Cz En

036816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Kučeriková

    Člen KA

Pes

  1. Hopsinka Zara z Dančí louky, Kolie dlouhosrstá

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 38/99, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  4. Jumping I: 16/100, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  5. Jumping II: 55/101, 51.62 s, 32.62 tr. b., 3.86 m/s

  6. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  7. 1. Agility: 2/20, 49.31 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  8. 1. jumping: 7/20, 43.46 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  9. 2. agility: 8/20, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  10. 2. jumping: 9/19, 42.75 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  11. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  12. 1. Jumping L: 8/29, 24.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  13. 2. Jumping L: 2/29, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  15. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  16. ZkA I: Diskvalifikován

  17. ZkA II: 9/11, 44.91 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  18. ZkA III: 7/11, 48.35 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  19. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  20. Agility I: 2/12, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  21. FINAL: 3/7, 57.98 s, 22.98 tr. b., 3.78 m/s

  22. Jumping I: 3/12, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  23. Jumping II: 1/12, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  24. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  25. 1. Zkouška LA2: 2/11, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  26. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  28. 1. zkouška: 3/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  29. 2. zkouška: 3/19, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. 3. zkouška: 4/19, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  31. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  32. Agility 1: 71/217, 56.67 s, 17.67 tr. b., 3.79 m/s

  33. Agility 2: 48/222, 47.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  34. Agility 3: 74/177, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. Agility 4: 44/181, 48.18 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  36. Jumping 1: 41/216, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  37. Jumping 2: Diskvalifikován

  38. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  39. Agility I: 40/85, 54.5 s, 10.5 tr. b., 3.98 m/s

  40. Agility II: 48/85, 51.3 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  41. Jumping I: 34/85, 42.47 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  42. Jumping II: 40/84, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  43. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  44. QA4 Agility: Diskvalifikován

  45. QA5 Agility: Diskvalifikován

  46. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  47. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  48. Agility Trial I: 3/14, 46.05 s, 19.05 tr. b., 3.74 m/s

  49. Agility Trial II: Diskvalifikován

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  51. QA1 agility: Diskvalifikován

  52. QA2 agility: Diskvalifikován

  53. QA3 agility: 77/120, 43.84 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  54. QJ1 jumping: 80/123, 48.87 s, 12.87 tr. b., 3.93 m/s

  55. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  56. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  57. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  58. Zkouška č.1 LA2: 4/14, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  59. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  60. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  61. Trial I: 4/15, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  62. Trial II: Diskvalifikován

  63. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  64. Zkouška 1 LA2: 2/16, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  65. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  66. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  69. Jumping I: 1/10, 39.19 s, 5.19 tr. b., 3.96 m/s

  70. Jumping II: 1/10, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  71. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  72. Jumping I: Diskvalifikován

  73. Jumping II: Diskvalifikován

  74. Jumping III: Diskvalifikován

  75. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  76. Jumping LA L: 10/26, 34.92 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  77. Jumping special LA L: 4/26, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  78. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  79. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  80. Agility L L: 18/43, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.4 m/s

  81. Jumping L L: Diskvalifikován

  82. Zkouška LA2 LA2: 4/16, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  83. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  84. 1. Jumping L: 15/40, 23.98 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  85. 2. Jumping L: 21/40, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  86. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  88. Agility I: 5/13, 42.1 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  89. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  90. Jumping I: 2/13, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  91. Jumping II: 1/13, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  92. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  93. Agility Open: Diskvalifikován

  94. Agility Trial: Diskvalifikován

  95. Jumping Open: 2/24, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  96. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  97. Jumping I: 13/26, 37.65 s, 23.65 tr. b., 3.51 m/s

  98. Jumping II: Diskvalifikován

  99. Jumping III: 15/26, 27.52 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  100. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  101. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  102. Agility open 2 L: 7/33, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  103. Zkoušky LA2: 4/17, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  104. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  105. Jumping L: 13/24, 36.94 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  106. Speciál Jumping L: 13/24, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  107. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  109. Agility Open: Diskvalifikován

  110. Agility Trial: 6/16, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  111. Jumping Open: 15/47, 35.71 s, 25.0 tr. b., 3.86 m/s

  112. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  113. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zka - LA2: 3/18, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  115. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  116. Agility 1: 19/77, 45.14 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  117. Agility 2: Diskvalifikován

  118. Jumping 1: Diskvalifikován

  119. Jumping 2: Diskvalifikován

  120. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  121. QA4 agility: Diskvalifikován

  122. QA5 agility: 35/97, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  123. QA6 agility: 31/95, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  124. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  125. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  126. QJ6 jumping: 21/76, 43.59 s, 10.59 tr. b., 3.95 m/s

  127. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  128. QA1 agility: Diskvalifikován

  129. QA2 agility: 45/127, 43.55 s, 13.55 tr. b., 4.06 m/s

  130. QA3 agility: 63/130, 49.37 s, 20.37 tr. b., 3.73 m/s

  131. QJ1 jumping: 70/135, 45.72 s, 21.72 tr. b., 3.41 m/s

  132. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  133. QJ3 jumping: 50/118, 41.99 s, 7.99 tr. b., 4.17 m/s

  134. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  135. Agility open L: 11/21, 38.02 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  136. Jumping open L: 15/21, 41.94 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  137. Zkouška LA1: 4/7, 30.86 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  138. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  139. FALCO 1. zkouška LA1: 5/12, 27.31 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  140. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  141. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  142. 1. zkouška LA1: 3/12, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  143. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. 3. zkouška LA1: 4/12, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  145. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  146. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  147. Agility Lar So: Diskvalifikován

  148. Jumping Lar Ne: 23/85, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  149. Jumping Lar So: 14/87, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  150. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  151. Agility Open: Diskvalifikován

  152. Agility Trial II: 1/6, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  153. Tuneliáda: 10/24, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  154. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  155. 1. zkouška LA1: 2/18, 27.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  156. 2. zkouška LA1: 5/18, 43.01 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  157. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  158. 1. zkouška LA1: 8/16, 32.72 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  159. 2. zkouška LA1: 4/16, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  160. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  161. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška LA1: 12/26, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  163. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  164. Jumping open L: 8/23, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  165. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  166. Agility I DK: Diskvalifikován

  167. Agility I DK + KK: Diskvalifikován

  168. Jumping I DK: 3/9, 44.99 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  169. Jumping I DK + KK: 6/13, 44.99 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  170. Jumping II DK: Diskvalifikován

  171. Jumping II DK + KK: Diskvalifikován

  172. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  173. Jumping I: Diskvalifikován

  174. Jumping II: Diskvalifikován

  175. Jumping III: Diskvalifikován

  176. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  177. Jumping L: Diskvalifikován

  178. Jumping speciál L: 3/21, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  179. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  180. A0: Diskvalifikován

  181. Nornikovo bludiste: 22/36, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  182. Zabakova cesta: 22/37, 30.07 s, 10.07 tr. b., 4.06 m/s