000318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Hančová, MišMaš agility

    Arrow_down

Pes

  1. Floss Ballarat, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: 37/100, 42.37 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 19/102, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  4. Jumping: 11/101, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 44/102, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  6. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  7. 1. Zkouška LA3: 1/11, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  8. 2. Zkouška LA3: 6/11, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  9. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  11. 1. Zkouška LA3: 5/14, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  12. 2. Zkouška LA3: 3/14, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  13. 3. Zkouška LA3: 5/14, 43.36 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  14. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  15. Finále L: 29/35, 47.09 s, 10.9 tr. b., 4.37 m/s

  16. LA Agility 1: 14/149, 42.76 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  17. LA Agility 2: 12/148, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  18. LA Agility 3: 42/136, 40.12 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  19. LA Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  21. Agility 1 L: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L: 2/88, 43.24 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  23. Jumping 1 L: 9/91, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  24. Jumping 2 L: 32/90, 42.19 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  25. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  26. QA1 Agility: 42/108, 47.95 s, 13.36 tr. b., 4.59 m/s

  27. QA2 Agility: Diskvalifikován

  28. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ2 Jumping: 35/108, 43.07 s, 6.27 tr. b., 5.11 m/s

  30. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  31. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  32. 1. Agility L: 1/17, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  33. 1. Jumping L: 5/18, 24.52 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  34. 2. Agility L: Diskvalifikován

  35. 2. Jumping L: 9/18, 27.83 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  36. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  37. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 4/20, 33.28 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  38. Agility Spokojenypes.cz L: 7/20, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  39. Jelení Jumping Short L: 7/20, 18.59 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  40. PetExpert Jumping L: 1/21, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  41. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  42. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA3: 1/13, 40.98 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  45. Agility 1 L: Diskvalifikován

  46. Agility 2 L: 16/115, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  47. Agility 3 L: 13/116, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  48. Agility 4 L: 38/108, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  49. FARMINA Grand finale L: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  52. 1 Zkouška LA3: 2/11, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  53. 2 Zkouška LA3: 1/11, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  54. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  55. Agility Individual: Diskvalifikován

  56. Agility Squads as Individual: 11/109, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  57. Jumping Individual: 37/108, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  58. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  59. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  60. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 3/28, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  61. Agility Spokojenypes.cz L: 4/26, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  62. Jelení Jumping L: 14/29, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  63. Jumping Short L Jacob & Joseph: 7/29, 23.56 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  64. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  65. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  66. I. zkouška A3 L: 3/6, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  67. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  68. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  72. LA3 - I.: 2/12, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  73. LA3 - II.: Diskvalifikován

  74. LA3 - III.: 4/12, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  75. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  76. I. agility L: 23/95, 44.86 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  77. II. agility L: Diskvalifikován

  78. II. jumping L: 40/97, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  79. I. jumping L: 7/97, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  80. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  81. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  82. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  83. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  84. Agility LA: Diskvalifikován

  85. Jumping LA: 1/23, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  86. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  88. Zkouška II LA2: 1/10, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  89. Zkouška I LA2: 3/10, 34.47 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  90. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  91. 1. běh LA2 : Diskvalifikován

  92. 2. běh LA2 : 1/14, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  93. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  94. LA2 1zk: Diskvalifikován

  95. LA2 2zk: 4/7, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  96. LA2 3zk: 3/7, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  97. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  98. Agility Open: 49/125, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  99. Agility Squads as Individual: 36/137, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  100. Jumping Open: Diskvalifikován

  101. Jumping Squads as Individual: 4/138, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  102. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  103. LA2 - I.: 3/9, 35.47 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  104. LA2 - II.: 3/9, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  106. Finále Agility: Diskvalifikován

  107. Jumping 1: Diskvalifikován

  108. Jumping 2: 3/62, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  109. Jumping 3: 23/60, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  110. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  111. 1. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška - LA2: 1/9, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  113. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  114. Agility L: Diskvalifikován

  115. Jumping L: 16/37, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  116. Zkouška LA2: 1/12, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  117. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  118. Ne. - Agility II. L: 2/105, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  119. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  120. So. - Agility I. L: 26/105, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  121. So. - Jumping I. L: 1/107, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  122. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  123. Agility - LA: Diskvalifikován

  124. Jumping - LA: 1/32, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  125. ZkA - LA2: 1/8, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  126. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  127. QA1 agility: Diskvalifikován

  128. QA2 agility: Diskvalifikován

  129. QA3 agility: 8/120, 39.44 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  130. QJ1 jumping: 28/123, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  131. QJ2 jumping: 54/122, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  132. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  133. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  134. Zkouška II. LA2: 1/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  135. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  136. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  137. Agility I: 55/167, 50.81 s, 15.81 tr. b., 4.11 m/s

  138. Agility II: Diskvalifikován

  139. Jumping I: 94/169, 40.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  140. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  141. III.jumping L: Diskvalifikován

  142. II. jumping L: 4/32, 34.25 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  143. I. jumping L: 3/32, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  144. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  145. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  146. 2. Zkouška LA1: 1/10, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  147. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  148. III. jumping L: Diskvalifikován

  149. II.jumping L: 17/42, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  150. I. jumping L: Diskvalifikován

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  152. 1.ZK LA1: Diskvalifikován

  153. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  154. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  155. 1.ZkA - LA1: 1/13, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  156. 2.ZkA - LA1: 1/13, 25.36 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  157. 3.ZkA - LA1: 3/13, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s