94 tr. b., 3.58 m/s

  184. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  185. Agility 2 L: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  187. Jumping 3 L: 15/28, 29.7 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  188. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  189. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  190. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  191. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  192. Agility Trial I: Diskvalifikován

  193. Agility Trial II: Diskvalifikován

  194. Agility Trial III: 8/19, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  195. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  196. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  197. QA4 Agility: Diskvalifikován

  198. QA5 Agility: Diskvalifikován

  199. QA6 Agility: Diskvalifikován

  200. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  201. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  202. QJ6 Jumping: 19/77, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  203. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  204. QA1 agility: Diskvalifikován

  205. QA2 agility: Diskvalifikován

  206. QA3 agility: Diskvalifikován

  207. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  208. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  209. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  210. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  211. Agility A1: Diskvalifikován

  212. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  213. Jumping A1: 17/48, 26.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  214. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  215. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  216. Special Agility: Diskvalifikován

  217. Special Jumping: Diskvalifikován

  218. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  219. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  220. Agility Open: Diskvalifikován

  221. Agility Trial: 7/13, 34.22 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  222. Jumping Open: Diskvalifikován

  223. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  224. I Agility Open: Diskvalifikován

  225. II Agility Open: Diskvalifikován

  226. II Jumping Open: Diskvalifikován

  227. I Jumping Open: Diskvalifikován

  228. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  229. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  230. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  231. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  232. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  233. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  234. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  235. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  236. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  237. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  238. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  239. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  240. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  241. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  242. AGILITY: 22/40, 44.31 s, 25.0 tr. b., 3.93 m/s

  243. AGILITY: Diskvalifikován

  244. JUMPING: 17/39, 35.55 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  245. JUMPING: Diskvalifikován

  246. LA2: Diskvalifikován

  247. LA2: Diskvalifikován

  248. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  249. II. zkouška LA2: 3/19, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  250. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  251. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  252. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  253. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  254. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  255. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  256. Agility L: Diskvalifikován

  257. Jumping L: 19/34, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  258. Zkouška LA1: 4/9, 38.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  259. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  260. 1. Zk LA1: 7/17, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  261. 2. Zk LA1: 2/16, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  262. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  263. Agility Trial I: Diskvalifikován

  264. Agility Trial II: Diskvalifikován

  265. Agility Trial III: Diskvalifikován