Agility

  1. Datum: 04. 09. 2022
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 40.16 5.48 V
2 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 40.4 5.45 V
3 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 40.9 5.38 V
4 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.85 5.26 V
5 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 0 0 0.0 0.0 42.53 5.17 V
6 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 43.24 5.09 V
7 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 43.63 5.04 V
8 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 43.8 5.02 V
9 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 43.88 5.01 V
10 050019 Jana Zemková A3Ch Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 43.93 5.01 V
11 001918 Jitka Hrdinová A3Ch Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 44.25 4.97 V
12 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 44.46 4.95 V
13 074415 Jana Kočová A3Ch Gino 0 0 0.0 0.0 44.86 4.9 V
14 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 44.97 4.89 V
15 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 45.59 4.83 V
16 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 46.17 4.76 V
17 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 46.59 4.72 V
18 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 47.42 4.64 V
19 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 47.55 4.63 V
20 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 49.19 4.47 V
21 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 49.38 4.46 V
22 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 50.78 4.33 V
23 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 51.05 4.31 V
24 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 0.22 0.22 52.22 4.21 V
25 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 0 0 0.68 0.68 52.68 4.18 V
26 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 1 0 0.0 5.0 40.35 5.45 V
27 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 1 0.0 5.0 40.36 5.45 V
28 068716 Radana Vykydalová A3Ch Bastet Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 43.8 5.02 V
29 001819 Natálie Šišovská A3Ch Beetroot Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 44.21 4.98 V
30 001117 Renata Mandová A3Ch Comic Caillin Bellamoon 1 0 0.0 5.0 45.9 4.79 V
31 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 1 0.0 5.0 46.26 4.76 V
32 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 1 0.0 5.0 47.29 4.65 V
33 064120 Veronika Plachá A3Ch Argo 1 0 0.0 5.0 47.67 4.62 V
34 000320 Jana Kočová Elis 0 1 0.0 5.0 48.43 4.54 V
34 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 48.43 4.54 V
36 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 49.51 4.44 V
37 081918 Melanie Reiser Buddy 0 1 0.0 5.0 49.72 4.42 V
38 061118 Pavlína Sedlmaierová A3Ch Courageous Bougie Fast Happiness 1 0 0.0 5.0 49.88 4.41 V
39 068419 Martina Konečná Kao 1 0 0.0 5.0 50.18 4.38 V
40 054515 Hana Hradská A3Ch Intrigued Bazaar´s 1 0 0.0 5.0 50.92 4.32 V
41 012716 Simona Zajková ml. A3Ch Minnie 0 1 0.0 5.0 51.31 4.29 V
42 044019 Dana Holíková Dream Joker Z Arcamony 1 0 0.0 5.0 51.88 4.24 V
43 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok 2 0 0.0 10.0 40.09 5.49 VD
44 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 2 0 0.0 10.0 42.06 5.23 VD
45 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos 2 0 0.0 10.0 43.0 5.12 VD
46 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 46.63 4.72 VD
47 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 47.99 4.58 VD
48 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 0.0 10.0 48.2 4.56 VD
49 034616 Tomáš Ješke A3Ch Norma Jean Koryfej 2 0 0.0 10.0 48.25 4.56 VD
50 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 1 1 0.0 10.0 51.21 4.3 VD
51 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára 1 1 0.83 10.83 52.83 4.16 VD
52 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 2 1 0.0 15.0 47.53 4.63 VD
53 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan 2 1 0.0 15.0 47.61 4.62 VD
54 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 2 1 0.0 15.0 50.28 4.38 VD
55 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 2 2 0.92 20.92 52.92 4.16 D
56 045322 Eva Svobodová Sheriff z Ďáblovy studánky 1 2 7.19 22.19 59.19 3.72 D
57 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 1 2 7.41 22.41 59.41 3.7 D
58 029317 Zuzana Sedláčková Čikita 3 1 2.9 22.9 54.9 4.01 D
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057718 Kristýna Valíčková A3Ch Dara Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062719 Petr Spitz Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO