Cz En

041017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karel Havlíček, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Dewey Arapaho Thiwahe, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  9. QA1 agility: Diskvalifikován

  10. QA2 agility: 76/120, 39.37 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  11. QA3 agility: 75/120, 47.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  12. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  13. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  14. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  15. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  16. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  17. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 64/169, 45.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  18. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 82/175, 37.52 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  19. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  20. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  21. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  22. 1.zkouška LA2: 7/11, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  23. 2.zkouška LA2: 4/11, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  25. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA2: 1/10, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  27. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  28. Agility Trial I: 6/18, 36.14 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  31. Czech Imp Jump: 23/39, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  32. Jumping 1: Diskvalifikován

  33. Jumping 2: Diskvalifikován

  34. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  35. 1. zkouška LA2: 2/16, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. 2. zkouška LA2: 5/16, 46.94 s, 15.94 tr. b., 3.58 m/s

  37. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  38. Agility 2 L: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  40. Jumping 3 L: 15/28, 29.7 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  41. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  42. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  43. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  44. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  45. Agility Trial I: Diskvalifikován

  46. Agility Trial II: Diskvalifikován

  47. Agility Trial III: 8/19, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  48. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  49. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  50. QA4 Agility: Diskvalifikován

  51. QA5 Agility: Diskvalifikován

  52. QA6 Agility: Diskvalifikován

  53. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  54. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  55. QJ6 Jumping: 19/77, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  57. QA1 agility: Diskvalifikován

  58. QA2 agility: Diskvalifikován

  59. QA3 agility: Diskvalifikován

  60. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  61. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  62. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  63. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  64. Agility A1: Diskvalifikován

  65. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  66. Jumping A1: 17/48, 26.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  68. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  69. Special Agility: Diskvalifikován

  70. Special Jumping: Diskvalifikován

  71. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  72. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  73. Agility Open: Diskvalifikován

  74. Agility Trial: 7/13, 34.22 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  75. Jumping Open: Diskvalifikován

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  77. I Agility Open: Diskvalifikován

  78. II Agility Open: Diskvalifikován

  79. II Jumping Open: Diskvalifikován

  80. I Jumping Open: Diskvalifikován

  81. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  82. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  83. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  84. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  85. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  88. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  89. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  90. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  91. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  92. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  93. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  94. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  95. AGILITY: 22/40, 44.31 s, 25.0 tr. b., 3.93 m/s

  96. AGILITY: Diskvalifikován

  97. JUMPING: 17/39, 35.55 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  98. JUMPING: Diskvalifikován

  99. LA2: Diskvalifikován

  100. LA2: Diskvalifikován

  101. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  102. II. zkouška LA2: 3/19, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  103. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  105. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  106. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  107. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  108. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  109. Agility L: Diskvalifikován

  110. Jumping L: 19/34, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  111. Zkouška LA1: 4/9, 38.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  112. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  113. 1. Zk LA1: 7/17, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  114. 2. Zk LA1: 2/16, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  115. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  116. Agility Trial I: Diskvalifikován

  117. Agility Trial II: Diskvalifikován

  118. Agility Trial III: Diskvalifikován