Cz En

Tereza Škrobánková

  1. Číslo: 005932
  2. OSA: Katmaj Opava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 21. 03. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 021617 (L), Destiny Alarm Beskyd

  2. 073517 (M), A3Ch Sisi

  3. 009921 (M), Bibi z Faustovy zahrádky

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  2. Agility M, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  3. Agility M, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  4. Jumping M, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  5. Jumping M, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  6. Tuneliáda M, Bibi z Faustovy zahrádky: 37/45, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. Tuneliáda M, Bibi z Faustovy zahrádky: 37/45, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  9. Agility 1, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  10. Agility 2, Bibi z Faustovy zahrádky: 5/17, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  11. Jumping, Bibi z Faustovy zahrádky: 5/17, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  12. Jumping 1, Bibi z Faustovy zahrádky: 6/20, 49.51 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  13. Jumping 2, Bibi z Faustovy zahrádky: 4/18, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  14. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  15. Agility Open, Bibi z Faustovy zahrádky: 12/23, 53.78 s, 16.78 tr. b., 3.7 m/s

  16. Agility Trial, Bibi z Faustovy zahrádky: 4/9, 51.9 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  17. Jumping Open, Bibi z Faustovy zahrádky: 10/23, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  18. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  19. Agility Individual, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  20. Agility Squads as Individual, Bibi z Faustovy zahrádky: 40/73, 55.07 s, 18.07 tr. b., 3.89 m/s

  21. Jumping Individual, Bibi z Faustovy zahrádky: 24/72, 43.15 s, 1.65 tr. b., 4.63 m/s

  22. Jumping Squads as Individual, Bibi z Faustovy zahrádky: 34/73, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  23. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  24. Agility Trial I, Bibi z Faustovy zahrádky: 3/6, 48.02 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  25. Agility Trial II, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  26. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  27. Agility Trial I, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  28. Agility Trial II, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  29. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  30. Agility M, Bibi z Faustovy zahrádky: 12/22, 52.0 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  31. Jumping M, Bibi z Faustovy zahrádky: 3/23, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  32. Zkouška MA2, Bibi z Faustovy zahrádky: 3/9, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  33. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  34. Agility Brut M, Bibi z Faustovy zahrádky: 5/22, 48.29 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  35. Demi Z MA2, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  36. Jumping Extra Dry M, Bibi z Faustovy zahrádky: 5/23, 40.03 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  37. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  38. Zkouška 1, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  39. Zkouška 2, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  40. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  41. Agility I, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  42. Agility II, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  43. Jumping I, Bibi z Faustovy zahrádky: 9/71, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  44. Jumping II, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  45. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  46. TRIAL I., Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  47. TRIAL II., Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  48. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  49. 1. Agility, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  50. 1. jumping, Bibi z Faustovy zahrádky: 5/14, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  51. 2. agility, Bibi z Faustovy zahrádky: 3/14, 53.85 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  52. 2. jumping, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  53. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  54. Agility Trial I, Bibi z Faustovy zahrádky: 2/6, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  55. Agility Trial II, Bibi z Faustovy zahrádky: 1/6, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  56. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  57. 1. Zkouška MA2, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška MA2, Bibi z Faustovy zahrádky: 3/7, 54.5 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  59. 3. Zkouška MA2, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  60. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  61. 1. Zkouška MA2, Bibi z Faustovy zahrádky: 1/5, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  62. 2. Zkouška MA2, Bibi z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  63. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  64. Agility Open, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  65. Agility Trial, A3Ch Sisi: 6/9, 51.99 s, 8.99 tr. b., 3.75 m/s

  66. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  67. II. Zkouška A3 M, A3Ch Sisi: 2/5, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  68. I. Zkouška A3 M, A3Ch Sisi: 3/5, 46.61 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  69. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  70. Jumping I, A3Ch Sisi: 5/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  71. Jumping II, A3Ch Sisi: 7/13, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  72. Jumping III, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  73. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  74. TRIAL I., A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  75. TRIAL II. , A3Ch Sisi: 1/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  76. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  77. zkouška MA3 1, A3Ch Sisi: 2/10, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  78. zkouška MA3 2, A3Ch Sisi: 3/10, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  79. zkouška MA3 3, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  80. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  81. ZkA I, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  82. ZkA II, A3Ch Sisi: 2/8, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. ZkA III, A3Ch Sisi: 4/8, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  84. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  85. Agility I, A3Ch Sisi: 8/64, 50.92 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  86. Agility II, A3Ch Sisi: 17/62, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. Jumping I, A3Ch Sisi: 32/64, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  88. Jumping II, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  89. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  90. Agility M, A3Ch Sisi: 2/24, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  91. Jumping M, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  92. ZkouškaMA3, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  93. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  94. II zkouška A3 M, A3Ch Sisi: 2/16, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  95. I zkouška A3 M, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  96. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  97. ZkA I, A3Ch Sisi: 1/8, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  98. ZkA II, A3Ch Sisi: 1/8, 44.27 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  99. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  100. 1. Zkouška A2 M, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška A2 M, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  102. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  103. Zkouška II. MA2, A3Ch Sisi: 1/6, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  104. Zkouška I. MA2, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  105. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  106. Agility Open, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  107. Agility Trial, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  108. Jumping Open, A3Ch Sisi: 4/29, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  109. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  110. Agility Open, A3Ch Sisi: 10/24, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  111. Agility Open, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  112. Agility Trial, A3Ch Sisi: 1/12, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  113. Agility Trial, Destiny Alarm Beskyd: 5/9, 40.72 s, 30.0 tr. b., 3.71 m/s

  114. Jumping Svihak lazensky, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  115. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, A3Ch Sisi: 3/16, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  116. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  117. Agility L, Destiny Alarm Beskyd: 16/37, 40.93 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  118. Agility M, A3Ch Sisi: 6/17, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  119. Jump L, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  120. Jump M, A3Ch Sisi: 11/17, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  121. Zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  122. Zkouška MA2, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  123. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  124. Jumping A2+3, A3Ch Sisi: 5/12, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  125. Jumping LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  126. Zkouška 1 LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  127. Zkouška 2 LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  128. Zkouška II LA1, Destiny Alarm Beskyd: 6/14, 41.21 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  129. Zkouška II MA2, A3Ch Sisi: 2/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  130. Zkouška I LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  131. Zkouška I MA2, A3Ch Sisi: 1/6, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  132. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  133. 1. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  134. 1. zkouška MA2, A3Ch Sisi: 2/9, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  135. 2. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška MA2, A3Ch Sisi: 2/9, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  137. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  138. Agility Open, A3Ch Sisi: 10/20, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  139. Agility Open, Destiny Alarm Beskyd: 15/37, 41.53 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  140. Agility Trial, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  141. Agility Trial, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  142. Jumping Open, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  143. Jumping Open, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  144. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  145. 1. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: 11/22, 42.14 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  146. 2. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  147. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  148. Agility I, A3Ch Sisi: 4/11, 40.62 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  149. Agility I, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  150. Agility II, A3Ch Sisi: 5/11, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  151. Agility II, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  152. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  153. 1. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  155. 3. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  156. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  157. Zkouška č.1 LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  158. Zkouška č.1 MA1, A3Ch Sisi: Diskvalifikován

  159. Zkouška č.2 LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  160. Zkouška č.2 MA1, A3Ch Sisi: 1/6, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  161. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  162. zkouška 1 LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  163. zkouška 1 MA1, A3Ch Sisi: 1/11, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  164. zkouška 2 LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  165. zkouška 2 MA1, A3Ch Sisi: 1/11, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  166. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  167. Jumping A1 + A0 LA1, Destiny Alarm Beskyd: 8/13, 28.15 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  168. Trial II. LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  169. Trial I. LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  170. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  171. Agility Open, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  172. Agility Trial, Destiny Alarm Beskyd: 4/6, 38.77 s, 25.0 tr. b., 3.97 m/s

  173. Jumping Open, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  174. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  175. Trial II. LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  176. Trial I. LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  177. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  178. 1.běh LA1, Destiny Alarm Beskyd: 8/13, 49.93 s, 29.93 tr. b., 2.76 m/s

  179. 2. běh LA1, Destiny Alarm Beskyd: 7/13, 35.25 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  180. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  181. Agility Open Large, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  182. Agility Open Large, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  183. Jumping Open Large, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  184. Jumping Open Large, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  185. Zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  186. Zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  187. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  188. Agility Open, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  189. Agility Trial, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  190. Jumping Open, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  191. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  192. Agility Open L, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  193. Jump Open L, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  194. Zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  195. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  196. Jumping 1 L, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  197. Jumping 2 L, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  198. Zkoušky LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  199. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  200. FALCO 1. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován

  201. FALCO 2. zkouška LA1, Destiny Alarm Beskyd: Diskvalifikován