Cz En

000318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Hančová, MišMaš agility

    Člen KA

Pes

  1. Floss Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  2. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  3. I. zkouška A3 L: 3/6, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  5. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  9. LA3 - I.: 2/12, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  10. LA3 - II.: Diskvalifikován

  11. LA3 - III.: 4/12, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  12. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  13. I. agility L: 23/95, 44.86 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. II. agility L: Diskvalifikován

  15. II. jumping L: 40/97, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  16. I. jumping L: 7/97, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  17. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  18. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  19. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  20. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  21. Agility LA: Diskvalifikován

  22. Jumping LA: 1/23, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  23. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  25. Zkouška II LA2: 1/10, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  26. Zkouška I LA2: 3/10, 34.47 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  27. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  28. 1. běh LA2 : Diskvalifikován

  29. 2. běh LA2 : 1/14, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  30. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  31. LA2 1zk: Diskvalifikován

  32. LA2 2zk: 4/7, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  33. LA2 3zk: 3/7, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  34. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  35. Agility Open: 49/125, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  36. Agility Squads as Individual: 36/137, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. Jumping Open: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual: 4/138, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  39. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  40. LA2 - I.: 3/9, 35.47 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  41. LA2 - II.: 3/9, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  42. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  43. Finále Agility: Diskvalifikován

  44. Jumping 1: Diskvalifikován

  45. Jumping 2: 3/62, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  46. Jumping 3: 23/60, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  47. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  48. 1. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška - LA2: 1/9, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  50. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  51. Agility L: Diskvalifikován

  52. Jumping L: 16/37, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  53. Zkouška LA2: 1/12, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  54. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  55. Ne. - Agility II. L: 2/105, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  56. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  57. So. - Agility I. L: 26/105, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  58. So. - Jumping I. L: 1/107, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  59. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  60. Agility - LA: Diskvalifikován

  61. Jumping - LA: 1/32, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  62. ZkA - LA2: 1/8, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  63. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  64. QA1 agility: Diskvalifikován

  65. QA2 agility: Diskvalifikován

  66. QA3 agility: 8/120, 39.44 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  67. QJ1 jumping: 28/123, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  68. QJ2 jumping: 54/122, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  69. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  70. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  71. Zkouška II. LA2: 1/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  72. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  73. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  74. Agility I: 55/167, 50.81 s, 15.81 tr. b., 4.11 m/s

  75. Agility II: Diskvalifikován

  76. Jumping I: 94/169, 40.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  77. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  78. III.jumping L: Diskvalifikován

  79. II. jumping L: 4/32, 34.25 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  80. I. jumping L: 3/32, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  82. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA1: 1/10, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  84. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  85. III. jumping L: Diskvalifikován

  86. II.jumping L: 17/42, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  87. I. jumping L: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  89. 1.ZK LA1: Diskvalifikován

  90. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  91. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  92. 1.ZkA - LA1: 1/13, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  93. 2.ZkA - LA1: 1/13, 25.36 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  94. 3.ZkA - LA1: 3/13, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s