Cz En

039118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Koucká, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Cimrman Rafrabela, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: 24/108, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 56/108, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  7. JUMPING ORIGINAL II L: 5/30, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  8. JUMPING ORIGINAL I L: 13/31, 41.73 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  9. ZKOUŠKA LA3: 5/11, 47.76 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  10. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  11. 1. Zkouška LA3: 4/10, 45.62 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  12. 2. Zkouška LA3: 6/10, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  14. ZkA I: 6/12, 44.78 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  15. ZkA II: 4/12, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  16. ZkA III: 2/12, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  17. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  18. Agility Trial I: 3/3, 41.15 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  19. Agility Trial II: 1/3, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  21. Agility I: Diskvalifikován

  22. Agility II: Diskvalifikován

  23. Jumping I: 41/80, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  24. Jumping II: 11/79, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  25. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  26. Agility Trial I: 5/8, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  27. Agility Trial II: 4/8, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  29. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška LA3: 2/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  31. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  32. II zkouška A3 L: 1/8, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  33. I zkouška A3 L: 3/8, 49.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  34. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  35. ZkA I: Diskvalifikován

  36. ZkA II: 1/14, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  37. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  38. Agility LA: 4/30, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  39. Jumping LA: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA3: 8/12, 49.78 s, 6.78 tr. b., 4.06 m/s

  41. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  42. Zk Agility I: 3/12, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  43. Zk Agility II: Diskvalifikován

  44. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  45. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  46. ZkA. LA3 II.: 2/18, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  47. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  48. Agility LA sobota: 7/40, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  49. Jumping LA sobota: 9/42, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  50. Zkouška LA3 sobota: 2/21, 48.95 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  51. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  52. ZkA I: Diskvalifikován

  53. ZkA II: Diskvalifikován

  54. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  55. ZkA I: Diskvalifikován

  56. ZkA II: 4/8, 44.65 s, 10.65 tr. b., 3.94 m/s

  57. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  58. Agility I: 1/12, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  59. FINAL: Diskvalifikován

  60. Jumping I: Diskvalifikován

  61. Jumping II: 3/12, 32.33 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  62. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  63. TRIAL I.: 3/12, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  64. TRIAL II.: Diskvalifikován

  65. TRIAL III.: Diskvalifikován

  66. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  67. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  70. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  71. Turnaj I: 4/11, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  72. Turnaj II: 4/8, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  73. Zk agility I: 2/12, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  74. Zk agility II: 2/12, 45.29 s, 0.29 tr. b., 4.02 m/s

  75. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  76. Agility Zk I: 4/8, 47.69 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  77. Agility Zk II: Diskvalifikován

  78. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  79. 1. Zkouška LA3: 4/6, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.95 m/s

  80. 2. Zkouška LA3: 1/6, 49.95 s, 13.95 tr. b., 3.68 m/s

  81. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  82. Zkouška II. LA3: 3/5, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  83. Zkouška I. LA3: 4/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  84. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  85. Jumping L: 5/32, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  86. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  87. Zkouška I. LA3: 4/13, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  88. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  89. 1. zkouška LA2: 2/10, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  90. 2. zkouška LA2: 3/10, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  91. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  92. 1. zkouška: 9/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  93. 2. zkouška: Diskvalifikován

  94. 3. zkouška: 7/19, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  95. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  96. Jumping open L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA2: 1/7, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  98. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  99. 1. běh LA2: 3/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  100. 2. běh LA2: 4/14, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  101. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  102. Agility Trial I: 4/17, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  103. Agility Trial II: 2/16, 47.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  104. Jumping Trial I: 3/17, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  105. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  106. Agility Trial I: Diskvalifikován

  107. Agility Trial II: 5/14, 50.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  108. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  109. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  112. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2.zkouška LA2: 6/11, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  114. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  115. Zkouška LA2 1 LA2: 5/15, 49.7 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  116. Zkouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  117. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  118. Agility Trial II: 2/12, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  119. Agility Trial III: 4/12, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  120. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  121. Agility Trial I: 10/18, 45.5 s, 5.5 tr. b., 3.36 m/s

  122. Agility Trial II: Diskvalifikován

  123. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  124. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  125. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  126. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  127. Trial I: Diskvalifikován

  128. Trial II: 4/15, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  129. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  130. Agility Trial I: Diskvalifikován

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  133. 1. zkouška LA2: 2/9, 50.7 s, 7.7 tr. b., 3.49 m/s

  134. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  136. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška LA2: 6/16, 63.93 s, 22.93 tr. b., 2.63 m/s

  138. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  139. Agility Trial I: Diskvalifikován

  140. Agility Trial II: Diskvalifikován

  141. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  142. Agility I: Diskvalifikován

  143. Jumping I: Diskvalifikován

  144. Jumping II: 7/10, 42.94 s, 11.94 tr. b., 3.66 m/s

  145. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  146. Agility Trial I: 7/18, 43.57 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  147. Agility Trial II: Diskvalifikován

  148. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  149. Agility Trial I: Diskvalifikován

  150. Agility Trial II: Diskvalifikován

  151. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  152. Agility L L: Diskvalifikován

  153. Jumping L L: 10/43, 48.02 s, 13.02 tr. b., 3.75 m/s

  154. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  155. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  156. 1.zkouška LA1: 2/18, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  157. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  158. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  159. Agility Open: 10/32, 41.02 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  160. Agility Trial: 1/11, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  161. Jumping Open: Diskvalifikován

  162. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  163. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. 3. Zkouška LA1: 2/12, 39.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  166. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  167. 1. Zkouška - neděle LA1: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  168. 2. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  169. 3. Zkouška - neděle LA1: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  170. Zkouška 1 So LA1: 2/8, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. Zkouška 2 So LA1: 3/8, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  172. Zkouška 3 So LA1: 3/7, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  173. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  174. 1.zkouška LA1: 4/26, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  175. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován