Cz En

009117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Tina, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 3/6, 43.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  4. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  5. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  8. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  9. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  10. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  11. TRIAL III. MA3: 3/7, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  12. TRIAL II. MA3: 1/7, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. TRIAL I. MA3: 5/7, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  14. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  15. Agility Open 2+3: 1/14, 41.4 s, 1.4 tr. b., 3.72 m/s

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: 2/9, 50.61 s, 9.61 tr. b., 3.38 m/s

  18. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  19. Agility Trial I: 6/9, 61.9 s, 30.9 tr. b., 3.02 m/s

  20. Agility Trial II: 6/9, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  21. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  22. Agility Trial I: Diskvalifikován

  23. Agility Trial II: 3/4, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  24. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  25. Agility 1 M: Diskvalifikován

  26. Agility 2 M: 6/17, 48.57 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  27. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  29. Agility Open: Diskvalifikován

  30. Agility Trial: Diskvalifikován

  31. Jumping Open: 12/26, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  32. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  33. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška MA3: 2/11, 52.48 s, 5.48 tr. b., 3.72 m/s

  35. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  36. 1.zkouška MA3: 6/12, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  37. 2.zkouška MA3: 4/12, 49.57 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  38. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  39. Agility I: Diskvalifikován

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  43. QA4 Agility: Diskvalifikován

  44. QJ4 Jumping: 20/44, 50.43 s, 17.43 tr. b., 3.57 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  46. QA1 agility: 14/57, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  47. QA2 agility: 36/57, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  48. QA3 agility: Diskvalifikován

  49. QJ1 jumping: 21/58, 41.07 s, 2.07 tr. b., 4.07 m/s

  50. QJ2 jumping: 31/58, 44.21 s, 7.21 tr. b., 4.41 m/s

  51. QJ3 jumping: 21/57, 40.25 s, 1.25 tr. b., 4.55 m/s

  52. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  53. Agility M Ne: Diskvalifikován

  54. Agility M So: Diskvalifikován

  55. Jumping M Ne: 14/46, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  56. Jumping M So: Diskvalifikován

  57. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  58. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  61. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  62. Agility I: Diskvalifikován

  63. Agility II: 1/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  64. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  65. 1. zkouška MA3: 2/5, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  66. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  69. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  70. TRIAL I. MA3: 4/8, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  71. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  72. 1. zkouška MA3: 2/7, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  73. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  75. Zkouška č.1 MA2: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  76. Zkouška č.2 MA2: 2/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  77. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  78. zkouška 1 MA2: 2/9, 43.09 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  79. zkouška 2 MA2: 2/9, 52.78 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  80. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  81. Agility MA: 13/18, 52.67 s, 18.67 tr. b., 3.65 m/s

  82. Jumping MA: Diskvalifikován

  83. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  84. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  85. TRIAL II. MA2: 2/7, 54.58 s, 11.58 tr. b., 3.63 m/s

  86. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  87. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  88. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  89. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  90. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  91. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  92. Trial II. MA2: Diskvalifikován

  93. Trial I. MA2: 3/9, 45.09 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  94. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  95. 1.běh MA2: 3/6, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  96. 2. běh MA2: 6/6, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  97. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  98. Zkouška MA2: 3/3, 49.15 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  99. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  100. Jump III. M: 12/16, 41.89 s, 4.89 tr. b., 3.51 m/s

  101. Jump II. M: 11/18, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  102. ZkA. Ne MA2: 2/5, 52.8 s, 11.8 tr. b., 3.26 m/s

  103. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  104. Agility 1: Diskvalifikován

  105. Agility 2: 22/36, 61.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  106. Jumping 1: Diskvalifikován

  107. Jumping 2: 12/36, 43.59 s, 5.59 tr. b., 3.67 m/s

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  109. QA4 agility: Diskvalifikován

  110. QA5 agility: Diskvalifikován

  111. QA6 agility: Diskvalifikován

  112. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  113. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  114. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  115. QA1 agility: Diskvalifikován

  116. QA2 agility: Diskvalifikován

  117. QA3 agility: 17/70, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.53 m/s

  118. QJ1 jumping: 29/70, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.56 m/s

  119. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  120. QJ3 jumping: 35/67, 47.47 s, 19.47 tr. b., 3.41 m/s

  121. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  122. Agility Open: Diskvalifikován

  123. Agility Trial: 3/6, 43.8 s, 7.8 tr. b., 3.56 m/s

  124. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  125. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  126. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  127. zkouška 2 MA2: 1/8, 46.28 s, 5.28 tr. b., 3.93 m/s

  128. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  129. FALCO 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  130. FALCO 2. zkouška MA2: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  131. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  132. Agility Open: 13/23, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  133. Agility Trial: Diskvalifikován

  134. Agility Trial I: Diskvalifikován

  135. Agility Trial II: 1/2, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. Agility Trial III: Diskvalifikován

  137. Jumping Open: Diskvalifikován

  138. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  139. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  140. Agility Med So: Diskvalifikován

  141. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  142. Jumping Med So: Diskvalifikován

  143. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  144. Agility Open: Diskvalifikován

  145. Agility Trial II: 2/7, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  146. Tuneliáda: 14/16, 37.2 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  147. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  148. 1.běh MA2: 2/9, 52.42 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  149. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  150. 3.běh MA2: 4/9, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  151. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  152. Agility MA: Diskvalifikován

  153. Jumping MA: Diskvalifikován

  154. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  156. V Agility: 1/3, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  157. VI Agility: 1/3, 33.56 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  158. VII Agility: 2/3, 42.98 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  159. VIII Agility: 1/3, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  160. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  161. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška MA1: 2/12, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s