Cz En

077018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Koucká, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Arnošt Šťastná smečka, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II L: 8/30, 38.92 s, 0.92 tr. b., 4.16 m/s

  3. JUMPING ORIGINAL I L: 8/31, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  4. ZKOUŠKA LA3: 6/11, 56.12 s, 11.12 tr. b., 3.83 m/s

  5. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  6. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA3: 4/10, 49.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  8. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  9. ZkA I: Diskvalifikován

  10. ZkA II: Diskvalifikován

  11. ZkA III: 1/12, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  12. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  13. Agility Trial I: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  14. Agility Trial II: 3/3, 54.94 s, 20.94 tr. b., 3.33 m/s

  15. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  16. 1. zkouška LA3: 2/8, 51.35 s, 0.35 tr. b., 3.97 m/s

  17. 2. zkouška LA3: 4/8, 48.18 s, 0.18 tr. b., 4.03 m/s

  18. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  19. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  20. I zkouška A3 L: 2/8, 52.68 s, 2.68 tr. b., 3.95 m/s

  21. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  22. ZkA I: 5/14, 57.62 s, 7.62 tr. b., 3.45 m/s

  23. ZkA II: Diskvalifikován

  24. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  25. Agility LA: 13/30, 61.49 s, 18.49 tr. b., 3.27 m/s

  26. Jumping LA: 6/32, 51.34 s, 9.34 tr. b., 3.62 m/s

  27. Zkouška LA3: 7/12, 53.87 s, 5.87 tr. b., 3.75 m/s

  28. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  29. Zk Agility I: 7/12, 59.63 s, 12.63 tr. b., 3.45 m/s

  30. Zk Agility II: Diskvalifikován

  31. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  32. 1. zkouška LA3: 4/9, 47.45 s, 11.45 tr. b., 3.56 m/s

  33. 2. zkouška LA3: 3/9, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  34. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  35. ZkA. LA3 I.: 5/18, 52.06 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  36. ZkA. LA3 II.: 10/18, 48.36 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  37. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  38. Agility LA sobota: 15/40, 57.29 s, 11.29 tr. b., 3.67 m/s

  39. Jumping LA sobota: 11/42, 50.6 s, 10.6 tr. b., 3.99 m/s

  40. Zkouška LA3 sobota: 8/21, 60.11 s, 13.11 tr. b., 3.49 m/s

  41. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  42. ZkA I: 3/12, 54.25 s, 18.25 tr. b., 3.45 m/s

  43. ZkA II: Diskvalifikován

  44. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  45. ZkA I: 4/8, 54.46 s, 22.46 tr. b., 3.1 m/s

  46. ZkA II: 2/8, 47.85 s, 3.85 tr. b., 3.68 m/s

  47. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  48. Agility I: 6/12, 52.25 s, 10.25 tr. b., 3.87 m/s

  49. FINAL: 1/7, 60.1 s, 10.1 tr. b., 3.64 m/s

  50. Jumping I: 7/12, 57.87 s, 27.87 tr. b., 3.14 m/s

  51. Jumping II: 7/12, 44.84 s, 18.84 tr. b., 3.7 m/s

  52. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  53. TRIAL I.: Diskvalifikován

  54. TRIAL II.: 7/12, 56.47 s, 6.47 tr. b., 3.9 m/s

  55. TRIAL III.: 2/12, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  56. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  57. Zkouška II. LA3: 3/10, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  58. Zkouška LA3: 2/10, 48.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  59. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  60. Superfinále 1.-místo: 2/2, 49.39 s, 24.39 tr. b., 3.24 m/s

  61. Turnaj I: 5/11, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  62. Turnaj IIIb: 1/2, 21.86 s, 2.86 tr. b., 3.89 m/s

  63. Zk agility I: Diskvalifikován

  64. Zk agility II: 6/12, 51.49 s, 16.49 tr. b., 3.53 m/s

  65. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  66. Agility Zk I: 3/8, 54.73 s, 9.73 tr. b., 3.75 m/s

  67. Agility Zk II: 5/8, 62.92 s, 16.92 tr. b., 3.39 m/s

  68. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  69. 1. Zkouška LA2: 3/11, 45.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  70. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  72. Zkouška II. LA2: 6/8, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  73. Zkouška I. LA2: 4/8, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  74. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  75. Jumping L: 8/32, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  76. Zkouška II. LA2: 3/10, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  77. Zkouška I. LA2: 2/10, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  78. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  79. 1. zkouška LA2: 3/10, 49.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  80. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  82. 1. zkouška: 4/18, 45.27 s, 3.27 tr. b., 3.58 m/s

  83. 2. zkouška: 5/19, 44.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  84. 3. zkouška: 11/19, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  85. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  86. Jumping open L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA2: 4/7, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  88. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  89. 1. běh LA2: 9/14, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  90. 2. běh LA2: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  91. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  92. Agility Trial I: 9/17, 62.01 s, 16.01 tr. b., 3.18 m/s

  93. Agility Trial II: 5/16, 56.9 s, 5.9 tr. b., 3.51 m/s

  94. Jumping Trial I: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 3.14 m/s

  95. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  96. Agility Trial I: 2/19, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  99. 1. Zkouška LA1: 2/16, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.26 m/s

  100. 2. Zkouška LA1: 4/16, 46.98 s, 6.98 tr. b., 3.38 m/s

  101. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  102. 1.zkouška LA1: 5/15, 53.55 s, 19.55 tr. b., 2.82 m/s

  103. 2.zkouška LA1: 3/15, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  104. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  105. Zkouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA1 2 LA1: 5/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  107. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  108. Agility Trial II: 4/13, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  109. Agility Trial III: 3/13, 51.34 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  110. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  111. Agility Trial I: 3/30, 45.37 s, 4.37 tr. b., 2.78 m/s

  112. Agility Trial II: 6/30, 50.6 s, 13.6 tr. b., 2.57 m/s

  113. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  114. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  115. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  116. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  117. Trial I: 6/26, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  118. Trial II: 8/26, 44.35 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  119. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  120. Agility Trial I: Diskvalifikován

  121. Agility Trial II: 7/25, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  122. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  123. 1. zkouška LA1: 1/15, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  124. 2. zkouška LA1: 1/15, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  125. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  126. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška LA1: 3/21, 46.97 s, 3.97 tr. b., 2.94 m/s

  128. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  129. Agility Trial I: Diskvalifikován

  130. Agility Trial II: 4/11, 52.3 s, 7.3 tr. b., 3.17 m/s