Cz En

Agility II

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 41.08 5.23 V V
2 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 42.23 5.09 V V
3 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 42.61 5.05 V V
4 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 0 0.0 0.0 43.71 4.92 V V
5 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 43.79 4.91 V V
6 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 45.01 4.78 V V
7 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 45.74 4.7 V V
8 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 0 0.0 0.0 46.39 4.63 V V
9 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 46.52 4.62 V V
10 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 46.59 4.61 V V
11 079417 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 46.77 4.6 V V
12 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 46.8 4.59 V V
13 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 0 0 0.0 0.0 46.84 4.59 V V
14 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 47.25 4.55 V V
15 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 47.33 4.54 V V
16 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 47.77 4.5 V V
17 073517 Tereza Škrobánková A3Ch Sisi 0 0 0.0 0.0 47.9 4.49 V V
18 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 48.59 4.42 V V
19 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 49.45 4.35 V V
20 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 49.62 4.33 V V
21 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 50.98 4.22 V V
22 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 51.68 4.16 V V
23 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 51.8 4.15 V V
24 030319 Adéla Hasalová Casey 0 0 0.55 0.55 52.55 4.09 V V
25 089414 Veronika Horňáčková Brongo Bestagility 0 0 2.56 2.56 54.56 3.94 V V
26 066916 Adéla Petrů Gauner in Black z Říše Fantazie 0 0 3.12 3.12 55.12 3.9 V V
27 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 1 0 0.0 5.0 42.41 5.07 V V
28 002218 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes 1 0 0.0 5.0 43.56 4.94 V V
29 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita 1 0 0.0 5.0 43.97 4.89 V V
30 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 45.27 4.75 V V
31 034418 Nikola Schovancová Mia 1 0 0.0 5.0 45.29 4.75 V V
32 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 1 0 0.0 5.0 46.61 4.61 V V
33 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 47.51 4.53 V V
34 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 1 0.0 5.0 49.97 4.3 V V
35 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 51.68 4.16 V V
36 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 1 0 1.78 6.78 53.78 4.0 VD VD
37 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 1 0 2.03 7.03 54.03 3.98 VD VD
38 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 2 0 0.0 10.0 42.9 5.01 VD VD
39 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 2 0 0.0 10.0 45.92 4.68 VD VD
40 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 1 1 0.0 10.0 51.42 4.18 VD VD
41 012716 Simona Zajková ml. Minnie 1 1 1.22 11.22 53.22 4.04 VD VD
42 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce 2 0 1.46 11.46 53.46 4.02 VD VD
43 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů 0 2 4.94 14.94 56.94 3.78 VD VD
44 052718 Blanka Pelikánová Filip 1 0 11.41 16.41 63.41 3.39 D D
45 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 3 1 0.0 20.0 49.78 4.32 D D
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069316 Adéla Paráková Barney Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042619 Ivana Ondrušová Bogyo Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024619 Dagmar Urbancová El Draco Brilliant of Blaked DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057718 Kristýna Valíčková Dara Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO