Cz En

Michaela Koucká

  1. Číslo: 006394
  2. OSA: Bestagility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 04. 05. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 039118 (L), A3Ch Cimrman Rafrabela

  2. 077018 (L), A3Ch Arnošt Šťastná smečka

  3. 007021 (L), Bibbien Strambery

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility, Bibbien Strambery: 22/100, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  3. Agility, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  4. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  5. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  6. Jumping, Bibbien Strambery: 25/101, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  7. Jumping, A3Ch Cimrman Rafrabela: 67/101, 44.04 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  8. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Cimrman Rafrabela: 49/102, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Bibbien Strambery: 50/102, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  10. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  11. Frizzante LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/8, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  12. Frizzante LA3, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  13. Spumante LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/8, 51.85 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  14. Spumante LA3, Bibbien Strambery: 3/8, 53.63 s, 5.63 tr. b., 4.06 m/s

  15. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  16. Agility EXTRA DRY L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/23, 41.92 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  17. Agility EXTRA DRY L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/23, 49.99 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  18. Agility EXTRA DRY L, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  19. Jumping DRY L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/23, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  20. Jumping DRY L, Bibbien Strambery: 5/23, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  21. Jumping DRY L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/23, 50.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  22. Jumping ZERO BRUT L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/23, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  23. Jumping ZERO BRUT L, Bibbien Strambery: 8/23, 48.55 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  24. Jumping ZERO BRUT L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 9/23, 46.78 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  25. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  26. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/13, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  27. Agility Trial I, Bibbien Strambery: 3/13, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  28. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/13, 48.22 s, 1.22 tr. b., 4.17 m/s

  29. Agility Trial II, Bibbien Strambery: 3/13, 56.85 s, 3.85 tr. b., 3.87 m/s

  30. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  31. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  32. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  33. Jumping L, Bibbien Strambery: 3/25, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  34. Jumping L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/25, 48.58 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  35. Jumping L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 10/25, 36.78 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  36. Jumpng II L, Bibbien Strambery: 4/24, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. Jumpng II L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/24, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  38. Jumpng II L, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/12, 43.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  40. Zkouška LA3, Bibbien Strambery: 2/12, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  41. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  42. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  43. LA Agility 1, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  44. LA Agility 1, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  45. LA Agility 2, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  46. LA Agility 2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  47. LA Agility 3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 20/136, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  48. LA Agility 3, Bibbien Strambery: 22/136, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  49. LA Agility 4, Bibbien Strambery: 16/117, 53.63 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  50. LA Agility 4, A3Ch Cimrman Rafrabela: 26/117, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  51. LA Jumping 1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 36/141, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  52. LA Jumping 1, Bibbien Strambery: 47/141, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  53. LA Jumping 2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 31/140, 43.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  54. LA Jumping 2, Bibbien Strambery: 38/140, 50.51 s, 7.51 tr. b., 4.36 m/s

  55. Zkouška Exam L A3, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  56. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  57. Agility I, Bibbien Strambery: 14/64, 48.25 s, 0.25 tr. b., 4.33 m/s

  58. Agility I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 31/64, 56.52 s, 23.52 tr. b., 3.7 m/s

  59. Agility II, Bibbien Strambery: 4/63, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  60. Agility II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  61. Jumping I, Bibbien Strambery: 16/65, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  62. Jumping I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 35/65, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  63. Jumping II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 20/63, 43.93 s, 7.93 tr. b., 4.07 m/s

  64. Jumping II, Bibbien Strambery: 24/63, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  65. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  66. Dogplace Agility Trial I, Bibbien Strambery: 2/8, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  67. Dogplace Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/8, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  68. Dogplace Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/8, 46.73 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  69. Dogplace Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/8, 47.87 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. Dogplace Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/8, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  71. Dogplace Agility Trial II, Bibbien Strambery: 7/8, 51.99 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  72. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  73. Agility I, Bibbien Strambery: 26/96, 54.95 s, 8.95 tr. b., 4.0 m/s

  74. Agility I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  75. Agility II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 36/91, 42.27 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  76. Agility II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  77. Jumping I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 17/94, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  78. Jumping I, Bibbien Strambery: 21/94, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  79. Jumping II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 14/93, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  80. Jumping II, Bibbien Strambery: 19/93, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  81. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  82. TRIAL I., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  83. TRIAL I., Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  84. TRIAL II., Bibbien Strambery: 1/9, 50.29 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  85. TRIAL II., A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/9, 46.95 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  86. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  87. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/10, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  88. Agility Trial I, Bibbien Strambery: 2/10, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  89. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/10, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  90. Agility Trial II, Bibbien Strambery: 4/10, 44.69 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  91. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  92. zkouška LA3 1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/5, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  93. zkouška LA3 1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  94. zkouška LA3 1, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  95. zkouška LA3 2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/5, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  96. zkouška LA3 2, Bibbien Strambery: 2/5, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  97. zkouška LA3 2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/5, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  98. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  99. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/8, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  100. Agility Trial I, Bibbien Strambery: 3/8, 46.89 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  101. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/8, 57.32 s, 15.32 tr. b., 3.75 m/s

  102. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/8, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  103. Agility Trial II, Bibbien Strambery: 4/8, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  104. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  105. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  106. 1. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  107. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  108. 1. Zkouška LA3, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA3, Bibbien Strambery: 1/7, 46.77 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  110. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/7, 50.71 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  111. 2. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/7, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  112. 3. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/7, 49.19 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  113. 3. Zkouška LA3, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  114. 3. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  115. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  116. Agility I, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  117. Agility II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  118. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/11, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  119. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/11, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  120. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/11, 50.2 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  121. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/11, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  122. Jumping I, Bibbien Strambery: 2/16, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  123. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  124. Agility Trial I, Bibbien Strambery: 2/12, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/12, 48.0 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  126. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/12, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  127. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/12, 63.62 s, 18.62 tr. b., 3.46 m/s

  128. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  130. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  131. Rožnovský dvojboj 1. A3, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  132. Rožnovský dvojboj 2. A3, Bibbien Strambery: 3/11, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  133. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  134. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/5, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  135. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/5, 48.61 s, 8.61 tr. b., 3.7 m/s

  136. Agility Trial III, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/5, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  137. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  138. Vitar Agility Trial I, Bibbien Strambery: 2/13, 46.37 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  139. Vitar Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 9/13, 49.51 s, 10.51 tr. b., 3.96 m/s

  140. Vitar Agility Trial II, Bibbien Strambery: 2/13, 50.06 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  141. Vitar Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/13, 55.96 s, 6.96 tr. b., 3.81 m/s

  142. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  143. Agility I 600, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/36, 49.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  144. Agility I 600, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  145. Agility II 600, Bibbien Strambery: 5/35, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  146. Agility II 600, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  147. Agility III 600, Bibbien Strambery: 9/36, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. Agility III 600, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  149. Jumping I 600, Bibbien Strambery: 23/37, 51.1 s, 15.1 tr. b., 4.29 m/s

  150. Jumping I 600, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  151. Jumping II 600, Bibbien Strambery: 11/37, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  152. Jumping II 600, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  153. Jumping III 600, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  154. Jumping III 600, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  155. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  156. Vitar Agility Trial I, Bibbien Strambery: 1/13, 53.44 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  157. Vitar Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/13, 57.34 s, 6.34 tr. b., 3.61 m/s

  158. Vitar Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  159. Vitar Agility Trial II, Bibbien Strambery: 1/13, 50.18 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  160. Vitar Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/13, 47.95 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  161. Vitar Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/13, 57.87 s, 16.87 tr. b., 3.58 m/s

  162. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  163. 1., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  164. 2., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/7, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  165. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  166. JK Animals Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/11, 51.17 s, 1.17 tr. b., 3.91 m/s

  167. JK Animals Agility Trial I, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  168. JK Animals Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  169. JK Animals Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/11, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  170. JK Animals Agility Trial II, Bibbien Strambery: 5/11, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  171. JK Animals Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/11, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  172. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  173. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/4, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  174. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  175. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  176. VITAR Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/15, 55.21 s, 2.21 tr. b., 3.91 m/s

  177. VITAR Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/15, 48.33 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  178. VITAR Agility Trial I, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  179. VITAR Agility Trial II, Bibbien Strambery: 3/15, 47.99 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  180. VITAR Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  181. VITAR Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  182. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  183. Agility - Collie, Bibbien Strambery: 1/21, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  184. Agility - Collie, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/21, 48.25 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  185. Agility - Collie, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  186. Grand Final - Collie, Bibbien Strambery: 2/10, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  187. Grand Final - Collie, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/10, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  188. Grand Final - Collie, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/10, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  189. Jumping I - Collie, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/21, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  190. Jumping I - Collie, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/21, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  191. Jumping I - Collie, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  192. Jumping II - Collie, Bibbien Strambery: 6/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  193. Jumping II - Collie, A3Ch Cimrman Rafrabela: 14/21, 37.93 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  194. Jumping II - Collie, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  195. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  196. TRIAL I., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 9/16, 49.74 s, 5.74 tr. b., 3.98 m/s

  197. TRIAL I., Bibbien Strambery: 10/16, 52.44 s, 13.44 tr. b., 3.78 m/s

  198. TRIAL I., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  199. TRIAL II., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/16, 53.77 s, 2.77 tr. b., 3.81 m/s

  200. TRIAL II., A3Ch Cimrman Rafrabela: 7/16, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  201. TRIAL II., Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  202. TRIAL III., Bibbien Strambery: 7/16, 49.57 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  203. TRIAL III., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 9/16, 51.22 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  204. TRIAL III., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  205. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  206. TRIAL I., A3Ch Cimrman Rafrabela: 10/17, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  207. TRIAL I., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 11/17, 46.2 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  208. TRIAL I., Bibbien Strambery: 13/17, 53.47 s, 15.47 tr. b., 3.61 m/s

  209. TRIAL II., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/17, 52.71 s, 8.71 tr. b., 3.68 m/s

  210. TRIAL II., Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  211. TRIAL II., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  212. TRIAL III., A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/17, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  213. TRIAL III., Bibbien Strambery: 3/17, 48.56 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  214. TRIAL III., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  215. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  216. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  217. Agility Trial I, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  218. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  219. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/12, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  220. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/12, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  221. Agility Trial II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  222. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  223. 1. Zkouška LA2, Bibbien Strambery: 2/5, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  224. 1. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/9, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  225. 2. Zkouška LA2, Bibbien Strambery: 1/5, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  226. 2. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/9, 50.16 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  227. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  228. 1. Zkouška A2 L, Bibbien Strambery: 5/9, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  229. 2. zkouška A2 L, Bibbien Strambery: 4/9, 60.7 s, 10.7 tr. b., 3.46 m/s

  230. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  231. zkouška LA2 1, Bibbien Strambery: 1/7, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  232. zkouška LA2 2, Bibbien Strambery: 2/7, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  233. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  234. Agility Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: 32/85, 49.49 s, 6.49 tr. b., 4.45 m/s

  235. Agility Squads as Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  236. Jumping Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  237. Jumping Squads as Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: 8/94, 40.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  238. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  239. Agility Trial I, Bibbien Strambery: 2/6, 48.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  240. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/10, 47.73 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  241. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/10, 53.49 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  242. Agility Trial II, Bibbien Strambery: 1/6, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  243. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/10, 54.11 s, 7.11 tr. b., 3.92 m/s

  244. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 8/10, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  245. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  246. Agility L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/16, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  247. Agility L, Bibbien Strambery: 3/16, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  248. Agility L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/16, 53.59 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  249. Jumping L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/16, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  250. Jumping L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/16, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  251. Jumping L, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  252. Zkouška LA2, Bibbien Strambery: 2/5, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  253. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/8, 54.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  254. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  255. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  256. TRIAL I., Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  257. TRIAL II., Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  258. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  259. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/7, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  260. Agility Trial I, Bibbien Strambery: 4/8, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  261. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/7, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  262. Agility Trial II, Bibbien Strambery: 2/8, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  263. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  264. zkouška LA2 1, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  265. zkouška LA2 2, Bibbien Strambery: 2/9, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  266. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  267. Agility I, Bibbien Strambery: 32/103, 57.41 s, 6.41 tr. b., 3.83 m/s

  268. Agility I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  269. Agility II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 19/99, 47.69 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  270. Agility II, Bibbien Strambery: 60/99, 61.25 s, 15.25 tr. b., 3.48 m/s

  271. Jumping I, Bibbien Strambery: 45/100, 48.36 s, 12.36 tr. b., 4.34 m/s

  272. Jumping I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  273. Jumping II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 10/101, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  274. Jumping II, Bibbien Strambery: 33/101, 49.33 s, 5.33 tr. b., 4.03 m/s

  275. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  276. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/5, 56.21 s, 4.21 tr. b., 3.74 m/s

  277. Agility Trial I, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  278. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  279. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/5, 52.11 s, 2.11 tr. b., 3.9 m/s

  280. Agility Trial II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  281. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  282. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  283. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/8, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  284. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/8, 50.68 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  285. Agility Trial I, Bibbien Strambery: 9/13, 56.99 s, 14.99 tr. b., 3.46 m/s

  286. Agility Trial II, Bibbien Strambery: 2/13, 49.78 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  287. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 6/8, 47.51 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  288. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  289. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  290. 1. Zkouška LA2, Bibbien Strambery: 2/5, 57.79 s, 7.79 tr. b., 3.46 m/s

  291. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/5, 56.19 s, 4.19 tr. b., 3.67 m/s

  292. 1. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  293. 2. Zkouška LA2, Bibbien Strambery: 1/5, 50.43 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  294. 2. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/5, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  295. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/5, 48.56 s, 1.56 tr. b., 3.91 m/s

  296. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  297. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/6, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  298. Agility Trial II, Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  299. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  300. Aility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/6, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  301. Aility Trial I, Bibbien Strambery: 2/4, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  302. Aility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/6, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  303. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  304. 1. Zkouška A1 L, Bibbien Strambery: 2/12, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  305. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/10, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  306. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  307. 2. Zkouška A1 L, Bibbien Strambery: 1/11, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  308. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/10, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  309. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  310. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  311. TRIAL I., A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/4, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  312. TRIAL I., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/4, 50.35 s, 0.35 tr. b., 4.09 m/s

  313. TRIAL I., Bibbien Strambery: Diskvalifikován

  314. TRIAL II., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/4, 52.34 s, 6.34 tr. b., 3.97 m/s

  315. TRIAL II., Bibbien Strambery: 3/6, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  316. TRIAL II., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  317. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  318. 1. zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/9, 49.6 s, 1.6 tr. b., 3.79 m/s

  319. 1. zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/9, 54.18 s, 11.18 tr. b., 3.47 m/s

  320. 2. zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/9, 47.56 s, 18.56 tr. b., 3.57 m/s

  321. 2. zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  322. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  323. Zk. 1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 9/11, 52.26 s, 9.26 tr. b., 3.73 m/s

  324. Zk. 1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 10/11, 52.09 s, 14.09 tr. b., 3.74 m/s

  325. Zk. 2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/11, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  326. Zk. 2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  327. Zk. 3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/11, 51.27 s, 1.27 tr. b., 4.02 m/s

  328. Zk. 3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  329. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  330. Agility Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  331. Agility Squads as Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  332. Jumping Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: 24/108, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  333. Jumping Squads as Individual, A3Ch Cimrman Rafrabela: 56/108, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  334. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  335. JUMPING ORIGINAL II L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/30, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  336. JUMPING ORIGINAL II L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/30, 38.92 s, 0.92 tr. b., 4.16 m/s

  337. JUMPING ORIGINAL I L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/31, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  338. JUMPING ORIGINAL I L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 13/31, 41.73 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  339. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/11, 47.76 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  340. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/11, 56.12 s, 11.12 tr. b., 3.83 m/s

  341. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  342. 1. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/10, 45.62 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  343. 1. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  344. 2. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/10, 49.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  345. 2. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 6/10, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  346. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  347. ZkA I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 6/12, 44.78 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  348. ZkA I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  349. ZkA II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/12, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  350. ZkA II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  351. ZkA III, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/12, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  352. ZkA III, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/12, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  353. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  354. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  355. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/3, 41.15 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  356. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/3, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  357. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/3, 54.94 s, 20.94 tr. b., 3.33 m/s

  358. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  359. Agility I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  360. Agility II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  361. Jumping I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 41/80, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  362. Jumping II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 11/79, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  363. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  364. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/8, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  365. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/8, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  366. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  367. 1. zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/8, 51.35 s, 0.35 tr. b., 3.97 m/s

  368. 1. zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  369. 2. zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  370. 2. zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/8, 48.18 s, 0.18 tr. b., 4.03 m/s

  371. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  372. II zkouška A3 L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/8, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  373. II zkouška A3 L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  374. I zkouška A3 L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/8, 52.68 s, 2.68 tr. b., 3.95 m/s

  375. I zkouška A3 L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/8, 49.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  376. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  377. ZkA I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/14, 57.62 s, 7.62 tr. b., 3.45 m/s

  378. ZkA I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  379. ZkA II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/14, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  380. ZkA II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  381. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  382. Agility LA, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/30, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  383. Agility LA, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 13/30, 61.49 s, 18.49 tr. b., 3.27 m/s

  384. Jumping LA, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/32, 51.34 s, 9.34 tr. b., 3.62 m/s

  385. Jumping LA, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  386. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 53.87 s, 5.87 tr. b., 3.75 m/s

  387. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 8/12, 49.78 s, 6.78 tr. b., 4.06 m/s

  388. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  389. Zk Agility I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/12, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  390. Zk Agility I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 59.63 s, 12.63 tr. b., 3.45 m/s

  391. Zk Agility II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  392. Zk Agility II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  393. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  394. 1. zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/9, 47.45 s, 11.45 tr. b., 3.56 m/s

  395. 2. zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/9, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  396. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  397. ZkA. LA3 I., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/18, 52.06 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  398. ZkA. LA3 I., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  399. ZkA. LA3 II., A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/18, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  400. ZkA. LA3 II., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 10/18, 48.36 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  401. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  402. Agility LA sobota, A3Ch Cimrman Rafrabela: 7/40, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  403. Agility LA sobota, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 15/40, 57.29 s, 11.29 tr. b., 3.67 m/s

  404. Jumping LA sobota, A3Ch Cimrman Rafrabela: 9/42, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  405. Jumping LA sobota, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 11/42, 50.6 s, 10.6 tr. b., 3.99 m/s

  406. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/21, 48.95 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  407. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/21, 60.11 s, 13.11 tr. b., 3.49 m/s

  408. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  409. ZkA I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/12, 54.25 s, 18.25 tr. b., 3.45 m/s

  410. ZkA I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  411. ZkA II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  412. ZkA II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  413. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  414. ZkA I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/8, 54.46 s, 22.46 tr. b., 3.1 m/s

  415. ZkA I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  416. ZkA II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/8, 47.85 s, 3.85 tr. b., 3.68 m/s

  417. ZkA II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/8, 44.65 s, 10.65 tr. b., 3.94 m/s

  418. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  419. Agility I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/12, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  420. Agility I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/12, 52.25 s, 10.25 tr. b., 3.87 m/s

  421. FINAL, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/7, 60.1 s, 10.1 tr. b., 3.64 m/s

  422. FINAL, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  423. Jumping I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 57.87 s, 27.87 tr. b., 3.14 m/s

  424. Jumping I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  425. Jumping II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/12, 32.33 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  426. Jumping II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 44.84 s, 18.84 tr. b., 3.7 m/s

  427. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  428. TRIAL I., A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/12, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  429. TRIAL I., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  430. TRIAL II., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 56.47 s, 6.47 tr. b., 3.9 m/s

  431. TRIAL II., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  432. TRIAL III., A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/12, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  433. TRIAL III., A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  434. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  435. Zkouška II. LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  436. Zkouška II. LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  437. Zkouška LA3, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/10, 48.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  438. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  439. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  440. FINALE O bezovou hulku, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  441. Superfinále 1.-místo, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/2, 49.39 s, 24.39 tr. b., 3.24 m/s

  442. Turnaj I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/11, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  443. Turnaj I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/11, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  444. Turnaj II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/8, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  445. Turnaj IIIb, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/2, 21.86 s, 2.86 tr. b., 3.89 m/s

  446. Zk agility I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/12, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  447. Zk agility I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  448. Zk agility II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/12, 45.29 s, 0.29 tr. b., 4.02 m/s

  449. Zk agility II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/12, 51.49 s, 16.49 tr. b., 3.53 m/s

  450. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  451. Agility Zk I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/8, 54.73 s, 9.73 tr. b., 3.75 m/s

  452. Agility Zk I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/8, 47.69 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  453. Agility Zk II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/8, 62.92 s, 16.92 tr. b., 3.39 m/s

  454. Agility Zk II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  455. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  456. 1. Zkouška LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/11, 45.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  457. 1. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/6, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.95 m/s

  458. 2. Zkouška LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  459. 2. Zkouška LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/6, 49.95 s, 13.95 tr. b., 3.68 m/s

  460. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  461. Zkouška II. LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/8, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  462. Zkouška II. LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/5, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  463. Zkouška I. LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/8, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  464. Zkouška I. LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  465. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  466. Jumping L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/32, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  467. Jumping L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/32, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  468. Zkouška II. LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  469. Zkouška II. LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  470. Zkouška I. LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/10, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  471. Zkouška I. LA3, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/13, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  472. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  473. 1. zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/10, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  474. 1. zkouška LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 49.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  475. 2. zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/10, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  476. 2. zkouška LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  477. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  478. 1. zkouška, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/18, 45.27 s, 3.27 tr. b., 3.58 m/s

  479. 1. zkouška, A3Ch Cimrman Rafrabela: 9/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  480. 2. zkouška, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/19, 44.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  481. 2. zkouška, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  482. 3. zkouška, A3Ch Cimrman Rafrabela: 7/19, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  483. 3. zkouška, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 11/19, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  484. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  485. Jumping open L, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  486. Jumping open L, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  487. Zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/7, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  488. Zkouška LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/7, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  489. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  490. 1. běh LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  491. 1. běh LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 9/14, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  492. 2. běh LA2, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  493. 2. běh LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/14, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  494. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  495. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/17, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  496. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 9/17, 62.01 s, 16.01 tr. b., 3.18 m/s

  497. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/16, 47.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  498. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/16, 56.9 s, 5.9 tr. b., 3.51 m/s

  499. Jumping Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/17, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  500. Jumping Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 3.14 m/s

  501. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  502. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/19, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  503. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  504. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/14, 50.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  505. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  506. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  507. 1. Zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 2/16, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.26 m/s

  508. 1. Zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  509. 2. Zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/16, 46.98 s, 6.98 tr. b., 3.38 m/s

  510. 2. Zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  511. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  512. 1.zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/15, 53.55 s, 19.55 tr. b., 2.82 m/s

  513. 1.zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  514. 2.zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/15, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  515. 2.zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 6/11, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  516. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  517. Zkouška LA1 1 LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  518. Zkouška LA1 2 LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 5/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  519. Zkouška LA2 1 LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 5/15, 49.7 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  520. Zkouška LA2 2 LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  521. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  522. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/12, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  523. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/13, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  524. Agility Trial III, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/13, 51.34 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  525. Agility Trial III, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/12, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  526. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  527. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/30, 45.37 s, 4.37 tr. b., 2.78 m/s

  528. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 10/18, 45.5 s, 5.5 tr. b., 3.36 m/s

  529. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/30, 50.6 s, 13.6 tr. b., 2.57 m/s

  530. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  531. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  532. Zkouška č.1 LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  533. Zkouška č.1 LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  534. Zkouška č.2 LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  535. Zkouška č.2 LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  536. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  537. Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 6/26, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  538. Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  539. Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/15, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  540. Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 8/26, 44.35 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  541. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  542. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  543. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  544. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 7/25, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  545. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  546. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  547. 1. zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/15, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  548. 1. zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/9, 50.7 s, 7.7 tr. b., 3.49 m/s

  549. 2. zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 1/15, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  550. 2. zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  551. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  552. 1. zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  553. 1. zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  554. 2. zkouška LA1, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 3/21, 46.97 s, 3.97 tr. b., 2.94 m/s

  555. 2. zkouška LA2, A3Ch Cimrman Rafrabela: 6/16, 63.93 s, 22.93 tr. b., 2.63 m/s

  556. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  557. Agility Trial I, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  558. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  559. Agility Trial II, A3Ch Arnošt Šťastná smečka: 4/11, 52.3 s, 7.3 tr. b., 3.17 m/s

  560. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  561. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  562. Agility I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  563. Jumping I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  564. Jumping II, A3Ch Cimrman Rafrabela: 7/10, 42.94 s, 11.94 tr. b., 3.66 m/s

  565. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  566. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: 7/18, 43.57 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  567. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  568. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  569. Agility Trial I, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  570. Agility Trial II, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  571. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  572. Agility L L, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  573. Jumping L L, A3Ch Cimrman Rafrabela: 10/43, 48.02 s, 13.02 tr. b., 3.75 m/s

  574. Zkouška LA1 LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  575. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  576. 1.zkouška LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/18, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  577. 2.zkouška LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  578. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  579. Agility Open, A3Ch Cimrman Rafrabela: 10/32, 41.02 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  580. Agility Trial, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/11, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  581. Jumping Open, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  582. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  583. 1. Zkouška LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  584. 2. Zkouška LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  585. 3. Zkouška LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/12, 39.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  586. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  587. 1. Zkouška - neděle LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  588. 2. Zkouška - neděle LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  589. 3. Zkouška - neděle LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  590. Zkouška 1 So LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 2/8, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  591. Zkouška 2 So LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/8, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  592. Zkouška 3 So LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 3/7, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  593. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  594. 1.zkouška LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: 4/26, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  595. 2.zkouška LA1, A3Ch Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován