Cz En

073517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Škrobánková, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Sisi, Sheltie

Výsledky

  1. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: 2/8, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. ZkA III: 4/8, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  5. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. Agility I: 8/64, 50.92 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. Agility II: 17/62, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  8. Jumping I: 32/64, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  9. Jumping II: Diskvalifikován

  10. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  11. Agility M: 2/24, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  12. Jumping M: Diskvalifikován

  13. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  14. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  15. II zkouška A3 M: 2/16, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  16. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  17. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  18. ZkA I: 1/8, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  19. ZkA II: 1/8, 44.27 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  20. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  21. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  23. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  24. Zkouška II. MA2: 1/6, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  25. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  26. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Trial: Diskvalifikován

  29. Jumping Open: 4/29, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  30. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  31. Agility Open: 10/24, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  32. Agility Trial: 1/12, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 3/16, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  34. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  35. Agility M: 6/17, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  36. Jump M: 11/17, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  37. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  38. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  39. Jumping A2+3: 5/12, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. Zkouška II MA2: 2/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  41. Zkouška I MA2: 1/6, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  42. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  43. 1. zkouška MA2: 2/9, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  44. 2. zkouška MA2: 2/9, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  45. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  46. Agility Open: 10/20, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  47. Agility Trial: Diskvalifikován

  48. Jumping Open: Diskvalifikován

  49. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  50. Agility I: 4/11, 40.62 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  51. Agility II: 5/11, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  52. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  53. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  54. Zkouška č.2 MA1: 1/6, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  55. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  56. zkouška 1 MA1: 1/11, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  57. zkouška 2 MA1: 1/11, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s