QJ4 Jumping

  1. Datum: 04. 05. 2024
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 31.72 6.21 V
2 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 32.68 6.03 V
3 010021 Julie Krátká Balli Esuatty 0 0 0.0 0.0 32.81 6.0 V
4 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 32.9 5.99 V
5 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 0 0 0.0 0.0 33.03 5.96 V
6 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 33.81 5.83 V
7 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 34.27 5.75 V
8 028820 Anna Rybová Goji the Great 0 0 0.0 0.0 34.52 5.71 V
9 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 34.9 5.64 V
10 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 35.07 5.62 V
11 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 35.27 5.59 V
12 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 35.5 5.55 V
13 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.69 5.52 V
14 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 0 0.0 0.0 35.77 5.51 V
15 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 36.35 5.42 V
16 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils 0 0 0.0 0.0 36.47 5.4 V
17 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 0 0 0.0 0.0 36.68 5.37 V
18 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 0 0 0.0 0.0 36.8 5.35 V
19 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 37.23 5.29 V
20 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 37.47 5.26 V
21 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy 0 0 0.0 0.0 37.79 5.21 V
22 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 38.86 5.07 V
23 008822 Nikola Kajpušová A Coco Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 39.03 5.05 V
24 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 0 0 0.0 0.0 39.89 4.94 V
25 036816 Veronika Kučeriková A3Ch Hopsinka Zara z Dančí louky 0 0 0.0 0.0 41.35 4.76 V
26 077018 Michaela Koucká A3Ch Arnošt Šťastná smečka 0 0 0.0 0.0 42.66 4.62 V
27 026020 Jarmila Davidová Monty 0 0 2.71 2.71 45.71 4.31 V
28 012623 Radomír Hošta Be the Bright Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 32.26 6.11 V
29 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 32.43 6.07 V
30 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 1 0 0.0 5.0 33.24 5.93 V
31 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 33.67 5.85 V
32 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 33.87 5.82 V
32 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 1 0 0.0 5.0 33.87 5.82 V
34 102722 Jiří Hosman Alias Mitexi Malitumi 1 0 0.0 5.0 33.95 5.8 V
35 108622 Monika Zapletalová Cintra Misty Highland 1 0 0.0 5.0 34.29 5.75 V
36 000318 Klára Hančová A3Ch Floss Ballarat 1 0 0.0 5.0 36.22 5.44 V
37 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 1 0 0.0 5.0 38.65 5.1 V
38 010523 Aneta Hrdličková Galaxia Black Dabbeeco 0 1 0.0 5.0 38.78 5.08 V
39 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 39.27 5.02 V
40 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter 1 0 0.0 5.0 39.58 4.98 V
41 016122 Miroslav Ludík Cajetan Corlan Gi 1 0 0.0 5.0 41.2 4.78 V
42 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 0 1 0.0 5.0 42.59 4.63 V
43 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 0 0.0 5.0 42.68 4.62 V
44 110622 Martina Jírová Baya Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 42.99 4.58 V
45 022723 Jana Němcová Apollo Black Via Karneda 0 1 0.67 5.67 43.67 4.51 V
46 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia 2 0 0.0 10.0 33.9 5.81 VD
47 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 0 0.0 10.0 34.54 5.7 VD
48 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 2 0 0.0 10.0 35.87 5.49 VD
49 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 0 0.0 10.0 36.01 5.47 VD
50 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure 1 1 0.0 10.0 37.14 5.3 VD
51 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 1 1 0.0 10.0 37.15 5.3 VD
52 041022 Natálie Mlejnková Anny Just With Love 2 0 0.0 10.0 37.8 5.21 VD
53 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 1 0.0 10.0 38.27 5.15 VD
54 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 2 0 0.0 10.0 39.59 4.98 VD
55 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline 1 1 0.0 10.0 40.47 4.87 VD
56 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 2 0 0.0 10.0 40.65 4.85 VD
57 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 2 0.0 10.0 41.54 4.74 VD
58 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 0 2 0.0 10.0 42.91 4.59 VD
59 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard 0 2 2.42 12.42 45.42 4.34 VD
60 080522 Nikola Králová Briliant Baffy Životní láska 0 2 4.08 14.08 47.08 4.18 VD
61 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin 3 0 0.0 15.0 33.33 5.91 VD
62 085319 Monika Svatošová A3Ch Hell Czech Imp 3 0 0.0 15.0 34.62 5.69 VD
63 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 2 1 0.0 15.0 35.87 5.49 VD
64 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 3 0 0.0 15.0 37.45 5.26 VD
65 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 2 1 0.0 15.0 37.95 5.19 VD
66 038823 Neky Dahlgren Yogobella's Beast of Burden 1 1 6.97 16.97 49.97 3.94 D
67 044821 Martina Vyhlídková Borůvka Elentudas 3 0 3.03 18.03 46.03 4.28 D
68 029117 Radana Píšťková A3Ch Eywa Ria Wonderfull Dream 4 0 0.0 20.0 42.35 4.65 D
69 110122 Simona Šišková Bowie Diamond Devil 3 1 0.0 20.0 42.81 4.6 D
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003422 Jitka Hrdinová An Orange Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050022 Michaela Hadrbolcová Chiquita Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076019 Martina Vyhlídková Amundsen Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 115622 Vanda Bradová Always and forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029722 Veronika Javorová Do My Best Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000620 Eva Uhrová Destiny Riverbank DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079820 Eva Vostřáková Jet ISDS PL/368396 DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová A3Ch Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 109122 Michaela Podloucká Future Fizz Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001323 Adéla Oberleitnerová Btw I'm Pulz Full of Rush DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099122 Marie Wertheimová Erith Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová A3Ch Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222220 Adriana Konečná Bestagility Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078722 Tereza Kleprlíková Tiny pancake Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015222 Alexandra Alfery Arya Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087622 Natálie Mládková Alias Waya Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 115722 Klára Volfová Abayomi Bissau Waniyetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094522 Pavel Zapletal Amazing Meraxes Black Antea DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099622 Radka Růžičková Alias Skayen Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004423 Barbora Melichová Aurellion Razy Levah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 107622 Eva Knapková Avalanche April Jantarová Země DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020822 Pavla Gregorova Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222221 Jan Unger Frisky Fantine z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO