Cz En

511115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Ace Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  2. ZkA I Agility: 1/6, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  3. ZkA II Agility: 1/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. ZkA III Agility: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  5. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. Agility I: 10/28, 46.63 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  7. Agility II: 8/23, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  8. Jumping I: 17/28, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  9. Jumping II: 6/28, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  10. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  11. 1. zkouška: 2/4, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  12. 2. zkouška: 4/4, 49.62 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  13. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  14. 1. Zkouška LA3: 2/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  15. 2. Zkouška LA3: 4/15, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  16. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  17. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  18. I zkouška A3 L: Diskvalifikován

  19. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  20. ZkA I: Diskvalifikován

  21. ZkA II: Diskvalifikován

  22. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  23. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška A3 L: 3/10, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  25. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  26. Zk Agility I: 2/12, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  27. Zk Agility II: 1/12, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  28. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  29. 1. zkouška LA3: 2/9, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  32. Zkouška I.: 2/6, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  33. Zkouška II.: Diskvalifikován

  34. Zkouška III.: 2/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  35. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  36. ZkA I: Diskvalifikován

  37. ZkA II: Diskvalifikován

  38. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  39. ZkA I: 5/11, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  40. ZkA II: 4/11, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  41. ZkA III: 1/11, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  42. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  43. Zkouška II. LA3: 1/10, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  44. Zkouška LA3: 1/10, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  45. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  46. ZkA I: 3/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  47. ZkA II: 2/9, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  48. ZkA III: 2/9, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  49. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  50. Agility Zk I: Diskvalifikován

  51. Agility Zk II: 3/8, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  52. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  53. Zkouška II. LA3: 1/12, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  54. Zkouška I. LA3: 1/12, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  55. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  56. Agility Open: 12/125, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  57. Agility Squads as Individual: 66/137, 55.16 s, 10.16 tr. b., 3.99 m/s

  58. Jumping Open: 38/136, 41.1 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  59. Jumping Squads as Individual: 59/138, 37.76 s, 10.76 tr. b., 4.42 m/s

  60. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  61. Jumping L: Diskvalifikován

  62. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  63. Zkouška I. LA3: 9/13, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  64. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  65. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška LA3: 7/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  67. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  68. Agility 1: Diskvalifikován

  69. Agility 2: Diskvalifikován

  70. Agility 3: 47/177, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  71. Agility 4: 34/181, 49.74 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  72. Agility Trial: Diskvalifikován

  73. Jumping 1: Diskvalifikován

  74. Jumping 2: 30/200, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  75. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  76. QA4 Agility: 38/97, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  77. QA5 Agility: 32/96, 51.72 s, 10.72 tr. b., 4.22 m/s

  78. QA6 Agility: 45/93, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  79. QJ4 Jumping: 9/96, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  80. QJ5 Jumping: 17/94, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  81. QJ6 Jumping: 40/87, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  82. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  83. Agility Trial I: Diskvalifikován

  84. Agility Trial II: 5/11, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  85. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  86. QA1 agility: Diskvalifikován

  87. QA2 agility: 69/120, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  88. QA3 agility: 45/120, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  89. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  90. QJ2 jumping: 16/122, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  91. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  92. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  93. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  94. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  95. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 13/169, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  96. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  97. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 14/175, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  98. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  99. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 49/170, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  100. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  101. Agility Trial I: Diskvalifikován

  102. Agility Trial II: 1/7, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  103. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Agility Trial III: 6/13, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  106. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  107. Agility I: 13/167, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  108. Agility II: 18/165, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  109. Jumping I: 65/169, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  110. Jumping II: 19/161, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  111. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  112. Agility LA: Diskvalifikován

  113. Jumping LA: 6/39, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  114. Zkouška LA3: 5/22, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  115. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  116. Agility Trial I: Diskvalifikován

  117. Agility Trial II: 6/16, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  118. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  119. Zkouška č.1 LA3: 6/17, 49.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  120. Zkouška č.2 LA3: 3/17, 51.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  121. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  122. Trial I: 2/14, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  123. Trial II: 6/14, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  124. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  125. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  126. Zkouška 2 LA3: 1/14, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  127. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  128. Agility Trial I: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II: 5/15, 41.66 s, 6.66 tr. b., 4.03 m/s

  130. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  131. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  133. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  134. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  135. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  136. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  137. TRIAL III. LA3: Diskvalifikován

  138. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  139. TRIAL I. LA3: 1/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  140. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  141. Agility Open 2+3: 2/20, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  142. Agility Trial I: 7/14, 47.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  143. Agility Trial II: 1/14, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  144. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  145. Agility Trial I: 2/9, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  146. Agility Trial II: 3/9, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  147. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  148. Agility Trial I: 3/6, 48.47 s, 10.47 tr. b., 4.15 m/s

  149. Agility Trial II: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  150. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  151. Agility: 26/86, 43.39 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  152. Agility DRUZSTVA: 45/97, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  153. Jumping: Diskvalifikován

  154. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  155. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  156. Agility 1 L: 8/38, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  157. Agility 2 L: 10/37, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  158. Zkouška LA3: 3/15, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  159. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  160. Agility Trial I: 1/12, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  161. Agility Trial II: Diskvalifikován

  162. Agility Trial III: 5/12, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.73 m/s

  163. Agility Trial IV: 1/12, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  164. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  165. Agility Open: Diskvalifikován

  166. Agility Trial: 6/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  167. Jumping Open: 11/35, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  168. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  169. 1. Zkouška LA3: 3/10, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  170. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  171. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  172. Agility 1: Diskvalifikován

  173. Agility 2: 16/217, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  174. Agility 3: Diskvalifikován

  175. Agility 4: Diskvalifikován

  176. Agility Trial: Diskvalifikován

  177. Grand Final: Diskvalifikován

  178. Jumping 1: Diskvalifikován

  179. Jumping 2: 63/205, 51.62 s, 22.62 tr. b., 3.62 m/s

  180. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  181. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  183. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  184. Agility I: 11/75, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  185. Agility II: 5/74, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  186. Jumping I: 16/76, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  187. Jumping II: 9/73, 32.29 s, 0.29 tr. b., 4.58 m/s

  188. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  189. QA4 Agility: 32/95, 49.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  190. QA5 Agility: Diskvalifikován

  191. QJ4 Jumping: 15/95, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  192. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  193. QA1 agility: 8/127, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  194. QA2 agility: 27/125, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  195. QA3 agility: 46/125, 39.03 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  196. QJ1 jumping: 35/126, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  197. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  198. QJ3 jumping: 19/122, 39.24 s, 1.24 tr. b., 4.74 m/s

  199. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  200. Agility Trial: 1/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  201. Jumping Trial: Diskvalifikován

  202. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  203. Agility A2A3: 42/95, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  204. Agility Squads as individual: 21/157, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  205. Jumping A2A3: 48/113, 46.35 s, 11.35 tr. b., 3.93 m/s

  206. Jumping Squads as Individual: 47/162, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  207. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  208. Special Agility: Diskvalifikován

  209. Special Jumping: 53/153, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  210. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  211. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  212. Agility L Ne: 8/98, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  213. Agility L So: Diskvalifikován

  214. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  215. Jumping L So: Diskvalifikován

  216. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  217. 1. Zkouška LA3: 1/10, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  218. 2. Zkouška LA3: 2/10, 47.62 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  219. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  220. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  221. Agility I: 2/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  222. Agility II: 5/10, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  223. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  224. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  225. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  227. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  228. TRIAL II. LA3: 4/12, 43.32 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  229. TRIAL I. LA3: 6/12, 47.54 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  230. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  231. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  233. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  234. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  235. Zkouška č.2 LA3: 1/12, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  236. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  237. zkouška 1 LA2: 1/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  238. zkouška 2 LA2: 3/17, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  239. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  240. Agility LA: 8/30, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  241. Jumping LA: Diskvalifikován

  242. Zkouška LA2: 2/13, 60.93 s, 29.93 tr. b., 2.94 m/s

  243. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  244. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  245. TRIAL I. LA2: 1/23, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  246. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  247. Agility open 1 L: 2/35, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  248. Agility open 2 L: 6/33, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  249. Zkoušky LA2: 3/17, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  250. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  251. Trial II. LA2: 8/23, 47.42 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  252. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  253. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  254. 1.běh LA2: 2/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  255. 2. běh LA2: 10/15, 46.15 s, 11.15 tr. b., 3.6 m/s

  256. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  257. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  258. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  259. Agility Trial I: Diskvalifikován

  260. Agility Trial II: 4/17, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  261. Jumping I: Diskvalifikován

  262. Jumping II: 4/24, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  263. Jumping Open: 10/37, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  264. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 3/24, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  265. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  266. Jump III. L: Diskvalifikován

  267. Jump II. L: 35/52, 41.09 s, 12.09 tr. b., 3.8 m/s

  268. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  269. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  270. Agility 1: Diskvalifikován

  271. Agility 2: Diskvalifikován

  272. Agility 3: 61/190, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  273. Agility 4: Diskvalifikován

  274. Agility Trial: Diskvalifikován

  275. Jumping 1: Diskvalifikován

  276. Jumping 2: Diskvalifikován

  277. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  278. Agility 1: Diskvalifikován

  279. Agility 2: 14/77, 45.94 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  280. Jumping 1: Diskvalifikován

  281. Jumping 2: 35/77, 42.92 s, 13.92 tr. b., 3.82 m/s

  282. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  283. QA4 agility: 15/99, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  284. QA5 agility: 52/97, 56.31 s, 17.31 tr. b., 3.32 m/s

  285. QA6 agility: Diskvalifikován

  286. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  287. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  288. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  289. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  290. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  291. 2Q Agility: 12/157, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  292. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 65/108, 46.49 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  293. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  294. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  295. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  296. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  297. QA1 agility: 20/135, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  298. QA2 agility: Diskvalifikován

  299. QA3 agility: 67/130, 50.27 s, 31.27 tr. b., 3.66 m/s

  300. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  301. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  302. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  303. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  304. Agility Open: 17/43, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  305. Agility Trial: Diskvalifikován

  306. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  307. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  308. zkouška 1 LA2: 6/22, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  309. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  310. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  311. FALCO 1. zkouška LA2: 7/18, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  312. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  313. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  314. Agility Open: Diskvalifikován

  315. Agility Trial: 4/17, 49.58 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  316. Agility Trial I: 9/24, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  317. Agility Trial II: 6/24, 62.43 s, 29.43 tr. b., 2.69 m/s

  318. Agility Trial III: 7/24, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  319. Jumping Open: Diskvalifikován

  320. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  321. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  322. Agility Lar So: 7/87, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  323. Jumping Lar Ne: 53/85, 36.08 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  324. Jumping Lar So: 31/87, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  325. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  326. Agility Open: 9/25, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  327. Agility Trial II: 2/13, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  328. Tuneliáda: 22/24, 27.01 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  329. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  330. 1.běh LA2: 10/24, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.42 m/s

  331. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  332. 3.běh LA2: 12/24, 46.63 s, 19.63 tr. b., 3.26 m/s

  333. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  334. Agility LA: 15/43, 55.64 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  335. Jumping LA: Diskvalifikován

  336. Zkouška LA2: 6/13, 52.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  337. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  338. V Agility: 3/11, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  339. VI Agility: 4/11, 42.83 s, 11.83 tr. b., 3.11 m/s

  340. VII Agility: 4/11, 44.65 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  341. VIII Agility: 3/11, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  342. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  343. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  344. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  345. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  346. Agility LA: 28/42, 51.19 s, 23.19 tr. b., 3.56 m/s

  347. Jumping LA: Diskvalifikován

  348. Zkouška LA1: 5/10, 36.18 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  349. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  350. Agility Trial 1: 1/13, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  351. Agility Trial 2: 5/13, 32.78 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  352. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  353. 1. Zkouška LA1: 6/16, 41.01 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  354. 2. Zkouška LA1: 10/16, 49.41 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  355. 3. Zkouška LA1: 9/16, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  356. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  357. 1. běh LA1 LA1: 10/18, 38.93 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  358. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  359. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  360. Agility I: 6/16, 40.37 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  361. Agility II: 3/16, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  362. HCV Jumping: Diskvalifikován

  363. Jumping 1: 20/44, 41.06 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  364. Jumping 2: Diskvalifikován

  365. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován