Cz En

057217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Marková, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Feres Bohemia Elenor, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 73/120, 50.91 s, 10.91 tr. b., 3.93 m/s

  4. QA3 agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 jumping: 92/123, 49.66 s, 23.66 tr. b., 3.87 m/s

  6. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 jumping: 57/111, 55.57 s, 30.57 tr. b., 3.6 m/s

  8. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  9. AGILITY L: Diskvalifikován

  10. JUMPING L: Diskvalifikován

  11. ZKOUŠKA LA1: 4/14, 42.03 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  12. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  13. Agility I: Diskvalifikován

  14. Agility II: Diskvalifikován

  15. Jumping I: 70/169, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  16. Jumping II: Diskvalifikován

  17. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  18. 2. zkouška LA1: 3/12, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  19. I. zkouška LA1: 9/12, 47.66 s, 30.0 tr. b., 3.19 m/s

  20. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  21. III.jumping L: Diskvalifikován

  22. II. jumping L: 7/32, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  23. I. jumping L: Diskvalifikován

  24. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  25. Jumping L: Diskvalifikován

  26. LA1: Diskvalifikován

  27. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  28. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  29. I. zkouška LA1: 1/17, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  30. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  31. Agility klubů L: Diskvalifikován

  32. Jumping L: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA1: 3/7, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  34. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  35. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. I. zkouška LA1: 6/10, 29.82 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  37. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  38. agility open L: Diskvalifikován

  39. Jumping open L: Diskvalifikován

  40. Tuneliáda L: 3/5, 41.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  41. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  42. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  43. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  45. II. zkouška LA1: 6/11, 44.33 s, 17.33 tr. b., 3.07 m/s

  46. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  48. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  49. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  50. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  51. 1 LA1: Diskvalifikován

  52. 2 LA1: Diskvalifikován

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  54. 1. A0 LA1: Diskvalifikován

  55. 2. A0 LA1: 3/5, 29.4 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s