012921

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Arrow_down

Pes

  1. Mystical Vip, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  2. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 L: 1/9, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  4. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  5. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška A3 L: 1/8, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  7. 3. zkouška A3 L: 2/7, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  8. 4. zkouška A3 L: 3/8, 35.2 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  9. 5. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  10. 6. zkouška A3 L: 4/8, 32.6 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  11. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  12. 1.zkouška: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška: 1/7, 41.39 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  14. 3.zkouška: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  16. 1. zkouška LA3: 1/4, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  17. 2. zkouška LA3: 2/4, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  19. 1.zkouška: 1/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  20. 2.zkouška: Diskvalifikován

  21. 3.zkouška: 2/5, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  23. 1. A3 L: Diskvalifikován

  24. 3. A3 L: 4/10, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  25. 5. A3 L: Diskvalifikován

  26. 6. A3 L: 3/11, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  28. Agility Open L: 7/18, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  29. Jumping Light L: Diskvalifikován

  30. Jumping Open L: Diskvalifikován

  31. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  32. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  34. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - Speciál pro A3 (halové trojzkoušky), 26. 10. 2023

  36. III. zkouška A3: 1/4, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  37. II. zkouška A3: 2/4, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  38. I. zkouška A3: Diskvalifikován

  39. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  40. II. Jump 2/3 L: 3/10, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  41. I. Jump 2/3 L: 3/10, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  42. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  43. Agility L: 1/22, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  44. Jumping L: 2/22, 25.68 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  45. Zkouška L A3: Diskvalifikován

  46. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  47. Neděle - FINÁLE: 1/8, 43.51 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  48. Neděle - jumping: 1/12, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  49. Neděle - zkouška: 1/6, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  50. Sobota - agility: 3/8, 37.62 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  51. Sobota - jumping: 3/7, 27.91 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  52. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  53. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  54. Agility družstev L: 37/108, 44.84 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  55. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  56. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  57. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  58. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  59. Zkouška LA3 I.: 5/14, 39.83 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  60. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  61. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  62. agility: 5/18, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  63. jumping: 11/18, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  64. zkoušky: 3/9, 41.19 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  65. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  66. Agility L: 2/27, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  67. Junping L 3: 4/4, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  68. Zkouška A3 L: 1/4, 39.83 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  69. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  70. 1.zkouška: 4/4, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  71. 2.zkouška: 3/5, 38.58 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  72. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  73. 1.zkouška: 2/9, 40.55 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  74. 2.zkouška: 2/9, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  75. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  76. Agility 1 L: Diskvalifikován

  77. Agility 2 L: 7/109, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  78. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 L: 40/108, 32.18 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  81. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L: 10/56, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  82. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: 41/60, 35.61 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  83. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 27/106, 39.46 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  84. Tachyon Trophy MASTERS L: 21/59, 41.95 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  85. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  86. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  87. Zkouška 1: Diskvalifikován

  88. Zkouška 2: 2/3, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  90. Agility 1 L: Diskvalifikován

  91. Agility 2 L: 31/99, 40.61 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  92. Jumping 1 L: 14/109, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  93. Jumping 2 L: 16/106, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  94. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  95. Zkouška I A3 L: Diskvalifikován

  96. Zkouška II A3 L: 2/6, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  97. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  98. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. Jičín - Dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  101. Zkouška agility 1: 2/4, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  102. Zkouška agility 2: 1/4, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  103. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  104. Agility: 1/11, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  105. Jumping: Diskvalifikován

  106. Zkoušky: 1/3, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  107. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  108. Agility Open L: 5/32, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  109. Jumping Open L: 4/33, 25.24 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  110. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  111. Čebín - Čebínské jarní hopsání, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  112. Jumping L: Diskvalifikován

  113. 1. Zkouška A3 L: 2/5, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  114. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  115. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  116. 1. Zkouška: 5/7, 37.88 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  117. 2. Zkouška: 2/7, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  118. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  119. Agility open L: 1/19, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  120. 1. jumping open L: Diskvalifikován

  121. 2. jumping open L: Diskvalifikován

  122. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  123. III. Jumping: 6/14, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  124. II. Jumping: 4/15, 28.1 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  125. I. Jumping: 2/15, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  126. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  127. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  128. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  129. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  130. II. zkouška: Diskvalifikován

  131. I. zkouška: 3/10, 38.2 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  132. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  133. III. jumping: 2/21, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  134. II. jumping: Diskvalifikován

  135. I. jumping: 9/23, 29.73 s, 10.0 tr. b., 6.12 m/s

  136. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  137. 1. zkouška: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška: 4/7, 32.08 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  139. 3. zkouška: 4/7, 38.31 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  140. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  141. 1.zkouška: Diskvalifikován

  142. 2.zkouška: Diskvalifikován

  143. 3.zkouška: 1/5, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  144. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  145. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  147. 3. zkouška A3 L: 1/5, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  148. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  149. 1.zkouška: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška: 2/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  151. 3.zkouška: 4/7, 49.62 s, 12.62 tr. b., 3.91 m/s

  152. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  153. ZkA. II. LA3: 2/12, 45.85 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  154. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  155. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  156. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  157. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  158. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  159. 1.zkouška: Diskvalifikován

  160. 2.zkouška: 1/7, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  161. 3.zkouška: 3/7, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  162. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  163. II. zkouška A3 (SO) L: Diskvalifikován

  164. I. zkouška A3 (SO) L: Diskvalifikován

  165. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  166. Jumping LIGHT: 13/26, 20.25 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  167. Jumping OPEN I: Diskvalifikován

  168. Jumping OPEN II: Diskvalifikován

  169. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  170. 1. zkoušku A3 L: Diskvalifikován

  171. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  172. 1.jumping L: Diskvalifikován

  173. 2. jumping L: Diskvalifikován

  174. 3. jumping L: 2/9, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  175. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  176. 4. zkouška A3 L: 1/7, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  177. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  178. Agility open L: 3/11, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  179. 1. jumping open L: 2/12, 27.87 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  180. 2. jumping open L: Diskvalifikován

  181. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  182. Zkouška LA3 I.: 1/12, 39.76 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  183. Zkouška LA3 II.: 2/12, 39.52 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  184. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  185. III. zkouška: Diskvalifikován

  186. II. zkouška: Diskvalifikován

  187. I. zkouška: Diskvalifikován

  188. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  189. Agility Open: 1/11, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  190. Jumping Light: Diskvalifikován

  191. Jumping Open: 2/11, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  192. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  193. Agility L: 11/24, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  194. Jumping L : 1/24, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  195. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  197. Agility 1: Diskvalifikován

  198. Jumping 1: Diskvalifikován

  199. Jumping 2: Diskvalifikován

  200. Zkouška 1: 4/4, 38.02 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  201. Zkouška 2: Diskvalifikován

  202. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  203. Agility: 5/26, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  204. Jumping: 10/26, 35.78 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  205. Zkoušky: Diskvalifikován

  206. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  207. 1.zkouška: Diskvalifikován

  208. 2.zkouška: 4/6, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  209. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  210. 1.zkouška: 5/8, 41.27 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  211. 2.zkouška: Diskvalifikován

  212. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  213. Agility: 7/26, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  214. Jumping L3: Diskvalifikován

  215. Zkouška L3: Diskvalifikován

  216. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  217. 1.zkouška: 2/6, 43.88 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  218. 2.zkouška: 4/6, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  219. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  220. Agility 1 L: Diskvalifikován

  221. Agility 2 L: 11/84, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  222. Jumping 1 L: 38/87, 40.22 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  223. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  224. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  225. 1. zkouška: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška: Diskvalifikován

  227. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  228. II. Zkouška LA3: 2/7, 42.91 s, 20.0 tr. b., 4.89 m/s

  229. I. Zkouška LA3: 2/7, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  230. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  231. Agility 1 L: 19/92, 43.8 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  232. Agility 2 L: Diskvalifikován

  233. Jumping 1 L: 34/91, 40.96 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  234. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  235. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  236. Agility: 6/16, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  237. Jumping: Diskvalifikován

  238. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  239. Zkouška neděle 2: 1/5, 41.63 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  240. Zkouška sobota: 1/5, 43.04 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  241. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  242. Jumping I: 9/19, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  243. Jumping II: 5/18, 27.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  244. Jumping Light: 12/21, 20.12 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  245. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  246. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  247. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  248. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  249. Agility Open L: Diskvalifikován

  250. Jumping Open L: Diskvalifikován

  251. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  252. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  253. 1. zkoušk A3 L: 3/9, 38.91 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  254. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  255. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  256. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  257. 1.zkouška: Diskvalifikován

  258. 2.zkouška: Diskvalifikován

  259. 3.zkouška: Diskvalifikován

  260. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  261. 1. zkouška A3 L: 1/3, 43.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  262. 2. zkouška A3 L: 1/3, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  263. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  264. III. jumping: Diskvalifikován

  265. II. jumping: 11/26, 31.07 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  266. I. jumping: 2/26, 23.57 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  267. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  268. II. zkouška: Diskvalifikován

  269. I. zkouška: Diskvalifikován

  270. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  271. 1.zkouška: Diskvalifikován

  272. 2.zkouška: 1/4, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  273. 3.zkouška: Diskvalifikován

  274. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  275. 1. Zkouška LA3: 3/7, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  276. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  277. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  278. 1.zkouška: 1/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  279. 2.zkouška: 2/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  280. 3.zkouška: Diskvalifikován

  281. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  282. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  283. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  284. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  285. ČT - 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  286. ČT - 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  287. SO - 1. zkoušku A2 L: Diskvalifikován

  288. SO - 2. zkouška A2 L: 1/7, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  289. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  290. 1. Zkouška LA2: 2/9, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  291. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  292. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  293. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  294. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  295. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  296. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  297. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  298. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  299. Agility Open: Diskvalifikován

  300. Jumping Light: 1/22, 23.39 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  301. Jumping Open: 11/22, 28.0 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  302. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  303. II. zkouška A2 L: 1/9, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  304. I. zkouška A2 L: 3/9, 34.25 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  305. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  306. Agility L: 14/32, 46.07 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  307. Jumping L: 2/32, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  308. LA2: 3/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  309. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  310. Agility Open: Diskvalifikován

  311. Jumping Light: Diskvalifikován

  312. Jumping Open: 3/16, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  313. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  314. Agility Open L: Diskvalifikován

  315. Jumping Open L: 11/16, 33.54 s, 20.0 tr. b., 4.89 m/s

  316. Zkouška LA2: 3/8, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  317. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  318. II. zkouška: Diskvalifikován

  319. I. zkouška: Diskvalifikován

  320. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  321. Finále: Diskvalifikován

  322. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  323. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  324. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  325. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  326. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  327. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  328. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  329. Agility L: Diskvalifikován

  330. Jumping L: 16/29, 32.56 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  331. Zkouška LA2: 4/8, 36.04 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  332. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  333. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  334. II. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  335. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  336. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  337. II. zkouška: Diskvalifikován

  338. I. zkouška: Diskvalifikován

  339. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  340. 1. zkouška: Diskvalifikován

  341. 2. zkouška: 2/7, 36.5 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  342. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  343. Zkouška 1: 1/4, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  344. Zkouška 2: 1/4, 36.39 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  345. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  346. 1.zkouška: 3/10, 41.92 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  347. 2.zkouška: 2/10, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  348. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  349. 1.zkouška: 4/7, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  350. 2.zkouška: Diskvalifikován

  351. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  352. TRIAL I.: Diskvalifikován

  353. TRIAL II.: 3/7, 36.21 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  354. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  355. A1 - Zkouška1: Diskvalifikován

  356. A1 - Zkouška 2: 1/11, 27.69 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  357. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  358. 1.zkouška: 1/12, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  359. 2.zkouška: Diskvalifikován

  360. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  361. 1. zkouška: Diskvalifikován

  362. 2. zkouška: 2/14, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s