Cz En

022116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Andělová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Kopretina od Rytíře Malovce, Foxterier hladkosrstý

Výsledky

  1. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  2. 1. Zkouška M A3: 1/4, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  3. 2. Zkouška M A3: 1/4, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  4. 3. Zkouška M A3: 2/4, 43.64 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  5. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  6. JUMPING ORIGINAL II M: 5/16, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  7. JUMPING ORIGINAL I M: 4/17, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  8. ZKOUŠKA MA3: 1/8, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  9. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  10. Agility I: 27/64, 57.27 s, 16.27 tr. b., 3.84 m/s

  11. Agility II: 42/62, 53.46 s, 11.46 tr. b., 4.02 m/s

  12. Jumping I: 35/64, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  13. Jumping II: 40/58, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  14. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  15. 1. zkouška: 4/7, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  16. 2. zkouška: 4/7, 50.88 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  17. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  18. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  19. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  20. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  21. 1.zkouška MA3: 4/5, 43.33 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  22. 2.zkouška MA3: 2/5, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  24. Agility I: 20/88, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  25. Agility II: 32/84, 48.24 s, 9.24 tr. b., 3.98 m/s

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Jumping II: 39/87, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  28. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  29. Agility Trial I: 3/11, 40.53 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  30. Agility Trial II: 1/11, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  31. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  32. Zkouška č.1 MA2: 4/9, 58.01 s, 24.01 tr. b., 3.38 m/s

  33. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  34. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  35. TRIAL II. MA2: 2/3, 48.85 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  36. TRIAL I. MA2: 3/3, 45.68 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  37. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  38. TRIAL II. MA2: 2/4, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  39. TRIAL I. MA2: 2/4, 49.32 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  40. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  41. Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II: 1/11, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  43. Agility Trial III: Diskvalifikován

  44. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  45. TRIAL III. MA2: 3/4, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  46. TRIAL II. MA2: 2/4, 46.41 s, 16.41 tr. b., 3.77 m/s

  47. TRIAL I. MA2: 2/4, 40.09 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  48. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  49. Agility Trial I: 7/8, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  52. Agility Trial I: 1/6, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. Agility Trial II: 5/6, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  54. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  55. Agility Trial I: 2/5, 51.41 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  56. Agility Trial II: Diskvalifikován

  57. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  58. Agility Open: Diskvalifikován

  59. Agility Trial: 4/10, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  60. Jumping Open: 10/21, 44.24 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  61. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  62. Agility 1 M: 8/17, 50.92 s, 17.92 tr. b., 3.61 m/s

  63. Agility 2 M: 8/17, 51.75 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  64. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  65. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  66. TRIAL II. MA2: 1/5, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  67. TRIAL I. MA2: 4/6, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  68. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  69. Jumping II M: 11/19, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. Jumping I. M: Diskvalifikován

  71. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  72. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  73. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška MA2: 3/9, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  75. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  76. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  77. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  78. Zkoušky MA1: 2/10, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  79. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  80. Open Jumping: 10/20, 28.09 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  81. Open tuneliáda: 4/20, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  82. Zkoušky: 3/7, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  83. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  84. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 M: 8/24, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. Zkoušky MA1: 4/7, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  87. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  88. 1. MA1: Diskvalifikován

  89. 2. MA1: 5/8, 49.45 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  90. 3. MA1: 1/8, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  92. Agility 1: 4/7, 46.25 s, 19.25 tr. b., 3.26 m/s

  93. Agility 2: 4/7, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  94. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  95. FALCO 1. zkouška MA1: 2/5, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  96. FALCO 2. zkouška MA1: 1/5, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s