Cz En

009117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Tina, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  2. ZkA I: 3/9, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  5. ZkA I: Diskvalifikován

  6. ZkA II: Diskvalifikován

  7. ZkA III: Diskvalifikován

  8. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  9. Zkouška II. MA3: 1/15, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  10. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  12. ZkA I: 4/12, 40.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  13. ZkA II: Diskvalifikován

  14. ZkA III: 6/11, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  15. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  16. Agility Zk I: 2/6, 52.76 s, 2.76 tr. b., 3.89 m/s

  17. Agility Zk II: 2/6, 53.75 s, 7.75 tr. b., 3.96 m/s

  18. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  19. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  20. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  21. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  22. Agility Open: 34/65, 56.04 s, 20.04 tr. b., 3.66 m/s

  23. Agility Squads as Individual: 13/69, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  24. Jumping Open: 40/69, 40.87 s, 8.87 tr. b., 4.06 m/s

  25. Jumping Squads as Individual: 8/69, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  26. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  27. Jumping M: 4/18, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  28. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  29. Zkouška I. MA3: 6/11, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  30. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  31. 1. zkouška MA3: 8/16, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  32. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  34. Agility 1: 32/79, 65.82 s, 11.82 tr. b., 3.27 m/s

  35. Agility 2: Diskvalifikován

  36. Agility 3: 25/76, 49.82 s, 0.82 tr. b., 3.93 m/s

  37. Agility 4: Diskvalifikován

  38. Agility Trial: Diskvalifikován

  39. Jumping 1: Diskvalifikován

  40. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  41. QA4 Agility: Diskvalifikován

  42. QA5 Agility: Diskvalifikován

  43. QA6 Agility: Diskvalifikován

  44. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  45. QJ5 Jumping: 20/53, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  46. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  47. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  48. Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II: 3/12, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  51. QA1 agility: Diskvalifikován

  52. QA2 agility: Diskvalifikován

  53. QA3 agility: 34/60, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  54. QJ1 jumping: 8/61, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. QJ2 jumping: 15/61, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  57. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  58. Agility Trial I: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II: Diskvalifikován

  60. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  61. Agility Trial II: 5/10, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. Agility Trial III: Diskvalifikován

  63. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  64. Agility I: 18/88, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  65. Agility II: 18/84, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  66. Jumping I: 20/87, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  67. Jumping II: Diskvalifikován

  68. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  69. Agility MA: 8/30, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  70. Jumping MA: Diskvalifikován

  71. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  73. Agility Trial I: 4/8, 46.3 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  76. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  77. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  78. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  79. Trial I: 5/10, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  80. Trial II: Diskvalifikován

  81. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  82. Zkouška 1 MA3: 1/10, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  83. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  84. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  85. Agility Trial I: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II: 3/6, 43.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  87. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  88. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  91. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  92. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  93. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  94. TRIAL III. MA3: 3/7, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  95. TRIAL II. MA3: 1/7, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  96. TRIAL I. MA3: 5/7, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  97. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  98. Agility Open 2+3: 1/14, 41.4 s, 1.4 tr. b., 3.72 m/s

  99. Agility Trial I: Diskvalifikován

  100. Agility Trial II: 2/9, 50.61 s, 9.61 tr. b., 3.38 m/s

  101. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  102. Agility Trial I: 6/9, 61.9 s, 30.9 tr. b., 3.02 m/s

  103. Agility Trial II: 6/9, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  104. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  105. Agility Trial I: Diskvalifikován

  106. Agility Trial II: 3/4, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  107. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  108. Agility 1 M: Diskvalifikován

  109. Agility 2 M: 6/17, 48.57 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  110. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  111. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  112. Agility Open: Diskvalifikován

  113. Agility Trial: Diskvalifikován

  114. Jumping Open: 12/26, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  115. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  116. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška MA3: 2/11, 52.48 s, 5.48 tr. b., 3.72 m/s

  118. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  119. 1.zkouška MA3: 6/12, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  120. 2.zkouška MA3: 4/12, 49.57 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  121. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  122. Agility I: Diskvalifikován

  123. Jumping I: Diskvalifikován

  124. Jumping II: Diskvalifikován

  125. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  126. QA4 Agility: Diskvalifikován

  127. QJ4 Jumping: 20/44, 50.43 s, 17.43 tr. b., 3.57 m/s

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  129. QA1 agility: 14/57, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  130. QA2 agility: 36/57, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  131. QA3 agility: Diskvalifikován

  132. QJ1 jumping: 21/58, 41.07 s, 2.07 tr. b., 4.07 m/s

  133. QJ2 jumping: 31/58, 44.21 s, 7.21 tr. b., 4.41 m/s

  134. QJ3 jumping: 21/57, 40.25 s, 1.25 tr. b., 4.55 m/s

  135. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  136. Agility M Ne: Diskvalifikován

  137. Agility M So: Diskvalifikován

  138. Jumping M Ne: 14/46, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  139. Jumping M So: Diskvalifikován

  140. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  141. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  143. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  144. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  145. Agility I: Diskvalifikován

  146. Agility II: 1/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  147. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  148. 1. zkouška MA3: 2/5, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  149. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  150. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  151. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  152. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  153. TRIAL I. MA3: 4/8, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  154. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  155. 1. zkouška MA3: 2/7, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  156. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  158. Zkouška č.1 MA2: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  159. Zkouška č.2 MA2: 2/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  160. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  161. zkouška 1 MA2: 2/9, 43.09 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  162. zkouška 2 MA2: 2/9, 52.78 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  163. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  164. Agility MA: 13/18, 52.67 s, 18.67 tr. b., 3.65 m/s

  165. Jumping MA: Diskvalifikován

  166. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  167. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  168. TRIAL II. MA2: 2/7, 54.58 s, 11.58 tr. b., 3.63 m/s

  169. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  170. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  171. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  172. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  173. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  174. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  175. Trial II. MA2: Diskvalifikován

  176. Trial I. MA2: 3/9, 45.09 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  177. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  178. 1.běh MA2: 3/6, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  179. 2. běh MA2: 6/6, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  180. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  181. Zkouška MA2: 3/3, 49.15 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  182. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  183. Jump III. M: 12/16, 41.89 s, 4.89 tr. b., 3.51 m/s

  184. Jump II. M: 11/18, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  185. ZkA. Ne MA2: 2/5, 52.8 s, 11.8 tr. b., 3.26 m/s

  186. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  187. Agility 1: Diskvalifikován

  188. Agility 2: 22/36, 61.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  189. Jumping 1: Diskvalifikován

  190. Jumping 2: 12/36, 43.59 s, 5.59 tr. b., 3.67 m/s

  191. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  192. QA4 agility: Diskvalifikován

  193. QA5 agility: Diskvalifikován

  194. QA6 agility: Diskvalifikován

  195. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  196. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  197. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  198. QA1 agility: Diskvalifikován

  199. QA2 agility: Diskvalifikován

  200. QA3 agility: 17/70, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.53 m/s

  201. QJ1 jumping: 29/70, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.56 m/s

  202. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  203. QJ3 jumping: 35/67, 47.47 s, 19.47 tr. b., 3.41 m/s

  204. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  205. Agility Open: Diskvalifikován

  206. Agility Trial: 3/6, 43.8 s, 7.8 tr. b., 3.56 m/s

  207. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  208. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  209. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  210. zkouška 2 MA2: 1/8, 46.28 s, 5.28 tr. b., 3.93 m/s

  211. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  212. FALCO 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  213. FALCO 2. zkouška MA2: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  214. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  215. Agility Open: 13/23, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  216. Agility Trial: Diskvalifikován

  217. Agility Trial I: Diskvalifikován

  218. Agility Trial II: 1/2, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  219. Agility Trial III: Diskvalifikován

  220. Jumping Open: Diskvalifikován

  221. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  222. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  223. Agility Med So: Diskvalifikován

  224. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  225. Jumping Med So: Diskvalifikován

  226. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  227. Agility Open: Diskvalifikován

  228. Agility Trial II: 2/7, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  229. Tuneliáda: 14/16, 37.2 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  230. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  231. 1.běh MA2: 2/9, 52.42 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  232. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  233. 3.běh MA2: 4/9, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  234. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  235. Agility MA: Diskvalifikován

  236. Jumping MA: Diskvalifikován

  237. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  238. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  239. V Agility: 1/3, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  240. VI Agility: 1/3, 33.56 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  241. VII Agility: 2/3, 42.98 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  242. VIII Agility: 1/3, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  243. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  244. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  245. 2. Zkouška MA1: 2/12, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s