Cz En

039118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Koucká, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Cimrman Rafrabela, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  2. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  5. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  6. Turnaj I: 4/11, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  7. Turnaj II: 4/8, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  8. Zk agility I: 2/12, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  9. Zk agility II: 2/12, 45.29 s, 0.29 tr. b., 4.02 m/s

  10. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  11. Agility Zk I: 4/8, 47.69 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  12. Agility Zk II: Diskvalifikován

  13. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  14. 1. Zkouška LA3: 4/6, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.95 m/s

  15. 2. Zkouška LA3: 1/6, 49.95 s, 13.95 tr. b., 3.68 m/s

  16. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  17. Zkouška II. LA3: 3/5, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  18. Zkouška I. LA3: 4/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  19. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  20. Jumping L: 5/32, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  22. Zkouška I. LA3: 4/13, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  23. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  24. 1. zkouška LA2: 2/10, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  25. 2. zkouška LA2: 3/10, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  27. 1. zkouška: 9/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  28. 2. zkouška: Diskvalifikován

  29. 3. zkouška: 7/19, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  30. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  31. Jumping open L: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA2: 1/7, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  33. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  34. 1. běh LA2: 3/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. 2. běh LA2: 4/14, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  36. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  37. Agility Trial I: 4/17, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  38. Agility Trial II: 2/16, 47.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  39. Jumping Trial I: 3/17, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  40. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  41. Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II: 5/14, 50.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  43. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  44. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  47. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. 2.zkouška LA2: 6/11, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  49. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  50. Zkouška LA2 1 LA2: 5/15, 49.7 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  51. Zkouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  52. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  53. Agility Trial II: 2/12, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  54. Agility Trial III: 4/12, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  55. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  56. Agility Trial I: 10/18, 45.5 s, 5.5 tr. b., 3.36 m/s

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  59. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  60. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  61. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  62. Trial I: Diskvalifikován

  63. Trial II: 4/15, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  64. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  65. Agility Trial I: Diskvalifikován

  66. Agility Trial II: Diskvalifikován

  67. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  68. 1. zkouška LA2: 2/9, 50.7 s, 7.7 tr. b., 3.49 m/s

  69. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  71. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška LA2: 6/16, 63.93 s, 22.93 tr. b., 2.63 m/s

  73. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  74. Agility Trial I: Diskvalifikován

  75. Agility Trial II: Diskvalifikován

  76. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Jumping I: Diskvalifikován

  79. Jumping II: 7/10, 42.94 s, 11.94 tr. b., 3.66 m/s

  80. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  81. Agility Trial I: 7/18, 43.57 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  82. Agility Trial II: Diskvalifikován

  83. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  84. Agility Trial I: Diskvalifikován

  85. Agility Trial II: Diskvalifikován

  86. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  87. Agility L L: Diskvalifikován

  88. Jumping L L: 10/43, 48.02 s, 13.02 tr. b., 3.75 m/s

  89. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  90. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  91. 1.zkouška LA1: 2/18, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  92. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  94. Agility Open: 10/32, 41.02 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  95. Agility Trial: 1/11, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  96. Jumping Open: Diskvalifikován

  97. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  98. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. 3. Zkouška LA1: 2/12, 39.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  101. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  102. 1. Zkouška - neděle LA1: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  103. 2. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška - neděle LA1: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  105. Zkouška 1 So LA1: 2/8, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  106. Zkouška 2 So LA1: 3/8, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. Zkouška 3 So LA1: 3/7, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  108. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  109. 1.zkouška LA1: 4/26, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  110. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován