Cz En

Adéla Maršálková

  1. Číslo: 004977
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 17. 01. 2019
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017115 (M), A3Ch Míša

  2. 071216 (L), Zoja Chropyňská Star

  3. 019721, Good Wine z Vejřího hnízda

Výsledky

  1. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  2. 1. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3, A3Ch Míša: 1/4, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  5. Agility MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  6. Jumping MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA3, A3Ch Míša: 2/8, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual, A3Ch Míša: 3/67, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  10. Agility Squads as Individual, A3Ch Míša: 2/72, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  11. Jumping Individual, A3Ch Míša: 8/70, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  12. Jumping Squads as Individual, A3Ch Míša: 55/72, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  13. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  14. Agility Open, A3Ch Míša: 6/15, 41.59 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  15. Jumping Open, A3Ch Míša: 4/14, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  16. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  17. Agility M, A3Ch Míša: 8/27, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. Jumping M, A3Ch Míša: 3/27, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  19. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  20. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  21. 1. Jumping M, A3Ch Míša: 7/16, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  22. 2. Jumping M, A3Ch Míša: 2/16, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  23. Agility M, A3Ch Míša: 3/16, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  24. Fin Agility M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  25. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  26. Agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  27. Agility II, A3Ch Míša: 4/62, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  28. Jumping I, A3Ch Míša: 4/64, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  29. Jumping II, A3Ch Míša: 34/58, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  30. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  31. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: 3/6, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  32. Agility Trial I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II, A3Ch Míša: 2/10, 32.17 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  35. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  36. Agility M, A3Ch Míša: 6/23, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  37. Jumping M, A3Ch Míša: 4/24, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  38. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  39. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  40. Zkouška II. MA3, A3Ch Míša: 6/15, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  41. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  42. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  43. 1. Zkouška M A3, A3Ch Míša: 5/6, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  44. 2. zkouška M A3, A3Ch Míša: 1/6, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  45. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  46. FINALE O bezovou hulku, A3Ch Míša: 1/12, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  47. Superfinále 3.-místo, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  48. Turnaj I, A3Ch Míša: 6/13, 29.22 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  49. Turnaj I, Zoja Chropyňská Star: 7/11, 36.24 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  50. Turnaj II, A3Ch Míša: 1/8, 28.29 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  51. Turnaj II, Zoja Chropyňská Star: 2/8, 41.48 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  52. Turnaj III, A3Ch Míša: 1/4, 17.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  53. Turnaj III, Zoja Chropyňská Star: 2/4, 23.87 s, 4.87 tr. b., 3.56 m/s

  54. Turnaj IV, A3Ch Míša: 2/2, 23.26 s, 0.26 tr. b., 4.51 m/s

  55. Zk agility I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  56. Zk agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  57. Zk agility II, A3Ch Míša: 4/9, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  58. Zk agility II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  59. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  60. Agility Open, A3Ch Míša: 1/17, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  61. Jumping Open, A3Ch Míša: 1/17, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  62. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  63. Zkouška II. MA3, A3Ch Míša: 1/11, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  64. Zkouška I. MA3, A3Ch Míša: 1/11, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  65. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  66. Agility Open, A3Ch Míša: 10/65, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  67. Agility Squads as Individual, A3Ch Míša: 29/69, 45.96 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  68. Jumping Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  69. Jumping Squads as Individual, A3Ch Míša: 3/69, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  70. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  71. Agility 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  72. Agility 2, A3Ch Míša: 27/70, 45.5 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  73. Agility 3, A3Ch Míša: 32/76, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  74. Agility 4, A3Ch Míša: 2/72, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  75. Agility Trial, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  76. Jumping 1, A3Ch Míša: 43/79, 48.35 s, 5.35 tr. b., 3.76 m/s

  77. Jumping 2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  78. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  79. Agility M, A3Ch Míša: 2/11, 26.38 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  80. Jumping special M, A3Ch Míša: 5/11, 22.84 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  81. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  82. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  83. QA4 Agility, A3Ch Míša: 11/56, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  84. QA5 Agility, A3Ch Míša: 3/56, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  85. QA6 Agility, A3Ch Míša: 5/51, 44.21 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  86. QJ4 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  87. QJ5 Jumping, A3Ch Míša: 8/53, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  88. QJ6 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  89. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  90. 1. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Míša: 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  91. 2. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Míša: 1/11, 40.95 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  92. 3. Medium - Jum - Junioři, A3Ch Míša: 2/11, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  93. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  94. 1. Jumping M, A3Ch Míša: 2/27, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  95. 2. Jumping M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  96. Agility M, A3Ch Míša: 1/27, 43.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  97. Finále - Agi M, A3Ch Míša: 1/12, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  98. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  99. QA1 agility, A3Ch Míša: 34/61, 42.26 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  100. QA2 agility, A3Ch Míša: 5/60, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  101. QA3 agility, A3Ch Míša: 5/60, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  102. QJ1 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  103. QJ2 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  104. QJ3 jumping, A3Ch Míša: 8/60, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  105. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  106. Agility, A3Ch Míša: 2/18, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  107. Agility Trial, A3Ch Míša: 4/9, 46.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  108. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  109. Agility Trial III, A3Ch Míša: 2/10, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  110. Jumping, A3Ch Míša: 3/18, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  111. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  112. Agility I, A3Ch Míša: 4/88, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  113. Agility II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  114. Jumping I, A3Ch Míša: 7/87, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  115. Jumping II, A3Ch Míša: 34/87, 34.51 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  116. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  117. Agility Challenge L LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  118. Agility Challenge M MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  119. Agility I L L, Zoja Chropyňská Star: 7/13, 71.31 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  120. Agility I M M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  121. Jumping Challenge L LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  122. Jumping Challenge M MA2, A3Ch Míša: 3/21, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  123. Jumping I L L, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  124. Jumping I M M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  125. Tuneliáda L L, Zoja Chropyňská Star: 9/12, 29.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  126. Tuneliáda M M, A3Ch Míša: 6/31, 21.22 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  127. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  128. Agility MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  129. Jumping MA, A3Ch Míša: 2/30, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  130. Zkouška MA3, A3Ch Míša: 1/14, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  131. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  132. Agility MA, A3Ch Míša: 2/32, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  133. Agility MA, A3Ch Míša: 2/32, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  134. Jumping MA, A3Ch Míša: 2/34, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  135. Jumping MA, A3Ch Míša: 2/34, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  136. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  137. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  138. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  139. Agility MA, A3Ch Míša: 1/22, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  140. Jumping MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  141. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  142. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  143. Agility Trial I, A3Ch Míša: 3/3, 43.89 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  144. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  145. Agility Trial II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  146. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  147. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  148. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  149. Jumping II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  150. Jumping III, A3Ch Míša: 1/19, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  151. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  152. Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  153. Agility DRUZSTVA, A3Ch Míša: 21/43, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  154. Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  155. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Míša: 2/43, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  156. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  157. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Míša: 1/26, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  158. J Agility, A3Ch Míša: 2/20, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  159. J Hra, A3Ch Míša: 2/19, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  160. J Jumping, A3Ch Míša: 1/20, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  161. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  162. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  163. QA4 Agility, A3Ch Míša: 20/44, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  164. QA5 Agility, A3Ch Míša: 5/42, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  165. QA6 Agility, A3Ch Míša: 5/43, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  166. QJ4 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  167. QJ5 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  168. QJ6 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  170. QA1 agility, A3Ch Míša: 6/57, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  171. QA2 agility, A3Ch Míša: 27/57, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  172. QA3 agility, A3Ch Míša: 6/56, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  173. QJ1 jumping, A3Ch Míša: 6/58, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  174. QJ2 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  175. QJ3 jumping, A3Ch Míša: 6/57, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  176. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  177. Ju Agility IV, A3Ch Míša: 1/20, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  178. Ju Agility IV, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  179. Ju Agility V, A3Ch Míša: 3/20, 33.49 s, 0.19 tr. b., 4.93 m/s

  180. Ju Agility V, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  181. Ju Agility VI, A3Ch Míša: 3/20, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  182. Ju Agility VI, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  183. Ju Jumping IV, A3Ch Míša: 10/20, 34.39 s, 8.82 tr. b., 4.74 m/s

  184. Ju Jumping IV, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  185. Ju Jumping V, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  186. Ju Jumping V, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  187. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  188. Agility M Ne, A3Ch Míša: 9/48, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  189. Agility M So, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  190. Jumping M Ne, A3Ch Míša: 6/46, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  191. Jumping M So, A3Ch Míša: 6/47, 31.05 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  192. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  193. Agility hra, Zoja Chropyňská Star: 5/6, 49.2 s, 14.2 tr. b., 3.25 m/s

  194. Agility hra, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  195. Agility Open, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  196. Agility Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  197. Agility Trial, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  198. Agility Trial, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  199. Jumping Open, A3Ch Míša: 2/22, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  200. Jumping Open, Zoja Chropyňská Star: 11/22, 50.2 s, 12.2 tr. b., 3.13 m/s

  201. Tuneliada, A3Ch Míša: 1/21, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  202. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  203. Agility I, A3Ch Míša: 7/21, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  204. Agility I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  205. Agility II, A3Ch Míša: 7/21, 41.85 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  206. Agility II, Zoja Chropyňská Star: 9/36, 50.07 s, 12.73 tr. b., 3.89 m/s

  207. Agility III, A3Ch Míša: 2/21, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  208. Agility III, Zoja Chropyňská Star: 15/34, 53.77 s, 25.08 tr. b., 3.7 m/s

  209. Jumping I, Zoja Chropyňská Star: 12/36, 42.67 s, 3.69 tr. b., 4.27 m/s

  210. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  211. Jumping II, A3Ch Míša: 1/21, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  212. Jumping II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  213. Jumping III, A3Ch Míša: 1/20, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  214. Jumping III, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  215. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  216. Agility LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  217. Agility MA, A3Ch Míša: 12/28, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  218. Jumping LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  219. Jumping MA, A3Ch Míša: 3/28, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  220. Zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  221. Zkouška MA3, A3Ch Míša: 2/11, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  222. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  223. 1. zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  224. 1. zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  225. 2. zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  227. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  228. Agility Trial I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  229. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  230. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/5, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  231. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  232. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  233. Agility LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  234. Agility MA, A3Ch Míša: 10/27, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  235. Jumping LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  236. Jumping MA, A3Ch Míša: 6/27, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  237. Zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: 9/22, 62.75 s, 14.75 tr. b., 2.8 m/s

  238. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  239. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  240. Agility Trial I, A3Ch Míša: 2/10, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  241. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  242. Agility Trial II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  243. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  244. Jumping 2+3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  245. Jumping 2+3, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  246. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  247. Jumping I, Zoja Chropyňská Star: 15/26, 49.23 s, 30.23 tr. b., 2.68 m/s

  248. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  249. Jumping II, Zoja Chropyňská Star: 13/26, 54.17 s, 16.17 tr. b., 2.88 m/s

  250. Jumping II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  251. Jumping III, A3Ch Míša: 2/21, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  252. Jumping III, Zoja Chropyňská Star: 10/26, 35.51 s, 0.51 tr. b., 3.72 m/s

  253. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  254. Agility Ju, A3Ch Míša: 10/31, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  255. Agility Ju, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  256. Agility Squads, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  257. Agility Squads, A3Ch Míša: 2/44, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  258. Hra Ju, A3Ch Míša: 2/31, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  259. Hra Ju, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  260. Jumping Ju, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  261. Jumping Ju, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  262. Jumping Squads, A3Ch Míša: 25/44, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  263. Jumping Squads, Zoja Chropyňská Star: 60/75, 48.61 s, 17.61 tr. b., 3.62 m/s

  264. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  265. Agility družstev, A3Ch Míša: 11/50, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  266. Agility jednotlivců, A3Ch Míša: 26/47, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  267. Jumping družstev, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  268. Jumping jednotlivců, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  269. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  270. Agility 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  271. Agility 2, A3Ch Míša: 8/58, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  272. Agility 3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  273. Agility 4, A3Ch Míša: 14/57, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  274. Agility Trial, A3Ch Míša: 10/45, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  275. Jumping 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  276. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Míša: 9/30, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  277. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  278. QA4 agility, A3Ch Míša: 12/49, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  279. QA4 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  280. QA5 agility, Zoja Chropyňská Star: 45/97, 52.7 s, 13.7 tr. b., 3.55 m/s

  281. QA5 agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  282. QA6 agility, A3Ch Míša: 6/50, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  283. QA6 agility, Zoja Chropyňská Star: 52/95, 46.05 s, 20.05 tr. b., 4.0 m/s

  284. QJ4 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  285. QJ4 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  286. QJ5 jumping, A3Ch Míša: 12/49, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  287. QJ5 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  288. QJ6 jumping, A3Ch Míša: 10/49, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  289. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  290. QA1 agility, A3Ch Míša: 25/68, 48.27 s, 14.27 tr. b., 3.94 m/s

  291. QA1 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  292. QA2 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  293. QA2 agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  294. QA3 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  295. QA3 agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  296. QJ1 jumping, A3Ch Míša: 10/70, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  297. QJ1 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  298. QJ2 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  299. QJ2 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  300. QJ3 jumping, Zoja Chropyňská Star: 49/118, 45.37 s, 6.37 tr. b., 3.86 m/s

  301. QJ3 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  302. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  303. Agility 1, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  304. Agility 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  305. Agility 2, A3Ch Míša: 3/5, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  306. Agility 2, Zoja Chropyňská Star: 8/18, 49.13 s, 6.13 tr. b., 3.91 m/s

  307. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  308. Agility 1 Ju, A3Ch Míša: 10/17, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  309. Agility 2 Ju, A3Ch Míša: 2/17, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  310. Agility 3 Ju, A3Ch Míša: 1/17, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  311. Agility 4 Ju, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  312. Jumping 1 Ju, A3Ch Míša: 5/17, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  313. Jumping 2 Ju, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  314. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  315. Agility Open, A3Ch Míša: 4/23, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  316. Agility Open, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  317. Agility Trial, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  318. Agility Trial, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  319. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: 14/24, 64.75 s, 28.75 tr. b., 2.58 m/s

  320. Agility Trial I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  321. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  322. Agility Trial II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  323. Agility Trial III, Zoja Chropyňská Star: 8/24, 50.93 s, 17.93 tr. b., 2.93 m/s

  324. Agility Trial III, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  325. Jumping Open, Zoja Chropyňská Star: 12/40, 43.15 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  326. Jumping Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  327. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  328. Agility Med Ne, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  329. Agility Med So, A3Ch Míša: 18/39, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  330. Jumping Med Ne, A3Ch Míša: 7/39, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  331. Jumping Med So, A3Ch Míša: 3/39, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  332. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  333. Agility Open, A3Ch Míša: 1/18, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  334. Agility Open, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  335. Agility Open SQUADS, A3Ch Míša: 5/12, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  336. Agility Open SQUADS, Zoja Chropyňská Star: 18/24, 62.91 s, 19.91 tr. b., 2.78 m/s

  337. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: 1/3, 50.75 s, 18.75 tr. b., 2.86 m/s

  338. Agility Trial I, A3Ch Míša: 2/5, 49.81 s, 6.81 tr. b., 3.71 m/s

  339. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  340. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: 3/6, 45.97 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  341. Jumping Open, A3Ch Míša: 6/13, 48.11 s, 11.11 tr. b., 3.91 m/s

  342. Jumping Open, Zoja Chropyňská Star: 15/24, 63.22 s, 26.22 tr. b., 2.97 m/s

  343. Tuneliáda, A3Ch Míša: 4/16, 23.2 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  344. Tuneliáda, Zoja Chropyňská Star: 14/24, 25.09 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  345. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  346. Agility Trial I, A3Ch Míša: 3/7, 40.06 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  347. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  348. Agility Trial II, A3Ch Míša: 3/7, 39.07 s, 5.07 tr. b., 3.66 m/s

  349. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  350. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  351. 1. zkouška LA1, Zoja Chropyňská Star: 6/18, 37.21 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  352. 1. zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  353. 2. zkouška LA1, Zoja Chropyňská Star: 3/18, 37.81 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  354. 2. zkouška MA3, A3Ch Míša: 5/11, 44.42 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  355. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  356. 1. zkouška MA3, A3Ch Míša: 1/10, 40.76 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  357. 2. zkouška MA3, A3Ch Míša: 1/10, 44.47 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  358. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  359. Agility Ne M, A3Ch Míša: 5/12, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  360. Agility So M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  361. Jumping Ne M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  362. Jumping So M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  363. Zkouška Ne MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  364. Zkouška So MA3, A3Ch Míša: 4/10, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  365. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  366. Agility Trial I, A3Ch Míša: 1/7, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  367. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/7, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  368. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  369. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  370. Jumping II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  371. Jumping III, A3Ch Míša: 10/20, 26.93 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  372. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  373. Agility MA neděle, A3Ch Míša: 1/8, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  374. Agility MA sobota, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  375. Jumping MA neděle, A3Ch Míša: 1/8, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  376. Jumping MA sobota, A3Ch Míša: 2/12, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  377. Zkouška MA2 neděle, A3Ch Míša: 1/2, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  378. Zkouška MA2 sobota, A3Ch Míša: 1/2, 49.29 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  379. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  380. Agility družstva, A3Ch Míša: 2/41, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  381. Agility - junioři, A3Ch Míša: 2/25, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  382. Jumping družstva, A3Ch Míša: 1/41, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  383. Jumping - junioři, A3Ch Míša: 1/25, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  384. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  385. Agility družstva, A3Ch Míša: 26/44, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  386. Agility jednotlivci, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  387. Jumping družstva, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  388. Jumping jednotlivci, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  389. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  390. I Agility, A3Ch Míša: 2/5, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  391. II Agility, A3Ch Míša: 1/5, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  392. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  393. QA5 Agility, A3Ch Míša: 27/72, 49.98 s, 9.98 tr. b., 3.62 m/s

  394. QA6 Agility, A3Ch Míša: 24/78, 47.88 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  395. QJ5 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  396. QJ6 Jumping, A3Ch Míša: 33/79, 43.5 s, 6.5 tr. b., 4.07 m/s

  397. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  398. QA3 Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  399. QA4 Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  400. QJ3 Jumping, A3Ch Míša: 16/69, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  401. QJ4 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  402. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  403. J Agility 1, A3Ch Míša: 1/20, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  404. J Agility 2, A3Ch Míša: 4/19, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  405. J Agility 3, A3Ch Míša: 5/19, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  406. J Agility 4, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  407. J Jumping 1, A3Ch Míša: 10/19, 40.18 s, 9.33 tr. b., 4.28 m/s

  408. J Jumping 2, A3Ch Míša: 14/18, 35.15 s, 16.27 tr. b., 4.13 m/s

  409. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  410. Agility I, A3Ch Míša: 4/8, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  411. Agility II, A3Ch Míša: 2/7, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  412. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  413. Agility, A3Ch Míša: 3/6, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  414. Agility Open, A3Ch Míša: 11/18, 44.89 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  415. Jumping Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  416. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  417. QA1 Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  418. QA2 Agility, A3Ch Míša: 23/82, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  419. QJ1 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  420. QJ2 Jumping, A3Ch Míša: 27/81, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  421. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  422. Agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  423. Agility II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  424. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  425. Agility I, A3Ch Míša: 3/7, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  426. Agility II, A3Ch Míša: 4/7, 49.37 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  427. Agility III, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  428. Agility Open, A3Ch Míša: 9/26, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  429. Jumping Open, A3Ch Míša: 14/26, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  430. Jumping Open II, A3Ch Míša: 10/25, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  431. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  432. 1.Zk MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  433. 2.Zk MA2, A3Ch Míša: 3/10, 40.37 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  434. 3.Zk MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  435. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  436. Agility MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  437. Jumping MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  438. Zkuška MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  439. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  440. I Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  441. II Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  442. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  443. Agility M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  444. Jumping M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  445. Zk MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  446. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  447. Agility MA M, A3Ch Míša: 8/26, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  448. Jumping MA M, A3Ch Míša: 14/27, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  449. Zk MA2 MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  450. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  451. 1. Zkouška MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  452. 2. Zkouška MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  453. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  454. Agility neděle M, A3Ch Míša: 6/17, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  455. Agility sobota M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  456. Jumping neděle M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  457. Jumping sobota M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  458. Zkouška neděle MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  459. zkouška sobota MA2, A3Ch Míša: 3/9, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  460. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  461. Agility I, A3Ch Míša: 1/3, 35.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  462. Agility III, A3Ch Míša: 1/3, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  463. Aglility II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  464. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  465. Agility M - sobota M, A3Ch Míša: 7/20, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  466. Jumping M - sobota M, A3Ch Míša: 6/20, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  467. MA1- sobota MA1, A3Ch Míša: 2/6, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  468. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  469. Jumping Open I, A3Ch Míša: 17/25, 45.16 s, 21.36 tr. b., 3.74 m/s

  470. Jumping Open II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  471. Jumping Open III, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  472. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  473. Agility, A3Ch Míša: 2/3, 24.03 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  474. Agility Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  475. Jumping Open, A3Ch Míša: 14/23, 32.67 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  476. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  477. Agility klubů, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  478. Jumping družstev, A3Ch Míša: 8/15, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  479. Jumping dvojic, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  480. Soutěž feny proti psům, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  481. Soutěž podle roku narození, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  482. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  483. Agility I, A3Ch Míša: 4/6, 69.1 s, 44.1 tr. b., 2.29 m/s

  484. Agility II, A3Ch Míša: 1/6, 50.57 s, 21.57 tr. b., 3.05 m/s

  485. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  486. Agility, A3Ch Míša: 5/5, 32.87 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  487. Jumping Open (ne), A3Ch Míša: Diskvalifikován

  488. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  489. Agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  490. Agility II, A3Ch Míša: 2/6, 40.68 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  491. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  492. Agility, A3Ch Míša: 3/8, 24.52 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  493. Agility II Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  494. Agility I Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  495. Jumping II Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  496. Jumping I Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  497. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  498. Agility ned. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  499. Agility sob. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  500. Jumping ned. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  501. Jumping sob. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  502. Zk MA1 ned MA1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  503. Zk MA1 sob MA1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  504. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  505. Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  506. Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  507. Zk MA1, A3Ch Míša: Diskvalifikován