Cz En

511115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Ace Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 5/34, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 12/34, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. Jumping Individual: 3/34, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 29/34, 40.79 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  6. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  7. 1. Zkouška LA3: 2/4, 51.01 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  8. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 3. Zkouška LA3: 1/4, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  10. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  11. 1. zkouška: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška: 2/2, 47.71 s, 15.71 tr. b., 4.3 m/s

  13. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  14. 1. Zkouška LA3: 2/12, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  15. 2. Zkouška LA3: 8/12, 50.72 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  16. 3. Zkouška LA3: 1/11, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  17. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  18. Agility Open: Diskvalifikován

  19. Agility Trial: 3/8, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  20. Jumping Open: Diskvalifikován

  21. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  22. ZkA I: Diskvalifikován

  23. ZkA II: 2/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  24. ZkA III: 6/12, 44.71 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  25. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  26. ZkA I Agility: 1/6, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  27. ZkA II Agility: 1/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  28. ZkA III Agility: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  29. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  30. Agility I: 10/28, 46.63 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  31. Agility II: 8/23, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  32. Jumping I: 17/28, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  33. Jumping II: 6/28, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  34. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  35. 1. zkouška: 2/4, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  36. 2. zkouška: 4/4, 49.62 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  37. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  38. 1. Zkouška LA3: 2/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  39. 2. Zkouška LA3: 4/15, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  40. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  41. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  42. I zkouška A3 L: Diskvalifikován

  43. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  44. ZkA I: Diskvalifikován

  45. ZkA II: Diskvalifikován

  46. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  47. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška A3 L: 3/10, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  49. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  50. Zk Agility I: 2/12, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  51. Zk Agility II: 1/12, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  52. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  53. 1. zkouška LA3: 2/9, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  54. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  56. Zkouška I.: 2/6, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  57. Zkouška II.: Diskvalifikován

  58. Zkouška III.: 2/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  59. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  60. ZkA I: Diskvalifikován

  61. ZkA II: Diskvalifikován

  62. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  63. ZkA I: 5/11, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  64. ZkA II: 4/11, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  65. ZkA III: 1/11, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  66. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  67. Zkouška II. LA3: 1/10, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  68. Zkouška LA3: 1/10, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  69. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  70. ZkA I: 3/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  71. ZkA II: 2/9, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  72. ZkA III: 2/9, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  73. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  74. Agility Zk I: Diskvalifikován

  75. Agility Zk II: 3/8, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  76. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  77. Zkouška II. LA3: 1/12, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  78. Zkouška I. LA3: 1/12, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  79. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  80. Agility Open: 12/125, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  81. Agility Squads as Individual: 66/137, 55.16 s, 10.16 tr. b., 3.99 m/s

  82. Jumping Open: 38/136, 41.1 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  83. Jumping Squads as Individual: 59/138, 37.76 s, 10.76 tr. b., 4.42 m/s

  84. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  85. Jumping L: Diskvalifikován

  86. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  87. Zkouška I. LA3: 9/13, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  88. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  89. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška LA3: 7/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  91. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  92. Agility 1: Diskvalifikován

  93. Agility 2: Diskvalifikován

  94. Agility 3: 47/177, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. Agility 4: 34/181, 49.74 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  96. Agility Trial: Diskvalifikován

  97. Jumping 1: Diskvalifikován

  98. Jumping 2: 30/200, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  99. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  100. QA4 Agility: 38/97, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  101. QA5 Agility: 32/96, 51.72 s, 10.72 tr. b., 4.22 m/s

  102. QA6 Agility: 45/93, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  103. QJ4 Jumping: 9/96, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  104. QJ5 Jumping: 17/94, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  105. QJ6 Jumping: 40/87, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  106. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  107. Agility Trial I: Diskvalifikován

  108. Agility Trial II: 5/11, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  109. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  110. QA1 agility: Diskvalifikován

  111. QA2 agility: 69/120, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  112. QA3 agility: 45/120, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  113. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  114. QJ2 jumping: 16/122, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  115. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  116. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  117. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  118. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  119. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 13/169, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  120. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  121. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 14/175, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  122. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  123. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 49/170, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  124. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  125. Agility Trial I: Diskvalifikován

  126. Agility Trial II: 1/7, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  127. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  128. Agility Trial II: Diskvalifikován

  129. Agility Trial III: 6/13, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  130. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  131. Agility I: 13/167, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  132. Agility II: 18/165, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  133. Jumping I: 65/169, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  134. Jumping II: 19/161, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  135. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  136. Agility LA: Diskvalifikován

  137. Jumping LA: 6/39, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  138. Zkouška LA3: 5/22, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  139. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  140. Agility Trial I: Diskvalifikován

  141. Agility Trial II: 6/16, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  142. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  143. Zkouška č.1 LA3: 6/17, 49.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  144. Zkouška č.2 LA3: 3/17, 51.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  145. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  146. Trial I: 2/14, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  147. Trial II: 6/14, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  148. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  149. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  150. Zkouška 2 LA3: 1/14, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  151. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  152. Agility Trial I: Diskvalifikován

  153. Agility Trial II: 5/15, 41.66 s, 6.66 tr. b., 4.03 m/s

  154. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  155. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  157. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  158. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  159. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  160. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  161. TRIAL III. LA3: Diskvalifikován

  162. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  163. TRIAL I. LA3: 1/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  164. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  165. Agility Open 2+3: 2/20, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  166. Agility Trial I: 7/14, 47.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  167. Agility Trial II: 1/14, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  168. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  169. Agility Trial I: 2/9, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  170. Agility Trial II: 3/9, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  171. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  172. Agility Trial I: 3/6, 48.47 s, 10.47 tr. b., 4.15 m/s

  173. Agility Trial II: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  174. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  175. Agility: 26/86, 43.39 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  176. Agility DRUZSTVA: 45/97, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  177. Jumping: Diskvalifikován

  178. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  179. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  180. Agility 1 L: 8/38, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  181. Agility 2 L: 10/37, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  182. Zkouška LA3: 3/15, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  183. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  184. Agility Trial I: 1/12, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  185. Agility Trial II: Diskvalifikován

  186. Agility Trial III: 5/12, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.73 m/s

  187. Agility Trial IV: 1/12, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  188. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  189. Agility Open: Diskvalifikován

  190. Agility Trial: 6/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  191. Jumping Open: 11/35, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  192. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  193. 1. Zkouška LA3: 3/10, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  194. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  196. Agility 1: Diskvalifikován

  197. Agility 2: 16/217, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  198. Agility 3: Diskvalifikován

  199. Agility 4: Diskvalifikován

  200. Agility Trial: Diskvalifikován

  201. Grand Final: Diskvalifikován

  202. Jumping 1: Diskvalifikován

  203. Jumping 2: 63/205, 51.62 s, 22.62 tr. b., 3.62 m/s

  204. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  205. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  208. Agility I: 11/75, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  209. Agility II: 5/74, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  210. Jumping I: 16/76, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  211. Jumping II: 9/73, 32.29 s, 0.29 tr. b., 4.58 m/s

  212. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  213. QA4 Agility: 32/95, 49.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  214. QA5 Agility: Diskvalifikován

  215. QJ4 Jumping: 15/95, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  216. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  217. QA1 agility: 8/127, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  218. QA2 agility: 27/125, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  219. QA3 agility: 46/125, 39.03 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  220. QJ1 jumping: 35/126, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  221. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  222. QJ3 jumping: 19/122, 39.24 s, 1.24 tr. b., 4.74 m/s

  223. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  224. Agility Trial: 1/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  225. Jumping Trial: Diskvalifikován

  226. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  227. Agility A2A3: 42/95, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  228. Agility Squads as individual: 21/157, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  229. Jumping A2A3: 48/113, 46.35 s, 11.35 tr. b., 3.93 m/s

  230. Jumping Squads as Individual: 47/162, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  231. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  232. Special Agility: Diskvalifikován

  233. Special Jumping: 53/153, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  234. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  235. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  236. Agility L Ne: 8/98, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  237. Agility L So: Diskvalifikován

  238. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  239. Jumping L So: Diskvalifikován

  240. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  241. 1. Zkouška LA3: 1/10, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  242. 2. Zkouška LA3: 2/10, 47.62 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  243. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  244. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  245. Agility I: 2/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  246. Agility II: 5/10, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  247. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  248. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  250. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  251. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  252. TRIAL II. LA3: 4/12, 43.32 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  253. TRIAL I. LA3: 6/12, 47.54 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  254. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  255. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  256. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  257. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  258. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  259. Zkouška č.2 LA3: 1/12, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  260. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  261. zkouška 1 LA2: 1/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  262. zkouška 2 LA2: 3/17, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  263. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  264. Agility LA: 8/30, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  265. Jumping LA: Diskvalifikován

  266. Zkouška LA2: 2/13, 60.93 s, 29.93 tr. b., 2.94 m/s

  267. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  268. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  269. TRIAL I. LA2: 1/23, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  270. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  271. Agility open 1 L: 2/35, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  272. Agility open 2 L: 6/33, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  273. Zkoušky LA2: 3/17, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  274. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  275. Trial II. LA2: 8/23, 47.42 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  276. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  277. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  278. 1.běh LA2: 2/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  279. 2. běh LA2: 10/15, 46.15 s, 11.15 tr. b., 3.6 m/s

  280. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  281. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  282. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  283. Agility Trial I: Diskvalifikován

  284. Agility Trial II: 4/17, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  285. Jumping I: Diskvalifikován

  286. Jumping II: 4/24, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  287. Jumping Open: 10/37, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  288. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 3/24, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  289. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  290. Jump III. L: Diskvalifikován

  291. Jump II. L: 35/52, 41.09 s, 12.09 tr. b., 3.8 m/s

  292. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  293. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  294. Agility 1: Diskvalifikován

  295. Agility 2: Diskvalifikován

  296. Agility 3: 61/190, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  297. Agility 4: Diskvalifikován

  298. Agility Trial: Diskvalifikován

  299. Jumping 1: Diskvalifikován

  300. Jumping 2: Diskvalifikován

  301. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  302. Agility 1: Diskvalifikován

  303. Agility 2: 14/77, 45.94 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  304. Jumping 1: Diskvalifikován

  305. Jumping 2: 35/77, 42.92 s, 13.92 tr. b., 3.82 m/s

  306. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  307. QA4 agility: 15/99, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  308. QA5 agility: 52/97, 56.31 s, 17.31 tr. b., 3.32 m/s

  309. QA6 agility: Diskvalifikován

  310. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  311. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  312. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  313. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  314. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  315. 2Q Agility: 12/157, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  316. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 65/108, 46.49 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  317. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  318. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  319. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  320. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  321. QA1 agility: 20/135, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  322. QA2 agility: Diskvalifikován

  323. QA3 agility: 67/130, 50.27 s, 31.27 tr. b., 3.66 m/s

  324. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  325. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  326. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  327. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  328. Agility Open: 17/43, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  329. Agility Trial: Diskvalifikován

  330. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  331. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  332. zkouška 1 LA2: 6/22, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  333. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  334. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  335. FALCO 1. zkouška LA2: 7/18, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  336. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  337. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  338. Agility Open: Diskvalifikován

  339. Agility Trial: 4/17, 49.58 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  340. Agility Trial I: 9/24, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  341. Agility Trial II: 6/24, 62.43 s, 29.43 tr. b., 2.69 m/s

  342. Agility Trial III: 7/24, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  343. Jumping Open: Diskvalifikován

  344. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  345. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  346. Agility Lar So: 7/87, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  347. Jumping Lar Ne: 53/85, 36.08 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  348. Jumping Lar So: 31/87, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  349. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  350. Agility Open: 9/25, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  351. Agility Trial II: 2/13, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  352. Tuneliáda: 22/24, 27.01 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  353. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  354. 1.běh LA2: 10/24, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.42 m/s

  355. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  356. 3.běh LA2: 12/24, 46.63 s, 19.63 tr. b., 3.26 m/s

  357. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  358. Agility LA: 15/43, 55.64 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  359. Jumping LA: Diskvalifikován

  360. Zkouška LA2: 6/13, 52.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  361. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  362. V Agility: 3/11, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  363. VI Agility: 4/11, 42.83 s, 11.83 tr. b., 3.11 m/s

  364. VII Agility: 4/11, 44.65 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  365. VIII Agility: 3/11, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  366. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  367. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  368. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  369. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  370. Agility LA: 28/42, 51.19 s, 23.19 tr. b., 3.56 m/s

  371. Jumping LA: Diskvalifikován

  372. Zkouška LA1: 5/10, 36.18 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  373. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  374. Agility Trial 1: 1/13, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  375. Agility Trial 2: 5/13, 32.78 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  376. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  377. 1. Zkouška LA1: 6/16, 41.01 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  378. 2. Zkouška LA1: 10/16, 49.41 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  379. 3. Zkouška LA1: 9/16, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  380. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  381. 1. běh LA1 LA1: 10/18, 38.93 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  382. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  383. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  384. Agility I: 6/16, 40.37 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  385. Agility II: 3/16, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  386. HCV Jumping: Diskvalifikován

  387. Jumping 1: 20/44, 41.06 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  388. Jumping 2: Diskvalifikován

  389. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován