Cz En

057217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Marková, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Feres Bohemia Elenor, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: Diskvalifikován

  4. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  5. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  7. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  8. 1.zkouška LA1: 4/9, 41.56 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  9. 2.zkouška LA1: 7/9, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  11. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  12. První zkouška: Diskvalifikován

  13. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  14. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  17. QA1 agility: Diskvalifikován

  18. QA2 agility: 73/120, 50.91 s, 10.91 tr. b., 3.93 m/s

  19. QA3 agility: Diskvalifikován

  20. QJ1 jumping: 92/123, 49.66 s, 23.66 tr. b., 3.87 m/s

  21. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  22. QJ3 jumping: 57/111, 55.57 s, 30.57 tr. b., 3.6 m/s

  23. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  24. AGILITY L: Diskvalifikován

  25. JUMPING L: Diskvalifikován

  26. ZKOUŠKA LA1: 4/14, 42.03 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: Diskvalifikován

  30. Jumping I: 70/169, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  31. Jumping II: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  33. 2. zkouška LA1: 3/12, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  34. I. zkouška LA1: 9/12, 47.66 s, 30.0 tr. b., 3.19 m/s

  35. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  36. III.jumping L: Diskvalifikován

  37. II. jumping L: 7/32, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. I. jumping L: Diskvalifikován

  39. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  40. Jumping L: Diskvalifikován

  41. LA1: Diskvalifikován

  42. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  43. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. I. zkouška LA1: 1/17, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  45. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  46. Agility klubů L: Diskvalifikován

  47. Jumping L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA1: 3/7, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  49. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  50. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. I. zkouška LA1: 6/10, 29.82 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  53. agility open L: Diskvalifikován

  54. Jumping open L: Diskvalifikován

  55. Tuneliáda L: 3/5, 41.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  56. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  57. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  58. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  60. II. zkouška LA1: 6/11, 44.33 s, 17.33 tr. b., 3.07 m/s

  61. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  63. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  64. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  65. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  66. 1 LA1: Diskvalifikován

  67. 2 LA1: Diskvalifikován

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  69. 1. A0 LA1: Diskvalifikován

  70. 2. A0 LA1: 3/5, 29.4 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s