Cz En

Jumping II

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Konečná, Martina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 30.01 6.0 V V
2 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 30.1 5.98 V V
3 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 30.72 5.86 V V
4 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 30.9 5.83 V V
5 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 30.93 5.82 V V
6 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 31.04 5.8 V V
7 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 0 0 0.0 0.0 31.08 5.79 V V
8 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 31.22 5.77 V V
9 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 31.6 5.7 V V
10 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 31.76 5.67 V V
11 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 32.47 5.54 V V
12 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 32.69 5.51 V V
13 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 33.08 5.44 V V
14 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 33.69 5.34 V V
15 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 34.19 5.26 V V
16 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 34.2 5.26 V V
17 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.62 5.2 V V
18 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 34.88 5.16 V V
19 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 34.91 5.16 V V
20 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.93 5.15 V V
21 079417 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 35.0 5.14 V V
22 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 0 0.0 0.0 35.5 5.07 V V
23 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 35.74 5.04 V V
24 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.86 5.02 V V
25 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 36.08 4.99 V V
26 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 36.19 4.97 V V
27 089414 Veronika Horňáčková Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 37.42 4.81 V V
28 029317 Zuzana Sedláčková Čikita 0 0 0.0 0.0 38.9 4.63 V V
29 042619 Ivana Ondrušová Bogyo Elegant rascal 0 0 0.0 0.0 39.37 4.57 V V
30 024619 Dagmar Urbancová El Draco Brilliant of Blaked 0 0 0.01 0.01 40.01 4.5 V V
31 052718 Blanka Pelikánová Filip 0 0 0.27 0.27 40.27 4.47 V V
32 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 1 0 0.0 5.0 31.85 5.65 V V
33 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 1 0 0.0 5.0 32.28 5.58 V V
34 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 1 0.0 5.0 33.06 5.44 V V
35 002218 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes 0 1 0.0 5.0 33.7 5.34 V V
36 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 1 0.0 5.0 35.5 5.07 V V
37 030319 Adéla Hasalová Casey 1 0 0.0 5.0 36.21 4.97 V V
38 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 0 0.0 5.0 36.58 4.92 V V
39 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 1 0.0 5.0 36.85 4.88 V V
40 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce 0 1 0.0 5.0 37.18 4.84 V V
41 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 38.14 4.72 V V
42 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 0 1 0.0 5.0 38.41 4.69 V V
43 012716 Simona Zajková ml. Minnie 0 1 0.0 5.0 39.11 4.6 V V
44 029217 Zuzana Sedláčková Ema 1 0 0.59 5.59 40.59 4.43 V V
45 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 1 0 1.86 6.86 41.86 4.3 VD VD
46 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 1 1 0.0 10.0 39.91 4.51 VD VD
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057718 Kristýna Valíčková Dara Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073517 Tereza Škrobánková A3Ch Sisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066916 Adéla Petrů Gauner in Black z Říše Fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO