Ivana Ondrušová

  1. Číslo: 002800
  2. OSA: HAF Beskydy
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2010
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 025610 (L), Ema

    Arrow_down
  2. 082711 (L), Cardif Bashmar

    Arrow_down
  3. 064212 (L), A3Ch Agira Z Košic

    Arrow_down
  4. 011114 (L), Apolo

    Arrow_down
  5. 511115 (I), A3Ch Ace Wallachian Flower

    Arrow_down
  6. 009117 (M), A3Ch Tina

    Arrow_down
  7. 085117 (L), A3Ch Bellis Wallachian Flower

    Arrow_down
  8. 042619 (M), Bogyo Elegant rascal

    Arrow_down
  9. 181920 (M), Another Bailey Ray

    Arrow_down
  10. 192021 (I), Azu Acecard

    Arrow_down
  11. 202122, Cix Acecard

    Arrow_down
  12. 064423 (L), A3Ch Bellis Wallachian Flower

    Arrow_down
  13. 064523 (I), A3Ch Ace Wallachian Flower

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility, Another Bailey Ray: 28/95, 39.16 s, 5.16 tr. b., 4.9 m/s

  4. QA3 Agility, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  5. QJ1 Jumping, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  6. QJ2 Jumping, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  7. QJ3 Jumping, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  8. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  9. 1. zkouška Dogplace, Azu Acecard: 4/6, 42.67 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  10. 1. zkouška Dogplace, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  11. 2. zkouška Dogplace, Another Bailey Ray: 3/5, 51.3 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  12. 2. zkouška Dogplace, Azu Acecard: Diskvalifikován

  13. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  14. 1. zkouška agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 8/16, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  15. 1. zkouška agility, Azu Acecard: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/16, 43.26 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  17. 2. zkouška agility, Azu Acecard: Diskvalifikován

  18. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  19. 1.zkouška A3, Azu Acecard: 1/4, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  20. 1.zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  21. 2.zkouška A3, Another Bailey Ray: 2/4, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  22. 2.zkouška A3, Azu Acecard: Diskvalifikován

  23. 3.zkouška A3, Azu Acecard: 1/4, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  24. 3.zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  25. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  26. 1.zkouška A3, Azu Acecard: 1/6, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  27. 1.zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška A3, Another Bailey Ray: 1/7, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  29. 2.zkouška A3, Azu Acecard: Diskvalifikován

  30. 3.zkouška A3, Another Bailey Ray: 4/7, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  31. 3.zkouška A3, Azu Acecard: Diskvalifikován

  32. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  33. 1. Zkouška Agility, Another Bailey Ray: 2/8, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  34. 1. Zkouška Agility, Azu Acecard: 5/6, 40.99 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  35. 2. Zkouška Agility, Another Bailey Ray: 3/8, 37.78 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  36. 2. Zkouška Agility, Azu Acecard: Diskvalifikován

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport páteční DVOJpohodička, 08. 12. 2023

  38. 1. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/3, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  39. 1. zkouška, Another Bailey Ray: 1/6, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  40. 1. zkouška, Azu Acecard: 2/2, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  41. 2. zkouška, Another Bailey Ray: 6/6, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  42. 2. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška, Azu Acecard: Diskvalifikován

  44. 3. zkouška, Another Bailey Ray: 1/5, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  45. 3. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  46. 3. zkouška, Azu Acecard: Diskvalifikován

  47. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  48. Zkouška A3 II L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  49. Zkouška A3 II M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  50. Zkouška A3 II ML, Azu Acecard: 2/6, 39.04 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  51. Zkouška A3 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/6, 42.65 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  52. Zkouška A3 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  53. Zkouška A3 ML, Azu Acecard: Diskvalifikován

  54. Šumperk - Havliczech 59 - 4 x A3 s Calibrou, 28. 09. 2023

  55. Zkouška I., Azu Acecard: 3/8, 45.84 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  56. Zkouška I., Another Bailey Ray: 3/4, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  57. Zkouška I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/12, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  58. Zkouška II, Another Bailey Ray: 1/4, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  59. Zkouška II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/12, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  60. Zkouška II, Azu Acecard: 3/7, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  61. Zkouška III., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/12, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  62. Zkouška III., Azu Acecard: 5/7, 40.68 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  63. Zkouška III., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  64. Zkouška IV., Another Bailey Ray: 4/4, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. Zkouška IV., Azu Acecard: 5/8, 46.9 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  66. Zkouška IV., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/12, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  67. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  68. Agility družstev L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 63/108, 50.79 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  69. Agility družstev ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 23/42, 53.57 s, 6.57 tr. b., 4.11 m/s

  70. Agility družstev ML, Azu Acecard: 27/42, 49.89 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  71. Agility jednotlivci L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 33/102, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  72. Agility jednotlivci ML, Azu Acecard: Diskvalifikován

  73. Agility jednotlivci ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  74. Jumping družstev L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/108, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  75. Jumping družstev ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 22/42, 47.97 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  76. Jumping družstev ML, Azu Acecard: Diskvalifikován

  77. Jumping jednotlivci L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 20/103, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  78. Jumping jednotlivci ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 18/41, 43.0 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  79. Jumping jednotlivci ML, Azu Acecard: 28/41, 42.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  80. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  81. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 10/19, 48.45 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  82. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/9, 49.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. 1. Zkouška MLA3, Azu Acecard: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 8/16, 47.48 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  85. 2. Zkouška MLA3, Azu Acecard: 5/9, 50.01 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  86. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  87. Frýdlant nad Ostravicí - Dvojzkoušky Zpátky do školy, 01. 09. 2023

  88. A3 - Druhý běh L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  89. A3 - Druhý běh M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  90. A3 - Druhý běh ML, Azu Acecard: Diskvalifikován

  91. A3 - První běh L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  92. A3 - První běh M, Another Bailey Ray: 3/6, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. A3 - První běh ML, Azu Acecard: 1/8, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  94. A3 - treti beh L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/5, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  95. A3 - treti beh M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  96. A3 - treti beh ML, Azu Acecard: Diskvalifikován

  97. Slavičín - Divnice - VALAŠSKÉ DVOJZKOUŠKY + PARA, 27. 08. 2023

  98. 1. Zkouška Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  99. 1. Zkouška Agility, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  100. 1. Zkouška Agility, Azu Acecard: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška Agility, Another Bailey Ray: 1/1, 38.22 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  102. 2. Zkouška Agility, Azu Acecard: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  104. Heroltice - Táborový závod, 23. 08. 2023

  105. A3.1, Azu Acecard: 1/2, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  106. A3.1, Another Bailey Ray: 1/1, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  107. A3.1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  108. A3.2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/3, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  109. A3.2, Azu Acecard: 1/2, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  110. A3.2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  111. Šumperk - Havliczech 68 - 4 x A2 speciál s Calibrou, 11. 08. 2023

  112. Zkouška I., Azu Acecard: 2/7, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  113. Zkouška II., Azu Acecard: 1/7, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  114. Zkouška III., Azu Acecard: 1/7, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  115. Zkouška IV., Azu Acecard: 4/7, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  116. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  117. Zkouška I., Azu Acecard: 1/5, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  118. Zkouška II., Azu Acecard: Diskvalifikován

  119. Zkouška III., Azu Acecard: 2/5, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  120. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  121. Agility 1 I, Azu Acecard: 14/45, 41.9 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  122. Agility 1 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  123. Agility 1 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  124. Agility 2 I, Azu Acecard: 12/52, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  125. Agility 2 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  126. Agility 2 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  127. Agility 3 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/46, 49.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  128. Agility 3 I, Azu Acecard: 23/46, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  129. Agility 3 M, Another Bailey Ray: 4/62, 40.69 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  130. Agility 4 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/35, 57.44 s, 18.44 tr. b., 3.83 m/s

  131. Agility 4 I, Azu Acecard: 13/35, 54.05 s, 20.05 tr. b., 4.07 m/s

  132. Agility 4 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  133. Exam IA2, Azu Acecard: Diskvalifikován

  134. Exam IA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  135. Exam MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  136. Jumping 1 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/48, 49.16 s, 1.16 tr. b., 4.48 m/s

  137. Jumping 1 I, Azu Acecard: Diskvalifikován

  138. Jumping 1 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  139. Jumping 2 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/47, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  140. Jumping 2 I, Azu Acecard: Diskvalifikován

  141. Jumping 2 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  142. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  143. 1. zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/12, 47.25 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  144. 1. zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  145. 1. zkouška MLA2, Azu Acecard: 4/6, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  146. 1. zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška MLA2, Azu Acecard: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 49.5 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  151. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  152. Agility II L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 9/84, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  153. Agility II M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  154. Agility II ML, Azu Acecard: Diskvalifikován

  155. Agility I L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 22/93, 47.97 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  156. Agility I M, Another Bailey Ray: 23/50, 43.93 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  157. Agility I ML, Azu Acecard: Diskvalifikován

  158. Jumping II L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 33/94, 35.28 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  159. Jumping II ML, Azu Acecard: 3/34, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  160. Jumping I L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 7/93, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  161. Jumping I M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  162. Jumping I ML, Azu Acecard: 5/34, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  163. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  164. Agility 4 I, Azu Acecard: 19/37, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  165. Agility 4 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 20/37, 48.09 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  166. Agility 4 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  167. Agility 5 I, Azu Acecard: 16/35, 51.93 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  168. Agility 5 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  169. Agility 5 M, Another Bailey Ray: 33/45, 42.53 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  170. Agility 6 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/34, 48.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  171. Agility 6 I, Azu Acecard: 9/34, 47.22 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  172. Agility 6 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  173. Jumping 4 I, Azu Acecard: Diskvalifikován

  174. Jumping 4 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  175. Jumping 4 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  176. Jumping 5 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/35, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  177. Jumping 5 I, Azu Acecard: Diskvalifikován

  178. Jumping 5 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  179. Jumping 6 I, Azu Acecard: 9/34, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  180. Jumping 6 I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  181. Jumping 6 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  182. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  183. Agility 1, Azu Acecard: 5/49, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  184. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/49, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  185. Agility 1, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  186. Agility 1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  187. Agility 2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 14/110, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  188. Agility 2, Azu Acecard: 18/43, 53.14 s, 15.39 tr. b., 3.78 m/s

  189. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  190. Agility 2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  191. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/49, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  192. Jumping 1, Another Bailey Ray: 16/66, 35.73 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  193. Jumping 1, Azu Acecard: 18/49, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  194. Jumping 1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 58/116, 42.15 s, 10.15 tr. b., 4.39 m/s

  195. Jumping 2, Another Bailey Ray: 2/65, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  196. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/49, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  197. Jumping 2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  198. Jumping 2, Azu Acecard: Diskvalifikován

  199. Nedvězí - Olomoucký dvojskok II. + A0, 14. 05. 2023

  200. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  201. 1. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: 3/6, 51.09 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  202. 1. Zkouška MLA2, Azu Acecard: 2/4, 41.84 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  203. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/3, 49.1 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  204. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/7, 39.51 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  205. 2. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: 5/6, 41.76 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  206. 2. Zkouška MLA2, Azu Acecard: 2/4, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  207. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  208. Zlín - Příluky - Zlínské dvojzkoušky + běh pro útulek s JK Animals, 08. 05. 2023

  209. Běh pro útulek, Another Bailey Ray: 1/18, 22.83 s, 0.0 tr. b., 6.57 m/s

  210. Běh pro útulek, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 10/26, 24.93 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  211. Běh pro útulek, Azu Acecard: Diskvalifikován

  212. Běh pro útulek, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  213. 1.zkouška, Another Bailey Ray: 1/5, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  214. 1.zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/9, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  215. 1.zkouška, Azu Acecard: 4/6, 37.81 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  216. 1.zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  217. 2.zkouška, Azu Acecard: 1/6, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  218. 2.zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/3, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  219. 2.zkouška, Another Bailey Ray: 4/5, 40.44 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  220. 2.zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  221. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  222. 1st Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  223. 1st Agility Trial, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  224. 1st Agility Trial, Azu Acecard: Diskvalifikován

  225. 1st Agility Trial, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  226. 2nd Agility Trial, Azu Acecard: 1/5, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  227. 2nd Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/6, 48.91 s, 11.41 tr. b., 3.88 m/s

  228. 2nd Agility Trial, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 7/16, 39.83 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  229. 2nd Agility Trial, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  230. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  231. QA1 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 19/43, 49.19 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  232. QA1 Agility, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  233. QA1 Agility, Azu Acecard: Diskvalifikován

  234. QA1 Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  235. QA2 Agility, Azu Acecard: 11/43, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  236. QA2 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 22/43, 46.16 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  237. QA2 Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 41/114, 43.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  238. QA2 Agility, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  239. QA3 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/42, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  240. QA3 Agility, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  241. QA3 Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  242. QA3 Agility, Azu Acecard: Diskvalifikován

  243. QJ1 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/44, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  244. QJ1 Jumping, Azu Acecard: 9/44, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  245. QJ1 Jumping, Another Bailey Ray: 19/64, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  246. QJ1 Jumping, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  247. QJ2 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/43, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  248. QJ2 Jumping, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 60/112, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  249. QJ2 Jumping, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  250. QJ2 Jumping, Azu Acecard: Diskvalifikován

  251. QJ3 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 13/38, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  252. QJ3 Jumping, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 66/108, 40.49 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  253. QJ3 Jumping, Azu Acecard: Diskvalifikován

  254. QJ3 Jumping, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  255. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  256. 1. zkouška A2, Azu Acecard: Diskvalifikován

  257. 1. zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  258. 2 zkouška A2, Azu Acecard: Diskvalifikován

  259. 2 zkouška A3, Another Bailey Ray: 1/6, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  260. 3 zkouška A2, Azu Acecard: Diskvalifikován

  261. 3 zkouška A3, Another Bailey Ray: 1/6, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  262. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  263. 1. zkouška A2, Azu Acecard: Diskvalifikován

  264. 1. zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška A2, Azu Acecard: 1/4, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  266. 2. zkouška A3, Another Bailey Ray: 1/9, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  267. 3. zkouška A2, Azu Acecard: 2/4, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  268. 3. zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  269. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  270. 1. zkouška, Azu Acecard: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška, Azu Acecard: Diskvalifikován

  272. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport únorové TROJzkoušky, 19. 02. 2023

  273. 1. zkouška A1, Azu Acecard: 1/6, 29.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  274. 1. zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  275. 2. zkouška A1, Azu Acecard: Diskvalifikován

  276. 2. zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  277. 3. zkouška A1, Azu Acecard: Diskvalifikován

  278. 3. zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  279. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  280. Zkouška II. MLA1, Azu Acecard: 2/4, 34.82 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  281. Zkouška I. MLA1, Azu Acecard: 1/4, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  282. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  283. Agility Trial II s JK Animals, Another Bailey Ray: 5/14, 44.93 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  284. Agility Trial II s JK Animals, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  285. Agility Trial II s JK Animals, Azu Acecard: Diskvalifikován

  286. Agility Trial I s JK Animals, Azu Acecard: 4/4, 39.85 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  287. Agility Trial I s JK Animals, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  288. Agility Trial I s JK Animals, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  289. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 23, 01. 01. 2023

  290. 1.zkouška A1, Azu Acecard: Diskvalifikován

  291. 1.zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  292. 2. zkouška A1, Azu Acecard: 1/2, 28.57 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  293. 2. zkouška A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  294. 3. zkouška A1, Azu Acecard: 1/2, 34.47 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  295. 3. zkouška A3, Another Bailey Ray: 3/5, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  296. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 22, 31. 12. 2022

  297. 1. zkouška A1, Azu Acecard: Diskvalifikován

  298. 2. zkouška A1, Azu Acecard: 1/3, 31.57 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  299. 3. zkouška A1, Azu Acecard: 1/3, 39.12 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  300. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  301. Agility Trial Louie I, Azu Acecard: 1/7, 35.48 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  302. Agility Trial Louie I, Another Bailey Ray: 4/8, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  303. Agility Trial Louie II, Azu Acecard: 2/7, 40.86 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  304. Agility Trial Louie II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  305. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  306. Agility Trial Dogplace I, Azu Acecard: Diskvalifikován

  307. Agility Trial Dogplace II, Azu Acecard: 3/9, 37.38 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  308. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  309. Zkouška 1., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  310. Zkouška 2., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  311. Zkouška 3., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  312. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  313. Zkouška A3 1 běh, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  314. Zkouška A3 2 běh, Another Bailey Ray: 4/6, 40.81 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  315. Zkouška A3 3 běh, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  316. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  317. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 2/8, 37.31 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  318. Agility Trial II, Another Bailey Ray: 5/8, 33.8 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  319. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  320. Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/58, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  321. Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 46/100, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  322. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  323. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  324. Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/58, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  325. Jumping, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 40/101, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  326. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Ace Wallachian Flower: 14/59, 42.91 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  327. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 39/102, 37.21 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  328. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  329. zkouška A3 1 běh, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/3, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  330. zkouška A3 1 běh, Another Bailey Ray: 1/2, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  331. zkouška A3 2 běh, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/3, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  332. zkouška A3 2 běh, Another Bailey Ray: 1/2, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  333. zkouška A3 3 běh, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/3, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  334. zkouška A3 3 běh, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  335. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  336. ll. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/7, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  337. ll. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  338. ll. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  339. l. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  340. l. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  341. l. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  342. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  343. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 10/19, 38.16 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  344. 1. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: 3/8, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  345. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 11/19, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  346. 2. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  347. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  348. Zkouška I., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  349. Zkouška I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  350. Zkouška II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/6, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  351. Zkouška II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  352. Zkouška III., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  353. Zkouška III., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  354. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  355. Zkouška II. MA3, Another Bailey Ray: 3/6, 43.87 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  356. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  357. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  358. Finále ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  359. LA Agility 1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  360. LA Agility 2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  361. LA Agility 3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  362. LA Agility 4, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  363. LA Jumping 1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  364. LA Jumping 2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 43/140, 45.34 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  365. MA Agility 1, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  366. MA Agility 2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  367. MA Agility 3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  368. MA Agility 4, Another Bailey Ray: 4/72, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  369. MA Jumping 1, Another Bailey Ray: 20/77, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  370. MA Jumping 2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  371. MLA Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/39, 47.16 s, 0.16 tr. b., 4.66 m/s

  372. MLA Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/35, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  373. MLA Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/33, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  374. MLA Jumpig 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  375. MLA Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/27, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  376. Zkouška Exam L A3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 16/83, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  377. Zkouška Exam M A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  378. Zkouška Exam ML A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  379. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  380. Agility I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  381. Agility II, Another Bailey Ray: 23/44, 37.34 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  382. Jumping I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  383. Jumping II, Another Bailey Ray: 33/44, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  384. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  385. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/3, 42.42 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  386. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/9, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  387. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 6/8, 41.9 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  388. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/3, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  389. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  390. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  391. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/3, 62.86 s, 17.86 tr. b., 3.37 m/s

  392. Agility Trial III, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/9, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  393. Agility Trial III, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  394. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  395. TRIAL I., Another Bailey Ray: 1/4, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  396. TRIAL II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  397. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  398. Agility I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/96, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  399. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/57, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  400. Agility I, Another Bailey Ray: 32/60, 48.77 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  401. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 13/55, 40.81 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  402. Agility II, Another Bailey Ray: 18/59, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  403. Agility II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 32/91, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  404. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/56, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  405. Jumping I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 29/94, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  406. Jumping I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  407. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/57, 42.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  408. Jumping II, Another Bailey Ray: 9/58, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  409. Jumping II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 34/93, 43.27 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  410. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  411. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/6, 52.07 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  412. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/10, 42.39 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  413. Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  414. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/6, 50.66 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  415. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  416. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  417. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  418. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/8, 46.34 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  419. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 7/11, 41.48 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  420. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  421. Agility Trial II, Another Bailey Ray: 8/11, 39.8 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  422. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  423. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  424. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  425. Zkouška I., Another Bailey Ray: 2/3, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  426. Zkouška II., Another Bailey Ray: 1/3, 34.2 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  427. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  428. Jumping A2, Another Bailey Ray: 4/8, 45.16 s, 15.16 tr. b., 4.21 m/s

  429. Zkouška I., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  430. Zkouška II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  431. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  432. Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  433. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  434. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  435. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/11, 49.71 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  436. 1. Zkouška MA2, Another Bailey Ray: 1/5, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  437. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/11, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  438. 2. Zkouška MA2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  439. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  440. Zkouška I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/10, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  441. Zkouška I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  442. Zkouška I., Another Bailey Ray: 3/6, 41.81 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  443. Zkouška II., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  444. Zkouška II., Another Bailey Ray: 2/6, 38.26 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  445. Zkouška II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/10, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  446. Zkouška III., Another Bailey Ray: 2/6, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  447. Zkouška III., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/10, 63.36 s, 5.0 tr. b., 2.94 m/s

  448. Zkouška III., A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  449. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  450. Rožnovský dvojboj 1. A2, Another Bailey Ray: 1/7, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  451. Rožnovský dvojboj 2. A2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  452. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  453. 1. Zkouška A2 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  454. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/13, 42.27 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  455. 1. Zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/5, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  456. 2. Zkouška A2 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  457. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  458. 2. Zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/5, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  459. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  460. Vitar Agility Trial I, Another Bailey Ray: 2/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  461. Vitar Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/9, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  462. Vitar Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  463. Vitar Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/9, 46.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  464. Vitar Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 7/13, 50.85 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  465. Vitar Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  466. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  467. Vitar Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/11, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  468. Vitar Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  469. Vitar Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  470. Vitar Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/11, 48.32 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  471. Vitar Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 7/13, 47.35 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  472. Vitar Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  473. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  474. 1., Another Bailey Ray: 1/4, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  475. 2., Another Bailey Ray: 1/4, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  476. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  477. 1. A1, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  478. 2. A1, Another Bailey Ray: 2/4, 36.84 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  479. 3. A1, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  480. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  481. JK Animals Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  482. JK Animals Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  483. JK Animals Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  484. JK Animals Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/4, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  485. JK Animals Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 7/11, 39.9 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  486. JK Animals Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  487. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  488. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 3/4, 29.14 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  489. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  490. Agility Trial III, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  491. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  492. VITAR Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/5, 51.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  493. VITAR Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  494. VITAR Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  495. VITAR Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/5, 47.49 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  496. VITAR Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  497. VITAR Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  498. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  499. TRIAL I., Another Bailey Ray: 1/6, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  500. TRIAL II., Another Bailey Ray: 2/6, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  501. TRIAL III., Another Bailey Ray: 4/6, 36.8 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  502. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  503. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/4, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  504. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 3/4, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  505. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/4, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  506. Agility Trial II, Another Bailey Ray: 2/4, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  507. Agility Trial III, Another Bailey Ray: 1/4, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  508. Agility Trial III, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/4, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  509. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  510. TRIAL I., Another Bailey Ray: 2/4, 41.12 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  511. TRIAL I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 11/16, 45.78 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  512. TRIAL II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/16, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  513. TRIAL II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  514. TRIAL III., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  515. TRIAL III., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  516. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  517. TRIAL I., Another Bailey Ray: 3/4, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  518. TRIAL I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/8, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  519. TRIAL I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 12/17, 42.61 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  520. TRIAL II., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/7, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  521. TRIAL II., Another Bailey Ray: 2/4, 42.49 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  522. TRIAL II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/17, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  523. TRIAL III., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/7, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  524. TRIAL III., Another Bailey Ray: 3/4, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  525. TRIAL III., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 7/17, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  526. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  527. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 5/6, 44.83 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  528. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/12, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  529. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  530. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/12, 43.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  531. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/6, 47.31 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  532. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  533. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  534. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  535. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  536. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  537. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/3, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  538. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  539. 1. zkouška A3 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  540. 1. zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  541. 2. zkouška A3 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  542. 2. zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  543. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  544. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  545. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  546. 3. Zkouška LA3, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/8, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  547. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  548. Agility Individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 44/85, 48.72 s, 10.72 tr. b., 4.52 m/s

  549. Agility Squads as Individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 21/94, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  550. Jumping Individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 11/94, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  551. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  552. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  553. TRIAL I., A3Ch Tina: 3/3, 49.35 s, 11.35 tr. b., 3.95 m/s

  554. TRIAL I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  555. TRIAL II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/12, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  556. TRIAL II., A3Ch Tina: Diskvalifikován

  557. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  558. TRIAL I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  559. TRIAL I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  560. TRIAL II., A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  561. TRIAL II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  562. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  563. Agility I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 14/103, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  564. Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  565. Agility II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 54/99, 49.77 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  566. Agility II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  567. Jumping I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 37/100, 38.16 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  568. Jumping I, A3Ch Tina: 48/71, 50.51 s, 23.51 tr. b., 3.66 m/s

  569. Jumping II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/101, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  570. Jumping II, A3Ch Tina: 14/62, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  571. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  572. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  573. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/9, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  574. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  575. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/13, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  576. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  577. Agility Trial II, A3Ch Tina: 2/8, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  578. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/13, 41.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  579. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  580. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/5, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  581. Aility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  582. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  583. TRIAL I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  584. TRIAL II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/4, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  585. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  586. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  587. Agility Trial I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  588. Agility Trial II, Bogyo Elegant rascal: 1/5, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  589. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  590. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  591. 1.zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/9, 42.39 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  592. 1.zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  593. 2.zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/9, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  594. 2.zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  595. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  596. 1. Zkouška L A2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  597. 1. Zkouška M A2, Bogyo Elegant rascal: 3/7, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  598. 2. Zkouška L A2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/7, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  599. 2. Zkouška M A2, Bogyo Elegant rascal: 2/7, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  600. 3. Zkouška L A2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/7, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  601. 3. Zkouška M A2, Bogyo Elegant rascal: 1/7, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  602. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  603. Agility Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/34, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  604. Agility Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/34, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  605. Agility Squads as Individual, A3Ch Tina: 19/72, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  606. Jumping Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/34, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  607. Jumping Individual, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  608. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 29/34, 40.79 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  609. Jumping Squads as Individual, A3Ch Tina: 39/72, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  610. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  611. 1. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  612. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 51.01 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  613. 1. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  614. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 4/7, 49.91 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  615. 2. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  616. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  617. 2. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  618. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 4/7, 51.15 s, 15.15 tr. b., 3.34 m/s

  619. 3. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/12, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  620. 3. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  621. 3. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  622. 3. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 3/7, 42.24 s, 1.24 tr. b., 4.0 m/s

  623. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  624. 1. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/5, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  625. 1. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  626. 1. zkouška, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  627. 1. zkouška, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  628. 2. zkouška, Bogyo Elegant rascal: 2/5, 49.22 s, 15.22 tr. b., 3.39 m/s

  629. 2. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/2, 47.71 s, 15.71 tr. b., 4.3 m/s

  630. 2. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  631. 2. zkouška, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  632. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  633. 1. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  634. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/12, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  635. 1. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  636. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  637. 2. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/19, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  638. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/12, 50.72 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  639. 2. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  640. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  641. 3. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/19, 56.33 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  642. 3. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/11, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  643. 3. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: 1/5, 53.41 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  644. 3. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  645. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  646. Agility Open, Bogyo Elegant rascal: 4/17, 52.97 s, 7.97 tr. b., 3.59 m/s

  647. Agility Open, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  648. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  649. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  650. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/8, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  651. Agility Trial, A3Ch Tina: 5/8, 51.7 s, 16.7 tr. b., 3.87 m/s

  652. Agility Trial, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  653. Agility Trial, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  654. Jumping Open, A3Ch Tina: 8/18, 45.93 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  655. Jumping Open, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  656. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  657. Jumping Open, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  658. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  659. TRIAL I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  660. TRIAL II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/8, 40.33 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  661. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  662. ZkA I, Bogyo Elegant rascal: 3/7, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  663. ZkA I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/11, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  664. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  665. ZkA I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  666. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  667. ZkA II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/11, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  668. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  669. ZkA II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  670. ZkA III, A3Ch Tina: 3/8, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  671. ZkA III, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/11, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  672. ZkA III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/12, 44.71 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  673. ZkA III, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  674. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  675. ZkA I Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  676. ZkA I Agility, Bogyo Elegant rascal: 1/3, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  677. ZkA I Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/13, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  678. ZkA I Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  679. ZkA II Agility, Bogyo Elegant rascal: 1/3, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  680. ZkA II Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  681. ZkA II Agility, A3Ch Tina: 3/6, 47.99 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  682. ZkA II Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/13, 54.36 s, 19.36 tr. b., 3.24 m/s

  683. ZkA III Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  684. ZkA III Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/13, 52.09 s, 18.09 tr. b., 3.32 m/s

  685. ZkA III Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  686. ZkA III Agility, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  687. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  688. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/28, 46.63 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  689. Agility I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 25/80, 49.49 s, 11.49 tr. b., 4.45 m/s

  690. Agility I, A3Ch Tina: 29/64, 58.98 s, 17.98 tr. b., 3.73 m/s

  691. Agility I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  692. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/23, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  693. Agility II, A3Ch Tina: 13/62, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  694. Agility II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 28/73, 47.38 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  695. Agility II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  696. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/28, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  697. Jumping I, A3Ch Tina: 18/64, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  698. Jumping I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 50/80, 36.79 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  699. Jumping I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  700. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/28, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  701. Jumping II, Bogyo Elegant rascal: 29/58, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  702. Jumping II, A3Ch Tina: 42/58, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  703. Jumping II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  704. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  705. 1. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  706. 1. zkouška, A3Ch Tina: 3/7, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  707. 1. zkouška, Bogyo Elegant rascal: 3/6, 50.15 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  708. 1. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/10, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  709. 2. zkouška, A3Ch Tina: 2/7, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  710. 2. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/4, 49.62 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  711. 2. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/10, 43.12 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  712. 2. zkouška, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  713. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  714. 1. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  715. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  716. 1. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  717. 1. 'Zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/11, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  718. 2. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 13/17, 40.11 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  719. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/15, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  720. 2. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: 4/8, 53.64 s, 11.64 tr. b., 3.54 m/s

  721. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 5/11, 54.42 s, 15.42 tr. b., 3.95 m/s

  722. 3. Zkouška LA2, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 12/16, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  723. 3. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  724. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  725. TRIAL I., Bogyo Elegant rascal: 3/5, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  726. TRIAL I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  727. TRIAL II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/12, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  728. TRIAL II., Bogyo Elegant rascal: 4/5, 53.42 s, 10.42 tr. b., 3.56 m/s

  729. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  730. II zkouška A1 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  731. II zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  732. II zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  733. II zkouška A3 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  734. I zkouška A1 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/7, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  735. I zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: 1/4, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  736. I zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  737. I zkouška A3 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  738. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  739. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  740. ZkA I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  741. ZkA I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  742. ZkA I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  743. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  744. ZkA II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  745. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  746. ZkA II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  747. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  748. 1. zkouška A1 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  749. 1. Zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: 3/9, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  750. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  751. 1. Zkouška A3 M, A3Ch Tina: 2/9, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  752. 2. Zkouška A1 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  753. 2. Zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  754. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/10, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  755. 2. Zkouška A3 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  756. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  757. Trial I., Bogyo Elegant rascal: 1/3, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  758. Trial I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  759. Trial II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  760. Trial II., Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  761. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  762. Zkouška I., Bogyo Elegant rascal: 1/8, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  763. Zkouška I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  764. Zkouška II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/15, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  765. Zkouška II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  766. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  767. Zk Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/12, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  768. Zk Agility I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  769. Zk Agility I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  770. Zk Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  771. Zk Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  772. Zk Agility II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  773. Zk Agility II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  774. Zk Agility II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  775. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  776. 1. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/12, 36.68 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s

  777. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  778. 1. zkouška MA1, Bogyo Elegant rascal: 3/8, 31.06 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  779. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 1/11, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  780. 2. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  781. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  782. 2. zkouška MA1, Bogyo Elegant rascal: 2/8, 36.59 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  783. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  784. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  785. Zkouška I., Bogyo Elegant rascal: 1/6, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  786. Zkouška I., A3Ch Tina: 1/8, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  787. Zkouška I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/6, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  788. Zkouška I., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/13, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  789. Zkouška II., A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  790. Zkouška II., Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  791. Zkouška II., A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  792. Zkouška II., A3Ch Tina: Diskvalifikován

  793. Zkouška III., Bogyo Elegant rascal: 1/6, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  794. Zkouška III., A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/13, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  795. Zkouška III., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  796. Zkouška III., A3Ch Tina: 3/8, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  797. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  798. ZkA I, A3Ch Tina: 3/9, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  799. ZkA I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  800. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  801. ZkA I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  802. ZkA II, Bogyo Elegant rascal: 1/7, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  803. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  804. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  805. ZkA II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  806. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  807. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/11, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  808. ZkA I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  809. ZkA I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  810. ZkA II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/16, 25.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  811. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/11, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  812. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  813. ZkA III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/11, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  814. ZkA III, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  815. ZkA III, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  816. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  817. Zkouška II. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  818. Zkouška II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  819. Zkouška II. MA3, A3Ch Tina: 1/15, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  820. Zkouška I. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/16, 27.25 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  821. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  822. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  823. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  824. ZkA I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 1/10, 40.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  825. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  826. ZkA I, A3Ch Tina: 4/12, 40.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  827. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  828. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  829. ZkA II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  830. ZkA III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  831. ZkA III, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/10, 34.63 s, 10.0 tr. b., 46.2 m/s

  832. ZkA III, A3Ch Tina: 6/11, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  833. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  834. Agility Zk I, A3Ch Tina: 2/6, 52.76 s, 2.76 tr. b., 3.89 m/s

  835. Agility Zk I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/18, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  836. Agility Zk I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  837. Agility Zk II, A3Ch Tina: 2/6, 53.75 s, 7.75 tr. b., 3.96 m/s

  838. Agility Zk II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/8, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  839. Agility Zk II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/18, 38.49 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  840. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  841. Zkouška II. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  842. Zkouška II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  843. Zkouška II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  844. Zkouška I. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/11, 26.62 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  845. Zkouška I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  846. Zkouška I. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  847. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  848. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/125, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  849. Agility Open, A3Ch Tina: 34/65, 56.04 s, 20.04 tr. b., 3.66 m/s

  850. Agility Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  851. Agility Open, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  852. Agility Squads as Individual, A3Ch Tina: 13/69, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  853. Agility Squads as Individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 62/137, 49.64 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  854. Agility Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 66/137, 55.16 s, 10.16 tr. b., 3.99 m/s

  855. Agility Squads as Individual, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  856. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 38/136, 41.1 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  857. Jumping Open, A3Ch Tina: 40/69, 40.87 s, 8.87 tr. b., 4.06 m/s

  858. Jumping Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  859. Jumping Open, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  860. Jumping Squads as Individual, A3Ch Tina: 8/69, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  861. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 38/138, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  862. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 59/138, 37.76 s, 10.76 tr. b., 4.42 m/s

  863. Jumping Squads as Individual, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  864. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  865. Jumping L, Cardif Bashmar: 4/32, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  866. Jumping L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  867. Jumping L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  868. Jumping M, A3Ch Tina: 4/18, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  869. Zkouška II. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  870. Zkouška II. LA3, Cardif Bashmar: 6/13, 46.76 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  871. Zkouška II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  872. Zkouška II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  873. Zkouška I. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  874. Zkouška I. LA3, Cardif Bashmar: 3/13, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  875. Zkouška I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/13, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  876. Zkouška I. MA3, A3Ch Tina: 6/11, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  877. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  878. 1. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  879. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  880. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 8/16, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  881. 2. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/20, 24.42 s, 5.0 tr. b., 6.55 m/s

  882. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  883. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  884. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  885. 1. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  886. 2. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  887. 3. zkouška, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/22, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  888. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  889. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  890. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  891. Agility Trial, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  892. Agility 1, A3Ch Tina: 32/79, 65.82 s, 11.82 tr. b., 3.27 m/s

  893. Agility 1, Cardif Bashmar: 39/217, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  894. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  895. Agility 2, Cardif Bashmar: 83/222, 51.56 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  896. Agility 2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  897. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  898. Agility 3, Cardif Bashmar: 25/177, 47.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  899. Agility 3, A3Ch Tina: 25/76, 49.82 s, 0.82 tr. b., 3.93 m/s

  900. Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 47/177, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  901. Agility 4, Cardif Bashmar: 17/181, 49.33 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  902. Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: 34/181, 49.74 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  903. Agility 4, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  904. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  905. Jumping 1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  906. Jumping 1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  907. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 30/200, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  908. Jumping 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  909. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  910. QA4 Agility, Cardif Bashmar: 24/97, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  911. QA4 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 38/97, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  912. QA4 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  913. QA5 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 32/96, 51.72 s, 10.72 tr. b., 4.22 m/s

  914. QA5 Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  915. QA5 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  916. QA6 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 45/93, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  917. QA6 Agility, Cardif Bashmar: 53/93, 47.69 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  918. QA6 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  919. QJ4 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/96, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  920. QJ4 Jumping, Cardif Bashmar: 13/96, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  921. QJ4 Jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  922. QJ5 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/94, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  923. QJ5 Jumping, A3Ch Tina: 20/53, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  924. QJ5 Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  925. QJ6 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 40/87, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  926. QJ6 Jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  927. QJ6 Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  928. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  929. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 2/11, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  930. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  931. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  932. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  933. Agility Trial II, A3Ch Tina: 3/12, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  934. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/11, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  935. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  936. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  937. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  938. 1. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  939. 2. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  940. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  941. QA1 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  942. QA1 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  943. QA1 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  944. QA2 agility, Cardif Bashmar: 52/120, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  945. QA2 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 69/120, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  946. QA2 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  947. QA3 agility, A3Ch Tina: 34/60, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  948. QA3 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 45/120, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  949. QA3 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  950. QJ1 jumping, A3Ch Tina: 8/61, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  951. QJ1 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  952. QJ1 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  953. QJ2 jumping, A3Ch Tina: 15/61, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  954. QJ2 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 16/122, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  955. QJ2 jumping, Cardif Bashmar: 28/122, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  956. QJ3 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  957. QJ3 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  958. QJ3 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  959. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  960. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  961. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Cardif Bashmar: 5/63, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  962. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  963. Pá. - Power & Speed (Agility A1), A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  964. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  965. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  966. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Ace Wallachian Flower: 13/169, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  967. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  968. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  969. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  970. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), A3Ch Bellis Wallachian Flower: 11/62, 27.58 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  971. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Cardif Bashmar: 26/110, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  972. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  973. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Ace Wallachian Flower: 14/175, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  974. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Cardif Bashmar: 22/175, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  975. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Bellis Wallachian Flower: 65/175, 37.39 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  976. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Cardif Bashmar: 17/110, 45.13 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  977. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  978. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Ace Wallachian Flower: 49/170, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  979. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  980. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  981. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  982. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  983. Agility Trial I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  984. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  985. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  986. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/7, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  987. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/13, 43.53 s, 20.0 tr. b., 3.45 m/s

  988. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  989. Agility Trial II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  990. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  991. TRIAL II. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/12, 38.78 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  992. TRIAL I. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/12, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  993. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  994. Agility Trial II, A3Ch Tina: 5/10, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  995. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 5/13, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  996. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  997. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  998. Agility Trial III, Cardif Bashmar: 4/13, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  999. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/13, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1000. Agility Trial III, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1001. Agility Trial III, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1002. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  1003. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 13/167, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1004. Agility I, A3Ch Tina: 18/88, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1005. Agility I, Cardif Bashmar: 33/167, 49.72 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1006. Agility I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1007. Agility II, Cardif Bashmar: 13/165, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1008. Agility II, A3Ch Tina: 18/84, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1009. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 18/165, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1010. Agility II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 53/165, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1011. Jumping I, A3Ch Tina: 20/87, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1012. Jumping I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 60/169, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1013. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 65/169, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1014. Jumping I, Cardif Bashmar: 69/169, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1015. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 19/161, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  1016. Jumping II, Cardif Bashmar: 23/161, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  1017. Jumping II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1018. Jumping II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1019. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  1020. Agility LA, Cardif Bashmar: 9/38, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1021. Agility LA, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1022. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1023. Agility MA, A3Ch Tina: 8/30, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1024. Jumping LA, Cardif Bashmar: 2/39, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1025. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/39, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1026. Jumping LA, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1027. Jumping MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1028. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 2/6, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1029. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/22, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1030. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1031. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1032. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  1033. Agility Trial I, A3Ch Tina: 4/8, 46.3 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  1034. Agility Trial I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1035. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1036. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1037. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/16, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1038. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 7/16, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1039. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1040. Agility Trial II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1041. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  1042. Zkouška č.1 LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1043. Zkouška č.1 LA3, Cardif Bashmar: 4/17, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1044. Zkouška č.1 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/17, 49.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1045. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1046. Zkouška č.2 LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1047. Zkouška č.2 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/17, 51.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1048. Zkouška č.2 LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1049. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1050. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  1051. Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/14, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1052. Trial I, Cardif Bashmar: 4/14, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1053. Trial I, A3Ch Tina: 5/10, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1054. Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1055. Trial II, Cardif Bashmar: 3/14, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1056. Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/14, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1057. Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 14/26, 39.15 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  1058. Trial II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1059. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  1060. Zkouška 1 LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/17, 31.97 s, 20.0 tr. b., 5.35 m/s

  1061. Zkouška 1 LA3, Cardif Bashmar: 1/13, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1062. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1063. Zkouška 1 MA3, A3Ch Tina: 1/10, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1064. Zkouška 2 LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1065. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/14, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1066. Zkouška 2 LA3, Cardif Bashmar: 2/14, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1067. Zkouška 2 MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1068. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  1069. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 3/15, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1070. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 17/26, 33.63 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  1071. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1072. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1073. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 1/15, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1074. Agility Trial II, A3Ch Tina: 3/6, 43.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  1075. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/15, 41.66 s, 6.66 tr. b., 4.03 m/s

  1076. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 13/25, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  1077. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  1078. 1. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1079. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1080. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1081. 2. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1082. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1083. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1084. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  1085. TRIAL II. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1086. TRIAL II. LA3, Cardif Bashmar: 2/6, 47.54 s, 8.54 tr. b., 3.66 m/s

  1087. TRIAL II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1088. TRIAL II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1089. TRIAL I. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 5/14, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1090. TRIAL I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1091. TRIAL I. LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1092. TRIAL I. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1093. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  1094. TRIAL III. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1095. TRIAL III. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1096. TRIAL III. MA3, A3Ch Tina: 3/7, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1097. TRIAL II. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 7/16, 29.73 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  1098. TRIAL II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1099. TRIAL II. MA3, A3Ch Tina: 1/7, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1100. TRIAL I. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1101. TRIAL I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1102. TRIAL I. MA3, A3Ch Tina: 5/7, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1103. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  1104. Agility Open, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1105. Agility Open 2+3, A3Ch Tina: 1/14, 41.4 s, 1.4 tr. b., 3.72 m/s

  1106. Agility Open 2+3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/20, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1107. Agility Open 2+3, Cardif Bashmar: 9/20, 41.03 s, 6.03 tr. b., 3.75 m/s

  1108. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 2/14, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1109. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/14, 47.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1110. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1111. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1112. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/14, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1113. Agility Trial II, A3Ch Tina: 2/9, 50.61 s, 9.61 tr. b., 3.38 m/s

  1114. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1115. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1116. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  1117. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1118. Agility Trial I, A3Ch Tina: 6/9, 61.9 s, 30.9 tr. b., 3.02 m/s

  1119. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 8/24, 26.1 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  1120. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/9, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1121. Agility Trial II, A3Ch Tina: 6/9, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1122. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1123. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  1124. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/6, 48.47 s, 10.47 tr. b., 4.15 m/s

  1125. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1126. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1127. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1128. Agility Trial II, A3Ch Tina: 3/4, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1129. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1130. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  1131. Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 26/86, 43.39 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  1132. Agility, Cardif Bashmar: 27/86, 46.37 s, 5.37 tr. b., 4.74 m/s

  1133. Agility DRUZSTVA, Cardif Bashmar: 11/97, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1134. Agility DRUZSTVA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 45/97, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  1135. Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1136. Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1137. Jumping DRUZSTVA, Cardif Bashmar: 31/97, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  1138. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1139. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  1140. Agility 1 L, Cardif Bashmar: 5/38, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1141. Agility 1 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/38, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1142. Agility 1 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1143. Agility 1 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1144. Agility 2 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/37, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  1145. Agility 2 L, Cardif Bashmar: 11/37, 47.58 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1146. Agility 2 L, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1147. Agility 2 M, A3Ch Tina: 6/17, 48.57 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1148. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1149. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/15, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1150. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1151. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1152. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  1153. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1154. Agility Trial I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1155. Agility Trial II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/10, 26.52 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  1156. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1157. Agility Trial III, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 3/10, 32.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  1158. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/12, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.73 m/s

  1159. Agility Trial IV, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1160. Agility Trial IV, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 4/10, 26.23 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  1161. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  1162. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1163. Agility Open, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1164. Agility Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1165. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1166. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1167. Agility Trial, Cardif Bashmar: 7/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1168. Agility Trial, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1169. Agility Trial, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1170. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 11/35, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1171. Jumping Open, A3Ch Tina: 12/26, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1172. Jumping Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1173. Jumping Open, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1174. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  1175. 1. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1176. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/10, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1177. 1. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1178. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1179. 2. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1180. 2. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: 5/10, 47.17 s, 10.17 tr. b., 4.13 m/s

  1181. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1182. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/11, 52.48 s, 5.48 tr. b., 3.72 m/s

  1183. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  1184. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1185. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1186. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1187. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 16/217, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1188. Agility 2, Cardif Bashmar: 17/217, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1189. Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1190. Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1191. Agility 4, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1192. Grand Final, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1193. Grand Final, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1194. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1195. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 63/205, 51.62 s, 22.62 tr. b., 3.62 m/s

  1196. Jumping 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1197. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  1198. 1.zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1199. 1.zkouška LA3, Cardif Bashmar: 4/10, 47.38 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1200. 1.zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1201. 1.zkouška MA3, A3Ch Tina: 6/12, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  1202. 2.zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1203. 2.zkouška LA3, Cardif Bashmar: 4/10, 45.07 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1204. 2.zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1205. 2.zkouška MA3, A3Ch Tina: 4/12, 49.57 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  1206. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  1207. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 11/75, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1208. Agility I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1209. Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1210. Agility I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1211. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/74, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1212. Agility II, Cardif Bashmar: 14/74, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1213. Agility II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1214. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 16/76, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1215. Jumping I, Cardif Bashmar: 43/76, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1216. Jumping I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1217. Jumping I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1218. Jumping II, Cardif Bashmar: 8/73, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1219. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/73, 32.29 s, 0.29 tr. b., 4.58 m/s

  1220. Jumping II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1221. Jumping II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1222. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  1223. QA4 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 32/95, 49.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1224. QA4 Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1225. QA4 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1226. QA5 Agility, Cardif Bashmar: 52/93, 46.3 s, 12.3 tr. b., 4.21 m/s

  1227. QA5 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1228. QJ4 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/95, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1229. QJ4 Jumping, A3Ch Tina: 20/44, 50.43 s, 17.43 tr. b., 3.57 m/s

  1230. QJ4 Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  1232. QA1 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/127, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1233. QA1 agility, A3Ch Tina: 14/57, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1234. QA1 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1235. QA2 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 27/125, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1236. QA2 agility, Cardif Bashmar: 29/125, 46.81 s, 5.81 tr. b., 4.4 m/s

  1237. QA2 agility, A3Ch Tina: 36/57, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1238. QA3 agility, Cardif Bashmar: 16/125, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1239. QA3 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 46/125, 39.03 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  1240. QA3 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1241. QJ1 jumping, A3Ch Tina: 21/58, 41.07 s, 2.07 tr. b., 4.07 m/s

  1242. QJ1 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 35/126, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1243. QJ1 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1244. QJ2 jumping, A3Ch Tina: 31/58, 44.21 s, 7.21 tr. b., 4.41 m/s

  1245. QJ2 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1246. QJ2 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1247. QJ3 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 19/122, 39.24 s, 1.24 tr. b., 4.74 m/s

  1248. QJ3 jumping, A3Ch Tina: 21/57, 40.25 s, 1.25 tr. b., 4.55 m/s

  1249. QJ3 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1250. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  1251. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1252. Agility Trial, Cardif Bashmar: 4/13, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1253. Jumping Trial, Cardif Bashmar: 4/11, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  1254. Jumping Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1255. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  1256. Agility A1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1257. Agility A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 42/95, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1258. Agility A2A3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1259. Agility Squads as individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 21/157, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1260. Agility Squads as individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1261. Agility Squads as individual, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1262. Jumping A1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1263. Jumping A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 48/113, 46.35 s, 11.35 tr. b., 3.93 m/s

  1264. Jumping A2A3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1265. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 47/162, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  1266. Jumping Squads as Individual, Cardif Bashmar: 92/162, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  1267. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1268. Power & Speed A1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1269. Power & Speed A2A3, Cardif Bashmar: 9/100, 25.35 s, 12.35 tr. b., 3.55 m/s

  1270. Power & Speed A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1271. Special Agility, Cardif Bashmar: 72/159, 40.48 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  1272. Special Agility, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 76/159, 37.93 s, 25.0 tr. b., 5.06 m/s

  1273. Special Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1274. Special Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 53/153, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1275. Special Jumping, Cardif Bashmar: 71/153, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  1276. Special Jumping, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1277. Tachyon Trophy A1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1278. Tachyon Trophy A2A3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1279. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1280. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  1281. Agility L Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/98, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1282. Agility L Ne, Cardif Bashmar: 39/98, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1283. Agility L Ne, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1284. Agility L So, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1285. Agility L So, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1286. Agility L So, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1287. Agility M Ne, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1288. Agility M So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1289. Jumping L Ne, Cardif Bashmar: 25/96, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  1290. Jumping L Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1291. Jumping L So, Cardif Bashmar: 51/100, 33.76 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  1292. Jumping L So, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1293. Jumping L So, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1294. Jumping M Ne, A3Ch Tina: 14/46, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1295. Jumping M So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1296. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  1297. 1. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1298. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1299. 1. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1300. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1301. 2. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1302. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/10, 47.62 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  1303. 2. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1304. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1305. 3. Zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1306. 3. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1307. 3. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1308. 3. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1309. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  1310. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1311. Agility I, Cardif Bashmar: 4/10, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1312. Agility I, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 13/21, 32.04 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  1313. Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1314. Agility II, A3Ch Tina: 1/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1315. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/10, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1316. Agility II, Cardif Bashmar: 7/10, 35.35 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  1317. Agility II, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1318. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  1319. 1. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1320. 1. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 4/9, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1321. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1322. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/5, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1323. 2. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1324. 2. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 1/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1325. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1326. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1327. 3. zkouška LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1328. 3. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1329. 3. zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1330. 3. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1331. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  1332. TRIAL II. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1333. TRIAL II. LA3, Cardif Bashmar: 2/12, 40.47 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  1334. TRIAL II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/12, 43.32 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  1335. TRIAL II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1336. TRIAL I. LA1, A3Ch Bellis Wallachian Flower: 6/13, 33.57 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  1337. TRIAL I. LA3, Cardif Bashmar: 4/12, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1338. TRIAL I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/12, 47.54 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  1339. TRIAL I. MA3, A3Ch Tina: 4/8, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1340. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  1341. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1342. 1. zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1343. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/7, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1344. 2. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 8/15, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1345. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1346. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1347. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  1348. Zkouška č.1 LA3, Cardif Bashmar: 6/12, 40.28 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  1349. Zkouška č.1 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1350. Zkouška č.1 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1351. Zkouška č.2 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1352. Zkouška č.2 LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1353. Zkouška č.2 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1354. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  1355. zkouška 1 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1356. zkouška 1 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 43.09 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  1357. zkouška 2 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/17, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1358. zkouška 2 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 52.78 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  1359. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  1360. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/30, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1361. Agility LA, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1362. Agility MA, A3Ch Tina: 13/18, 52.67 s, 18.67 tr. b., 3.65 m/s

  1363. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1364. Jumping LA, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1365. Jumping MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1366. Zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/13, 60.93 s, 29.93 tr. b., 2.94 m/s

  1367. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1368. Zkouška MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1369. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  1370. TRIAL II. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1371. TRIAL II. MA2, A3Ch Tina: 2/7, 54.58 s, 11.58 tr. b., 3.63 m/s

  1372. TRIAL I. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/23, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1373. TRIAL I. MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1374. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  1375. Agility open 1 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/35, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1376. Agility open 1 L, Cardif Bashmar: 12/35, 44.32 s, 15.32 tr. b., 4.17 m/s

  1377. Agility open 1 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1378. Agility open 2 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/33, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1379. Agility open 2 L, Cardif Bashmar: 8/33, 51.43 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1380. Agility open 2 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1381. Zkoušky LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/17, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1382. Zkoušky LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1383. Zkoušky MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1384. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  1385. Trial II. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/23, 47.42 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  1386. Trial II. LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1387. Trial II. MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1388. Trial I. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1389. Trial I. LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1390. Trial I. MA2, A3Ch Tina: 3/9, 45.09 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  1391. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  1392. 1.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1393. 1.běh LA3, Cardif Bashmar: 9/13, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1394. 1.běh MA2, A3Ch Tina: 3/6, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  1395. 2. běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/15, 46.15 s, 11.15 tr. b., 3.6 m/s

  1396. 2. běh LA3, Cardif Bashmar: 4/13, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1397. 2. běh MA2, A3Ch Tina: 6/6, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  1398. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  1399. Agility družstev, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1400. Agility jednotlivců, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1401. Jumping družstev, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1402. Jumping jednotlivců, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1403. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  1404. Zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1405. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: 12/26, 40.78 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  1406. Zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1407. Zkouška MA2, A3Ch Tina: 3/3, 49.15 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  1408. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  1409. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1410. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/17, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1411. Jumping I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1412. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1413. Jumping II, Cardif Bashmar: 3/24, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  1414. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/24, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1415. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/37, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1416. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/24, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1417. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1418. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  1419. Jump III. L, Cardif Bashmar: 5/42, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1420. Jump III. L, Apolo: 23/42, 46.86 s, 16.86 tr. b., 3.14 m/s

  1421. Jump III. L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1422. Jump III. M, A3Ch Tina: 12/16, 41.89 s, 4.89 tr. b., 3.51 m/s

  1423. Jump II. L, Apolo: 16/52, 39.91 s, 0.91 tr. b., 3.91 m/s

  1424. Jump II. L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 35/52, 41.09 s, 12.09 tr. b., 3.8 m/s

  1425. Jump II. L, Cardif Bashmar: 36/52, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1426. Jump II. M, A3Ch Tina: 11/18, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1427. ZkA. Ne LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1428. ZkA. Ne LA3, Cardif Bashmar: 1/20, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1429. ZkA. Ne LA3, Apolo: 9/20, 45.8 s, 7.8 tr. b., 3.82 m/s

  1430. ZkA. Ne MA2, A3Ch Tina: 2/5, 52.8 s, 11.8 tr. b., 3.26 m/s

  1431. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  1432. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1433. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1434. Agility 1, Cardif Bashmar: 29/217, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1435. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1436. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1437. Agility 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1438. Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 61/190, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1439. Agility 3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1440. Agility 4, Cardif Bashmar: 57/196, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  1441. Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1442. Jumping 1, Cardif Bashmar: 90/214, 43.57 s, 16.57 tr. b., 4.36 m/s

  1443. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1444. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1445. Jumping 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1446. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  1447. Agility 1, Apolo: 11/77, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1448. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1449. Agility 1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1450. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 14/77, 45.94 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1451. Agility 2, A3Ch Tina: 22/36, 61.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  1452. Agility 2, Apolo: Diskvalifikován

  1453. Jumping 1, Apolo: 26/77, 45.86 s, 7.86 tr. b., 3.71 m/s

  1454. Jumping 1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1455. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1456. Jumping 2, A3Ch Tina: 12/36, 43.59 s, 5.59 tr. b., 3.67 m/s

  1457. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 35/77, 42.92 s, 13.92 tr. b., 3.82 m/s

  1458. Jumping 2, Apolo: 37/77, 43.41 s, 14.41 tr. b., 3.78 m/s

  1459. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  1460. QA4 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/99, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1461. QA4 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1462. QA4 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1463. QA5 agility, Cardif Bashmar: 41/97, 46.84 s, 7.84 tr. b., 3.99 m/s

  1464. QA5 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 52/97, 56.31 s, 17.31 tr. b., 3.32 m/s

  1465. QA5 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1466. QA6 agility, Cardif Bashmar: 48/95, 43.71 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  1467. QA6 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1468. QA6 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1469. QJ4 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1470. QJ4 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1471. QJ4 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1472. QJ5 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1473. QJ5 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1474. QJ6 jumping, Cardif Bashmar: 25/76, 41.53 s, 13.53 tr. b., 4.14 m/s

  1475. QJ6 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1476. QJ6 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1477. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  1478. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 65/108, 46.49 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  1479. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1480. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Cardif Bashmar: 39/117, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1481. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1482. Power & speed A2/A3, Cardif Bashmar: 9/111, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1483. Power & speed A2/A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1484. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Cardif Bashmar: 30/121, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1485. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1486. 1Q Jumping, Cardif Bashmar: 43/157, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1487. 1Q Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1488. 2Q Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/157, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1489. 2Q Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1490. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  1491. QA1 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 20/135, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1492. QA1 agility, Cardif Bashmar: 47/135, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1493. QA1 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1494. QA2 agility, Cardif Bashmar: 49/127, 40.57 s, 15.57 tr. b., 4.36 m/s

  1495. QA2 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1496. QA2 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1497. QA3 agility, A3Ch Tina: 17/70, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.53 m/s

  1498. QA3 agility, Cardif Bashmar: 64/130, 48.44 s, 24.44 tr. b., 3.8 m/s

  1499. QA3 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 67/130, 50.27 s, 31.27 tr. b., 3.66 m/s

  1500. QJ1 jumping, A3Ch Tina: 29/70, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.56 m/s

  1501. QJ1 jumping, Cardif Bashmar: 62/135, 39.33 s, 15.33 tr. b., 3.97 m/s

  1502. QJ1 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1503. QJ2 jumping, Cardif Bashmar: 54/135, 35.07 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  1504. QJ2 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1505. QJ2 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1506. QJ3 jumping, A3Ch Tina: 35/67, 47.47 s, 19.47 tr. b., 3.41 m/s

  1507. QJ3 jumping, Cardif Bashmar: 40/118, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1508. QJ3 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1509. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  1510. Agility Open, Cardif Bashmar: 9/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1511. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/43, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  1512. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1513. Agility Trial, A3Ch Tina: 3/6, 43.8 s, 7.8 tr. b., 3.56 m/s

  1514. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1515. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1516. Jumping Special A2 + A3, Cardif Bashmar: 16/35, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1517. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1518. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1519. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  1520. zkouška 1 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/22, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1521. zkouška 1 LA3, Cardif Bashmar: 4/18, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1522. zkouška 1 MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1523. zkouška 2 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1524. zkouška 2 LA3, Cardif Bashmar: 3/18, 39.22 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  1525. zkouška 2 MA2, A3Ch Tina: 1/8, 46.28 s, 5.28 tr. b., 3.93 m/s

  1526. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  1527. FALCO 1. zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/18, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1528. FALCO 1. zkouška LA3, Apolo: 4/13, 48.42 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1529. FALCO 1. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 10/13, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  1530. FALCO 1. zkouška MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1531. FALCO 2. zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1532. FALCO 2. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 2/13, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  1533. FALCO 2. zkouška LA3, Apolo: 7/13, 53.91 s, 18.91 tr. b., 3.67 m/s

  1534. FALCO 2. zkouška MA2, A3Ch Tina: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1535. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  1536. Agility Open, Cardif Bashmar: 12/37, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1537. Agility Open, A3Ch Tina: 13/23, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1538. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1539. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/17, 49.58 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  1540. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1541. Agility Trial, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1542. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 3/24, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1543. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/24, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  1544. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1545. Agility Trial II, A3Ch Tina: 1/2, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1546. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/24, 62.43 s, 29.43 tr. b., 2.69 m/s

  1547. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1548. Agility Trial III, Cardif Bashmar: 4/24, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1549. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/24, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  1550. Agility Trial III, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1551. Jumping Open, Cardif Bashmar: 6/40, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1552. Jumping Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1553. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1554. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  1555. Agility Lar Ne, Cardif Bashmar: 7/85, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1556. Agility Lar Ne, Apolo: 10/85, 45.45 s, 1.45 tr. b., 4.18 m/s

  1557. Agility Lar Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1558. Agility Lar So, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/87, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1559. Agility Lar So, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1560. Agility Lar So, Apolo: Diskvalifikován

  1561. Agility Med Ne, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1562. Agility Med So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1563. Jumping Lar Ne, Cardif Bashmar: 13/85, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1564. Jumping Lar Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: 53/85, 36.08 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1565. Jumping Lar Ne, Apolo: Diskvalifikován

  1566. Jumping Lar So, Cardif Bashmar: 22/87, 30.8 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  1567. Jumping Lar So, A3Ch Ace Wallachian Flower: 31/87, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1568. Jumping Lar So, Apolo: 34/87, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1569. Jumping Med Ne, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1570. Jumping Med So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1571. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  1572. Agility Open, Cardif Bashmar: 5/25, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1573. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/25, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  1574. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1575. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1576. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/13, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1577. Agility Trial II, A3Ch Tina: 2/7, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1578. Tuneliáda, Cardif Bashmar: 8/24, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1579. Tuneliáda, A3Ch Tina: 14/16, 37.2 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  1580. Tuneliáda, A3Ch Ace Wallachian Flower: 22/24, 27.01 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1581. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  1582. 1.běh LA2, Cardif Bashmar: 3/24, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1583. 1.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/24, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.42 m/s

  1584. 1.běh MA2, A3Ch Tina: 2/9, 52.42 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  1585. 2.běh LA2, Cardif Bashmar: 5/24, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  1586. 2.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1587. 2.běh MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1588. 3.běh LA2, Cardif Bashmar: 5/24, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1589. 3.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/24, 46.63 s, 19.63 tr. b., 3.26 m/s

  1590. 3.běh MA2, A3Ch Tina: 4/9, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  1591. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  1592. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/43, 55.64 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  1593. Agility MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1594. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1595. Jumping MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1596. Zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/13, 52.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1597. Zkouška MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1598. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  1599. V Agility, A3Ch Tina: 1/3, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1600. V Agility, Cardif Bashmar: 3/18, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1601. V Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/11, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1602. VI Agility, A3Ch Tina: 1/3, 33.56 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1603. VI Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/11, 42.83 s, 11.83 tr. b., 3.11 m/s

  1604. VI Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1605. VII Agility, A3Ch Tina: 2/3, 42.98 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  1606. VII Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/11, 44.65 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  1607. VII Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1608. VIII Agility, Cardif Bashmar: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1609. VIII Agility, A3Ch Tina: 1/3, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1610. VIII Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/11, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1611. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  1612. 1. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1613. 1. Zkouška LA2, Cardif Bashmar: 8/21, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1614. 1. Zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1615. 1. Zkouška MA1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1616. 2. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1617. 2. Zkouška LA2, Cardif Bashmar: 10/21, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1618. 2. Zkouška LA3, Apolo: 4/10, 49.55 s, 1.55 tr. b., 3.98 m/s

  1619. 2. Zkouška MA1, A3Ch Tina: 2/12, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1620. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  1621. Agility LA, Cardif Bashmar: 21/42, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  1622. Agility LA, Apolo: 27/42, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  1623. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 28/42, 51.19 s, 23.19 tr. b., 3.56 m/s

  1624. Jumping LA, Cardif Bashmar: 10/42, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1625. Jumping LA, Apolo: 16/42, 33.22 s, 0.22 tr. b., 4.15 m/s

  1626. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1627. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/10, 36.18 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  1628. Zkouška LA2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1629. Zkouška LA3, Apolo: 6/14, 44.01 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  1630. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  1631. Agility Ne L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1632. Agility Ne L, Ema: Diskvalifikován

  1633. Jumping Ne L, Cardif Bashmar: 12/47, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  1634. Jumping Ne L, Ema: Diskvalifikován

  1635. Zkouška Ne LA2, Cardif Bashmar: 1/15, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1636. Zkouška Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1637. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  1638. Jump 1 L, Cardif Bashmar: 10/20, 34.8 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1639. Jump 1 L, Ema: Diskvalifikován

  1640. Jump 2 L, Cardif Bashmar: 7/20, 39.09 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1641. Jump 2 L, Ema: Diskvalifikován

  1642. Jump 3 L, Ema: 6/19, 31.63 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1643. Jump 3 L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1644. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  1645. Agility Trial 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/13, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1646. Agility Trial 1, Apolo: 3/10, 53.32 s, 14.32 tr. b., 3.32 m/s

  1647. Agility Trial 2, Apolo: 1/10, 51.54 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  1648. Agility Trial 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/13, 32.78 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  1649. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  1650. 1. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/16, 41.01 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  1651. 2. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/16, 49.41 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  1652. 3. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/16, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  1653. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  1654. 1. běh LA1 LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/18, 38.93 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  1655. 2. běh LA1 LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1656. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  1657. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/16, 40.37 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  1658. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/16, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1659. HCV Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1660. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 20/44, 41.06 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  1661. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1662. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1663. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  1664. 1. Zk LA3, Ema: 2/7, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1665. 1. Zk LA3, Apolo: 5/7, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  1666. 2. Zk LA3, Ema: 1/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1667. 2. Zk LA3, Apolo: 6/7, 39.75 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  1668. 3. Zk LA3, Ema: 3/7, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1669. 3. Zk LA3, Apolo: 4/7, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1670. 4. Zk LA3, Apolo: 5/7, 36.56 s, 5.56 tr. b., 3.99 m/s

  1671. 4. Zk LA3, Ema: 6/7, 37.46 s, 6.46 tr. b., 3.9 m/s

  1672. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1673. Agility, Apolo: 30/110, 46.29 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  1674. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1675. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1676. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1677. Agility II, Apolo: 24/195, 54.81 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  1678. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1679. Agility III, Apolo: 28/178, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1680. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1681. Agility IV, Apolo: 15/171, 50.79 s, 2.79 tr. b., 3.64 m/s

  1682. Agility IV, Ema: Diskvalifikován

  1683. Jumping I, Ema: Diskvalifikován

  1684. Jumping I, Apolo: Diskvalifikován

  1685. Jumping II, Apolo: Diskvalifikován

  1686. Jumping II, Ema: Diskvalifikován

  1687. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1688. QA5 Agility, Apolo: 20/182, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1689. QA5 Agility, Ema: 48/182, 46.92 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1690. QA6 Agility, Ema: Diskvalifikován

  1691. QA6 Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1692. QJ5 Jumping, Apolo: 40/187, 45.83 s, 8.83 tr. b., 4.01 m/s

  1693. QJ5 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1694. QJ6 Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1695. QJ6 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1696. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  1697. Družstva - Agility, Cardif Bashmar: 43/140, 48.82 s, 23.82 tr. b., 3.61 m/s

  1698. Družstva - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1699. Jednotlivci A1 - Agility, Cardif Bashmar: 2/39, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1700. Jednotlivci A1 - Jumping, Cardif Bashmar: 10/38, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1701. Power & speed A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1702. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Cardif Bashmar: 10/38, 26.36 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  1703. 1Q Jumping, Cardif Bashmar: 83/131, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1704. 2Q Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1705. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1706. QA3 Agility, Apolo: 17/176, 50.31 s, 1.31 tr. b., 3.84 m/s

  1707. QA3 Agility, Ema: 47/176, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  1708. QA4 Agility, Ema: 55/174, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  1709. QA4 Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1710. QJ3 Jumping, Apolo: 75/176, 40.81 s, 9.81 tr. b., 3.97 m/s

  1711. QJ3 Jumping, Ema: 100/176, 36.64 s, 15.64 tr. b., 4.42 m/s

  1712. QJ4 Jumping, Ema: 81/174, 40.29 s, 13.29 tr. b., 4.19 m/s

  1713. QJ4 Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1714. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  1715. Agility, Apolo: 6/16, 63.22 s, 29.22 tr. b., 3.15 m/s

  1716. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1717. Agility Open, Apolo: 12/38, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1718. Agility Open, Ema: 15/38, 37.3 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1719. Jumping Special A2 + A3, Apolo: Diskvalifikován

  1720. Jumping Special A2 + A3, Ema: Diskvalifikován

  1721. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1722. QA1 Agility, Apolo: 81/213, 53.65 s, 14.65 tr. b., 3.63 m/s

  1723. QA1 Agility, Ema: Diskvalifikován

  1724. QA2 Agility, Ema: 90/204, 44.3 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  1725. QA2 Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1726. QJ1 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1727. QJ1 Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1728. QJ2 Jumping, Apolo: 69/197, 47.45 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1729. QJ2 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1730. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1731. Agility I, Apolo: 10/42, 55.23 s, 12.23 tr. b., 3.62 m/s

  1732. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1733. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1734. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1735. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1736. Agility Open Large, Ema: Diskvalifikován

  1737. Agility Open Large, Apolo: Diskvalifikován

  1738. Agility Open (neděle) Large, Ema: 7/39, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  1739. Agility Open (neděle) Large, Apolo: Diskvalifikován

  1740. Jumping Open Large, Ema: 2/38, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1741. Jumping Open Large, Apolo: 4/38, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1742. Jumping Open (neděle) Large, Apolo: 4/36, 48.08 s, 8.08 tr. b., 3.74 m/s

  1743. Jumping Open (neděle) Large, Ema: Diskvalifikován

  1744. Zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1745. Zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1746. Zkouška LA3 (Ne), Apolo: 10/19, 61.74 s, 23.74 tr. b., 3.19 m/s

  1747. Zkouška LA3 (Ne), Ema: Diskvalifikován

  1748. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  1749. Druhá LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1750. První LA3, Apolo: 2/14, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1751. Třetí LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1752. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  1753. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1754. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1755. Agility II, Apolo: 1/7, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1756. Agility II, Ema: 4/7, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1757. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  1758. I Agility, Apolo: 1/17, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1759. I Agility, Ema: Diskvalifikován

  1760. II Agility, Apolo: 2/17, 57.76 s, 18.76 tr. b., 3.25 m/s

  1761. II Agility, Ema: Diskvalifikován

  1762. III Agility, Apolo: 3/17, 52.58 s, 2.58 tr. b., 3.65 m/s

  1763. III Agility, Ema: Diskvalifikován

  1764. IV Agility, Ema: Diskvalifikován

  1765. IV Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1766. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  1767. LA3-1, Ema: Diskvalifikován

  1768. LA3-1, Apolo: Diskvalifikován

  1769. LA3-2, Ema: 2/13, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1770. LA3-2, Apolo: Diskvalifikován

  1771. LA3-3, Ema: Diskvalifikován

  1772. LA3-3, Apolo: Diskvalifikován

  1773. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  1774. II. zkouška LA3, Ema: 5/16, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1775. II. zkouška LA3, Apolo: 9/16, 49.71 s, 13.71 tr. b., 3.56 m/s

  1776. I. zkouška LA3, Apolo: 7/16, 48.45 s, 11.45 tr. b., 3.78 m/s

  1777. I. zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1778. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  1779. LA3-1, Apolo: 5/16, 43.57 s, 8.57 tr. b., 3.81 m/s

  1780. LA3-1, Ema: Diskvalifikován

  1781. LA3-2, Ema: Diskvalifikován

  1782. LA3-2, Apolo: Diskvalifikován

  1783. LA3-3, Apolo: Diskvalifikován

  1784. LA3-3, Ema: Diskvalifikován

  1785. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  1786. Agility I, Apolo: 7/12, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1787. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1788. Agility II, Apolo: 7/12, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1789. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1790. Jumping 2+3, Apolo: Diskvalifikován

  1791. Jumping 2+3, Ema: Diskvalifikován

  1792. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  1793. Jumping Open I, Apolo: 27/43, 44.89 s, 23.63 tr. b., 3.76 m/s

  1794. Jumping Open I, Ema: Diskvalifikován

  1795. Jumping Open II, Apolo: 9/42, 35.68 s, 0.42 tr. b., 4.2 m/s

  1796. Jumping Open II, Ema: Diskvalifikován

  1797. Jumping Open III, Apolo: Diskvalifikován

  1798. Jumping Open III, Ema: Diskvalifikován

  1799. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  1800. 1.zkouška LA3, Apolo: 8/14, 45.9 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  1801. 1.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1802. 2.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1803. 2.zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1804. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  1805. Agility, Ema: 12/19, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  1806. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1807. Agility Open, Ema: 3/37, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1808. Agility Open, Apolo: 22/37, 44.46 s, 11.46 tr. b., 3.71 m/s

  1809. Jumping Open, Ema: 6/36, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1810. Jumping Open, Apolo: 12/36, 36.16 s, 6.16 tr. b., 3.82 m/s

  1811. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  1812. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1813. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1814. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1815. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1816. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1817. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1818. Agility III, Apolo: Diskvalifikován

  1819. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1820. Agility IV, Ema: 12/149, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1821. Agility IV, Apolo: Diskvalifikován

  1822. Jumping I, Ema: 23/182, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1823. Jumping I, Apolo: 27/182, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1824. Jumping II, Apolo: 66/169, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1825. Jumping II, Ema: Diskvalifikován

  1826. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  1827. Agility I, Apolo: 9/13, 44.89 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  1828. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1829. Jumping Open, Apolo: 14/40, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1830. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1831. Agility Ne, Apolo: 51/140, 58.06 s, 25.06 tr. b., 3.34 m/s

  1832. Agility Ne, Ema: Diskvalifikován

  1833. Agility So, Apolo: 81/151, 55.32 s, 25.32 tr. b., 3.42 m/s

  1834. Agility So, Ema: Diskvalifikován

  1835. Jumping So, Apolo: 66/146, 68.04 s, 41.04 tr. b., 2.79 m/s

  1836. Jumping So, Ema: Diskvalifikován

  1837. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1838. Agility družstva, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1839. Jumping družstva, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1840. Mistrovství A1 - Agility, Cardif Bashmar: 5/40, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1841. Mistrovství A1 - Jumping, Cardif Bashmar: 6/41, 41.36 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  1842. Power & Speed A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1843. Speciální závod - Agility, Cardif Bashmar: 54/140, 36.83 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  1844. Speciální závod - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1845. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1846. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1847. Agility II Open, Apolo: 52/162, 49.39 s, 30.0 tr. b., 4.03 m/s

  1848. Agility II Open, Ema: Diskvalifikován

  1849. Agility I Open, Ema: 44/165, 51.26 s, 6.26 tr. b., 3.88 m/s

  1850. Agility I Open, Apolo: 63/165, 52.28 s, 12.28 tr. b., 3.81 m/s

  1851. Jumping II Open, Apolo: 38/162, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1852. Jumping II Open, Ema: 55/162, 38.86 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  1853. Jumping I Open, Apolo: 64/165, 38.53 s, 9.53 tr. b., 3.97 m/s

  1854. Jumping I Open, Ema: Diskvalifikován

  1855. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  1856. Zkouška 1 LA3, Ema: 3/9, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1857. Zkouška 1 LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1858. Zkouška 2 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1859. Zkouška 2 LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1860. Zkouška 3 LA3, Apolo: 3/7, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1861. Zkouška 3 LA3, Ema: 5/7, 41.53 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  1862. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  1863. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1864. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1865. Jumping, Apolo: 20/51, 35.97 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1866. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1867. Zk LA3, Ema: Diskvalifikován

  1868. Zk LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1869. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  1870. 1.zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1871. 1.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1872. 2.zkouška LA2, Apolo: 2/22, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1873. 2.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1874. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  1875. zkouška LA 2, Apolo: 3/9, 47.51 s, 11.51 tr. b., 3.83 m/s

  1876. zkouška LA 2, Apolo: Diskvalifikován

  1877. zkouška LA 3, Ema: 3/7, 47.33 s, 31.33 tr. b., 3.95 m/s

  1878. zkouška LA 3, Ema: 3/7, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1879. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1880. Agility 1, Ema: 50/183, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1881. Agility 1, Apolo: Diskvalifikován

  1882. Agility 2, Apolo: 35/175, 45.06 s, 6.06 tr. b., 4.28 m/s

  1883. Jumping 1, Ema: Diskvalifikován

  1884. Jumping 1, Apolo: Diskvalifikován

  1885. Jumping 2, Apolo: 59/182, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1886. Jumping 2, Ema: 86/182, 36.97 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  1887. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1888. Zkouška 1, Apolo: 5/44, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1889. Zkouška 1, Ema: Diskvalifikován

  1890. Zkouška 2, Apolo: 14/42, 42.89 s, 18.89 tr. b., 3.59 m/s

  1891. Zkouška 2, Ema: Diskvalifikován

  1892. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  1893. 1.zkouška LA2, Apolo: 5/14, 43.53 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  1894. 1.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1895. 2.zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1896. 2.zkouška LA3, Ema: 10/18, 47.04 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  1897. 3.zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1898. 3.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1899. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  1900. 1 zkouska LA2 LA2, Apolo: 4/9, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1901. 1 zkouska LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1902. 2 zkouska LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1903. 2 zkouska LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1904. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1905. Agility Ne L, Apolo: Diskvalifikován

  1906. Agility Ne L, Ema: Diskvalifikován

  1907. Agility So L, Apolo: Diskvalifikován

  1908. Agility So L, Ema: Diskvalifikován

  1909. Jumping Ne L, Apolo: 4/20, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1910. Jumping Ne L, Ema: 14/20, 37.64 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  1911. Jumping So L, Apolo: 6/24, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1912. Jumping So L, Ema: Diskvalifikován

  1913. Zkouška Ne LA2, Apolo: 3/11, 52.18 s, 6.18 tr. b., 3.45 m/s

  1914. Zkouška Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1915. Zkouška So LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1916. Zkouška So LA3, Ema: Diskvalifikován

  1917. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  1918. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1919. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1920. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1921. Agility IV, Ema: Diskvalifikován

  1922. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  1923. 1.Zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1924. 1.Zkouška LA3, Ema: 3/6, 45.12 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1925. 2.Zkouška LA2, Apolo: 5/17, 46.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  1926. 2.Zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1927. 3.Zkouška LA2, Apolo: 1/17, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1928. 3.Zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1929. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  1930. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1931. Agility II, Apolo: 6/22, 45.86 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  1932. Agility III, Apolo: Diskvalifikován

  1933. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  1934. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1935. Agility II, Apolo: 7/26, 36.85 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  1936. Agility III, Apolo: 8/25, 45.67 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  1937. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1938. ZkA II LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1939. ZkA II LA3 LA3, Ema: 6/11, 50.91 s, 28.91 tr. b., 3.57 m/s

  1940. ZkA I LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1941. ZkA I LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1942. ZkA NE II LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1943. ZkA NE II LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1944. ZkA NE I LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1945. ZkA NE I LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1946. ZkJ LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1947. ZkJ LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1948. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  1949. Agility I, Ema: 3/8, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1950. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1951. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1952. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1953. Agility III, Apolo: 3/15, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1954. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1955. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  1956. Agility I, Apolo: 10/25, 38.45 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1957. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1958. Agility II, Ema: 7/11, 39.78 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  1959. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1960. Jumping 2+3, Ema: 5/35, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1961. Jumping 2+3, Apolo: Diskvalifikován

  1962. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  1963. I. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1964. I. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1965. II. Agility, Apolo: 7/30, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1966. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1967. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  1968. Jumping Ne L, Ema: 13/34, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1969. Jumping Ne L, Apolo: Diskvalifikován

  1970. Zkouška II Ne LA2, Apolo: 3/14, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  1971. Zkouška II Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1972. Zkouška I Ne LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1973. Zkouška I Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1974. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  1975. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1976. 1. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1977. 2. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1978. 2. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1979. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  1980. zkouška 1 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1981. zkouška 1 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1982. zkouška 2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1983. zkouška 2 LA3, Ema: 2/8, 46.91 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  1984. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  1985. 1. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1986. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1987. 2. Agility, Apolo: 8/25, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1988. 2. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1989. 3. Agility, Apolo: 9/25, 45.43 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  1990. 3. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1991. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  1992. 1. zkouška LA2, Apolo: 5/15, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1993. 1. zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1994. 2. zkouška LA2, Apolo: 3/15, 44.03 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1995. 2. zkouška LA3, Ema: 5/9, 43.1 s, 15.1 tr. b., 3.97 m/s

  1996. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  1997. I. Agility, Apolo: 2/15, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1998. I. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1999. II. Agility, Apolo: 3/14, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  2000. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2001. Jumping Open, Ema: 6/38, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2002. Jumping Open, Apolo: Diskvalifikován

  2003. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  2004. Zkouška A2 - 1 LA2, Apolo: 2/20, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  2005. Zkouška A2 - 2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  2006. Zkouška A2 - 3 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  2007. 1 zkouška LA2, Apolo: 7/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  2008. 1 zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  2009. 2 zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  2010. 2 zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  2011. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  2012. A2 zkouska 1, Ema: Diskvalifikován

  2013. A2 zkouska 1, Apolo: Diskvalifikován

  2014. A2 zkouska 2, Apolo: 2/21, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  2015. A2 zkouska 2, Ema: 10/21, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  2016. A2 zkouska 3, Apolo: 1/21, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  2017. A2 zkouska 3, Ema: 3/21, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  2018. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  2019. Agility Parkur A, Ema: Diskvalifikován

  2020. Agility Parkur A, Apolo: Diskvalifikován

  2021. Agility (Parkur A), Ema: 37/143, 42.88 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  2022. Agility (Parkur A), Apolo: Diskvalifikován

  2023. Agility Parkur C, Apolo: Diskvalifikován

  2024. Agility Parkur C, Ema: Diskvalifikován

  2025. Agility (Parkur C), Apolo: Diskvalifikován

  2026. Agility (Parkur C), Ema: Diskvalifikován

  2027. Agility Trial Parkur A, Apolo: Diskvalifikován

  2028. Agility Trial Parkur A, Ema: Diskvalifikován

  2029. Jumping Parkur B, Ema: Diskvalifikován

  2030. Jumping Parkur B, Apolo: Diskvalifikován

  2031. Jumping (Parkur B), Ema: 17/157, 39.22 s, 1.22 tr. b., 4.46 m/s

  2032. Jumping (Parkur B), Apolo: Diskvalifikován

  2033. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  2034. I. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  2035. I. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2036. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2037. II. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  2038. III. Agility, Ema: 27/94, 47.7 s, 12.7 tr. b., 3.9 m/s

  2039. III. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  2040. II. Jumping, Ema: 27/98, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  2041. II. Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  2042. I. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  2043. I. Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  2044. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  2045. 1. LA2, Apolo: 4/23, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  2046. 1. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2047. 2. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2048. 2. LA2, Apolo: Diskvalifikován

  2049. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  2050. I Agility, Apolo: Diskvalifikován

  2051. I Agility, Ema: Diskvalifikován

  2052. II Agility, Ema: 2/28, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  2053. II Agility, Apolo: Diskvalifikován

  2054. III Agility, Ema: 4/28, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  2055. III Agility, Apolo: 13/28, 46.34 s, 22.34 tr. b., 3.8 m/s

  2056. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  2057. Agility Open I., Apolo: Diskvalifikován

  2058. Agility Open I., Ema: Diskvalifikován

  2059. Agility Open II., Ema: Diskvalifikován

  2060. Agility Open II., Apolo: Diskvalifikován

  2061. Jumping Open I., Apolo: 8/91, 39.36 s, 1.36 tr. b., 4.09 m/s

  2062. Jumping Open I., Ema: 17/91, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  2063. Jumping Open II., Apolo: 7/61, 38.1 s, 4.1 tr. b., 4.02 m/s

  2064. Jumping Open II., Ema: Diskvalifikován

  2065. Jumping Open III, Apolo: Diskvalifikován

  2066. Jumping Open III, Ema: Diskvalifikován

  2067. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  2068. Agility "zkouška" I., Ema: 1/26, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  2069. Agility "zkouška" I., Apolo: 2/20, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  2070. Agility "zkouška" II., Apolo: 1/20, 39.61 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  2071. Agility "zkouška" II., Ema: Diskvalifikován

  2072. Agility "zkouška" III., Ema: 1/26, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  2073. Agility "zkouška" III., Apolo: 1/17, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  2074. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  2075. zkouška LA 1, Apolo: 2/18, 42.66 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  2076. zkouška LA 1, Apolo: 5/18, 46.92 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  2077. zkouška LA 2, Ema: Diskvalifikován

  2078. zkouška LA 2, Ema: Diskvalifikován

  2079. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  2080. Agility 1, Ema: 23/122, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  2081. Agility 2, Ema: Diskvalifikován

  2082. Jumping 1, Ema: Diskvalifikován

  2083. Jumping 2, Ema: Diskvalifikován

  2084. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  2085. Zkouška II. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2086. Zkouška I. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2087. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  2088. 1.zkouška LA2, Ema: 9/22, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  2089. 2.zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2090. 3.zkouška LA2, Ema: 6/22, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  2091. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  2092. Agility Open, Ema: Diskvalifikován

  2093. Agility "Zkoušky", Ema: Diskvalifikován

  2094. Agility "Zkoušky", Ema: Diskvalifikován

  2095. Jumping Open, Ema: Diskvalifikován

  2096. Jumping Open II, Ema: Diskvalifikován

  2097. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  2098. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2099. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  2100. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2101. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  2102. I. Agility - "Zkouška", Ema: Diskvalifikován

  2103. II. Agility - "Zkouška", Ema: 4/19, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  2104. III. Agility - "Zkouška", Ema: 4/18, 36.55 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  2105. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  2106. Agility Open, Ema: 26/57, 43.97 s, 30.0 tr. b., 4.23 m/s

  2107. Agility Open, Ema: Diskvalifikován

  2108. Agility "zkoušky", Ema: Diskvalifikován

  2109. Agility - "Zkoušky", Ema: 2/18, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  2110. Jumping Open, Ema: Diskvalifikován

  2111. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  2112. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2113. 2. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2114. 3. Agility, Ema: 5/16, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  2115. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  2116. Zkouška II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2117. Zkouška I LA2, Ema: Diskvalifikován

  2118. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  2119. Jumping So LA2, Ema: Diskvalifikován

  2120. Zkouška II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2121. Zkouška I LA2, Ema: Diskvalifikován

  2122. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  2123. 1. zkouška, Ema: 9/14, 42.11 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  2124. 2. zkouška, Ema: Diskvalifikován

  2125. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  2126. I. Agility, Ema: 12/29, 35.54 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  2127. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2128. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  2129. Neděle agility L, Ema: 11/36, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  2130. Neděle Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2131. Neděle zkouška LA2, Ema: 3/17, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  2132. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  2133. AGILITY L neděle L, Ema: 18/45, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  2134. AGILITY L sobota L, Ema: 6/48, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  2135. JUMPING L neděle L, Ema: Diskvalifikován

  2136. JUMPING L sobota L, Ema: 12/50, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  2137. LA2n LA2, Ema: Diskvalifikován

  2138. LA2s LA2, Ema: 9/24, 47.54 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  2139. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  2140. Agility I., Ema: Diskvalifikován

  2141. Agility II., Ema: Diskvalifikován

  2142. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  2143. zkouška 1 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2144. zkouška 2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2145. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  2146. Jumping 1 L, Ema: Diskvalifikován

  2147. Jumping 2 L, Ema: Diskvalifikován

  2148. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2149. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  2150. III. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2151. II. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2152. I. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2153. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  2154. II. zkouška LA2, Ema: 5/18, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  2155. I.zkouška LA2, Ema: 4/17, 34.15 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  2156. Jumping LA L, Ema: Diskvalifikován

  2157. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  2158. Jumping LA2, Ema: Diskvalifikován

  2159. Zkouška LA2, Ema: 5/13, 31.81 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  2160. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  2161. 1. agility, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  2162. 1. agility, Ema: Diskvalifikován

  2163. 2. agility, Ema: Diskvalifikován

  2164. 2. agility, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  2165. 3. agility, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  2166. 3. agility, Ema: Diskvalifikován

  2167. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  2168. Agility, Ema: 12/35, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  2169. Agility I BarkingHeads, Ema: Diskvalifikován

  2170. Agility II BarkingHeads, Ema: Diskvalifikován

  2171. Agility III ArdenGrange, Ema: Diskvalifikován

  2172. Agility IV ArdenGrange, Ema: Diskvalifikován

  2173. Jumping I BarkingHeads, Ema: Diskvalifikován

  2174. Jumping II ArdenGrange, Ema: Diskvalifikován

  2175. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  2176. Agility I., Ema: Diskvalifikován

  2177. Agility II., Ema: Diskvalifikován

  2178. Jumping I., Ema: 10/60, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  2179. Jumping II., Ema: 11/47, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  2180. Jumping III., Ema: Diskvalifikován

  2181. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  2182. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2183. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Cardif Bashmar: 27/62, 42.4 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  2184. Power a Speed - Hra A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2185. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2186. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2187. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2188. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  2189. Agility LA2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2190. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  2191. 1. agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2192. 1. agility L, Ema: Diskvalifikován

  2193. 2. agility L, Ema: 2/37, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  2194. 2. agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2195. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  2196. Agility, Ema: 30/82, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  2197. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2198. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  2199. Jumping , Ema: Diskvalifikován

  2200. LA2, Ema: 15/31, 34.75 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  2201. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  2202. 1. Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2203. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2204. 2. Agility, Ema: 6/23, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  2205. 2. Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2206. 3. Agility, Ema: 6/23, 39.39 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  2207. 3. Agility, Cardif Bashmar: 9/23, 44.33 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  2208. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  2209. Agility 1, Ema: Diskvalifikován

  2210. Agility 2, Ema: Diskvalifikován

  2211. Jumping 1, Ema: 44/90, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  2212. Jumping 2, Ema: Diskvalifikován

  2213. Zkouška, Ema: Diskvalifikován

  2214. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  2215. Agility, Ema: 5/13, 36.62 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  2216. Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2217. Agility Open, Cardif Bashmar: 19/35, 39.77 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  2218. Agility Open, Ema: Diskvalifikován

  2219. Jumping Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2220. Jumping Open, Ema: Diskvalifikován

  2221. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  2222. I. Agility LA2, Cardif Bashmar: 9/18, 43.77 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  2223. I. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  2224. II. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  2225. II. Agility LA2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2226. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  2227. Ne - Agility L, Ema: 7/28, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  2228. Ne - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2229. Ne - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2230. Ne - Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2231. Ne - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: 2/8, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  2232. Ne - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2233. So - Agility L, Ema: 4/28, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  2234. So - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2235. So - Jumping L, Ema: 11/29, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  2236. So - Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2237. So - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: 4/9, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  2238. So - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2239. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  2240. 1. Agility A1, Cardif Bashmar: 4/41, 25.11 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  2241. 1. Agility A2, Ema: Diskvalifikován

  2242. 2. Agility A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2243. 2. Agility A2, Ema: 4/16, 44.97 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  2244. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  2245. Ne - Agility L, Ema: 14/32, 49.99 s, 15.99 tr. b., 3.54 m/s

  2246. Ne - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2247. Ne - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2248. Ne - Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2249. Ne - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2250. Ne - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2251. So - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2252. So - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2253. So - Jumping L, Cardif Bashmar: 17/38, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  2254. So - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2255. So - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2256. So - Zkouška LA2, Ema: 5/14, 34.31 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  2257. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  2258. 1. zkouška LA1 LA1, Cardif Bashmar: 4/24, 37.5 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  2259. 1. zkouška LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2260. 2. zkouška LA1 LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2261. 2. zkouška LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2262. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  2263. 1.zkouška A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2264. 2.zkouška A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2265. 3.zkouška A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2266. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  2267. Agility, Ema: 18/41, 45.88 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  2268. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  2269. Zkoušky, Ema: 6/19, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  2270. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  2271. Agility, Ema: Diskvalifikován

  2272. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  2273. Zkoušky, Ema: 7/22, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  2274. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  2275. neděle - agility L, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  2276. neděle - agility L, Ema: Diskvalifikován

  2277. neděle - jumping L, A3Ch Agira Z Košic: 16/33, 33.65 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  2278. neděle - jumping L, Ema: 20/33, 39.06 s, 16.06 tr. b., 3.56 m/s

  2279. neděle - zkouška LA1, A3Ch Agira Z Košic: 1/10, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  2280. neděle - zkouška LA2, Ema: 4/16, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  2281. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  2282. LA2-zkoušky I, Ema: 1/14, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  2283. LA2-zkoušky II, Ema: Diskvalifikován

  2284. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  2285. Agility Super G Large, Ema: Diskvalifikován

  2286. Jumping Super G Large, Ema: Diskvalifikován

  2287. Zkouška A LA2, Ema: 2/18, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  2288. Zkouška J2, Ema: 6/18, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  2289. Zlechov - VI. Zlechovské hopsání, 22. 09. 2012

  2290. Agility L, Ema: 24/50, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  2291. Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2292. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2293. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  2294. Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2295. Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2296. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2297. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  2298. Agility L L, Cardif Bashmar: 16/34, 39.59 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  2299. Agility L L, Ema: Diskvalifikován

  2300. Jumping L L, Ema: 9/34, 26.61 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  2301. Jumping L L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2302. ZK 1 běh LA1, Cardif Bashmar: 4/11, 30.08 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  2303. ZK 1 běh LA2, Ema: Diskvalifikován

  2304. ZK 2 běh LA2, Ema: Diskvalifikován

  2305. Přerov - Dvojí zkoušky, 19. 08. 2012

  2306. 1.zkouska LA2, Ema: Diskvalifikován

  2307. 2.zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2308. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  2309. Jumping LA1, Cardif Bashmar: 7/12, 39.44 s, 30.0 tr. b., 3.83 m/s

  2310. Jumping LA2, Ema: 3/12, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  2311. Zkouška LA1, Cardif Bashmar: 7/12, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  2312. Zkouška LA2, Ema: 1/12, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  2313. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  2314. Jumping LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2315. Jumping LA2, Ema: 7/13, 33.88 s, 25.0 tr. b., 4.28 m/s

  2316. Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2317. Zkouška LA2, Ema: 7/13, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  2318. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  2319. Agility Large, Ema: 14/30, 37.96 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  2320. Agility Large, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2321. Jumping Large, Cardif Bashmar: 20/32, 43.58 s, 39.58 tr. b., 3.3 m/s

  2322. Jumping Large, Ema: Diskvalifikován

  2323. Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2324. Zkouška LA2, Ema: 2/11, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  2325. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  2326. Agility III / Parkur A L, Ema: Diskvalifikován

  2327. Agility II / Parkur A L, Ema: 63/107, 53.5 s, 23.5 tr. b., 3.27 m/s

  2328. Agility I / Parkur B L, Ema: Diskvalifikován

  2329. Agility IV / Parkur A L, Ema: Diskvalifikován

  2330. Jumping II / Parkur B L, Ema: Diskvalifikován

  2331. Jumping I / Parkur A L, Ema: 63/121, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  2332. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  2333. Test Agility / Parkur A LA2, Ema: Diskvalifikován

  2334. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  2335. Agility Open - neděle L, Ema: Diskvalifikován

  2336. Agility Open - sobota L, Ema: Diskvalifikován

  2337. Jumping Open - neděle L, Ema: Diskvalifikován

  2338. Jumping Open - sobota L, Ema: Diskvalifikován

  2339. Zkoušky neděle LA2, Ema: Diskvalifikován

  2340. Zkoušky sobota LA2, Ema: Diskvalifikován

  2341. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  2342. Agility II. L, Ema: 8/26, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  2343. Agility II. L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2344. Agility I. L, Ema: Diskvalifikován

  2345. Agility I. L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2346. Agility LA1, Cardif Bashmar: 7/11, 41.03 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  2347. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  2348. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  2349. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2350. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2351. Power & Speed A1 L, Cardif Bashmar: 19/36, 32.77 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  2352. Speciální závod Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2353. Speciální závod Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2354. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2355. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  2356. Agility 1 L, Ema: 29/79, 49.98 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  2357. Agility 2 L, Ema: Diskvalifikován

  2358. Jumping 1 L, Ema: 29/70, 43.34 s, 13.34 tr. b., 4.15 m/s

  2359. Jumping 2 L, Ema: Diskvalifikován

  2360. Jumping 3 L, Ema: Diskvalifikován

  2361. Valašské Meziříčí - Dvojzkoušky, 19. 05. 2012

  2362. 1. LA1 LA1, Cardif Bashmar: 17/29, 33.96 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  2363. 1. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2364. 2. LA1 LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2365. 2. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2366. Zlín - Příluky - Závody agility, 08. 05. 2012

  2367. AGILITY open L, Ema: Diskvalifikován

  2368. JUMPING open L, Ema: Diskvalifikován

  2369. zkouška LA2, Ema: 7/15, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  2370. Zlín - Příluky - dvojzkoušky agility, 01. 05. 2012

  2371. druha zkouska A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2372. prvni zkouska A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2373. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  2374. LA1II LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2375. LA1I LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2376. LA2II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2377. LA2I LA2, Ema: Diskvalifikován

  2378. Zlechov - 2. Zlechovské dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  2379. 1.Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2380. 1.Zkouška LA2, Ema: 4/14, 46.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  2381. 2.Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2382. 2.Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2383. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  2384. LA2-II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2385. LA2-I LA2, Ema: 12/23, 38.05 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  2386. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  2387. Zkouška III LA2, Ema: Diskvalifikován

  2388. Zkouška II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2389. Zkouška I LA2, Ema: Diskvalifikován

  2390. Prostějov - Faktor strachu aneb 4 in 1, 25. 03. 2012

  2391. zkouška č.1, Ema: Diskvalifikován

  2392. zkouška č.2, Ema: Diskvalifikován

  2393. zkouška č.3, Ema: Diskvalifikován

  2394. zkouška č.4, Ema: Diskvalifikován

  2395. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  2396. Ne - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2397. Ne - Jumping L, Ema: 8/15, 34.72 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  2398. Ne - Zkoušky LA2, Ema: 1/5, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  2399. So - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2400. So - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2401. So - Zkoušky LA2, Ema: Diskvalifikován

  2402. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  2403. 1. Agility A0 L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2404. 1. Agility LA2, Ema: 10/15, 45.48 s, 25.0 tr. b., 3.52 m/s

  2405. 2.Agility A0 L, Cardif Bashmar: 4/7, 23.84 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  2406. 2. agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  2407. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  2408. Ne - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2409. Ne - Jumping L, Ema: 9/23, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  2410. Ne - Zkoušky LA2, Ema: Diskvalifikován

  2411. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  2412. Neděle - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2413. Neděle - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2414. Neděle - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2415. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  2416. JUMP L L, Ema: 4/23, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  2417. OPEN L L, Ema: Diskvalifikován

  2418. ZKOUŠKA LA2, Ema: Diskvalifikován

  2419. Prostějov - "Skok za skokem" IV, 20. 08. 2011 - 21. 08. 2011

  2420. Open Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2421. Open Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2422. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2423. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  2424. Agility 2 L, Ema: Diskvalifikován

  2425. Jumping 2 L, Ema: 8/17, 36.4 s, 19.4 tr. b., 4.12 m/s

  2426. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2427. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  2428. Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2429. Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2430. Zkoušky LA2, Ema: Diskvalifikován

  2431. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  2432. Zkoušky 1. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2433. Zkoušky 2. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2434. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  2435. Vosacup 2011 - II, Ema: 13/24, 35.91 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  2436. Vosacup 2011 - II, Ema: Diskvalifikován

  2437. Vosacup 2011 - II, Ema: Diskvalifikován

  2438. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec IV. a MČR ACD, 28. 09. 2010

  2439. Agility Large, Ema: Diskvalifikován

  2440. Jump Large, Ema: Diskvalifikován

  2441. ZK LA1, Ema: Diskvalifikován