077018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Koucká, Bestagility

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Arnošt Šťastná smečka, Kolie krátkosrstá

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: 3/9, 56.81 s, 3.81 tr. b., 3.7 m/s

  4. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  5. A3 L 1.zkouška: 7/17, 49.55 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  6. A3 L 2.zkouška: 7/17, 55.49 s, 12.49 tr. b., 3.46 m/s

  7. Jumping A3 L: 6/17, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  8. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  9. 1. zkouška Dogplace: 11/12, 73.1 s, 38.1 tr. b., 3.01 m/s

  10. 2. zkouška Dogplace: 2/12, 53.69 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  11. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  12. 1. zkouška Krmiva Hulín: 6/10, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  13. 2. zkouška Krmiva Hulín: 4/10, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  14. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  15. Agility L: 10/39, 59.75 s, 11.75 tr. b., 3.68 m/s

  16. Jumping L: 15/40, 51.14 s, 10.14 tr. b., 4.01 m/s

  17. Zkouška LA3: 9/23, 53.76 s, 0.76 tr. b., 4.09 m/s

  18. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  19. 1. zkouška agility: 3/16, 49.26 s, 3.26 tr. b., 3.74 m/s

  20. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  21. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  22. Finále LA2+3: 6/9, 48.62 s, 11.62 tr. b., 3.37 m/s

  23. Jumping II LA2+3: 6/18, 42.14 s, 0.14 tr. b., 3.89 m/s

  24. Jumping I LA2+3: 3/18, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  26. 1. zkouška L A3: 3/10, 52.04 s, 8.04 tr. b., 3.75 m/s

  27. 2. zkouška L A3: 4/10, 53.61 s, 12.61 tr. b., 3.81 m/s

  28. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  29. Agility I L: 5/19, 54.13 s, 3.13 tr. b., 3.75 m/s

  30. Finále L: 3/8, 51.82 s, 1.82 tr. b., 3.82 m/s

  31. Jumping II Special L: 4/19, 43.13 s, 0.13 tr. b., 4.13 m/s

  32. Jumping I L: 4/19, 42.58 s, 0.58 tr. b., 4.04 m/s

  33. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  34. Zkouška L A3 - I.: 2/9, 55.54 s, 2.54 tr. b., 3.94 m/s

  35. Zkouška L A3 - II.: 1/8, 53.87 s, 1.87 tr. b., 3.94 m/s

  36. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Babí léto, 24. 09. 2023

  37. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA3: 3/5, 55.52 s, 7.52 tr. b., 3.49 m/s

  39. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  40. Agility 4 L: Diskvalifikován

  41. Agility 5 L: 32/71, 54.52 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  42. Agility 6 L: 21/64, 53.27 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  43. Jumping 4 L: 23/73, 47.63 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  44. Jumping 5 L: 24/69, 47.5 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  45. Jumping 6 L: Diskvalifikován

  46. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  47. Druhý jumping L: 5/25, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  48. LA3: 2/13, 55.68 s, 0.68 tr. b., 3.95 m/s

  49. První jumping L: 4/25, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  50. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  51. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  52. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  53. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  54. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  55. 2nd Agility Trial: 5/16, 52.16 s, 4.66 tr. b., 3.64 m/s

  56. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 3 - druhá šance, 29. 04. 2023

  57. Agility L: 2/9, 42.53 s, 0.53 tr. b., 3.76 m/s

  58. Agility L - druhá šance: Diskvalifikován

  59. Jumping L: 1/9, 38.69 s, 1.69 tr. b., 3.85 m/s

  60. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  61. Agility Trial I: Diskvalifikován

  62. Agility Trial II: Diskvalifikován

  63. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  64. Agility 1 L: Diskvalifikován

  65. Agility 2 L: 8/29, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  66. Finále L: 14/21, 59.1 s, 19.1 tr. b., 3.6 m/s

  67. Jumping 1 L: 7/31, 39.19 s, 1.19 tr. b., 4.39 m/s

  68. Jumping 2 L: 14/28, 36.29 s, 1.29 tr. b., 3.94 m/s

  69. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  70. 1. zkouška: 1/6, 51.4 s, 6.4 tr. b., 3.79 m/s

  71. 2. zkouška: 1/6, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  72. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  73. Agility Trial Louie I: 6/8, 49.27 s, 16.77 tr. b., 3.86 m/s

  74. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  75. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  76. Agility I Collie: 4/19, 49.52 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  77. Grand Final Collie: 3/9, 52.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  78. Jumping I Collie: 3/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  79. Jumping II Collie: 1/19, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  80. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  81. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška L A3: 5/8, 45.54 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  83. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  84. zkouška LA3 1: 2/3, 50.7 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  85. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  86. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  87. Agility EXTRA DRY L: 6/23, 49.99 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  88. Jumping DRY L: 8/23, 50.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  89. Jumping ZERO BRUT L: 9/23, 46.78 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  91. Agility Trial I: 4/13, 48.22 s, 1.22 tr. b., 4.17 m/s

  92. Agility Trial II: Diskvalifikován

  93. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  94. Jumping L: 8/25, 48.58 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  95. Jumpng II L: 5/24, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  96. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  98. Agility I: 31/64, 56.52 s, 23.52 tr. b., 3.7 m/s

  99. Agility II: Diskvalifikován

  100. Jumping I: 35/65, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  101. Jumping II: 20/63, 43.93 s, 7.93 tr. b., 4.07 m/s

  102. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  103. Dogplace Agility Trial I: 5/8, 46.73 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  104. Dogplace Agility Trial II: 2/8, 47.87 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  105. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  106. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  107. zkouška LA3 2: 3/5, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  108. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  109. Agility Trial I: 6/8, 57.32 s, 15.32 tr. b., 3.75 m/s

  110. Agility Trial II: Diskvalifikován

  111. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  112. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA3: 3/7, 50.71 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  114. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  115. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  116. Agility Trial I: 5/11, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  117. Agility Trial II: 4/11, 50.2 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  118. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  119. Agility Trial I: 3/12, 48.0 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  120. Agility Trial II: 2/12, 63.62 s, 18.62 tr. b., 3.46 m/s

  121. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  122. Agility Trial I: 2/5, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  123. Agility Trial II: 4/5, 48.61 s, 8.61 tr. b., 3.7 m/s

  124. Agility Trial III: 2/5, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  125. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  126. Vitar Agility Trial I: 9/13, 49.51 s, 10.51 tr. b., 3.96 m/s

  127. Vitar Agility Trial II: 5/13, 55.96 s, 6.96 tr. b., 3.81 m/s

  128. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  129. Vitar Agility Trial I: 3/13, 57.34 s, 6.34 tr. b., 3.61 m/s

  130. Vitar Agility Trial II: 8/13, 57.87 s, 16.87 tr. b., 3.58 m/s

  131. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  132. 1.: Diskvalifikován

  133. 2.: 7/7, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  134. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  135. JK Animals Agility Trial I: 3/11, 51.17 s, 1.17 tr. b., 3.91 m/s

  136. JK Animals Agility Trial II: 6/11, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  137. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  138. Agility Trial I: 2/4, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  139. Agility Trial II: Diskvalifikován

  140. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  141. VITAR Agility Trial I: 3/15, 55.21 s, 2.21 tr. b., 3.91 m/s

  142. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  143. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  144. Agility - Collie: Diskvalifikován

  145. Grand Final - Collie: 4/10, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  146. Jumping I - Collie: 2/21, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  147. Jumping II - Collie: Diskvalifikován

  148. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  149. TRIAL I.: 9/16, 49.74 s, 5.74 tr. b., 3.98 m/s

  150. TRIAL II.: 6/16, 53.77 s, 2.77 tr. b., 3.81 m/s

  151. TRIAL III.: 9/16, 51.22 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  152. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  153. TRIAL I.: 11/17, 46.2 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  154. TRIAL II.: 6/17, 52.71 s, 8.71 tr. b., 3.68 m/s

  155. TRIAL III.: Diskvalifikován

  156. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  157. Agility Trial I: Diskvalifikován

  158. Agility Trial II: 2/12, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  159. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  160. Agility Trial I: 5/10, 53.49 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  161. Agility Trial II: 5/10, 54.11 s, 7.11 tr. b., 3.92 m/s

  162. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  163. Agility L: 7/16, 53.59 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  164. Jumping L: 4/16, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  165. Zkouška LA3: 3/8, 54.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  166. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  167. Agility Trial I: 1/7, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  168. Agility Trial II: 1/7, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  169. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  170. Agility Trial I: 2/5, 56.21 s, 4.21 tr. b., 3.74 m/s

  171. Agility Trial II: 2/5, 52.11 s, 2.11 tr. b., 3.9 m/s

  172. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  173. Agility Trial I: 6/8, 50.68 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  174. Agility Trial II: Diskvalifikován

  175. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  176. 1. Zkouška LA3: 3/5, 56.19 s, 4.19 tr. b., 3.67 m/s

  177. 2. Zkouška LA3: 3/5, 48.56 s, 1.56 tr. b., 3.91 m/s

  178. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  179. Agility Trial II: Diskvalifikován

  180. Aility Trial I: 1/6, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  181. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  182. 1. Zkouška A3 L: 1/10, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  183. 2. Zkouška A3 L: 4/10, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  184. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  185. TRIAL I.: 2/4, 50.35 s, 0.35 tr. b., 4.09 m/s

  186. TRIAL II.: 1/4, 52.34 s, 6.34 tr. b., 3.97 m/s

  187. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  188. 1. zkouška LA3: 3/9, 49.6 s, 1.6 tr. b., 3.79 m/s

  189. 2. zkouška LA3: 4/9, 47.56 s, 18.56 tr. b., 3.57 m/s

  190. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  191. Zk. 1: 9/11, 52.26 s, 9.26 tr. b., 3.73 m/s

  192. Zk. 2: 4/11, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  193. Zk. 3: 3/11, 51.27 s, 1.27 tr. b., 4.02 m/s

  194. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  195. JUMPING ORIGINAL II L: 8/30, 38.92 s, 0.92 tr. b., 4.16 m/s

  196. JUMPING ORIGINAL I L: 8/31, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  197. ZKOUŠKA LA3: 6/11, 56.12 s, 11.12 tr. b., 3.83 m/s

  198. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  199. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. 2. Zkouška LA3: 4/10, 49.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  201. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  202. ZkA I: Diskvalifikován

  203. ZkA II: Diskvalifikován

  204. ZkA III: 1/12, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  205. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  206. Agility Trial I: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  207. Agility Trial II: 3/3, 54.94 s, 20.94 tr. b., 3.33 m/s

  208. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  209. 1. zkouška LA3: 2/8, 51.35 s, 0.35 tr. b., 3.97 m/s

  210. 2. zkouška LA3: 4/8, 48.18 s, 0.18 tr. b., 4.03 m/s

  211. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  212. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  213. I zkouška A3 L: 2/8, 52.68 s, 2.68 tr. b., 3.95 m/s

  214. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  215. ZkA I: 5/14, 57.62 s, 7.62 tr. b., 3.45 m/s

  216. ZkA II: Diskvalifikován

  217. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  218. Agility LA: 13/30, 61.49 s, 18.49 tr. b., 3.27 m/s

  219. Jumping LA: 6/32, 51.34 s, 9.34 tr. b., 3.62 m/s

  220. Zkouška LA3: 7/12, 53.87 s, 5.87 tr. b., 3.75 m/s

  221. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  222. Zk Agility I: 7/12, 59.63 s, 12.63 tr. b., 3.45 m/s

  223. Zk Agility II: Diskvalifikován

  224. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  225. 1. zkouška LA3: 4/9, 47.45 s, 11.45 tr. b., 3.56 m/s

  226. 2. zkouška LA3: 3/9, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  227. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  228. ZkA. LA3 I.: 5/18, 52.06 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  229. ZkA. LA3 II.: 10/18, 48.36 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  230. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  231. Agility LA sobota: 15/40, 57.29 s, 11.29 tr. b., 3.67 m/s

  232. Jumping LA sobota: 11/42, 50.6 s, 10.6 tr. b., 3.99 m/s

  233. Zkouška LA3 sobota: 8/21, 60.11 s, 13.11 tr. b., 3.49 m/s

  234. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  235. ZkA I: 3/12, 54.25 s, 18.25 tr. b., 3.45 m/s

  236. ZkA II: Diskvalifikován

  237. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  238. ZkA I: 4/8, 54.46 s, 22.46 tr. b., 3.1 m/s

  239. ZkA II: 2/8, 47.85 s, 3.85 tr. b., 3.68 m/s

  240. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  241. Agility I: 6/12, 52.25 s, 10.25 tr. b., 3.87 m/s

  242. FINAL: 1/7, 60.1 s, 10.1 tr. b., 3.64 m/s

  243. Jumping I: 7/12, 57.87 s, 27.87 tr. b., 3.14 m/s

  244. Jumping II: 7/12, 44.84 s, 18.84 tr. b., 3.7 m/s

  245. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  246. TRIAL I.: Diskvalifikován

  247. TRIAL II.: 7/12, 56.47 s, 6.47 tr. b., 3.9 m/s

  248. TRIAL III.: 2/12, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  249. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  250. Zkouška II. LA3: 3/10, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  251. Zkouška LA3: 2/10, 48.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  252. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  253. Superfinále 1.-místo: 2/2, 49.39 s, 24.39 tr. b., 3.24 m/s

  254. Turnaj I: 5/11, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  255. Turnaj IIIb: 1/2, 21.86 s, 2.86 tr. b., 3.89 m/s

  256. Zk agility I: Diskvalifikován

  257. Zk agility II: 6/12, 51.49 s, 16.49 tr. b., 3.53 m/s

  258. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  259. Agility Zk I: 3/8, 54.73 s, 9.73 tr. b., 3.75 m/s

  260. Agility Zk II: 5/8, 62.92 s, 16.92 tr. b., 3.39 m/s

  261. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  262. 1. Zkouška LA2: 3/11, 45.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  263. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  264. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  265. Zkouška II. LA2: 6/8, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  266. Zkouška I. LA2: 4/8, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  267. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  268. Jumping L: 8/32, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  269. Zkouška II. LA2: 3/10, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  270. Zkouška I. LA2: 2/10, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  271. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  272. 1. zkouška LA2: 3/10, 49.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  273. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  274. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  275. 1. zkouška: 4/18, 45.27 s, 3.27 tr. b., 3.58 m/s

  276. 2. zkouška: 5/19, 44.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  277. 3. zkouška: 11/19, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  278. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  279. Jumping open L: Diskvalifikován

  280. Zkouška LA2: 4/7, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  281. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  282. 1. běh LA2: 9/14, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  283. 2. běh LA2: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  284. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  285. Agility Trial I: 9/17, 62.01 s, 16.01 tr. b., 3.18 m/s

  286. Agility Trial II: 5/16, 56.9 s, 5.9 tr. b., 3.51 m/s

  287. Jumping Trial I: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 3.14 m/s

  288. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  289. Agility Trial I: 2/19, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  290. Agility Trial II: Diskvalifikován

  291. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  292. 1. Zkouška LA1: 2/16, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.26 m/s

  293. 2. Zkouška LA1: 4/16, 46.98 s, 6.98 tr. b., 3.38 m/s

  294. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  295. 1.zkouška LA1: 5/15, 53.55 s, 19.55 tr. b., 2.82 m/s

  296. 2.zkouška LA1: 3/15, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  297. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  298. Zkouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  299. Zkouška LA1 2 LA1: 5/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  300. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  301. Agility Trial II: 4/13, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  302. Agility Trial III: 3/13, 51.34 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  303. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  304. Agility Trial I: 3/30, 45.37 s, 4.37 tr. b., 2.78 m/s

  305. Agility Trial II: 6/30, 50.6 s, 13.6 tr. b., 2.57 m/s

  306. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  307. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  308. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  309. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  310. Trial I: 6/26, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  311. Trial II: 8/26, 44.35 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  312. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  313. Agility Trial I: Diskvalifikován

  314. Agility Trial II: 7/25, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  315. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  316. 1. zkouška LA1: 1/15, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  317. 2. zkouška LA1: 1/15, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  318. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  319. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  320. 2. zkouška LA1: 3/21, 46.97 s, 3.97 tr. b., 2.94 m/s

  321. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  322. Agility Trial I: Diskvalifikován

  323. Agility Trial II: 4/11, 52.3 s, 7.3 tr. b., 3.17 m/s