Cz En

Eva Andělová

  1. Číslo: 003642
  2. OSA: Agility klub Údolí
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 02. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 031012 (L), Engie

  2. 023913 (ML), ADEEN Carwera

  3. 022116 (M), Kopretina od Rytíře Malovce

  4. 021320 (L), Catch Me If You Can Lovelenia

Výsledky

  1. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  2. Agility Trial II, Kopretina od Rytíře Malovce: 3/4, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  3. Agility Trial II, Catch Me If You Can Lovelenia: Diskvalifikován

  4. Aility Trial I, Kopretina od Rytíře Malovce: 3/4, 55.23 s, 30.23 tr. b., 3.57 m/s

  5. Aility Trial I, Catch Me If You Can Lovelenia: Diskvalifikován

  6. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  7. Agility Trial, Kopretina od Rytíře Malovce: 5/9, 48.09 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  8. Earth dog's labyrinth, Kopretina od Rytíře Malovce: 14/16, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  9. Frog's course, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/18, 24.26 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  10. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  11. Trial I., Kopretina od Rytíře Malovce: 2/4, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  12. Trial I., Catch Me If You Can Lovelenia: Diskvalifikován

  13. Trial II., Kopretina od Rytíře Malovce: 2/4, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. Trial II., Catch Me If You Can Lovelenia: Diskvalifikován

  15. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  16. 1. Zkouška M A3, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/4, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  17. 2. Zkouška M A3, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/4, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  18. 3. Zkouška M A3, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/4, 43.64 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  19. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  20. JUMPING ORIGINAL II M, Kopretina od Rytíře Malovce: 5/16, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  21. JUMPING ORIGINAL I M, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/17, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  22. ZKOUŠKA MA3, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/8, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. Agility I, Kopretina od Rytíře Malovce: 27/64, 57.27 s, 16.27 tr. b., 3.84 m/s

  25. Agility II, Kopretina od Rytíře Malovce: 42/62, 53.46 s, 11.46 tr. b., 4.02 m/s

  26. Jumping I, Kopretina od Rytíře Malovce: 35/64, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  27. Jumping II, Kopretina od Rytíře Malovce: 40/58, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  28. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  29. 1. zkouška, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/7, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  30. 2. zkouška, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/7, 50.88 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  31. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  32. II zkouška A3 M, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  33. I zkouška A3 M, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  34. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  35. 1.zkouška MA3, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/5, 43.33 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  36. 2.zkouška MA3, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/5, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  37. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  38. Agility I, Kopretina od Rytíře Malovce: 20/88, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  39. Agility II, Kopretina od Rytíře Malovce: 32/84, 48.24 s, 9.24 tr. b., 3.98 m/s

  40. Jumping I, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  41. Jumping II, Kopretina od Rytíře Malovce: 39/87, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  42. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  43. Agility Trial I, Kopretina od Rytíře Malovce: 3/11, 40.53 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  44. Agility Trial II, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/11, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  45. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  46. Zkouška č.1 MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/9, 58.01 s, 24.01 tr. b., 3.38 m/s

  47. Zkouška č.2 MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  48. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  49. TRIAL II. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/3, 48.85 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  50. TRIAL I. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 3/3, 45.68 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  51. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  52. TRIAL II. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/4, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  53. TRIAL I. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/4, 49.32 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  54. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  55. Agility Trial I, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  56. Agility Trial II, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/11, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  57. Agility Trial III, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  58. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  59. TRIAL III. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 3/4, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  60. TRIAL II. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/4, 46.41 s, 16.41 tr. b., 3.77 m/s

  61. TRIAL I. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/4, 40.09 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  62. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  63. Agility Trial I, Kopretina od Rytíře Malovce: 7/8, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  64. Agility Trial II, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  65. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  66. Agility Trial I, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/6, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  67. Agility Trial II, Kopretina od Rytíře Malovce: 5/6, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  68. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  69. Agility Trial I, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/5, 51.41 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  70. Agility Trial II, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  71. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  72. Agility Open, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  73. Agility Trial, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/10, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  74. Jumping Open, Kopretina od Rytíře Malovce: 10/21, 44.24 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  75. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  76. Agility 1 L, Engie: 9/38, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  77. Agility 1 M, Kopretina od Rytíře Malovce: 8/17, 50.92 s, 17.92 tr. b., 3.61 m/s

  78. Agility 2 L, Engie: 19/37, 51.68 s, 25.0 tr. b., 3.93 m/s

  79. Agility 2 M, Kopretina od Rytíře Malovce: 8/17, 51.75 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  80. Zkouška LA2, Engie: Diskvalifikován

  81. Zkouška MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  82. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  83. TRIAL II. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/5, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  84. TRIAL I. MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/6, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  85. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  86. Jumping II L, Engie: 13/30, 37.68 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  87. Jumping II M, Kopretina od Rytíře Malovce: 11/19, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  88. Jumping I. L, Engie: 5/33, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  89. Jumping I. M, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA2, Engie: 3/14, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  91. Zkouška MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  92. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  93. 1. zkouška MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška LA2, Engie: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška MA2, Kopretina od Rytíře Malovce: 3/9, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  96. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  97. Agility open 1 L, Engie: Diskvalifikován

  98. Agility open 1 M, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  99. Agility open 2 L, Engie: Diskvalifikován

  100. Agility open 2 M, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  101. Zkoušky LA2, Engie: 7/17, 47.86 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  102. Zkoušky MA1, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/10, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  103. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  104. Open Jumping, Kopretina od Rytíře Malovce: 10/20, 28.09 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  105. Open Jumping, Engie: Diskvalifikován

  106. Open tuneliáda, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/20, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  107. Open tuneliáda, Engie: 12/31, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  108. Zkoušky, Kopretina od Rytíře Malovce: 3/7, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  109. Zkoušky, Engie: 8/12, 50.03 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  110. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  111. Jumping 1 L, Engie: 5/36, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  112. Jumping 1 M, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  113. Jumping 2 L, Engie: 3/35, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  114. Jumping 2 M, Kopretina od Rytíře Malovce: 8/24, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  115. Zkoušky LA2, Engie: 2/12, 47.24 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  116. Zkoušky MA1, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/7, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  117. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  118. 1. MA1, Kopretina od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  119. 2. MA1, Kopretina od Rytíře Malovce: 5/8, 49.45 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  120. 3. MA1, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/8, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  121. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  122. Agility 1, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/7, 46.25 s, 19.25 tr. b., 3.26 m/s

  123. Agility 1, Engie: Diskvalifikován

  124. Agility 2, Kopretina od Rytíře Malovce: 4/7, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  125. Agility 2, Engie: 5/18, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  126. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  127. FALCO 1. zkouška LA2, Engie: Diskvalifikován

  128. FALCO 1. zkouška MA1, Kopretina od Rytíře Malovce: 2/5, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  129. FALCO 2. zkouška LA2, Engie: Diskvalifikován

  130. FALCO 2. zkouška MA1, Kopretina od Rytíře Malovce: 1/5, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  131. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  132. Druhá LA2, Engie: 4/15, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  133. První LA2, Engie: 5/15, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  134. Třetí LA2, Engie: 10/15, 40.89 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  135. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  136. Agility LA, Engie: 14/38, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  137. Jumping LA, Engie: 20/38, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  138. Zkouška LA2, Engie: Diskvalifikován

  139. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  140. Agility 1 L, Engie: 8/28, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  141. Agility 1 L, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  142. Agility 2 L, Engie: 8/28, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  143. Agility 2 L, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA1, ADEEN Carwera: 5/10, 36.57 s, 30.0 tr. b., 4.16 m/s

  145. Zkouška LA2, Engie: Diskvalifikován

  146. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  147. Agility, Engie: 3/13, 40.24 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  148. Agility, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  149. Agility Open, Engie: 16/32, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  150. Agility Open, ADEEN Carwera: 25/32, 32.5 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  151. Jumping Open, Engie: 15/44, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  152. Jumping Open, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  153. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  154. 1. jumping L, Engie: 11/32, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  155. 1. jumping L, ADEEN Carwera: 15/32, 41.2 s, 25.0 tr. b., 4.42 m/s

  156. 2. jumping L, ADEEN Carwera: 15/27, 38.56 s, 25.0 tr. b., 4.25 m/s

  157. 2. jumping L, Engie: Diskvalifikován

  158. Zkouška LA1, Engie: 2/10, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  159. Zkouška LA1, ADEEN Carwera: 3/10, 31.67 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  160. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  161. Agility družstva, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  162. Jumping družstva, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  163. Mistrovství A1 - Agility, ADEEN Carwera: 22/40, 32.17 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  164. Mistrovství A1 - Jumping, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  165. Power & Speed A1, ADEEN Carwera: 4/37, 25.58 s, 18.58 tr. b., 3.52 m/s

  166. Speciální závod - Agility, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  167. Speciální závod - Jumping, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  168. Tachyon Trophy A1 - Jumping, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  169. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  170. 1.zkouška LA1, Engie: 5/17, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  171. 1.zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  172. 2.zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  173. 2.zkouška LA1, Engie: Diskvalifikován

  174. 3.zkouška LA1, ADEEN Carwera: 7/17, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  175. 3.zkouška LA1, Engie: 8/17, 36.63 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  176. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  177. I. Agility, Engie: 5/14, 35.21 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  178. I. Agility, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  179. II. Agility, ADEEN Carwera: 8/14, 35.73 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  180. II. Agility, Engie: Diskvalifikován

  181. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  182. Agility 1 L, Engie: Diskvalifikován

  183. Agility 2 L, Engie: Diskvalifikován

  184. Zkoušky LA1, Engie: Diskvalifikován

  185. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  186. Agility Open, Engie: Diskvalifikován

  187. Ctvrte Agility, Engie: 4/13, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  188. Treti Agility, Engie: Diskvalifikován

  189. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  190. 1. zkouška LA1, Engie: 7/21, 38.67 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  191. 1. zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška LA1, Engie: 4/21, 32.56 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  193. 2. zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  194. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  195. Jumping 1 L, Engie: Diskvalifikován

  196. Jumping 1 L, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  197. Jumping 2 L, ADEEN Carwera: 10/22, 34.66 s, 20.66 tr. b., 4.41 m/s

  198. Jumping 2 L, Engie: Diskvalifikován

  199. Zkouška LA1, Engie: 6/11, 37.98 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  200. Zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  201. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  202. 1.zkouška LA1, Engie: 3/21, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  203. 1.zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  204. 2.zkouška LA1, Engie: 5/21, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  205. 2.zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  206. 3.zkouška LA1, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  207. 3.zkouška LA1, Engie: Diskvalifikován

  208. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  209. Agility, Engie: Diskvalifikován

  210. Agility, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  211. Jumping, ADEEN Carwera: Diskvalifikován

  212. Jumping, Engie: Diskvalifikován

  213. Zkoušky, ADEEN Carwera: 3/8, 39.49 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  214. Zkoušky, Engie: Diskvalifikován

  215. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  216. Agility, Engie: 5/45, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  217. Jumping, Engie: Diskvalifikován

  218. Zkoušky, Engie: 11/22, 38.85 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  219. Šlapanice - Speciál pro LARGE, 14. 10. 2012

  220. Agility LARGE, Engie: Diskvalifikován

  221. Jumping LARGE, Engie: Diskvalifikován

  222. zkouška LA 1, Engie: Diskvalifikován