Cz En

Michaela Koucká

  1. Číslo: 006394
  2. OSA: Bestagility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 04. 05. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 039118 (L), Cimrman Rafrabela

  2. 077018 (L), Arnošt Šťastná smečka

  3. 007021 (L), Bibbien Strambery

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  2. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 2/5, 56.21 s, 4.21 tr. b., 3.74 m/s

  3. Agility Trial I, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  4. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  5. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 2/5, 52.11 s, 2.11 tr. b., 3.9 m/s

  6. Agility Trial II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  7. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  8. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  9. 1. Zkouška LA2, Bibbien Strambery: 2/5, 57.79 s, 7.79 tr. b., 3.46 m/s

  10. 1. Zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 3/5, 56.19 s, 4.19 tr. b., 3.67 m/s

  11. 1. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA2, Bibbien Strambery: 1/5, 50.43 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  13. 2. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 2/5, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  14. 2. Zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 3/5, 48.56 s, 1.56 tr. b., 3.91 m/s

  15. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  16. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 2/6, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  17. Agility Trial II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  19. Aility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 1/6, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  20. Aility Trial I, Bibbien Strambery: 2/4, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  21. Aility Trial I, Cimrman Rafrabela: 3/6, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  22. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  23. 1. Zkouška A1 L, Bibbien Strambery: 2/12, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  24. 1. Zkouška A3 L, Arnošt Šťastná smečka: 1/10, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  25. 1. Zkouška A3 L, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška A1 L, Bibbien Strambery: 1/11, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  27. 2. Zkouška A3 L, Arnošt Šťastná smečka: 4/10, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  28. 2. Zkouška A3 L, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  29. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  30. TRIAL I., Cimrman Rafrabela: 1/4, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  31. TRIAL I., Arnošt Šťastná smečka: 2/4, 50.35 s, 0.35 tr. b., 4.09 m/s

  32. TRIAL I., Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  33. TRIAL II., Arnošt Šťastná smečka: 1/4, 52.34 s, 6.34 tr. b., 3.97 m/s

  34. TRIAL II., Bibbien Strambery: 3/6, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  35. TRIAL II., Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  36. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  37. 1. zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 3/9, 49.6 s, 1.6 tr. b., 3.79 m/s

  38. 1. zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 4/9, 54.18 s, 11.18 tr. b., 3.47 m/s

  39. 2. zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 4/9, 47.56 s, 18.56 tr. b., 3.57 m/s

  40. 2. zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  41. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  42. Zk. 1, Arnošt Šťastná smečka: 9/11, 52.26 s, 9.26 tr. b., 3.73 m/s

  43. Zk. 1, Cimrman Rafrabela: 10/11, 52.09 s, 14.09 tr. b., 3.74 m/s

  44. Zk. 2, Arnošt Šťastná smečka: 4/11, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  45. Zk. 2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  46. Zk. 3, Arnošt Šťastná smečka: 3/11, 51.27 s, 1.27 tr. b., 4.02 m/s

  47. Zk. 3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  48. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  49. Agility Individual, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  50. Agility Squads as Individual, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  51. Jumping Individual, Cimrman Rafrabela: 24/108, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  52. Jumping Squads as Individual, Cimrman Rafrabela: 56/108, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  53. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  54. JUMPING ORIGINAL II L, Cimrman Rafrabela: 5/30, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  55. JUMPING ORIGINAL II L, Arnošt Šťastná smečka: 8/30, 38.92 s, 0.92 tr. b., 4.16 m/s

  56. JUMPING ORIGINAL I L, Arnošt Šťastná smečka: 8/31, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  57. JUMPING ORIGINAL I L, Cimrman Rafrabela: 13/31, 41.73 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  58. ZKOUŠKA LA3, Cimrman Rafrabela: 5/11, 47.76 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  59. ZKOUŠKA LA3, Arnošt Šťastná smečka: 6/11, 56.12 s, 11.12 tr. b., 3.83 m/s

  60. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  61. 1. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 4/10, 45.62 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  62. 1. Zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 4/10, 49.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  64. 2. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 6/10, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  65. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  66. ZkA I, Cimrman Rafrabela: 6/12, 44.78 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  67. ZkA I, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  68. ZkA II, Cimrman Rafrabela: 4/12, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  69. ZkA II, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  70. ZkA III, Arnošt Šťastná smečka: 1/12, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  71. ZkA III, Cimrman Rafrabela: 2/12, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  72. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  73. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  74. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 3/3, 41.15 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  75. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 1/3, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  76. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 3/3, 54.94 s, 20.94 tr. b., 3.33 m/s

  77. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  78. Agility I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  79. Agility II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  80. Jumping I, Cimrman Rafrabela: 41/80, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  81. Jumping II, Cimrman Rafrabela: 11/79, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  82. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  83. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 5/8, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  84. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 4/8, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  85. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  86. 1. zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 2/8, 51.35 s, 0.35 tr. b., 3.97 m/s

  87. 1. zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 2/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  89. 2. zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 4/8, 48.18 s, 0.18 tr. b., 4.03 m/s

  90. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  91. II zkouška A3 L, Cimrman Rafrabela: 1/8, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  92. II zkouška A3 L, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  93. I zkouška A3 L, Arnošt Šťastná smečka: 2/8, 52.68 s, 2.68 tr. b., 3.95 m/s

  94. I zkouška A3 L, Cimrman Rafrabela: 3/8, 49.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  95. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  96. ZkA I, Arnošt Šťastná smečka: 5/14, 57.62 s, 7.62 tr. b., 3.45 m/s

  97. ZkA I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  98. ZkA II, Cimrman Rafrabela: 1/14, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  99. ZkA II, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  100. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  101. Agility LA, Cimrman Rafrabela: 4/30, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  102. Agility LA, Arnošt Šťastná smečka: 13/30, 61.49 s, 18.49 tr. b., 3.27 m/s

  103. Jumping LA, Arnošt Šťastná smečka: 6/32, 51.34 s, 9.34 tr. b., 3.62 m/s

  104. Jumping LA, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 53.87 s, 5.87 tr. b., 3.75 m/s

  106. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 8/12, 49.78 s, 6.78 tr. b., 4.06 m/s

  107. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  108. Zk Agility I, Cimrman Rafrabela: 3/12, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  109. Zk Agility I, Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 59.63 s, 12.63 tr. b., 3.45 m/s

  110. Zk Agility II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  111. Zk Agility II, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  112. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  113. 1. zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 4/9, 47.45 s, 11.45 tr. b., 3.56 m/s

  114. 2. zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 3/9, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  115. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  116. ZkA. LA3 I., Arnošt Šťastná smečka: 5/18, 52.06 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  117. ZkA. LA3 I., Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  118. ZkA. LA3 II., Cimrman Rafrabela: 2/18, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  119. ZkA. LA3 II., Arnošt Šťastná smečka: 10/18, 48.36 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  120. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  121. Agility LA sobota, Cimrman Rafrabela: 7/40, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  122. Agility LA sobota, Arnošt Šťastná smečka: 15/40, 57.29 s, 11.29 tr. b., 3.67 m/s

  123. Jumping LA sobota, Cimrman Rafrabela: 9/42, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  124. Jumping LA sobota, Arnošt Šťastná smečka: 11/42, 50.6 s, 10.6 tr. b., 3.99 m/s

  125. Zkouška LA3 sobota, Cimrman Rafrabela: 2/21, 48.95 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  126. Zkouška LA3 sobota, Arnošt Šťastná smečka: 8/21, 60.11 s, 13.11 tr. b., 3.49 m/s

  127. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  128. ZkA I, Arnošt Šťastná smečka: 3/12, 54.25 s, 18.25 tr. b., 3.45 m/s

  129. ZkA I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  130. ZkA II, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  131. ZkA II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  132. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  133. ZkA I, Arnošt Šťastná smečka: 4/8, 54.46 s, 22.46 tr. b., 3.1 m/s

  134. ZkA I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  135. ZkA II, Arnošt Šťastná smečka: 2/8, 47.85 s, 3.85 tr. b., 3.68 m/s

  136. ZkA II, Cimrman Rafrabela: 4/8, 44.65 s, 10.65 tr. b., 3.94 m/s

  137. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  138. Agility I, Cimrman Rafrabela: 1/12, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  139. Agility I, Arnošt Šťastná smečka: 6/12, 52.25 s, 10.25 tr. b., 3.87 m/s

  140. FINAL, Arnošt Šťastná smečka: 1/7, 60.1 s, 10.1 tr. b., 3.64 m/s

  141. FINAL, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  142. Jumping I, Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 57.87 s, 27.87 tr. b., 3.14 m/s

  143. Jumping I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  144. Jumping II, Cimrman Rafrabela: 3/12, 32.33 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  145. Jumping II, Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 44.84 s, 18.84 tr. b., 3.7 m/s

  146. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  147. TRIAL I., Cimrman Rafrabela: 3/12, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  148. TRIAL I., Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  149. TRIAL II., Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 56.47 s, 6.47 tr. b., 3.9 m/s

  150. TRIAL II., Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  151. TRIAL III., Arnošt Šťastná smečka: 2/12, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  152. TRIAL III., Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  153. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  154. Zkouška II. LA3, Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  155. Zkouška II. LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 2/10, 48.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  157. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  158. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  159. FINALE O bezovou hulku, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  160. Superfinále 1.-místo, Arnošt Šťastná smečka: 2/2, 49.39 s, 24.39 tr. b., 3.24 m/s

  161. Turnaj I, Cimrman Rafrabela: 4/11, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  162. Turnaj I, Arnošt Šťastná smečka: 5/11, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  163. Turnaj II, Cimrman Rafrabela: 4/8, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  164. Turnaj IIIb, Arnošt Šťastná smečka: 1/2, 21.86 s, 2.86 tr. b., 3.89 m/s

  165. Zk agility I, Cimrman Rafrabela: 2/12, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  166. Zk agility I, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  167. Zk agility II, Cimrman Rafrabela: 2/12, 45.29 s, 0.29 tr. b., 4.02 m/s

  168. Zk agility II, Arnošt Šťastná smečka: 6/12, 51.49 s, 16.49 tr. b., 3.53 m/s

  169. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  170. Agility Zk I, Arnošt Šťastná smečka: 3/8, 54.73 s, 9.73 tr. b., 3.75 m/s

  171. Agility Zk I, Cimrman Rafrabela: 4/8, 47.69 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  172. Agility Zk II, Arnošt Šťastná smečka: 5/8, 62.92 s, 16.92 tr. b., 3.39 m/s

  173. Agility Zk II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  174. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  175. 1. Zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/11, 45.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  176. 1. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 4/6, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.95 m/s

  177. 2. Zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 1/6, 49.95 s, 13.95 tr. b., 3.68 m/s

  179. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  180. Zkouška II. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 6/8, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  181. Zkouška II. LA3, Cimrman Rafrabela: 3/5, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  182. Zkouška I. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 4/8, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  183. Zkouška I. LA3, Cimrman Rafrabela: 4/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  184. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  185. Jumping L, Cimrman Rafrabela: 5/32, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  186. Jumping L, Arnošt Šťastná smečka: 8/32, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  187. Zkouška II. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  188. Zkouška II. LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  189. Zkouška I. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 2/10, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  190. Zkouška I. LA3, Cimrman Rafrabela: 4/13, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  191. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  192. 1. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 2/10, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  193. 1. zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 49.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  194. 2. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 3/10, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  195. 2. zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  196. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  197. 1. zkouška, Arnošt Šťastná smečka: 4/18, 45.27 s, 3.27 tr. b., 3.58 m/s

  198. 1. zkouška, Cimrman Rafrabela: 9/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  199. 2. zkouška, Arnošt Šťastná smečka: 5/19, 44.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  200. 2. zkouška, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  201. 3. zkouška, Cimrman Rafrabela: 7/19, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  202. 3. zkouška, Arnošt Šťastná smečka: 11/19, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  203. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  204. Jumping open L, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  205. Jumping open L, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  206. Zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 1/7, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  207. Zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: 4/7, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  208. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  209. 1. běh LA2, Cimrman Rafrabela: 3/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  210. 1. běh LA2, Arnošt Šťastná smečka: 9/14, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  211. 2. běh LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  212. 2. běh LA2, Cimrman Rafrabela: 4/14, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  213. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  214. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 4/17, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  215. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 9/17, 62.01 s, 16.01 tr. b., 3.18 m/s

  216. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 2/16, 47.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  217. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 5/16, 56.9 s, 5.9 tr. b., 3.51 m/s

  218. Jumping Trial I, Cimrman Rafrabela: 3/17, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  219. Jumping Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 3.14 m/s

  220. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  221. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 2/19, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  222. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  223. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 5/14, 50.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  224. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  225. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  226. 1. Zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 2/16, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.26 m/s

  227. 1. Zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 4/16, 46.98 s, 6.98 tr. b., 3.38 m/s

  229. 2. Zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  230. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  231. 1.zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 5/15, 53.55 s, 19.55 tr. b., 2.82 m/s

  232. 1.zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  233. 2.zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 3/15, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  234. 2.zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 6/11, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  235. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  236. Zkouška LA1 1 LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA1 2 LA1, Arnošt Šťastná smečka: 5/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  238. Zkouška LA2 1 LA2, Cimrman Rafrabela: 5/15, 49.7 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  239. Zkouška LA2 2 LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  240. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  241. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 2/12, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  242. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 4/13, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  243. Agility Trial III, Arnošt Šťastná smečka: 3/13, 51.34 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  244. Agility Trial III, Cimrman Rafrabela: 4/12, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  245. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  246. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 3/30, 45.37 s, 4.37 tr. b., 2.78 m/s

  247. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 10/18, 45.5 s, 5.5 tr. b., 3.36 m/s

  248. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 6/30, 50.6 s, 13.6 tr. b., 2.57 m/s

  249. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  250. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  251. Zkouška č.1 LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  252. Zkouška č.1 LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  253. Zkouška č.2 LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  254. Zkouška č.2 LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  255. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  256. Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 6/26, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  257. Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  258. Trial II, Cimrman Rafrabela: 4/15, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  259. Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 8/26, 44.35 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  260. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  261. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  262. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  263. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 7/25, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  264. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  265. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  266. 1. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 1/15, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  267. 1. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 2/9, 50.7 s, 7.7 tr. b., 3.49 m/s

  268. 2. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 1/15, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  269. 2. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  270. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  271. 1. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  272. 1. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 3/21, 46.97 s, 3.97 tr. b., 2.94 m/s

  274. 2. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 6/16, 63.93 s, 22.93 tr. b., 2.63 m/s

  275. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  276. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  277. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  278. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 4/11, 52.3 s, 7.3 tr. b., 3.17 m/s

  279. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  280. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  281. Agility I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  282. Jumping I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  283. Jumping II, Cimrman Rafrabela: 7/10, 42.94 s, 11.94 tr. b., 3.66 m/s

  284. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  285. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 7/18, 43.57 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  286. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  287. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  288. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  289. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  290. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  291. Agility L L, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  292. Jumping L L, Cimrman Rafrabela: 10/43, 48.02 s, 13.02 tr. b., 3.75 m/s

  293. Zkouška LA1 LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  294. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  295. 1.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: 2/18, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  296. 2.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  297. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  298. Agility Open, Cimrman Rafrabela: 10/32, 41.02 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  299. Agility Trial, Cimrman Rafrabela: 1/11, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  300. Jumping Open, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  301. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  302. 1. Zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  303. 2. Zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  304. 3. Zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: 2/12, 39.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  305. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  306. 1. Zkouška - neděle LA1, Cimrman Rafrabela: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  307. 2. Zkouška - neděle LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  308. 3. Zkouška - neděle LA1, Cimrman Rafrabela: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  309. Zkouška 1 So LA1, Cimrman Rafrabela: 2/8, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  310. Zkouška 2 So LA1, Cimrman Rafrabela: 3/8, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  311. Zkouška 3 So LA1, Cimrman Rafrabela: 3/7, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  312. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  313. 1.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: 4/26, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  314. 2.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován