Agility 2 L

  1. Datum: 22. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 42.18 5.22 V
2 000318 Klára Hančová A3Ch Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 43.24 5.09 V
3 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo 0 0 0.0 0.0 44.16 4.98 V
4 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei 0 0 0.0 0.0 45.38 4.85 V
5 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 0 0 0.0 0.0 45.39 4.85 V
6 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 48.44 4.54 V
7 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond 0 0 3.75 3.75 55.75 3.95 V
8 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 39.75 5.53 V
9 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 40.01 5.5 V
10 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 1 0 0.0 5.0 41.1 5.35 V
11 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 43.4 5.07 V
12 027621 Martina Holcová Pix 0 1 0.0 5.0 43.78 5.03 V
13 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies 1 0 0.0 5.0 44.71 4.92 V
14 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 44.73 4.92 V
15 053916 Barbora Škarnitzlová A3Ch Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 46.08 4.77 V
16 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 1 0 0.0 5.0 46.57 4.72 V
17 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 0 1 0.0 5.0 46.89 4.69 V
18 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 1 0.0 5.0 47.69 4.61 V
19 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 1 0 0.0 5.0 49.0 4.49 V
20 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 49.81 4.42 V
21 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 0 1 0.0 5.0 51.43 4.28 V
22 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 0 1 1.03 6.03 53.03 4.15 VD
23 008420 Hana Matějková Allisa Rose Emilia Maria 0 0 7.16 7.16 59.16 3.72 VD
24 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 2 0 0.0 10.0 38.6 5.7 VD
25 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 2 0 0.0 10.0 41.4 5.31 VD
26 018218 Eliška Hurdálková A3Ch Lady B von Brünn Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 43.82 5.02 VD
27 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 1 0.0 10.0 44.51 4.94 VD
28 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 1 1 0.0 10.0 46.35 4.75 VD
29 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 1 1 0.0 10.0 46.57 4.72 VD
30 Neky Dahlgren xio gos Sweetness dreams 1 1 0.0 10.0 48.47 4.54 VD
31 085817 Julie Karlíková A3Ch Chilli 2 0 1.24 11.24 53.24 4.13 VD
32 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 3 0 0.0 15.0 39.37 5.59 VD
33 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 3 0 0.0 15.0 41.57 5.29 VD
34 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin 2 1 0.0 15.0 43.3 5.08 VD
35 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 3 0 0.0 15.0 45.61 4.82 VD
36 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 2 1 0.0 15.0 45.77 4.81 VD
37 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 2 1 0.0 15.0 47.73 4.61 VD
38 037117 Anna Jiřičková A3Ch Aznavour ze Statku Vlčkovice 2 1 0.0 15.0 51.6 4.26 VD
39 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 2 1 0.0 15.0 51.88 4.24 VD
40 040019 Alena Makovičková Orisa z Letinské kovárny 0 0 16.68 16.68 68.68 3.2 D
41 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 5 1 0.0 30.0 46.92 4.69 BO
42 026020 Jarmila Davidová Monty 0 2 23.81 33.81 75.81 2.9 BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027620 Eva Linková Darwin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007521 Lucie Zochová Douglas Ziggy I.B. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058519 Jan Smoček Schimanski Podman DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044417 Hana Klimšová Polar DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012921 Irena Kochová A3Ch Mystical Vip DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Řezníčková Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO