Cz En

Jumping I

  1. Datum: 13. 04. 2019
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.81 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 30.1 6.11 V V
2 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 30.18 6.1 V V
3 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 30.84 5.97 V V
4 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 30.87 5.96 V V
5 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.09 5.92 V V
6 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 31.2 5.9 V V
7 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 31.27 5.88 V V
8 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 31.42 5.86 V V
9 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 31.94 5.76 V V
10 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 32.36 5.69 V V
11 074415 Jana Kočová Gino 0 0 0.0 0.0 32.84 5.6 V V
12 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 33.0 5.58 V V
13 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 33.01 5.57 V V
14 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson 0 0 0.0 0.0 33.05 5.57 V V
15 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 33.27 5.53 V V
16 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.35 5.52 V V
17 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 33.41 5.51 V V
18 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda 0 0 0.0 0.0 33.43 5.5 V V
19 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 0 0.0 0.0 33.53 5.49 V V
20 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 33.55 5.48 V V
21 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 0 0.0 0.0 33.76 5.45 V V
22 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 33.83 5.44 V V
23 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 33.92 5.42 V V
24 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 33.94 5.42 V V
25 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia 0 0 0.0 0.0 34.47 5.34 V V
26 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 34.71 5.3 V V
27 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 34.91 5.27 V V
28 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 34.97 5.26 V V
29 034517 Lucie Rabčanová Jessica 0 0 0.0 0.0 35.0 5.26 V V
30 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 35.04 5.25 V V
31 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 35.15 5.23 V V
32 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 35.26 5.22 V V
33 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 35.47 5.19 V V
34 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 35.77 5.14 V V
35 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 36.46 5.05 V V
36 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 36.54 5.04 V V
37 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.65 5.02 V V
38 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 37.03 4.97 V V
39 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.19 4.95 V V
40 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 37.84 4.86 V V
41 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 0 0 0.0 0.0 38.05 4.84 V V
42 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar 0 0 0.0 0.0 38.21 4.82 V V
43 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 39.62 4.64 V V
44 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 0 0 0.0 0.0 40.32 4.56 V V
45 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 40.52 4.54 V V
46 089515 Julie Krátká Eysha Bestiolina 0 0 0.0 0.0 41.7 4.41 V V
47 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 35.42 5.19 V V
48 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 36.38 5.06 V V
49 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 36.64 5.02 V V
50 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 1 0.0 5.0 37.17 4.95 V V
51 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 0 0.0 5.0 37.82 4.87 V V
52 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 37.99 4.84 V V
53 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 1 0.0 5.0 38.29 4.81 V V
53 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 38.29 4.81 V V
55 090114 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání 1 0 0.0 5.0 40.6 4.53 V V
56 077118 Michaela Sochová Růženka 0 1 0.0 5.0 40.62 4.53 V V
57 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 1 0.0 5.0 40.7 4.52 V V
58 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 1 0.0 5.0 41.42 4.44 V V
59 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows 0 1 0.0 5.0 42.42 4.34 V V
60 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 1 1 0.0 10.0 36.11 5.1 VD VD
61 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 2 0.0 10.0 36.2 5.08 VD VD
62 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí 2 0 0.0 10.0 37.78 4.87 VD VD
63 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 2 0.0 10.0 39.46 4.66 VD VD
64 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance 1 1 0.0 10.0 41.05 4.48 VD VD
65 047916 Martina Hlaváčková Bobina 0 1 6.15 11.15 49.96 3.68 VD VD
66 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest 0 2 7.85 17.85 51.66 3.56 D D
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO