Cz En

074415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kočová, Agility klub Hradec Králové

    Člen KA

Pes

  1. Gino, Kříženec

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  2. Jumping light: 9/18, 24.75 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  3. Jumping open: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  5. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  6. I.zkouška A3 M: 2/4, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  7. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  8. I. agility M: Diskvalifikován

  9. II. agility M: 16/67, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  10. II. jumping M: 12/64, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  11. I. jumping M: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  13. 7.studenecká: 2/4, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. 8.studenecká: Diskvalifikován

  15. 9.studenecká: 3/4, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  16. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  17. 4.studenecká: Diskvalifikován

  18. 5.studenecká: 3/4, 42.87 s, 7.87 tr. b., 3.94 m/s

  19. 6.studenecká: 2/4, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  20. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  21. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  22. Jumping 1: 19/29, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  23. Jumping 2: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  25. Czech Imp Jump: 12/20, 25.58 s, 6.58 tr. b., 3.95 m/s

  26. Jumping 1: Diskvalifikován

  27. Jumping 2: 2/21, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  28. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  29. III. jumping M: 1/29, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  30. II. jumping M: Diskvalifikován

  31. I. jumping M: 10/29, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Jumping III: Diskvalifikován

  36. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  37. 1.studenecká: Diskvalifikován

  38. 2.studenecká: 2/4, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  39. 3.studenecká: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  41. Czech Imp Jump Medium: 5/22, 21.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  42. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 - Medium: 4/22, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  44. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  45. 1. běh MA3 : 2/7, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  46. 2. běh MA3 : Diskvalifikován

  47. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  48. Agility Open: 6/65, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  49. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  50. Jumping Open: 9/69, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  51. Jumping Squads as Individual: 12/69, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  52. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  53. III. jumping M: Diskvalifikován

  54. II. jumping M: Diskvalifikován

  55. I. jumping M: Diskvalifikován

  56. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  57. MA3 - I.: Diskvalifikován

  58. MA3 - II.: Diskvalifikován

  59. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  60. QA1 agility: 9/61, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  61. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  62. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  63. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  64. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  65. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  66. Agility I: 35/88, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  67. Agility II: Diskvalifikován

  68. Jumping I: 11/87, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  69. Jumping II: 4/87, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  70. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  71. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  74. Czech Imp Jump: 3/21, 18.38 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  75. Jumping 1: Diskvalifikován

  76. Jumping 2: 2/23, 25.44 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  77. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  78. Czech Imp Jump: 6/23, 21.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  79. Jumping 1: Diskvalifikován

  80. Jumping 2: 1/24, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  81. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  82. 1.kvalifikace: 3/17, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  83. 2.kvalifikace: 5/17, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  84. 3.kvalifikace: 8/17, 29.75 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  85. Východočeské finále: 2/9, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  86. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  87. Agility open M: 2/16, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  88. Jumping open M: 1/16, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  89. Zkouška MA3: 1/6, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  90. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  91. A3 MA3: 2/5, 42.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  92. Agility M: Diskvalifikován

  93. Jumping M: 2/14, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  94. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  95. JUMPING 1 M: 6/12, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  96. JUMPING 2 M: 6/12, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  97. Zkouška 2 MA2: 1/4, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  98. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  99. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  100. Agility II. M: 2/48, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  101. Agility I. M: Diskvalifikován

  102. Jumping II. M: Diskvalifikován

  103. Jumping I. M: Diskvalifikován

  104. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  105. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  106. III.zkouška MA2: 1/3, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  107. II. zkouška MA2: 1/8, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  108. II. zkouška MA2: 1/3, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  109. I. zkouška MA2: 1/3, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  110. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  111. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  112. I Agility Open: Diskvalifikován

  113. II Agility Open: Diskvalifikován

  114. II Jumping Open: Diskvalifikován

  115. I Jumping Open: Diskvalifikován

  116. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  117. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  118. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  119. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  120. Czech Imp Jump Medium: 4/24, 18.85 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  121. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  122. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  124. Czech Imp Jump Medium: 10/21, 23.7 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  125. Jumping 1 Medium: 16/21, 26.63 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  126. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  127. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  128. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  129. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  130. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  132. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  133. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  134. Jumping 2 Medium: 2/29, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  136. Czech Imp Jump Medium: 3/30, 19.84 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  137. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  138. Jumping 2 Medium: 5/30, 27.36 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  139. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  140. 13.prorubská: Diskvalifikován

  141. 14.prorubská: Diskvalifikován

  142. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  143. 11.prorubská: 2/5, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  144. 12.prorubská: Diskvalifikován

  145. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  146. AGILITY: 1/10, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  147. JUMPING: 6/10, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  148. MA2: Diskvalifikován

  149. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  150. Jumping (1): Diskvalifikován

  151. Jumping (2): Diskvalifikován

  152. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  153. Agility M: Diskvalifikován

  154. Jumping M: 4/9, 43.25 s, 9.25 tr. b., 3.14 m/s

  155. Zk.A MA2: 3/3, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  156. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  157. 1.zkouška: 1/4, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  158. 2.zkouška: 1/4, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  159. Jumping1: Diskvalifikován

  160. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  161. Ne-: 3/6, 43.28 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  162. Ne-Agility: Diskvalifikován

  163. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  164. So-: Diskvalifikován

  165. So-Agility: 4/19, 43.87 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  166. So-Jumping: Diskvalifikován

  167. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  168. 1. zkouška MA1: 6/9, 40.72 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  169. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  170. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  171. Jumping 1 M: 1/5, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  172. Jumping 2 M: 2/5, 43.25 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  173. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  174. 3.prorubská: Diskvalifikován

  175. 4.prorubská: 1/6, 41.84 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s