002320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Gürtlerová, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. Jen Almighty, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  2. OPEN AGILITY L: 12/23, 43.12 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  3. OPEN JUMPING L: 14/24, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  4. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  5. Agility III 500: Diskvalifikován

  6. Agility II 500: 21/46, 37.7 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  7. Agility I 500: 24/46, 39.9 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  8. Jumping III 500: 8/39, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  9. Jumping II 500: Diskvalifikován

  10. Jumping I 500: Diskvalifikován

  11. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  12. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  15. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  18. 1. Zkouška LA3: 3/17, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  19. 2. Zkouška LA3: 5/17, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  20. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  21. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  23. Agility družstev L: Diskvalifikován

  24. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  25. Jumping družstev L: 27/108, 40.23 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  26. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  27. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  28. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška LA3: 4/16, 43.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  30. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  31. Agility L: 4/23, 41.33 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  32. Jumping L: Diskvalifikován

  33. LA3: Diskvalifikován

  34. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  35. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  36. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  37. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  38. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  39. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  40. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  41. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: 36/135, 42.62 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  42. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  43. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L: 18/56, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  44. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: 31/60, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  45. Power & Speed MASTERS L: Diskvalifikován

  46. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 38/112, 29.46 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  47. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  48. Tachyon Trophy MASTERS L: Diskvalifikován

  49. Závod družstev OPEN + MASTERS L: 13/109, 41.2 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  50. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  51. Agility 1 L: Diskvalifikován

  52. Agility 2 L: 39/99, 42.85 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  53. Jumping 1 L: 17/109, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  54. Jumping 2 L: 12/106, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  55. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  56. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  59. Agility Open L: Diskvalifikován

  60. Jumping Open L: 19/33, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  61. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  62. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  63. QA1 Agility: 40/117, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  64. QA2 Agility: Diskvalifikován

  65. QA3 Agility: Diskvalifikován

  66. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  67. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  68. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  69. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  70. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  73. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  74. První zkouška: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  76. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  77. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  78. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  79. Agility 1 - Large: Diskvalifikován

  80. Agility 2 - Large: 2/36, 24.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  81. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  82. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  83. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  84. 1. zkouška LA3: 5/11, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  85. 2. zkouška LA3: 6/10, 50.36 s, 15.36 tr. b., 4.13 m/s

  86. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  87. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA3: 2/5, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  89. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  90. 1. Zkouška LA3: 9/21, 57.86 s, 12.86 tr. b., 3.8 m/s

  91. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. 3. Zkouška LA3: 5/21, 50.64 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  93. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  94. Agility II / L: 11/36, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  95. Agility I / L: 10/31, 40.71 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  96. Jumping III / L: 13/34, 38.72 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  97. Jumping II / L: Diskvalifikován

  98. Jumping I / L: 14/31, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  99. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  100. Zkouška LA2: 1/6, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  101. 2. zkouška LA2: 1/6, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  102. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  103. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  104. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  105. ZkA. I. LA2: 2/12, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  106. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  107. Agility LA: 8/21, 42.6 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  108. Finále Ju L: Diskvalifikován

  109. Jumping L: 8/21, 41.32 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  110. Zkouška LA2: 1/10, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  111. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  112. Agility: 60/100, 43.29 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  113. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 44/102, 52.43 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  114. Jumping: 72/101, 49.94 s, 22.94 tr. b., 4.41 m/s

  115. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  116. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  117. ZKOUŠKA I.: 6/11, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  118. ZKOUŠKA II.: 2/11, 39.04 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  119. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping, 27. 08. 2022

  120. A2 1. zkouška L: 1/3, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  121. A2 2. zkouška L: Diskvalifikován

  122. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  123. II. zkouška A2 L: 1/6, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  124. I. zkouška A2 L: 2/6, 36.2 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  125. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  126. Agility 1 L: Diskvalifikován

  127. Agility 2 L: Diskvalifikován

  128. Jumping 1 L: 43/87, 48.0 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  129. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  130. Agility 1 L: 20/92, 44.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  131. Agility 2 L: 17/88, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  132. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  134. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  135. 1. Zkouška LA2: 3/10, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  136. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  138. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  139. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  140. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  141. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 33/101, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  142. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  143. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 21/106, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  144. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  145. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. 2. Zkouška LA2: 1/8, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  147. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  149. Zkouška L A2 - I.: 1/4, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  150. Zkouška L A2 - II. : Diskvalifikován

  151. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  152. Agility open L sobota: Diskvalifikován

  153. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  154. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  155. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA2 sobota: 4/9, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  157. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  158. 1. Zkouška LA2: 5/11, 38.49 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  159. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  162. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA2 II : Diskvalifikován

  164. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  165. Czech Imp Jump Large: 23/33, 34.55 s, 18.55 tr. b., 4.05 m/s

  166. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  168. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  169. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  170. Jelení Agility L: Diskvalifikován

  171. Jumping L: 9/28, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  172. Jumping Short L: 8/27, 22.8 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  173. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  174. Czech Imp Jump Large: 14/36, 21.98 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  175. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  176. Jumping 2 - Large: 16/36, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  177. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  178. Jumping L: Diskvalifikován

  179. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  180. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  181. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  182. Czech Imp Jump Large: 16/46, 20.69 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  183. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 - Large: 11/48, 39.51 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  185. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  186. Agility L: 8/32, 41.83 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  187. Jumping L: Diskvalifikován

  188. LA2: 5/10, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  189. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  190. 1. Agility L: 13/17, 49.12 s, 26.12 tr. b., 3.3 m/s

  191. 1. Jumping L: 10/18, 46.7 s, 26.7 tr. b., 2.96 m/s

  192. 2. Agility L: 4/18, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  193. 2. Jumping L: 12/18, 29.1 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  194. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  195. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  196. Jumping OPEN L: 17/45, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  197. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  199. Agility L: 6/22, 36.58 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  200. Jumping L: 11/22, 41.28 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  201. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  203. 1.zkouška LA2: 5/13, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  204. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  205. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  206. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška LA2: 3/8, 47.02 s, 5.02 tr. b., 4.0 m/s

  208. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  209. Zkouška L A2 - I.: 2/6, 36.34 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  210. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  211. 1. Zkouška LA2: 2/8, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  212. 2. Zkouška LA2: 5/8, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  213. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  214. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  215. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  216. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  217. Zkouška LA2: 2/4, 40.76 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  218. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  219. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. 2.zkouška LA2: 3/10, 48.29 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  221. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  222. 1. Jumping L: 9/18, 39.02 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  223. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  224. 3. Jumping L: 1/17, 25.35 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  225. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  226. Agility I: 39/103, 45.72 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  227. Agility II: Diskvalifikován

  228. Jumping I: Diskvalifikován

  229. Jumping II: Diskvalifikován

  230. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  231. TRIAL I.: 5/6, 49.31 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  232. TRIAL II.: 5/6, 51.55 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  233. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  234. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  235. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  236. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  237. 1. Agility L: Diskvalifikován

  238. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  239. 2. Agility L: Diskvalifikován

  240. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  241. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  242. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  243. První zkouška: Diskvalifikován

  244. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  245. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. 2. Zkouška LA2: 5/16, 33.61 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  247. 3. Zkouška LA2: 1/16, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  248. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  249. ZkA. LA2 I.: 6/10, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  250. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  251. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  252. Agility Open L: Diskvalifikován

  253. Jumping Open L: Diskvalifikován

  254. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  255. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  256. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  257. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  258. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  259. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  260. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  261. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  262. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  263. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  264. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  265. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 14/28, 44.13 s, 7.13 tr. b., 3.74 m/s

  266. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  267. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  268. Jumping Short L Jacob & Joseph: 18/29, 27.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  269. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  270. Agility neděle L: Diskvalifikován

  271. Jumping neděle L: 15/31, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  272. ZkouškaLA2 neděle: 4/15, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  273. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  274. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  275. První zkouška: 3/6, 52.47 s, 19.47 tr. b., 2.76 m/s

  276. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  277. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  278. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  279. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  280. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  281. 1. Zkouška LA1: 2/8, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  282. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  283. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  284. LA1 - I.: 2/9, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  285. LA1 - II.: 3/9, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  286. LA1 - III.: 4/9, 45.42 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  287. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  288. LA1 I: Diskvalifikován

  289. LA1 II: Diskvalifikován

  290. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  291. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  292. I, zkouška A1 L: Diskvalifikován

  293. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  294. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  295. ZkA. LA1 II.: 4/14, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s