Cz En

076816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbara Malcová, ZKO Kutná Hora

    Člen KA

Pes

  1. Jizerka von Schnappi Schnapp, Sheltie

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 300: Diskvalifikován

  3. Agility II 300: 5/30, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  4. Agility III 300: Diskvalifikován

  5. Jumping I 300: 6/30, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  6. Jumping II 300: 4/30, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  7. Jumping III 300: Diskvalifikován

  8. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  9. Jumping 2+3 M: 5/21, 42.42 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  10. MA3 So I: 5/14, 52.05 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  11. MA3 So II: Diskvalifikován

  12. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  13. 1. Zkouška MA3: 1/9, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  14. 2. Zkouška MA3: 5/9, 47.51 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  15. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  16. Agility Open M: Diskvalifikován

  17. Jumping Open M: 1/14, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  18. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  20. Agility Individual: 23/71, 51.01 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Individual: 20/72, 42.15 s, 0.65 tr. b., 4.74 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  25. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška MA3: 2/8, 41.37 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  27. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  28. Jumping Open 1 M: 3/6, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  29. Jumping Open 2 M: Diskvalifikován

  30. Jumping Special M: 1/6, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  31. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  32. 1. běh MA3: 5/9, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  33. 2. běh MA3: 1/9, 42.09 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  34. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  35. 1. zkouška A3 M: 4/5, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  36. 2. zkouška A3 M: 3/5, 44.93 s, 17.93 tr. b., 4.14 m/s

  37. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  38. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. Jumping I M: 1/9, 41.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  41. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  42. Agility 1 M: 26/61, 46.22 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  43. Agility 2 M: Diskvalifikován

  44. Jumping 1 M: 6/62, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  45. Jumping 2 M: 29/51, 35.96 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  46. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  47. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  48. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  51. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  52. III. Zk MA3: 5/8, 44.67 s, 12.67 tr. b., 4.25 m/s

  53. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  54. I. Zk MA3: 4/8, 44.09 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  55. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  56. Czech Imp Jump Medium: 5/19, 23.67 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  57. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  58. Jumping 2 - Medium: 10/19, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  59. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  60. Agility Individual: 47/67, 40.78 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  61. Agility Squads as Individual: 9/72, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  62. Jumping Individual: Diskvalifikován

  63. Jumping Squads as Individual: 61/72, 40.82 s, 16.82 tr. b., 4.02 m/s

  64. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  65. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  67. ZK1 Medium 3: Diskvalifikován

  68. ZK2 Medium 3: 1/7, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  70. Agility M: 13/38, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  71. Jumping M: Diskvalifikován

  72. Tuneliáda M: 11/37, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  73. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  74. Zkouška 1: 4/7, 44.11 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  75. Zkouška 2: 3/7, 46.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  76. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  77. Zkouška 1: 1/10, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  78. Zkouška 2: Diskvalifikován

  79. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  80. I. agility M: Diskvalifikován

  81. II. agility M: Diskvalifikován

  82. II. jumping M: 10/64, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  83. I. jumping M: 25/67, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  84. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  85. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška A3: 4/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  87. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  88. 1. Zkouška MA3: 3/9, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  89. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  91. II. zkouška MA3: 5/14, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  92. I. zkouška MA3: 7/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  93. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  94. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  95. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  96. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  97. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  98. První zkouška: 3/6, 42.15 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  99. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  100. Agility I: 12/36, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  101. FINAL: Diskvalifikován

  102. Jumping I: 18/36, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  103. Jumping II: 2/36, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  104. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  105. Agility open: 1/4, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  106. Jumping open: 1/4, 27.81 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  107. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  108. Agility 1: 30/79, 50.75 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  109. Agility 3: Diskvalifikován

  110. Agility 4: Diskvalifikován

  111. Agility Trial: Diskvalifikován

  112. Jumping 1: Diskvalifikován

  113. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  114. QA4 Agility: Diskvalifikován

  115. QA5 Agility: 37/56, 43.11 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  116. QA6 Agility: 15/51, 43.14 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  117. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  118. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  119. QJ6 Jumping: 22/49, 41.08 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  120. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  121. QA1 agility: 32/61, 38.79 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  122. QA2 agility: Diskvalifikován

  123. QA3 agility: Diskvalifikován

  124. QJ1 jumping: 24/61, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  125. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  126. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  127. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  128. Zkouška 1 MA3: 3/8, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  129. Zkouška 2 MA3: 2/8, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  130. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  131. Agility: Diskvalifikován

  132. Jumping: Diskvalifikován

  133. Tuneliáda: 13/41, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  134. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  135. Agility I: Diskvalifikován

  136. Agility II: 12/84, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  137. Jumping I: 49/87, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  138. Jumping II: 43/87, 37.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  139. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  140. Agility open M: Diskvalifikován

  141. Jumping open M: Diskvalifikován

  142. Zkouška MA3: 2/8, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  143. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  144. Agility M: 5/8, 43.38 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  145. Jumping M: Diskvalifikován

  146. Zkouška MA3: 2/2, 43.49 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  147. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  148. Agility I: Diskvalifikován

  149. Jumping I: 21/35, 36.19 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  150. Jumping II: 15/35, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  151. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  152. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  153. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  154. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  155. Agility: Diskvalifikován

  156. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  157. Jumping: Diskvalifikován

  158. Jumping DRUZSTVA: 32/43, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  159. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  160. AGILITY DRUZSTVA: 15/26, 41.25 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  161. J Agility: 13/20, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  162. J Hra: Diskvalifikován

  163. J Jumping: 6/20, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  164. JUMPING DRUZSTVA: 6/26, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  165. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  166. 1. zkouška MA3: 5/8, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  167. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  168. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  169. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  170. Nedele MA3 1: 4/6, 43.1 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  171. Nedele MA3 2: Diskvalifikován

  172. Sobota MA3 1: Diskvalifikován

  173. Sobota MA3 2: Diskvalifikován

  174. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  175. QA4 Agility: 17/44, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  176. QA5 Agility: 17/42, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  177. QA6 Agility: 14/43, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  178. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  179. QJ5 Jumping: 30/43, 45.89 s, 15.89 tr. b., 3.81 m/s

  180. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  181. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  182. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  185. QA1 agility: Diskvalifikován

  186. QA2 agility: 30/57, 39.73 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  187. QA3 agility: Diskvalifikován

  188. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  189. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  190. QJ3 jumping: 39/57, 41.54 s, 12.54 tr. b., 4.41 m/s

  191. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  192. agility open M: 16/40, 43.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  193. Jumping open M: 8/40, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  194. Tuneliáda M: 9/38, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  195. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  196. Ju Agility IV: 10/20, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  197. Ju Agility V: Diskvalifikován

  198. Ju Agility VI: 10/20, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  199. Ju Jumping IV: 16/20, 37.67 s, 22.1 tr. b., 4.33 m/s

  200. Ju Jumping V: 13/19, 38.42 s, 14.6 tr. b., 4.37 m/s

  201. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  202. I Agility Open: 2/69, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  203. II Agility Open: 14/66, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  204. II Jumping Open: 31/66, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  205. I Jumping Open: 39/69, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  206. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  207. Agility Open M: Diskvalifikován

  208. Jumping Open M: 15/28, 27.3 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  209. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  210. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  211. Agility I: Diskvalifikován

  212. Agility II: Diskvalifikován

  213. Agility III: Diskvalifikován

  214. Jumping I: Diskvalifikován

  215. Jumping II: 8/21, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  216. Jumping III: Diskvalifikován

  217. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  218. 1. běh MA3: 1/4, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  219. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  220. 3. běh MA3: Diskvalifikován

  221. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  222. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  223. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  224. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  225. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  226. Agility I: Diskvalifikován

  227. Jumping I: Diskvalifikován

  228. Jumping II: Diskvalifikován

  229. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  230. Okrouhlice, 1. běh: 4/6, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  231. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  232. Okrouhlice, 3. běh: 1/6, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  233. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  234. Agility Ju: Diskvalifikován

  235. Agility Squads: 12/44, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  236. Hra Ju: 12/31, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  237. Jumping Ju: 20/31, 50.65 s, 27.65 tr. b., 3.91 m/s

  238. Jumping Squads: 28/44, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  239. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  240. Horní Počernice, 1. běh: 1/14, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  241. Horní Počernice, 2. běh: 4/14, 39.47 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  242. Horní Počernice, 3. běh: 3/14, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  243. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  244. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  245. 2. zkouška MA2: 1/8, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  246. 3. zkouška MA2: 1/8, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  247. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  248. Nové Hrady, Zkoušky: 1/3, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  249. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  250. 1.zkouška: 2/3, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  251. 2.zkouška: Diskvalifikován

  252. Jumping: Diskvalifikován

  253. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  254. ZkA. I. MA2: 1/10, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  255. ZkA. ll. MA2: 3/10, 35.8 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  256. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  257. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  258. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  259. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  260. QA1 agility: 28/68, 52.41 s, 23.41 tr. b., 3.63 m/s

  261. QA2 agility: 26/67, 45.07 s, 10.07 tr. b., 4.26 m/s

  262. QA3 agility: Diskvalifikován

  263. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  264. QJ2 jumping: 38/69, 35.64 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  265. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  266. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  267. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 7/14, 45.83 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  268. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 8/13, 36.98 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  269. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/5, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  270. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  271. Horní Počernice, 1. běh: 6/6, 42.61 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  272. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 32.68 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  273. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  274. Agility open M: 10/20, 32.89 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  275. Jumping open M: 14/21, 33.42 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  276. Zkoušky MA2: 1/5, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  277. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  278. Heroutice, 1. běh: 1/8, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  279. Heroutice, 2. běh: 5/8, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  280. Heroutice, 3. běh: 1/8, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  281. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  282. Heroutice, 1. běh: 1/4, 25.08 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  283. Heroutice, 2. běh: 3/4, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  284. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  285. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  286. Agility: Diskvalifikován

  287. Jumping: Diskvalifikován

  288. Zka - MA1: Diskvalifikován