Cz En

QA1 Agility

  1. Datum: 23. 04. 2022
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.59 s
  6. Maximální čas: 89.17 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 38.77 5.67 V V
2 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 39.2 5.61 V V
3 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 39.31 5.6 V V
4 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 0 0.0 0.0 39.6 5.56 V V
5 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 40.39 5.45 V V
6 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 0 0 0.0 0.0 40.83 5.39 V V
7 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 41.0 5.37 V V
8 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 0 0.0 0.0 42.3 5.2 V V
9 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo 0 0 3.87 3.87 48.46 4.54 V V
10 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 37.87 5.81 V V
11 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 37.99 5.79 V V
12 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 1 0 0.0 5.0 38.19 5.76 V V
13 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 38.34 5.74 V V
14 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 1 0 0.0 5.0 39.16 5.62 V V
15 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 1 0 0.0 5.0 39.24 5.61 V V
16 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 39.26 5.6 V V
17 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 1 0 0.0 5.0 39.39 5.59 V V
18 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 1 0 0.0 5.0 39.84 5.52 V V
19 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 1 0 0.0 5.0 39.86 5.52 V V
20 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 39.9 5.51 V V
21 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 40.53 5.43 V V
22 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 40.88 5.38 V V
23 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 41.97 5.24 V V
24 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 0 1 0.0 5.0 42.13 5.22 V V
25 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 43.56 5.05 V V
26 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 44.0 5.0 V V
27 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 44.04 5.0 V V
28 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 0 0 5.76 5.76 50.35 4.37 V V
29 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 1 1.13 6.13 45.72 4.81 VD VD
30 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 1 0 1.78 6.78 46.37 4.74 VD VD
31 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 0 1 1.85 6.85 46.44 4.74 VD VD
32 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land 0 1 1.94 6.94 46.53 4.73 VD VD
33 034017 Petra Kolegarová Buddy 0 1 2.78 7.78 47.37 4.64 VD VD
34 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 38.58 5.7 VD VD
35 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 2 0 0.0 10.0 38.79 5.67 VD VD
36 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 2 0 0.0 10.0 39.54 5.56 VD VD
37 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 41.49 5.3 VD VD
38 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 42.82 5.14 VD VD
39 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 2 0 0.0 10.0 43.49 5.06 VD VD
40 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 1 0.0 10.0 44.0 5.0 VD VD
41 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 1 1 1.76 11.76 46.35 4.75 VD VD
42 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 2 3.36 13.36 47.95 4.59 VD VD
43 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 2 0 3.95 13.95 48.54 4.53 VD VD
44 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 3 0 0.0 15.0 38.46 5.72 VD VD
45 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 3 0 0.0 15.0 39.79 5.53 VD VD
46 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 3 0 0.0 15.0 42.95 5.12 VD VD
47 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 2 1 0.0 15.0 43.05 5.11 VD VD
48 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 2 1 0.0 15.0 43.23 5.09 VD VD
49 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 2 1 0.0 15.0 43.58 5.05 VD VD
50 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 2 0 5.04 15.04 49.63 4.43 VD VD
51 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 1 0 10.73 15.73 55.32 3.98 VD VD
52 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 1 0 11.53 16.53 56.12 3.92 D D
53 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku 1 1 7.94 17.94 52.53 4.19 D D
54 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 1 2 4.97 19.97 49.56 4.44 D D
55 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 1 2 7.26 22.26 51.85 4.24 D D
56 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 3 2 0.11 25.11 44.7 4.92 D D
57 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 4 1 0.6 25.6 45.19 4.87 D D
58 075219 Nicoll Palečková Dasty 1 0 20.73 25.73 65.32 3.37 D D
59 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 2 2 28.48 48.48 73.07 3.01 BO BO
DIS 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055619 Marie Šikýřová Toffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003622 Zuzana Juřičková Gordon Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO