Cz En

073517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Škrobánková, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Sisi, Sheltie

Výsledky

  1. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Trial: 6/9, 51.99 s, 8.99 tr. b., 3.75 m/s

  4. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  5. II. Zkouška A3 M: 2/5, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  6. I. Zkouška A3 M: 3/5, 46.61 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  7. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  8. Jumping I: 5/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  9. Jumping II: 7/13, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  10. Jumping III: Diskvalifikován

  11. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  12. TRIAL I.: Diskvalifikován

  13. TRIAL II. : 1/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  14. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  15. zkouška MA3 1: 2/10, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  16. zkouška MA3 2: 3/10, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  17. zkouška MA3 3: Diskvalifikován

  18. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  19. ZkA I: Diskvalifikován

  20. ZkA II: 2/8, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  21. ZkA III: 4/8, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  22. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  23. Agility I: 8/64, 50.92 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  24. Agility II: 17/62, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  25. Jumping I: 32/64, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  26. Jumping II: Diskvalifikován

  27. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  28. Agility M: 2/24, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. Jumping M: Diskvalifikován

  30. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  31. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  32. II zkouška A3 M: 2/16, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  34. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  35. ZkA I: 1/8, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  36. ZkA II: 1/8, 44.27 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  37. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  38. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  40. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  41. Zkouška II. MA2: 1/6, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  42. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  43. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  44. Agility Open: Diskvalifikován

  45. Agility Trial: Diskvalifikován

  46. Jumping Open: 4/29, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  47. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  48. Agility Open: 10/24, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  49. Agility Trial: 1/12, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  50. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 3/16, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  51. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  52. Agility M: 6/17, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  53. Jump M: 11/17, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  54. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  55. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  56. Jumping A2+3: 5/12, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  57. Zkouška II MA2: 2/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  58. Zkouška I MA2: 1/6, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  59. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  60. 1. zkouška MA2: 2/9, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  61. 2. zkouška MA2: 2/9, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  62. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  63. Agility Open: 10/20, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  64. Agility Trial: Diskvalifikován

  65. Jumping Open: Diskvalifikován

  66. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  67. Agility I: 4/11, 40.62 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  68. Agility II: 5/11, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  69. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  70. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  71. Zkouška č.2 MA1: 1/6, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  73. zkouška 1 MA1: 1/11, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  74. zkouška 2 MA1: 1/11, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s